ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    805
    سطح
    15
    0
    کاربر جدید

انتخاب سیستم برای کاربران یک سازمان

سلام دوستان
    از دوستان تقاضا دارم در مورد نحوه انتخاب سیستم مناسب راهنمایی کنید.
    فرضا در یک سازمان که همگی تحت شبکه کار میکنند برای یک منشی که با آفیس و 2 نرم افزار سبک کار میکند چه سیستمی انتخاب شود و برای کاربرانی که با چند برنامه سنگین مانند AutoCad Mechanicla کار می کنند چه سیستمی انتخاب شود البته با حداقل هزینه برای سازمان
    یا برای شخصی که با برنامه های طراحی گرافیک کار میکند به چه صورت
    در کل معیار انتخاب به چه صورت است
    با سپاس
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    چه تعداد سيستم؟

چه ميزان بودجه؟

آيا سايز مانيتور بايد اندازه خاصي باشد؟
    امتیازها
    805
    سطح
    15
    0
    کاربر جدید
    منظور من معيار انتخاب سئ پى يو.مادربرد و RAM. و در صورت نياز کارت گرافيک در حالت کلى است.
    همانطور که در بالا گفتم به عنوان مثال اگر بخواهيم براى کاربرى که با اتوكد.پى وى اليت . انسيس و آفيس کار ميکند حداقل چه سيستمى بايد انتخاب کنيم و براى يک منشى که فقط با افيس کار ميکنه و ارسال و دريافت فکس و ايميل دارد حداقل چه سيستمى مورد نياز است.
    و اگر پىشنهادى داريد بر چه اساسى قطعات را انتخاب ميکنيد.
    با سپاس
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezagh1982 نمایش پست ها
    منظور من معيار انتخاب سئ پى يو.مادربرد و RAM. و در صورت نياز کارت گرافيک در حالت کلى است.
    همانطور که در بالا گفتم به عنوان مثال اگر بخواهيم براى کاربرى که با اتوكد.پى وى اليت . انسيس و آفيس کار ميکند حداقل چه سيستمى بايد انتخاب کنيم و براى يک منشى که فقط با افيس کار ميکنه و ارسال و دريافت فکس و ايميل دارد حداقل چه سيستمى مورد نياز است.
    با سپاس
    سلام آقا رضا عزیز ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
    برادر باید بودجه رو مشخص کنی عزیز به تفکیک هر نیاز !
    خب معلومه مثلاً اون کار منشی با یه سی پی یو i3 و 4 تا حداکثر 8 گیگ رم و گرافیک آنبرد هم میفته !
    برای اون کار اتوکد و پی وی الیت و ... حداقلش 4-5 میلیون بودجه لازم باشه ( پی وی الیت رو باید توضیح بدید خودتون که نیازش بیشتر گرافیکی هست یا بارش بر روی دوش رم و CPU هست ) یا برای اون کسی که کار طراحی گرافیکی می کنه بسته به موتوری که کار می کنه ممکنه حداقلش 7 میلیون بودجه لازم باشه !! البته همه اینها بسته به نیاز سازمان مورد نظر داره

پس :
    1.شما بودجه ای که اون سازمان در نظر گرفته رو به تفکیک نیازها اعلام کنید
    2.اگر مانیتور و ماوس و کیبرد هم لازم دارید به ما اعلام کنید . اگه مانیتور به حداقل سایز خاصی احتیاج هست اعلام کنید
    اگه جایی ببینیم بودجه شما از حداقل لازم کمتره بهتون اعلام می کنیم !
    برای مشاوره باید جزئیات مشخص بشه ! به صورت کلی نمیشه چیزی گفت به اون شکل ! چون هرکسی نیازش فرق می کنه !
    مواردی که گفتم رو اعلام کنید ما درخدمتتون هستیم ! @};-
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/02/05 در ساعت 22:15

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezagh1982 نمایش پست ها
    با سپاس
    شما باید بودجه و تعداد هر دستگاه را مشخص کنید. همچنین اگر موارد خاص مثل سایز مانیتور مهم است.

من میتونم برای هر دستگاه تا 25 میلیون تومن هم پیشنهاد بدم. میتونم تا 64 گیگ رم و 12 هسته برای هر سیستم بگذارم. منتها قبلش باید بدونم مرزهای من کجاست.

اول شما باید تکیه گاهی استوار در اختیارم بگذارید، آنگاه من زمین را تکان خواهم داد. تا پیش از پاسخ به این سوالات نمیشه پیشنهادی ارائه کرد.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع