ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نمیدونم چرا همه فکر میکنن استند گرین صنایع دستیه که خودم ساختم. والا خریدمش بلا خریدمش از فروشگاه لیون هم خریدم 220 هزارتومن همراه با کارتن و گارانتی سیاره سبز (گرین)
    امتیازها
    12
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام داداش
    الان این کارت دور و بر 1500 قیمت داره که با نمونه ها ایسوس و گیگا تفاوت چشمگیر 700-800 هزار تومنی تو قیمت داره.آیا واقعا سیستم کولیینگ و قطعات به کار رفته در این کارت منجر به پایین بودن قیمت شده یا دلیل دیگه ای داره؟
    من زیاد اهل اورکلاک نیستم و واسه بازی می خوام این کارت رو بخرم واسه همین مدت زمان طولانی کارت روی حداکثر قدرتش کار خواهد کرد آیا دمای بالای این کارت مشکل ساز نمیشه؟.برای کاربری من این کارت رو پیشنهاد می کنید یا مدل های مشابه؟
    و یه سوال فنی: یه جایی خوندم فن این کارت در حالت اوج بار رو 50 درصد قدرتش کار میکنه به نظرتون با افزایش دور فن میشه دما و عمر کارت رو افزایش داد؟ اگه ج بله هست چرا خود سازنده این کار رو انجام نداده؟
    ممنون.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط helboy2324 نمایش پست ها
    سلام داداش
    الان این کارت دور و بر 1500 قیمت داره که با نمونه ها ایسوس و گیگا تفاوت چشمگیر 700-800 هزار تومنی تو قیمت داره.آیا واقعا سیستم کولیینگ و قطعات به کار رفته در این کارت منجر به پایین بودن قیمت شده یا دلیل دیگه ای داره؟
    کولینگ ، قطعات و طراحی بورد اون کارتها واقعا قویتره

من زیاد اهل اورکلاک نیستم و واسه بازی می خوام این کارت رو بخرم واسه همین مدت زمان طولانی کارت روی حداکثر قدرتش کار خواهد کرد آیا دمای بالای این کارت مشکل ساز نمیشه؟.برای کاربری من این کارت رو پیشنهاد می کنید یا مدل های مشابه؟
    اگر نویز و حرارت بالای رفرنس آزارتون نمیده خب کارت حد اقل 2 سال گارانتی داره ولی بازم حرارت بالاش آدم رو به شک وادار میکنه. آخه 95 درجه کجاش منطقیه؟؟؟!!!

و یه سوال فنی: یه جایی خوندم فن این کارت در حالت اوج بار رو 50 درصد قدرتش کار میکنه به نظرتون با افزایش دور فن میشه دما و عمر کارت رو افزایش داد؟ اگه ج بله هست چرا خود سازنده این کار رو انجام نداده؟
    ممنون.
    دور فن رو خودت کاملا میتونی کاستومایز کنی ولی از 50 درصد که میره بالاتر صداش بیشتر شبیه موتور جت جنگنده میشه تا کارت گرافیک
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع