ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

تولبار جدید وب سایت سخت افزار برای مرورگر فایرفاکس + دانلود

سومین نسخه از تولبار سخت افزار پس از به روز رسانی وب سایت و اضافه سازی برخی قابلیت ها به تولبار، منتشر و در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد. تولبار جدید را می توانید در ادامه مطلب دانلود و با قابلیت های آن آشنا شوید. به زودی سعی خواهیم کرد تا تولبار سخت افزار را برای سایر مرورگرها به خصوص گوگل کروم را آماده سازیم.

تولبار جدید شامل بخش های کلی مانند لینک مستقیم به وب سایت سخت افزار می شود که در گوشه سمت چپ آن قرار دارد و با کلیک روی آن می توانید به صورت مستقیم وارد وب سایت سخت افزار شوید.

در بخش بعدی تولبار، شاهد حضور لینک مستقیم به صفحه وب سایت سخت افزار در شبکه های اجتماعی خواهید بود که شامل دو شبکه اجتماعی فیس بوک و توئیتر می شود.

در بخش بعدی با کلیک روی آیکون نارنجی رنگ، می توانید آخرین اخبار منتشر شده روی وب سایت سخت افزار را مشاهده کنید. در بخش کناری آن نیز سر تیتر و لینک مستقبم آخرین خبر منتشر شده روی وب سایت سخت افزار را می توانید مشاهده کنید.

بخش بعدی تولبار به موتور جستجو اختصاص دارد که می توانید بر اساس متن مورد نظر خود، مطالب مربوط به آن کلمه یا کلمات را در وب سایت سخت افزار پیدا کنید.

در انتها نیز می توانید روی آیکون مشخص شده کلیک کرده و به بخش هایی مانند بخش سیستم پیشنهادی، لیست قیمت، اخبار و بررسی، ویدئو، دانلود و انجمن سخت افزار دسترسی یابید.

هم اکنون می توانید تولبار وب سایت سخت افزار را از بخش زیر برای مرورگر فایرفاکس دانلود کنید.

دانلود تولبار سخت افزار نسخه فایرفاکس

امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    برای دوستانی که تا به حال در فایرفاکس Add-on رو به صورت خارجی نصب نکردن : برید به قسمت Add-on , علامت چرخ دنده رو بزنید , گزینه ی Install add-on frome file رو بزنید و بعد فایل افزونه (add-on) رو انتخاب کنید .

اما درباره ی تولبار : من به کل زیاد از تولبارها خوشم نمیاد . تولبار قبلی رو هم بعد از مدت کوتاهی پاک کردم ! تولبار جدید رو نصب کردم , حالا ببینم میتونم باهاش ارتباط برقرار کنم و به دردم میخوره یا نه !
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    در کل به استفاده از تولبار عادت کردم و به هر صورت همیشه بعد از مرورگر، تولبار را هم نصب می کنم. نسخه جدید سرعت خیلی خوبی دارد و اینکه امکانات بیشتری برای آن در نظر گرفته شده.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع