ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    به به. بالاخره تشریف آوردین جناب استارتر. :) کم کم داشتیم ناامید می شدیم که جسارتاً ما رو سر کار گذاشتین! :D

در مورد فایرپرو هم وضع به همین صورته جناب استارتر عزیز... یعنی نسبت قیمت به کاراییشون بسیار پایینه که در صورت خریدش، سهم عظیمی از بودجه ی شما بخاطرش خرج میشه. در حالی که به اندازه ی اون مبلغ عظیم، کارایی نخواهد داشت.
    لذا پیشنهاد می کنم از اونجایی که کارت گرافیک در رندرینگ نقش غیرمستقیم و فرعی رو به عنوان کمکی برای پردازنده استفاده می کنه، خیلی در انتخابش سخت گیر نباشید.

شما می تونید 32 گیگ رم رو + کارت GTX 770 + اس اس دی 256 گیگابایت بخرید که به قول معروف نه سیخ بسوزه و نه کباب!

حالا با افزایش بودجه می تونید، پردازنده ی 4960 هم خریداری کنید! اما خب این پردازنده هم مثل کارت های صنعتی با توجه به قیمت بسیار گرانش، توجیه خرید بسیار پایینی داره!

ضمناً نفرمودید اهل گیم هستید یا خیر؟

آرمین جان، کولر اچ 100 کرسیر چند وقتیه بدجوری تو کشور ناموجود شده! همون مدل انرمکس رو مد نظر قرار بده.
    امتیازها
    9,250
    سطح
    64
    503
    کاربر انجمن
    سیستم ارمین جان هم خیلی خوبه و کاربردی
    ببین همیشه بودجه دست ادمو میبنده واسه همین باید به اون حیطه کاریت نگاه کنی که رم برات مهمتره یا گرافیک یا پردازنده
    سیستم اولی حسام رمش در حدی بود که شاید برای رندرهای محیط سبز و جنگلی کم بیارید ولی گرافیکش خوب بود ولی دومی خیلی بهتر و دقیق تر شد.
    سیستم ارمین جان میشه گفت عالی بود ولی خب اگر صحنه تکسچرهای سنگین داشته باشه ممکنه زیره 5 میلیون هم گرافیک کم بیاره
    ولی اگه صحنه بدون تکسچر باشه و متریال ها خام باشن تو ویوپرت تا بالای 15 میلیون رو راحت بهت فریم میده.

راستی یه سوال از Mehran coyote...شما با GTX760 و 16گیگ مموری، مشکلی در view port با پلی گانهای بالای 40k دارین؟
    همین هفته پیش یه کاری دستم بود که 20 میلیون پلیگان داشت و باقی درخت و ابجکت های سنگین پروک س ی بودن صحنه بدون تکسچر خوب بود وقتی تکسچر شد فریم ریت اومد پایین و موقع رندر هم تا 29 گیگ رم پر میکرد :-o که 16 گیگش رمم بود و باقیش رو از ssd میگرفتم.
    کلام اخر اگر کارتون خیلی سنگین نیست همون 760 رو بردارید جواب میده اگر 770 هم برداشتید ضرر نکردین
    در مورد رم هم همینطور
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل

جناب استارتر، اين سيستم دوم حسام جان هم از پيشنهاد من بهتره و هم از پيشنهاد اول خودش.

بنابراين اولويت و ارجهيت با اين سيستم دوم هست كه آقا حسام معرفى كردن. ارزشش رو داره اون 150 اضافه رو بدين و اين سيستم دوم رو تهيه كنيد.
    امتیازها
    89
    سطح
    1
    13
    کاربر جدید
    خیلی ممنون از دوستان بخاطر راهنمایی مفید شما
    این سیستم دومی که حسام جان زحمت کشیدن و لیست کردن برای من که این سیستم رو صرفا برای کار مدلینگ و رندر میخوام(نه برای گیم) بسیار کاربردی تر هست. در نبود Quadra و AMD firepro مناسب فکر کنم GTX 770 گزینه مناسبتری باشه.
    فقط چند سوال:
    1- تفاوت قیمت و کارایی GA.X79s wifi و Asus Rampage IV Formula در چه چیزهایی هست و اون wifi چه کاربردی داره؟
    2- میتونم بجای ssd های پیشنهادی samsung 840 Pro 256gb بذارم؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    خواهش می کنم.

دو مادربرد از نظر کارایی و قیمت، مشابه هستن نسبتاً.

در مورد سوال آخرتون، اون اس اس دی اصلاً موجود نیست در کشور. :)

مگر اینکه شخصی وارد کرده باشه و بدون گارانتی که اصلاً توصیه نمی کنم! اس اس دی بسیار قطعه ی حساسی هست و باید گارانتی معتبر داشته باشه!
    SX910 شرکت ایدیتا 5 سال گارانتی تعویض معتبر آونگ داره که واقعاً بی نظیر هست! یعنی فقط گارانتیش به تمام اس اس دی های موجود در بازار کشور می ارزه!
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    SX910 شرکت ایدیتا 5 سال گارانتی تعویض معتبر آونگ داره که واقعاً بی نظیر هست! یعنی فقط گارانتیش به تمام اس اس دی های موجود در بازار کشور می ارزه!
    البته این نظر شخصی شماست و بنظر من گارانتی هیچ شرکتی در ایران حتی 50 سال هم باشه هیچ ارزشی نداره!
    ارزش رو اون اس اس دی داره که کمترین مورد Fail رو داشته!
    البته اینم نظر شخصی منه! :D

نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    خب این هم نظر شخصی شماست! چون تا حالا با گارانتی آونگ کار نکردین و به پستش نخوردین ببیین چطور بی قید و شرط براتون جنس معیوب رو با آکبند تعویض می کنه! :)

ضمناً بنده هیچوقت نظرات و سلایق شخصی رو برای ارائه ی پیشنهاد به دیگران به کار نخواهم برد! منافع شخصی رو هم در نظر نخواهم گرفت! :) جز اینکه تجربه ی شخصیم باشه.
    بله حسام جان....همه اینجا شمارو میشناسن و میدونن که حرف هاتون چقدر قابل استناده...
    راستش من فقط تجربه ی استفاده از گارانتی سام سرویس و مایکروتل رو دارم.
    که سام سرویس آدرس نمایندگی شهرمون رو به من اشتباه داد و منم پرینتر رو بردم پیش یارو (فکر کرده بود از اون خریدم) گفت باشه برات میفرستم...بعد 1 ماه دیدم هنوز اونجاست...آوردم خونه خودم درستش کردم!بعد ها فهمیدم که مرکز تعمیر داره!
    مایکروتل هم که گوشی بود و بعد یک ماه تعمیر کردند.
    کلا زیاد به پست گارانتی نخوردم! :D
    ویرایش توسط ARMIN : 2014/01/20 در ساعت 18:07
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arthur نمایش پست ها
    بله حسام جان....همه اینجا شمارو میشناسن و میدونن که حرف هاتون چقدر قابل استناده...
    راستش من فقط تجربه ی استفاده از گارانتی سام سرویس و مایکروتل رو دارم.
    که سام سرویس آدرس نمایندگی شهرمون رو به من اشتباه داد و منم پرینتر رو بردم پیش یارو (فکر کرده بود از اون خریدم) گفت باشه برات میفرستم...بعد 1 ماه دیدم هنوز اونجاست...آوردم خونه خودم درستش کردم!بعد ها فهمیدم که مرکز تعمیر داره!
    مایکروتل هم که گوشی بود و بعد یک ماه تعمیر کردند.
    کلا زیاد به پست گارانتی نخوردم! :D
    خیـــــــــلی ممنون. نظر لطف دوستانه.

خب کسانی که به شرکت گارانتی های نامعتبر و نامنصف پستشون خورده، بعدش میان میگن کلاً در ایرن گارانتی چیز بی معنییه!!

وقتی که شرکت براشون جنس خراب رو با آکبند عوض کرد و خرشون از پل گذشت؛ میگن آهاااا... خب همچین خیلی هم گارانتی بد نیست و غنیمته! :D

بنده ماه گذشته یک عدد هارد دیسک وسترن دیجیتال خاویار بلک 1 ترابایت فروختم به خریداری!! بعد از سه روز هارددیسک، بی دلیل سوخت!!
    شرکت محترم سازگار ارقام، بی قید و شرط هارد سوخته رو با یک مدل آکبند تعویض کردن برای ایشون. :)

سال گذشته، هارد ایدیتا داشتم و کابلش قطعی داشت! شرکت آونگ، بی قید و شرط کل هارد رو با یک هارد آکبند برام تعویض کرد!!
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)