ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته

Galaxy S5 و باز هم شایعه

با ورود به ماه ژانویه، زمان ظهور یک عضو جدید از خانواده موفق و پرفروش گالاکسی اس سامسونگ فرا رسیده است و پس از انتشار اخبار گسترده پیرامون طرح نهایی، پردازنده، میزان حافظه رم و جنس بدنه، اکنون نوک پیکان شایعات به سمت دو فناوری تشخیص اثر انگشت و اسکنر مردک چشم این فبلت روانه شده است.

بر پایه اطلاعات منتشر شده توسط پایگاه خبرگزاری KoreaHerald، مهندسان ارشد سامسونگ اجرایی ساختن طرح تکنولوژی اسکنر چشم را متوقف خواهند کرد و به احتمال فراوان کاربران تنها شاهد حضور قابلیت تشخیص اثر انگشت در Galaxy S5 خواهند بود. در این رابطه Samsung تنها به این نکته اشاره کرده که پروژه اسکن چشم را به عنوان یک گزینه دوم، مورد بررسی خواهیم داد زیرا برخی کارشناسان غول کره ای معتقدند، به کارگیری فناوری اسکن چشم در چنین برهه ای، ریسک بزرگی بوده و پیاده سازی آن نیاز به زمان زیادی دارد. همچنین در صورتی که سامسونگ بخواهد از حسگر شناسایی چشم استفاده کند، مجبور به اضافه کردن یک لنز مخصوص در کنار دوربین جلو فبلت گالاکسی اس 5 خواهد بود که همین مسئله به تنهایی به ضخامت کلی دستگاه می افزاید.

در طرف دیگر داستان، سامسونگ سنسور هوشمند تشخیص اثر انگشت خود را در قسمت زیرین صفحه نمایش دستگاه تعبیه خواهد کرد. این روش که سبب تمایز با شیوه اپل در بهره گیری از این فناوری مدرن می گردد، عمل شناسایی و باز کردن قفل صفحه اصلی را تنها با یک لمس امکان پذیر می سازد.

صفحه نمایش 5.25 اینچی با وضوح تصویر 1440×2560 پیکسل و قابلیت نمایش 560 پیکسل در هر اینج، دوربین 16 مگاپیکسلی عقب، سیستم عامل اندروید کیت کت 4.4 و بدنه فلزی جزو مواردی است که به عنوان مشخصات Galaxy S5 مورد تائید وب سایت های فعال در زمینه تلفن همراه قرار گرفته است.

منبع: GSMArena
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    این روز ها اینقدر شایعه درباره Galaxy S5 زیاد شده که هر روز حداقل یک خبر درباره این محصول منتشر میشه.
    در یک خبر جدید اعلام شده که این محصول ممکنه قبل از MWC و در کنفرانس سامسونگ در روز 23 فوریه معرفی بشه.
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    ممنون بابت خبر سعید جان .

الان چند وقته هر وقت کلمه شایعه رو میشنوم یاده اپل و سامسونگ میفتم !

به نظر من نهایت رزولوشنی که باید در یک فبلت یا تبلت 8,7 اینچی استفاده بشه Full HD است چون تفاوت خاصی بین Full HD و بالاتر (QHD و .... ) در این اندازه ها دیده نمیشه . نظر شما چیه دوستان ؟
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    به نظر من نهایت رزولوشنی که باید در یک فبلت یا تبلت 8,7 اینچی استفاده بشه Full HD است چون تفاوت خاصی بین Full HD و بالاتر (QHD و .... ) در این اندازه ها دیده نمیشه . نظر شما چیه دوستان ؟
    نظر من اینه که توی صنعت موبایل اینا همش بازی با اعداده برای بالا بردن قیمت...
    از FHD بیشتر یعنی نیاز به باطری و گرافیک و پردازنده ی قوی تر.
    هر چند FHD داریم تا FHD...یه FHD میشه مثل صفحه نمایش S4 که حیف چشمی که بهش نگاه کنه...
    یکی میشه صفحه نمایش HTC ONE که چشم رو نوازش میکنه...
    یه FHD هم میشه مثل Nokia Lumia 1520 که دیگه همه جوره با صفحه نمایش های دیگه فرق میکنه و صفحه نمایش G2 که اینقدر ازش تعریف میکردن
    رو به راحتی پودر کرد.
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    هر چند FHD داریم تا FHD...یه FHD میشه مثل صفحه نمایش S4 که حیف چشمی که بهش نگاه کنه...
    یه FHD هم میشه مثل Nokia Lumia 1520 که دیگه همه جوره با صفحه نمایش های دیگه فرق میکنه و صفحه نمایش G2 که اینقدر ازش تعریف میکردن
    رو به راحتی پودر کرد.
    شما همه ی این هارو از نزدیک دیدی که انقدر راحت قضاوت میکنی؟
    البته هر کس نظری داره...ولی خودم جی 2 رو از نزدیک ندیدم.
    اس 4 رو کامل دیدم و اچ تی سی وان رو برای مدت کوتاهی دیدم...
    که بنظرم صفحه نمایش وان خیلی داغون بود.
    این صفحه هم دیدنش خالی از لطف نیست.
    http://www.gsmarena.com/lg_g2_vs_sam...view-984p3.php
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نظر من اینه که اول طول عمر باتری رو بالا ببرن بعد هر کاری دلشون میخواد انجام بدن. گوشی یه دنیا هم امکانات داشته باشه ولی مجبور باشی هر شب شارژش کنی فایده ای نداره.
    امتیازها
    1,919
    سطح
    26
    177
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    رو به راحتی پودر کرد.
    احسنت!! این قسمت همش یه عدده کاملا موافقم.
    هنوز که هنوزه اس ۲ سالار هست!
    پس نیازی به سی پی یو ۲هسته بالاتر برای اندروید حال و حاظر نیست.کاملا یه گیگ رم کافیه!
    به شخصه از دوربین موبایل استفاده نمیکنم،پس واسه کسی مثل من دوربین هم یه چیز اضافس!
    کلا شده رقابت بین اعداد!
    متاسفانه شرکتهای تولید کننده سیاستی دارن به این صورت که هیچوقت یه گوشی کامل تولید نمیکنن که تمام نیازهای یه کاربر رو تامین کنه! و نیاز به خرید مدل جدید نباشه! بجز شرکت اپل که میبینید تنوع محصول نداره ولی بیشترین فروش رو داره بهترینهارو تولید میکنه.
    من یه فن اچ تی سی هستم.ولی انتقادم اینه: توی وان بهترین اسمارت فون اچ تی سی،من چیز خاصی جز دوربین و بدنه ی زیباش و صداش ندیدم!در صورتی که انتظار یه گوشی کاملا بی نقص رو داشتم ولی اصلا از صفحه نمایشش و سنس جدید خوشم نیومد...
    همیشه رقابت توی اعداده! و این یه بازی کثیف برای سرکیسه کردن افرادی مثل من و شماهاست.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)