ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Y نمایش پست ها
    ببرید گارانتی مشکل سخت افزاری هست ضمنا یعنی چی گارانتی شروع نشده مگه برگه گارانتی رو مهر نکرد زمان تحویل؟
    رضا جان ! تا جایی که من میدونم و مانیتور LG دارم الآن ، اینا برگه گارانتی ندارن ! بارکد سریال نامبر مانیتور رو برمیداره فروشگاه توی پنل نمایندگان سایت مادیران ثبت می کنه و از زمان ثبت ، گارانتی شروع میشه !
    عجیبه که برای ایشون هنوز ثبت نکردن !
    البته اگه سریال نامبر رو بدن براشون تو بخش مدت زمان باقی مانده گارانتی پیگیری می کنم که واقعاً گارانتی شروع شده یا نه !

امتیازها
    417
    سطح
    8
    12
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Y نمایش پست ها
    ببرید گارانتی مشکل سخت افزاری هست ضمنا یعنی چی گارانتی شروع نشده مگه برگه گارانتی رو مهر نکرد زمان تحویل؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    رضا جان ! تا جایی که من میدونم و مانیتور LG دارم الآن ، اینا برگه گارانتی ندارن ! بارکد سریال نامبر مانیتور رو برمیداره فروشگاه توی پنل نمایندگان سایت مادیران ثبت می کنه و از زمان ثبت ، گارانتی شروع میشه !
    عجیبه که برای ایشون هنوز ثبت نکردن !
    البته اگه سریال نامبر رو بدن براشون تو بخش مدت زمان باقی مانده گارانتی پیگیری می کنم که واقعاً گارانتی شروع شده یا نه !
    خوب دوستان تو تاریکی (تقریبا مطلق) عکس گفتم تو عکس خیلی فجیع دیده میشه ولی با چشم اینطور نیست و تقریبا قابل تحمل هست!!!
    این با حداقل برایتنس و کنتراست:

و اینم با حداکثر برایتنس و کنتراست:

و اما درمورد گارانتی: بنده زمانی که مانیتور رو پلمپشو باز کردم و از تو جعبه در آوردم توش کارت گارانتی داشت که سریال و اینجور چیزا روش نوشته و اینم نوشته که تاریخ شروع گارانتی از 15 بهمن 92 واسه این بود که گفتم هنوز گارانتیش شروع نشده مگرنه یه چیزی رو روی جعبه کنار سریال دستگاه با تیغ برش داده بودن و ورداشته بودن که فکر کنم همون چیزی باشه که شما میگین نماینده ورمیداره و تو سایت مادیران ثبت میکنه!
    در مورد عکس: بنده مانیتور رو حتی تو همون تاریکی مطلق هم که نگاه میکنم به این فجاعت که تو عکس دیده میشه نیست و بیشتر گوشه پایین صفحه کمی سورمه ای دیده میشه اونم اگه سمت چپ راسته صفحت سیاه باشه تفاوتش رو میفهمی و میفهمی که اونور یه ایرادی هست که بجا مشکی کمی سورمه ایه و اگه خیلی حساس نباشی و نیای مثل من همون روز اول همه چی رو از بیخ دقت کنی چیزی نمیفهمی ولی بهرحال مانیتور کلا سمت چپش (تقریبا از وسط به سمت چپ) کمی سیاهی رو سورمه ای رنگ نشون میده و بیشترین شدتش تو پایین سمت چپ هست همون قسمتی از پایین سمت چپ که تو تصویر به رنگ سورمه ایه روشن دیده میشه در واقعیت (با چشم) به رنگ سورمه ایه تاریک دیده میشه و بقیه جاها زیاد ایراد قابل گیر دادنی نیست!
    * اون نقطه (دات) که تو تاپیک گفتم هم گوشه ترین نقطه بالا سمت راست هست و اندازش دقیقا یک پیکسله اگه این نطفه رو نزارم مانیتور کلا LED های پس زمینشو خاموش میکنه که اصلا اینگار مانیتور خاموشه پس مجبور شدم یه نقطه بزارم
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    خب یه عکس هم قرار شد از تصویر معمولی روی دسکتاپ بزاری! اما این عکس بسیار فجیح هست !
    و به نظر مشکل داره
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    در کل با یه دور بین ساده عکس بگیر که حساس زیاد نباشه به نور!
    یا با همین دوربین توی نور اتاق عکس بگیر!
    چند حالت هم بگیر! فقط ازسیاه نگیر
    دوربینت چیه؟
    امتیازها
    417
    سطح
    8
    12
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER نمایش پست ها
    در کل با یه دور بین ساده عکس بگیر که حساس زیاد نباشه به نور!
    یا با همین دوربین توی نور اتاق عکس بگیر!
    چند حالت هم بگیر! فقط ازسیاه نگیر
    دوربینت چیه؟
    میتونی با گوشی عکس بگیری؟ از رو صفحه دسکتاپ و صفحه در حالت کامل سیاه قرار بدی ببینیم دقیقا چه شکلیه!
    خب یه عکس هم قرار شد از تصویر معمولی روی دسکتاپ بزاری! اما این عکس بسیار فجیح هست !
    و به نظر مشکل داره
    canon ixy 10 s هست، میدونین که کلا دوربینا یه سری نوری که به چشم دیده نمیشه رو هم جذب میکنن و تو عکس دیده میشه،
    کلا چه روز چه شب تفاوت عمق سیاهی قابل رؤیت هست ولی خیلی کم همین الآنم که دارم نگاه میکنم چون تو صفحه ی فاروم یه تصویر نسبتا سفید وسط صفحه هست کمی سورمه ای بودنش نسبت به راست صفحه رو حس میکنم، مشکلش اونقدرا وخیم نیست که اگه بهش دقت نکنم زیاد تو چشمم بیاد کلا فعلا از تماس و فرستادن واسه گارانتیش بیخیال شدم فعلا وقتشو ندارم و بیشتر ازین میترسم که بگن هیچیش نیستو این حرفا یا هم مدت زیادی رو بی مانیتور بمونم یا اصلا ببرن خرابترش کنن برگردونن، (گویا الان حتی به مرکز تهران مادیران هم زنگ بزنید میگن موجود ندارنش و اگه مشکل از پنل باشه حالاحالاها علافم) تجربتون راجع به گارانتی مادیران چجوری بوده؟
    عکس انداختم همین چند دقیقه پیش در نور عادی اتاقم
    (کنتراست و برایتنس روی صفر هستن ولی تفاوتشون معلومه-البته الان برای تست برایتنس رو تا ته زیاد کردم تو ایجاد وضوح تفاوت رنگ تقریبا تاثیری نداشت!!!!):
    صفحه سیاه: ( تفاوت رنگ به این شدت که تو این عکس دیده میشه نیست)

یه والپیپر که فقط وسط صفحه رنگیه بالا پایین سیاهه: (بازم این عکس هم افتضاحتر از چیزیه که واقعا مانیتور نمایش میده)

از همین صفحه ی تاپیک: (برعکس بقیه‌ی عکس‌ها تصویر مانیتور کمی بدتر از اینه) لطفا عکس رو سیو از و روش زوم کنید تا تفاوت سیاهی های پایین سمت چپ با پایین سمت راست رو ببینید

مجموعا تفاوت نور چپ با راست براحتی قابل رؤیت هست (همون اول که مانیتور رو نصب کردم متوجهش شدم چون پسزمینه دسکتاپم سیاهه) ولی تفاوتش اونجور نیست که بگم افتضاحه ولی مثلا تو صفحه‌ی فاروم که چپ و راست باید یکرنگ باشه اینطور نیست و حتی وضوح تفاوت رنگ از دیدن صفحه تو حالت تماما سیاه هم بیشتره چون کل صفحه سیاه نیست که گرادیانت بین چپ و راست صفحه باعث شه کمی تفاوت کمتر دیده شه...
    اینم آدرس بکگراند فاروم اگه شک کردید که شاید بکگراند فاروم کلا اینجوریه
    به حساب IPS گرفتم که رنگارو درست نمایش بده اینم اینجوری از آب درومد شانس مارو ببین...
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    چنین مشکلی رو ندیدم تو ریویو ها اما! ممکنه زیاد روی این قضیه حساس شده باشی ! اینا فکر کنم پنلاش تولید داخله! به همین دلیله از لحاظ نشت نور به پای پنلهای اصلی الجی نمیرسه!
    اگه هم به این بدی که تو عکس میگی نباشه فکر نکنم مشکلی داشته باشه! و این مشکلی نیست که گارانتی قبولش کنه! اما اگه تهرانی ببر گارانتی ببین چی میگن!

همچنین ممکنه زیاد حساس شده باشی ! چند نفر رو بیار چیزی هم بهشون نگو نظرشون رو در مورد مانیتور بپرس(هم واسه گارانتی بهدرد میخوره که کاملا مطمعن شی)

در کل ممکنه مانیتور مشکل هم داشته باشه ولی به نظر گارانتی همچین چیزی رو قبول نکنه!
    حالا ببینم دوستانی که تجربه با مادیران داشتن نظرشون چی باشه
    امتیازها
    417
    سطح
    8
    12
    کاربر جدید
    چنین مشکلی رو ندیدم تو ریویو ها اما! ممکنه زیاد روی این قضیه حساس شده باشی ! اینا فکر کنم پنلاش تولید داخله! به همین دلیله از لحاظ نشت نور به پای پنلهای اصلی الجی نمیرسه!
    اگه هم به این بدی که تو عکس میگی نباشه فکر نکنم مشکلی داشته باشه! و این مشکلی نیست که گارانتی قبولش کنه! اما اگه تهرانی ببر گارانتی ببین چی میگن!
    همچنین ممکنه زیاد حساس شده باشی ! چند نفر رو بیار چیزی هم بهشون نگو نظرشون رو در مورد مانیتور بپرس(هم واسه گارانتی بهدرد میخوره که کاملا مطمعن شی)
    در کل ممکنه مانیتور مشکل هم داشته باشه ولی به نظر گارانتی همچین چیزی رو قبول نکنه!
    حالا ببینم دوستانی که تجربه با مادیران داشتن نظرشون چی باشه
    به حساب IPS گرفتم که رنگارو درست نمایش بده اینم اینجوری از آب درومد شانس مارو ببین...
    اونطوری که تو یه کاغذی توی جعبه دیدم عکس یه قراردادی با الجی رو گذاشته بودن که کلیه ی پنل های ارسالی الجی به مادیران از نوع A+ هست! پس فکر نکنم پنل تولید داخل باشه... شایدم مشکل از پنل نیست و فقط تو منتاژ اشتباهی پیش اومده...
    بنده مشکلشو براحتی احساس میکنم ولی به قول شما همچین مشکلی رو احتمالا گارانتی قبول نکنه، شانس گند منه دیگه...، یه مدل بازش رو تو پاساژ تک مشهد واسه نمایش گذاشته بودن اگه تا بعد امتحانام ورش نداشته باشن برم اونم یه نگاهی بندازم شاید کلی باشه که البته فکر نکنم اینجور باشه...
    دوستانی که تجربه ای اینچنینی با گارانتی مادیران دارن لطفا بگن
    امتیازها
    417
    سطح
    8
    12
    کاربر جدید
    یه چیز دیگه هم که متوجه شدم اینکه مقداری از اون بد رنگ دیده شدن انگار مشکل زاویه دید هست (که فکر کنم بر اثر نشت نور پسزمینه روی صفحه بوجود اومده) وقتی از جهات مختلف که بهش نگاه میکنم تو گوشه های پایینی انگار نور پسزمینه ایجاد مشکل کرده و باعث میشه بارقه‌های از نورشون! تو صفحه دیده شه ولی گوشه های بالایی اینجور نیستن و با تغییر زاویه مشکلی توشون دیده نمیشه بهترین عملکرد مانیتور ظاهرا فقط بالا سمت راستشه و البته وسط صفحه :( نمیدونم حالا با همچین چیزایی سر کنم یا ببرم مادیران واسه گارانتی :-?
    تو تاریکی مطلق نشت نور گوشه ها به داخل صفحه به وضوح تمام دیده میشه
    منم معمولا شبا پای سیستم میشینم و چون لامپ مهتابی جلومه لامپو خاموش میکنم که چشامو نزنه...
    ولی اگه ازین دو تا مشکل نسبتا ریز بگذرم باید بگم کیفیت و شفافیت تصویر فوق العادست به نظرم عکسها چنان با کیفیت نمایش داده میشه که حتی آدم حس میکه میشه اون شیئ داخل تصوی رو لمس کرد!
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    دوست عزیز مانیتورتون مشکل مونتاژ داره. نمیتونم توضیح بدم بهتون ولی توی مونتاژ کاملا ناشیانه عمل کردن. گارانتی باید قبول کنه که ایراد داره
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)