ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 43

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    بدهکار و مدیون استارتر هستید چون حرف کاملاً متعصبانه و به دور از منطق می زنید ! اگر ایشون رفتند و تلویزیون سه بعدی سامسونگ با فناوری اکتیو خریداری کردند و از کیفیت آن راضی نبودند یا با تماشای فیلم سه بعدی پس از مدتی دچار سردرد شدند شما تاوان و جبران ضرر و زیان ایشون رو می دهید و جواب قانع کننده برای پیشنهادتون دارید ؟!!!
    شما کیفیت سه بعدی ال جی و سامسونگ رو شخصاً تست و مقایسه کردید ؟!!! و از روی تجربه عملی اظهار نظر می کنید و به بنده می گویید که حرف شما کاملاً غیر منطقی است و شما مشاوره صحیح و با سند دادید ؟!!!
    حرف یک سایت را از تجربه عملی معتبرتر می دانید ؟!!
    جهت اطلاع شما عرض کنم یکی از دوستان بسیار صمیمی بنده که شب و روزش شده بود اسم سامسونگ و سامسونگ رو زمانی به عرش می برد با یک اشاره و مطالعه یک لینک در همین انجمن که اینجا هم قرار می دهم بالآخره قانع شد و به نمایشگاه ها رفت تا از نزدیک کیفیت سه بعدی های الجی رو هم تست کنه ! و بالآخره تلویزیون الجی خرید و بسیار بسیار هم راضی هست و الآن هم در عجب هست که چرا این همه وقت خود را برای سامسونگ تلف کرده !!
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...D8%AF%D8%9F%29
    شخصاً تنها برتری سامسونگ رو همین کیت ارتقاء و برخی از قابلیت های جانبی و فانتزی مثل نصب دوربین یا تشخیص و کنترل توسط صدا و ... می دانم !
    لحن برخورد شما خیلی مناسب بود مثلاً در برخورد با مدیر انجمن ؟!!
    من فکر نمیکنم بحث به نتیجه برسه و با توجه به اینکه خریدار بدون اینکه دو tv کنار هم قرار بده داره خرید میکنه.
    در تمام فناوری های 3d که از عینک استفاده میشه باعث ایجاد سر درد خواهد شد passive تا حد زیادی این مشکل رو کاهش داده ولی برای افرادی که از عینک استفاده میکنن ریسک افزایش سر درد در هر دو فناوری وجود داره بنده
    خودم مدت زیادی با d2342p کار کردم و به این قضیه پی بردم البته به بحث ما ربطی نداره. پس اینکه سر درد نمیاره کاملا اشتباه هست در استفاده طولانی مدت سر درد هم میاره فناوری passive همینطور که ممکنه افرادی هم با active دچار سر درد نشن. ولی اگر ایشون tv ای خرید با این فناوری passive حالا چه از سونی و چه از lg و دید عمق تصاویر 3d نسبت به دو tv ای که معرفی کردم(f7770 و f8880) کمتر هست حتی با اینکه هزینه بیشتری نسبت به این دو tv کرده , ایا شما جوابگو هستی؟ ایا جواب قانع کننده ای دارید؟
    بنده ار نزدیک کیفیت سه بعدی f8880 رو با la8600 تست کردم به مدت 20 دقیقه و به جرات میگم f8880 سه بعدی عمیق تری داشت و حتی عمق 3d ای f7770 از la86000 بیشتر هست. اکثر tv های 3d refrence از پنل های active استفاده میکنن
    مثل پلاسماهای پاناسونیک. این سایتی رو هم که شما میگید , از توی خودش rew در نمیاره بلکه ادیتور بسیار معتبری مثل mark hodgkinson با سخت افزارهای با قیمت بیش از ده هزار دلار مورد ارزیابی قرار میده و مطمئنا بیش از چشم مبارک دوست صمیمی شما اعتبار داره. به ایشون پیشنهاد میکنم از نزدیک کیفیت 3d ای la 8600 رو با f7770 یا 8880 مقایسه کنن و مطمئنا نظر اشون عوض میشه. در ضمن شما دارید همه چی رو فدای 3d میکنید با پیشنهاد دادن la 8600.
    لازم به ذکره در حال حاضر بهترین tv 2013 از ان پلاسمای f8500 سامسونگ هست و بهترین tv حال حاضر از نظر بسیاری از سایت ها از ان f8880 یا w904 سونی هست هیچ tv ای در دنیامثل 8880 این همه امکانات رو با این کیفیت تصویر در اختیار نداره.
    لطفا بدون مدرک معتبر در مورد برند خاصی نظر ندید.تشکر
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 43

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع