ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 43
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    بدهکار و مدیون استارتر هستید چون حرف کاملاً متعصبانه و به دور از منطق می زنید ! اگر ایشون رفتند و تلویزیون سه بعدی سامسونگ با فناوری اکتیو خریداری کردند و از کیفیت آن راضی نبودند یا با تماشای فیلم سه بعدی پس از مدتی دچار سردرد شدند شما تاوان و جبران ضرر و زیان ایشون رو می دهید و جواب قانع کننده برای پیشنهادتون دارید ؟!!!
    شما کیفیت سه بعدی ال جی و سامسونگ رو شخصاً تست و مقایسه کردید ؟!!! و از روی تجربه عملی اظهار نظر می کنید و به بنده می گویید که حرف شما کاملاً غیر منطقی است و شما مشاوره صحیح و با سند دادید ؟!!!
    حرف یک سایت را از تجربه عملی معتبرتر می دانید ؟!!
    جهت اطلاع شما عرض کنم یکی از دوستان بسیار صمیمی بنده که شب و روزش شده بود اسم سامسونگ و سامسونگ رو زمانی به عرش می برد با یک اشاره و مطالعه یک لینک در همین انجمن که اینجا هم قرار می دهم بالآخره قانع شد و به نمایشگاه ها رفت تا از نزدیک کیفیت سه بعدی های الجی رو هم تست کنه ! و بالآخره تلویزیون الجی خرید و بسیار بسیار هم راضی هست و الآن هم در عجب هست که چرا این همه وقت خود را برای سامسونگ تلف کرده !!
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...D8%AF%D8%9F%29
    شخصاً تنها برتری سامسونگ رو همین کیت ارتقاء و برخی از قابلیت های جانبی و فانتزی مثل نصب دوربین یا تشخیص و کنترل توسط صدا و ... می دانم !
    لحن برخورد شما خیلی مناسب بود مثلاً در برخورد با مدیر انجمن ؟!!
    من فکر نمیکنم بحث به نتیجه برسه و با توجه به اینکه خریدار بدون اینکه دو tv کنار هم قرار بده داره خرید میکنه.
    در تمام فناوری های 3d که از عینک استفاده میشه باعث ایجاد سر درد خواهد شد passive تا حد زیادی این مشکل رو کاهش داده ولی برای افرادی که از عینک استفاده میکنن ریسک افزایش سر درد در هر دو فناوری وجود داره بنده
    خودم مدت زیادی با d2342p کار کردم و به این قضیه پی بردم البته به بحث ما ربطی نداره. پس اینکه سر درد نمیاره کاملا اشتباه هست در استفاده طولانی مدت سر درد هم میاره فناوری passive همینطور که ممکنه افرادی هم با active دچار سر درد نشن. ولی اگر ایشون tv ای خرید با این فناوری passive حالا چه از سونی و چه از lg و دید عمق تصاویر 3d نسبت به دو tv ای که معرفی کردم(f7770 و f8880) کمتر هست حتی با اینکه هزینه بیشتری نسبت به این دو tv کرده , ایا شما جوابگو هستی؟ ایا جواب قانع کننده ای دارید؟
    بنده ار نزدیک کیفیت سه بعدی f8880 رو با la8600 تست کردم به مدت 20 دقیقه و به جرات میگم f8880 سه بعدی عمیق تری داشت و حتی عمق 3d ای f7770 از la86000 بیشتر هست. اکثر tv های 3d refrence از پنل های active استفاده میکنن
    مثل پلاسماهای پاناسونیک. این سایتی رو هم که شما میگید , از توی خودش rew در نمیاره بلکه ادیتور بسیار معتبری مثل mark hodgkinson با سخت افزارهای با قیمت بیش از ده هزار دلار مورد ارزیابی قرار میده و مطمئنا بیش از چشم مبارک دوست صمیمی شما اعتبار داره. به ایشون پیشنهاد میکنم از نزدیک کیفیت 3d ای la 8600 رو با f7770 یا 8880 مقایسه کنن و مطمئنا نظر اشون عوض میشه. در ضمن شما دارید همه چی رو فدای 3d میکنید با پیشنهاد دادن la 8600.
    لازم به ذکره در حال حاضر بهترین tv 2013 از ان پلاسمای f8500 سامسونگ هست و بهترین tv حال حاضر از نظر بسیاری از سایت ها از ان f8880 یا w904 سونی هست هیچ tv ای در دنیامثل 8880 این همه امکانات رو با این کیفیت تصویر در اختیار نداره.
    لطفا بدون مدرک معتبر در مورد برند خاصی نظر ندید.تشکر
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دوستان و اساتید عزیز حتماً به تذکر پست شماره 20 این تاپیک توجه کنید :

نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN 2012 نمایش پست ها
    دوستان عزیز،

فقط به استارتر بپیشنهاد بدین، در صورتی راهنمایی اشتباهی به کاربر داده بشه، مدیر بخش صوت و تصویر و یا مدیریت کل دخالت خواهند کرد. از همراهی شما ممنونم.
    هرچند به نظر من بحث اکتیو و پسیو فناوری سه بعدی مانند خیلی از بحث های موجود در دنیای فناوری بحثی ناتمام و بی انتهاست !
    بهترین شیوه خرید هم اینه که توی یه فروشگاهی LA86000 و F8880 سامسونگ کنار هم باشند و کیفیتشون از دید و نگاه خود خریدار مقایسه و بعد خریداری بشه !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/02/01 در ساعت 00:12

امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    @ محمد(استاتر, مشاوره خواه )!: محمد جان اینی که میگی آیا سه بعدی ارزش هزینه رو داره یا خیر بستگی به خودت داره یعنی اگه محتوای سه بعدی به درد بخور گیر بیاری چرا نداشته باشه داره!
    اما پیدا شدن تلویزیون 2d با کیفیت بالا در حد la86000 و... همچین چیزی پیدا نمیشه چون عملا سه بعدی جزو جدا نشدنی tvهای رده بالای کمپانی ها شده ! اما اینکه واقعا به تلویزیونی با این امکانات نیاز داشنه باشی باز هم بستگی به وسواس خودت و محتوایی هست که باهاش میبینی! مثلا اگه خیلی اهل فیلم دیدن با کیفیت 1080p هستی میشه گفت نیاز داری ولی اگه همین تلویزیون و برنامه های صدا و سیما رو میبینی باهاش فقط نهایتا فوتبالی که از تلویزیون پخش میشه به دلیل کیفیت پایین پخش oled و uhd هم داشته باشی استفاده رو از تلویزیون نمیبری ! و عملا 3 میلیون اضافی خرج میکنی!
    فرض کن 3960x رو بخری بعد نهایت کارت باهاش اینترنت گردی باشه!
    @mla: با این اوضاع چرا lg ورشکست نشده؟ بعدم
    mark hodgkinson چشماش با بقیه فرق داره که بسیار قابل اعتماد تر از چشم خودمونه؟!!!
    دقت رنگ و روشنایی و زاویه دیدی که الجی داره بسیار بهتر از سامسونگی هست که رنگها درش اغراق شده اس!
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER نمایش پست ها
    @ محمد(استاتر, مشاوره خواه )!: محمد جان اینی که میگی آیا سه بعدی ارزش هزینه رو داره یا خیر بستگی به خودت داره یعنی اگه محتوای سه بعدی به درد بخور گیر بیاری چرا نداشته باشه داره!
    اما پیدا شدن تلویزیون 2d با کیفیت بالا در حد la86000 و... همچین چیزی پیدا نمیشه چون عملا سه بعدی جزو جدا نشدنی tvهای رده بالای کمپانی ها شده ! اما اینکه واقعا به تلویزیونی با این امکانات نیاز داشنه باشی باز هم بستگی به وسواس خودت و محتوایی هست که باهاش میبینی! مثلا اگه خیلی اهل فیلم دیدن با کیفیت 1080p هستی میشه گفت نیاز داری ولی اگه همین تلویزیون و برنامه های صدا و سیما رو میبینی باهاش فقط نهایتا فوتبالی که از تلویزیون پخش میشه به دلیل کیفیت پایین پخش oled و uhd هم داشته باشی استفاده رو از تلویزیون نمیبری ! و عملا 3 میلیون اضافی خرج میکنی!
    فرض کن 3960x رو بخری بعد نهایت کارت باهاش اینترنت گردی باشه!
    @mla: با این اوضاع چرا lg ورشکست نشده؟ بعدم
    mark hodgkinson چشماش با بقیه فرق داره که بسیار قابل اعتماد تر از چشم خودمونه؟!!!
    دقت رنگ و روشنایی و زاویه دیدی که الجی داره بسیار بهتر از سامسونگی هست که رنگها درش اغراق شده اس! چون قصد دارم تا چند روز دیگه 8880 روبگیرم حرف شما نگرانم کرد!
    دلایل ورشگست نشدن lg:
    یک: lg تنوع محصولات اش بسیار بالاس و محدود به تولید tv نمیشه. مانند سامسونگ که از tv بگیر تا ماشین لباسشویی و چیپ ها حافظه تولید میکنه
    دو:lg یکی از بزرگترین پنل سازان دنیاست در کنار برندهایی ملی شارپ
    سوم:تا وقتی کاربرانی مثل شما هستن که بدون دلیل و مدرک اضحار نظر میکنن مطمئنا lg ورشکست نمیشه
    طبیعتا چشم شما که در مجموع شاید 5 تا tv midrange رو از نزدیک دیده باشه با کسی که بیش از 50 برسی از tv های مختلف کرده ایا قابل مقایسه اس؟ وتنها چشم ملاک هست؟
    میشه منبع بیارید از رنگ های اغراق امیزه f7770 و 8880؟ممنون میشم چون برای خودم هم جالب شد این نظر شما. چون قصد خرید 8880 رو دارم و این گفته شما نگرانم کرد
    اگر لازم دونستید پارمترهای کیفی 8880 و 7770 و 86000 رو با هم برسی میکنیم
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    باشه من اصلا اظهار نظر نمیکنم اصلا بحث بدون سند هم نمیکنم (چیزی که تا حالا نکردم و نخواهم کرد) و اینکه اینجا محل بحث نیست فقط از این به بعد مشاوره
    و منتظرم هر سوالی محمد مباشری عزیز داشته باشه با کمک دوستان پاسخ میدم !
    اما از مدیریت میخوام محل مناسبی (در صورت صلاح دید ) برای گفت و گوی محترمانه مشخص کنن اونجا بحث با سند هم باشه انجام میدم
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER نمایش پست ها
    باشه من اصلا اظهار نظر نمیکنم اصلا بحث بدون سند هم نمیکنم (چیزی که تا حالا نکردم و نخواهم کرد) و اینکه اینجا محل بحث نیست فقط از این به بعد مشاوره
    و منتظرم هر سوالی محمد مباشری عزیز داشته باشه با کمک دوستان پاسخ میدم !
    اما از مدیریت میخوام محل مناسبی (در صورت صلاح دید ) برای گفت و گوی محترمانه مشخص کنن اونجا بحث با سند هم باشه انجام میدم
    Lمن گفتم شما اظهار نظر نکن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من گفتم نظر بدون دلیل و مدرک ندید!!!!!! من همون اول برای صحبت هام لینک بسیار معتبر دادم
    خواب داریم درباره بهترین انتخاب برای ایشون صحبت میکنیم دیگه پیشنهاد بنده هم 7770 و 8880 بود که شما گفتید مشکل رنگ اغراق امیز داره
    و تولید رنگ نامناسبی داره و در عوض LG کنتراست بالاتر و تولید رنگ بهتر داره(LA8600) منبع هم که ندادید
    کلا این بحث برای کمک به خریدار هست جهت بهترین انتخاب با توجه به هزینه.
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    سلام
    ببخشید من دیر به دیر سر میزنم
    اول اینکه از همتون ممنونم به خاطر راهنماییهاتون
    بعد امروز یکدونه la86000 موجود شده که احتمالا برم بخرمش
    متاسفانه من نتونستم جایی رو پیدا کنم که هم الجی و هم سامسونگ رو برای تست داشته باشه. بنابر این علارقم احترام به دوست عزیزمون که سامسونگ رو پیشنهاد کردند من ترجیح میدم به نظر دوستان قدیمی ترم اعتماد کنم.
    متاسفانه تو این تایپک آقا سعید حضور نداشتند و افتخار ندادند من رو با نظر کارشناسانشون کمک کنند. من خیلی دوست داشتم نظر نهایی رو ایشون بدند تا با اطمینان 100% خریدم رو انجام بدم.
    در مورد اولویت بندی قبل از کیفیت سه بعدی و امکانات در مرحله اول کیفیت تصویر دو بعدی مهمه. لطفا بگین کدوم یکی در این مورد بهتر عمل کرده و تا چه حد؟؟؟
    قیمت la 86000 در لیست هاحدودا 5.5 است که احتمالا تا 5.2 - 5.3 تخفیف بگیرم و 400 هزار تومن هم کارت هدیه داره
    وحید جان من به احتمال زیاد همین رو خواهم گرفت ولی ازت خواهش میکنم برای همون کاربردی که گفتی یعنی دیدن شبکه های دیجیتال تلویزیون بهترین گزینه رو معرفی کن همراه با قیمت و بگو آیا واقعا دیدن برنامه صدا و سیما با اون تلویزیون و la 86000 هیچ فرقی نمیکنه؟؟
    بعد آخرین سوال اینکه برای اتاق 6*6 ما سایز 55 اینچ چطوره؟؟
    ممنون

دوستان با توجه به موجود شدن تلویزیون مورد نظر لطفا خیلی سریع جواب بدین
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmobasheri نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه من نتونستم جایی رو پیدا کنم که هم الجی و هم سامسونگ رو برای تست داشته باشه. بنابر این علارقم احترام به دوست عزیزمون که سامسونگ رو پیشنهاد کردند من ترجیح میدم به نظر دوستان قدیمی ترم اعتماد کنم.
    متاسفانه تو این تایپک آقا سعید حضور نداشتند و افتخار ندادند من رو با نظر کارشناسانشون کمک کنند. من خیلی دوست داشتم نظر نهایی رو ایشون بدند تا با اطمینان 100% خریدم رو انجام بدم.
    در مورد اولویت بندی قبل از کیفیت سه بعدی و امکانات در مرحله اول کیفیت تصویر دو بعدی مهمه. لطفا بگین کدوم یکی در این مورد بهتر عمل کرده و تا چه حد؟؟؟
    قیمت la 86000 در لیست هاحدودا 5.5 است که احتمالا تا 5.2 - 5.3 تخفیف بگیرم و 400 هزار تومن هم کارت هدیه داره
    وحید جان من به احتمال زیاد همین رو خواهم گرفت ولی ازت خواهش میکنم برای همون کاربردی که گفتی یعنی دیدن شبکه های دیجیتال تلویزیون بهترین گزینه رو معرفی کن همراه با قیمت و بگو آیا واقعا دیدن برنامه صدا و سیما با اون تلویزیون و la 86000 هیچ فرقی نمیکنه؟؟
    ممنون

محمد جان برای تلویزیون دیجیتال صدا و سیما که کیفیت پخشش فکر کنم تازه به SD رسیده باشه واقعاً این همه هزینه ارزشش رو نداره ! مگر اینکه آرشیو چندین ترابایتی فیلم سه بعدی بلوری و FHD هم داشته باشی که بخوای از نهایت کیفیت تلویزیونت بهره و لذت ببری ! چون کیفیت تلویزیون خیلی بالاتر از پخش های صدا و سیما هستن وقتی میری جلوی تلویزیون می ایستی و از نزدیک مثلاً به چهره یه نفر نگاه می کنی پیکسل ها معمولاً نظم درست و حسابی ندارند !
    اینچ ها هم که هرچی میرن بالا ماشالله قیمتشون تصاعدی میره بالا و هیچ حساب و کتابی هم نداره !

امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmobasheri نمایش پست ها
    سلام
    ممنون

دوست عزیز امیداورم از خریدتون پشیمون نشید
    برند سونی و دو مدل w804 و w904 هر دو از نمونه های سامسونگ و lg به گفته دوستان که تجربه دارن در تصاویر sd خیلی خوب عمل میکنه البته بنده تصویر w804 رو از نزدیک دیدم و بسیار رنگ های زنده ای داشت
    ولی از لحاظ فاکتورهای بنچمارک la86000 عمق رنگ سیاه و کنتراست استاتیک بالاتری داره ولی خواب به نظر شخص من رنگ ها و تصاویر sd در w804 نسبت به la86000 بهتر هست چون از نزدیک دیدم هر دو نه کنار هم
    لازم به ذکره w804 سونی از پنل ips lg استفاده میکنه هر چند کیفیت 3d ایش در حد la86000 نیست و از لحاظ امکانت اصلا قابل مقایسه با la86000 نیست
    w804 سایز 42 اش حدود 3.5 قیمت داره و سایز 47 حدود 4 تا 4.5 به نظر من برای شما که امکانات جانبی و همچنین 3d در اولویت اول قرار نداره گزینه خیلی خوبیه و کیفیت تصویر خیلی خوبی داره.
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    دوستان عزیز و گرامی

بنده مطالبی که همه شما عزیزان نوشته بودید را خواندم. واقعیت ماجرا این است که بحث خرید تلویزیون یکی از آن مواردی است که بحث در مورد آن خیلی زیاد است و هر کسی در آن دلایل خودش را دارد. به طور کلی اولین چیز برای کاربر ایرانی طراحی محصول است که هر دو محصول طراحی خوبی دارد و ساختار خوبی را به محیط خانه می دهد. اما در مورد کیفیت ببینید یکی از مواردی که نمی توان در بسیاری از موارد به اینترنت و اطلاعات اینترنت اطمینان کامل داشت دقیق نبودن صد در صدی آن است. بنده سایت AVForums را به عنوان یکی از سایت های معروف در زمینه بررسی وسایل صوتی و تصویری قبول دارم و بررسی انجام شده در این سایت هم بسیار عالی است و با دقیق ترین نرم افزارها و دستگاه صورت گرفته است. اما یک موردی در این میان وجود دارد که همیشه مبنای خرید کاربر است، ایا من از کیفیت محصولی که دارم راضی هستم؟ جواب برای هر دو محصول بلی است. حال کدام کیفیت خیلی بهتر داری؟ سامسونگ (به استناد سایت مربوط) در چه شرایطی؟ با چه منبع تصویری، با چه کالیبراسیون؟ دوست عزیز بنده من خودم F8880 را تست کردم، حتی تمام قطعات این تلویزیون را باز کردیم و تمام تصاویر آن را داریم. کیفیت تصویر این تلویزیون در حالت دو بعدی واقعا خوب است اما با همان منبع تصویری تصویر در ال جی هم خوب نمایش داده می شد(استناد چشم بیننده و رفرنس تلویزیون LA76100)، در مورد سه بعدی حق با شماست عمق تصویر در سامسونگ بیشتر از ال جی است و دلیل آن هم ساختار طراحی عینک و فناوری Active است اما همین تلویزیون F8880 با وجود بهبود چشمگیر در مقابل منابع نوری دارای Refresh مانند مهتابی، لامپ کم مصرف و نور خورشید بازهم پرش هایی در تصویر دارد. البته قبول دارم فناوری پسیو هم دارای مشکلاتی مانند عدم تطابق لبه ها در تصویر سه بعدی است اما واقعیت خرید برای کاربر چیست؟ یک تصویر سه بعدی استاندارد یا متوسط رو به خوب (بازهم استناد وب سایت مورد نظر) تا هزینه برای خرید چند صد هزارتومانی یک عین برای استفاده مهمانان و یا افراد دیگر. خودتان هم می دانید 99 درصد کاربران تفاوت را درک هم نمی کنند. اما در مورد امکانات به نظر بنده F8880 یک سری امکانات دارد که هیچ کاربردی ندارد و دقیق پول دور ریختن است این مورد را دقیق بررسی کردم و این تلویزیون 15 روز در دفتر در حال تست بود. حتی بنده می دانم چیپ ست حافظه این تلویزیون چه فرکانسی دارد. البته به علت امکانات کم تست ما براساس باخورد منطقی چندین ببینده و شرایط نوری مختلف است. کلا سیستم Motion کاربرد خاصی ندارد، سیستم Voice خیلی جا برای رشد دارد. پایه تلویزیون تعادل به پشت خوبی دارد اما در جلو کلا خوب نیست این را تست کردم. با این وجود من F8880 را دوست دارم چون کیفیت دو بعدی بی حرفی دارد اما با وجود همه احترام برای شما دوست عزیز طبق تجربه خودم و داشتن بیش از 4 ترابایت فیلم Full HD به نظرم آن چیزی که چشم من و شما می بینید بسیار پایین تر از سنسورهای حساس سایت AVforums است و واقعا در خیلی از موارد نمی توانید تفاوت را احساس کنید. اما با این وجود خیلی خوشحالم که عزیز گرامی مانند شما این قدر دقیق موارد را بررسی کرده و مطالب را با منبع منطقی بیاتن کردند.

شاد و پاینده باشید
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 43

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع