ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    5,438
    سطح
    47
    119
    کاربر انجمن

Angry مشکل با اکانت ماکروسافت و تنظیمات انتقالی ویندوز ها به هم

سلام

ویندوز 8 و 8.1 قابلیت جدیدی که دارن اینه که می تونید اکانت ماکروسافتتون (هاتمیل ، اوتلوک ، لایو و ...) رو روی آن لوگین کنید و ویندوز شما
    اسکایپ ، اسکای درایو ، ایمیل رابط مترو و خیلی امکانات دیگه رو براتون با این اکانت در اختیارتون می گذاره .

و مزیت دیگه ای که داره اینکه تنظیمات ویندوز (مثل تنظیمات زمان ، زبان ، والپیپر ، فیوریت اینترنت اکسپلورر و ... ) رو بین ویندوزاتون انتقال می ده ،
    مثلا اگه شما یه لپتاپ دارید و یه پیسی و روی هر دو اکانتتون رو لوگین کردید اگه والپیپر لپتاپ رو عوض کنید والپیپر پی سی هم به همان تغییر می کند
    یا اگه روی یه ویندوز جدید نصب کنید با لوگین کردن اکانتتون تمام تنظمیات ویندوز قبلی تون بر روی ویندوز جدید هم اعمال می شود.

اما مشکلی که دارم اینکه چه جوری می شه این تنظمیات رو تغییر داد یا کم و زیاد کرد مثلا اگه نخواهید والپیپر تون یکی باشه (بقیه ی تغییرات اعمال بشه به جز والپیپر)

و در واقع من یه مشکل اساسی تر دارم ، یکی از ویندوز های من یه مشکلی پیدا کرد "اونم این که وقتی پنجره ای رو در صفحه موو می کردم صفحه موو نمی شد بلکه فقط یه کادری از اون پنجره موو می شد و هنگامی که کلیک رو ول می کردم کل صفحه انتقال پیدا می کرد "

خلاصه نتونستم مشکل رو پیدا کنم و حذف کنم (اینترنت هم نتونستم چیزی پیدا کنم) و مشکل باقی موند تا این که ویندوز رو عوض کردم و با لوگین کردن در اکانت ماکروسافت این مشکل هم انتقال پیدا می کنه )

پس لطفا اول راه یه راه کلی برای این که بتونیم تعیین کنیم اکانت ماکروسافت چه چیزهایی رو انتقال بده
    دوم هم راه حل این مشکل من

ممنون
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان

منم در Sky Drive خودم یه فولدر خالی به زبان عبری دارم، هیج جوری هم دیلیت نمیشه. نمیدونم چیکار کنم.
    امتیازها
    5,438
    سطح
    47
    119
    کاربر انجمن
    دوستان کسی نبود ؟؟؟

یکی که زبانش فوق خفنه بره فروم ماکروسافت این سوالرو بپرسه لطفا ! من نمی تونم این رو به انگلیسی درست توضیح بدم
    امتیازها
    5,438
    سطح
    47
    119
    کاربر انجمن
    کسی نبود؟؟؟
    امتیازها
    5,438
    سطح
    47
    119
    کاربر انجمن
    حل شد ...
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    اگه مشکلتون حل شد لطف کنید و راه حلو بذارید تا دیگران استفاده کنند@};-
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع