ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    12,810
    سطح
    73
    12
    کاربر انجمن

تفاوت کیفیت تصویر

با سلام لطفا در مورد خروجی تصویر hdmi و دیسبلی بورت کدوم تصویر بالاتری به ما نشون میدن برای دیدن فیلم های فوا اچ دی ,1080pکدوم مناسب تر و مارک یا مشخصه روی کابل چه تاثیری روی تصویر داره با تشکر
    امتیازها
    6,806
    سطح
    54
    1,324
    کاربر انجمن
    هر دوی HDMI و DP کیفیت عالی به همراه دارن ولی HDMI صدا رو هم با کیفیت انتقال میده ولی در مورد DP مطمئن نیستم که انتقال صدا داشته باش در مورد کابل هم تست کردم یه کابل معمولی هم کار شما رو راه میندازه البته دقت کنید گفتم معمولی نه بی کیفیت!!مدل های بی کیفیت ممکنه در تصویر Nosie و Tear ایجاد کنند.
    ذهن انسان احمق مانند مردمك چشم است...هر چه نور بتابانی تنگتر میشود.

امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط maad123 نمایش پست ها
    با سلام لطفا در مورد خروجی تصویر hdmi و دیسبلی بورت کدوم تصویر بالاتری به ما نشون میدن برای دیدن فیلم های فوا اچ دی ,1080pکدوم مناسب تر و مارک یا مشخصه روی کابل چه تاثیری روی تصویر داره با تشکر
    هر دو قابلیت انتقال اصوات صوتی و تصویری دیجتال رو دارن و در عرصه دیداری تفاوتی قابل مشاهده نیست هر چند displayport از عمق رنگ 36 بیت هم پشتیبانی میکنه
    البته این یه توضیح مختصر در مورد این دو خروجی بود.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط maad123 نمایش پست ها
    بهتون تبریک و خسته نباشید ویژه عرض می کنم که دقت نکردید و باز هم در بخش نامناسب تاپیک زدید ! =D> انگار این تخصص ویژه شماست !!! ;)

امتیازها
    12,810
    سطح
    73
    12
    کاربر انجمن
    [QUOTE=Reza Eshraghi;118059]بهتون تبریک و خسته نباشید ویژه عرض می کنم که دقت نکردید و باز هم در بخش نامناسب تاپیک زدید ! =D> انگار این تخصص ویژه شماست !!! ;)[/QUOTسلام ببخشید دیه تکرار نمیشه با تشکر از شما و دوستان که من رو راهنمایی کردند
    امتیازها
    5,438
    سطح
    47
    119
    کاربر انجمن
    سلام

DP خیلی پرت خَفَن تری نسبت به HDMI هست و جدید تر هم هست اما هنوز خیلی گرونه و با کیفیت های FHD و حتی بالاتر هیچ تفاوتی با HDMI وجود نداره و اگه برید سراغ DP فقط پول بیشتری خرج کردید بدون هیچ تفاوتی ، اگه یه زمانی خواستید 4K 3D 5.1 نگاه کنید و تلویزیونش رو هم داشتید اون وقت ... .

DVI و HDMI و HDMI همه پرت های دیجیتال هستند که به ترتیب به روز شدند

مثلا DVI فقط تصویر
    در HDMI صدا هم اضافه شد
    و در نهایت DP پهنای باند بیشتر برای کیفیت های بالا و انتقال اطلاعات دیتا (مثلا مانیتورتون پرت یو اس بی داشته باشه )

اما اگه می خواهید یه مانیتور رو به کارت گرافیک وصل کنید و رزولیشن FHD داشته باشید هیچ تفاوتی وجود نداره

از همه ی این پرت ها ****** تر TB هست با پهنای باند فوق العاده زیاد 10GBps
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع