ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 27 از 48 نخست ... 17252627282937 ... آخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 480
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    با سلام به همه مدیران عزیز و دوستان گرامی !

به نظر بنده موقعیت قرارگیری انجمن کامپیوتر آکادمیک در فهرست اصلی انجمن چندان مناسب نیست و باعث شده به چشم نیاد ! اگر این انجمن جا به جا بشه و به آخر فهرست انجمن ها بره به نظرم بهتر باشه !
    مورد بعدی اشکال در نمایش حروف بزرگ لاتین هست که پس از ارسال پست در بعضی موارد ، با این که در زمان نگارش پست به درستی حروف بزرگ نوشته می شوند اما پس از ارسال پست به حروف کوچک تبدیل می شوند که بسیار آزار دهنده هست و بارها دیده ام که بعد از ارسال پست ، هر چندبار هم که پست رو ویرایش می کنیم بازهم مشکل وجود دارد و اصلاح نمی شود ! این مورد رو قبلاً در این تاپیک عنوان کردم اما هنوز که هنوزه برطرف نشده !!
    سلام آقا رضا
    عزیز این مشکل حروف بزرگ حل شد.
    امتیازها
    2,592
    سطح
    30
    163
    کاربر انجمن
    دوستان قابلیت سیو کامنت ها و سیو اطلاعات برای ایجاد تاپیک احیانا وجود خارجی نداره؟؟؟ چند روز پیش یه تاپیک در مورد دو کنسول داشتم میزدم نت قاطی کرد و تاپیک نابوود شد :| حتی یه عکس هم متاسفانه سیو نشد
    این قبلیت حیاتی در ایجاد تاپیک رو هم اضافه کنیید ممنون میشیویم :)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    سلام آقا رضا
    عزیز این مشکل حروف بزرگ حل شد.
    مرسی مدیر جان ! واقعاً زحمت کشیدید ! @};-
    اگه به قول یکی از کاربران همین فروم سرعت پیگیری همه مشکلات توسط مسئولین مربوطه مثل سرعت شما بود دنیا گلستون می شد !!:)
    این مشکل واسه نوشتن پیشنهاد مدل و قطعات که همه ترکیبی از حروف لاتین و عدد هستند واقعاً آزار دهنده بود و نزدیک بود یه مانیتور به خودم ضرر بزنم !!!!! ( با سر برم تو مانیتور !!! ) البته سر خودم هم می شکست !!!! نجاتم دادی مدیر جان ! خدا از بزرگی کمت نکنه !!
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    با سلام
    ببخشید این پست رو انتقاد از انجمن نزاشتم از برخی اعضای انجمن گذاشتم
    اینجا متاسفانه به مطالب توجه نمیشه و به نویسنده توجه میشه مثلا یه کاربر تازه وارد یه مطلب میزاره کسی ازش تشکر نمیکنه
    ولی مثلا یه مدیر یا یه کاربر شناخته شده یه پست عادی قرار میده مورد توجه برخی قرار میگیره و ازش تشکر میشه!
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...‌رساند
    و....
    امیدوارم نگاه دوستان عوض بشه!

LIKE====>KING OF THE ROADS<===LIKE

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط actros 1843 نمایش پست ها
    با سلام
    اینجا متاسفانه به مطالب توجه نمیشه و به نویسنده توجه میشه مثلا یه کاربر تازه وارد یه مطلب میزاره کسی ازش تشکر نمیکنه
    ولی مثلا یه مدیر یا یه کاربر شناخته شده یه پست عادی قرار میده مورد توجه برخی قرار میگیره و ازش تشکر میشه!
    و....
    دوست عزیز شما مطالب کپی روی فروم قرار می دهید و آن هم از خبرگزاری فارس که مطالبش از سایت های دیگر دزدیده شده، انتظار دارید تشکر کنیم؟!
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    دوست عزیز شما مطالب کپی روی فروم قرار می دهید و آن هم از خبرگزاری فارس که مطالبش از سایت های دیگر دزدیده شده، انتظار دارید تشکر کنیم؟!
    بر روی چشم!

امتیازها
    1,887
    سطح
    25
    351
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط actros 1843 نمایش پست ها
    با سلام
    و....
    دوست عزیز
    ممنون که مطلب می گذارید همه می خوانند و استفاده می کنند.
    ممکنه کسی تشکر نکنه و باعث دلخوری بشه ولی شما سعی کنید مطالب به روزتر رو انتشار بدید آخه این مطلب که انتشار دادید خیلی قدیمیه
    در هر صورت ملاک سنجش افراد چه از نظر علمی و چه از نظر اجتماعی، گرفتن تشکر نیست خود من هم اگر جایی مطلبی بنویسم همه فرار می کنن جای تشکر!
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_esfahanian نمایش پست ها
    دوست عزیز
    ممنون که مطلب می گذارید همه می خوانند و استفاده می کنند.
    ممکنه کسی تشکر نکنه و باعث دلخوری بشه ولی شما سعی کنید مطالب به روزتر رو انتشار بدید آخه این مطلب که انتشار دادید خیلی قدیمیه
    در هر صورت ملاک سنجش افراد چه از نظر علمی و چه از نظر اجتماعی، گرفتن تشکر نیست خود من هم اگر جایی مطلبی بنویسم همه فرار می کنن جای تشکر!
    بله ممنون من اشتباهی این مطلب خودم رو قرار دادم
    خیلی از مطالب زیبا و خوب برخی دوستان هست که چون کاربر شناخته شده ای نیستن مورد توجه قرار نمیگیره
    فکر کنم دوستان هم متوجه شده باشن.این مربوط به همه فروم ها هست نه برخی بلکه همه که به مطلب کمتر توجه میشه و بیشتر به این توجه میشه چه کسی پست گذاشته

امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    سلام به همگی، یه پیشنهاد دارم که فکر میکنم خیلی ها موافق باشن!
    اول یک سوال میپرسم، کسی توی این فروم هست که به هر سوالی بتونه جواب بده؟کسی هست که دانای کل باشه و در هر زمینه ای اطلاعاتش کامل باشه؟ ببینید به نظر من بهتره که کاربرانی که در فروم فعالیت دارن رو در نظر گرفت و دید که هر کدوم در چه زمینه ای اطلاعاتشون کامله بعد اونوقت اون کاربران رو به دیگران معرفی کنیم و بگیم که مثلا دوست خوبمون آقا امین (old gamer) در زمینه ی پرینترها و دستگاههای چاپ تخصص دارن، یا اینکه بگیم آقا امیر(amir1364) در زمینه ی محصولات انویدیا اطلاعات کاملی دارن.
    حالا از اینا میگذریم، چجوری بیایم این کاربران متخصص رو به دیگر کاربران معرفی کنیم؟ در چت روم؟ یا یک تاپیک مخصوص؟ به نظرم بهتره که به این دسته از کاربران مدال یا یک نشان خاصی داده بشه که از بقیه ی کاربران متمایز بشن و هر کسی با دیدن اون نشان ها بتونه تشخیص بده که کدوم کاربر تخصصش چیه.
    ضمن اینکه اون بخش دستاوردها باید ظرفیتش بیشتر بشه و بتونه تمام دستاوردهای اون شخص رو نشون بده، برای مثال عرض میکنم، آقا حسام(Hessam) یک کاربر متخصص در زمینه ی محصولات گیگابایت و فعال ترین کاربر این هفته هستن به نظرم خوبه که به ایشون به فرض مثال دو مدال بابت همینها بدیم و قسمت دستاوردها رو کاملتر کنیم برای مثال به این صورت:
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Hessam.jpg
مشاهده: 48
حجم: 202.3 کیلو بایت

یا مثلا امیر آقا که مثلا در زمینه ی فلان برند تخصص دارن یه همچین مدال یا نشانی تعلق بگیره:

نام: amir1364.jpg
مشاهده: 47
حجم: 291.6 کیلو بایت

در فضای مجازی هیچ کس نمیتونه شخصیت و دانسته های طرف مقابل خودشو بشناسه برای همین خیلی اوقات مشکلاتی پیش میاد، به طور مثال یک کاربر تازه وارد یک سوال در مورد یه قطعه مطرح میکنه اونوقت یکی از بچه ها که تخصصش همون قطعه هست پاسخ میده و بعدش اون کاربر تازه وارد میگه که نه بابا اینجوری که میگی نیست اونوقت کاربر متخصص ما مجبوره کل داستان رو تعریف کنه و بگه که من تخصصم همینه.
    البته یه پیشنهاد دیگه هم دارم اما برای اینکه پستم طولانی نشه بعدا میگم!:)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    سلام به همگی، یه پیشنهاد دارم که فکر میکنم خیلی ها موافق باشن!
    اول یک سوال میپرسم، کسی توی این فروم هست که به هر سوالی بتونه جواب بده؟کسی هست که دانای کل باشه و در هر زمینه ای اطلاعاتش کامل باشه؟ ببینید به نظر من بهتره که کاربرانی که در فروم فعالیت دارن رو در نظر گرفت و دید که هر کدوم در چه زمینه ای اطلاعاتشون کامله بعد اونوقت اون کاربران رو به دیگران معرفی کنیم و بگیم که مثلا دوست خوبمون آقا امین (old gamer) در زمینه ی پرینترها و دستگاههای چاپ تخصص دارن، یا اینکه بگیم آقا امیر(amir1364) در زمینه ی محصولات انویدیا اطلاعات کاملی دارن.
    حالا از اینا میگذریم، چجوری بیایم این کاربران متخصص رو به دیگر کاربران معرفی کنیم؟ در چت روم؟ یا یک تاپیک مخصوص؟ به نظرم بهتره که به این دسته از کاربران مدال یا یک نشان خاصی داده بشه که از بقیه ی کاربران متمایز بشن و هر کسی با دیدن اون نشان ها بتونه تشخیص بده که کدوم کاربر تخصصش چیه.
    ضمن اینکه اون بخش دستاوردها باید ظرفیتش بیشتر بشه و بتونه تمام دستاوردهای اون شخص رو نشون بده، برای مثال عرض میکنم، آقا حسام(Hessam) یک کاربر متخصص در زمینه ی محصولات گیگابایت و فعال ترین کاربر این هفته هستن به نظرم خوبه که به ایشون به فرض مثال دو مدال بابت همینها بدیم و قسمت دستاوردها رو کاملتر کنیم برای مثال به این صورت:

نام: Hessam.jpg
مشاهده: 48
حجم: 202.3 کیلو بایت

یا مثلا امیر آقا که مثلا در زمینه ی فلان برند تخصص دارن یه همچین مدال یا نشانی تعلق بگیره:

نام: amir1364.jpg
مشاهده: 47
حجم: 291.6 کیلو بایت

در فضای مجازی هیچ کس نمیتونه شخصیت و دانسته های طرف مقابل خودشو بشناسه برای همین خیلی اوقات مشکلاتی پیش میاد، به طور مثال یک کاربر تازه وارد یک سوال در مورد یه قطعه مطرح میکنه اونوقت یکی از بچه ها که تخصصش همون قطعه هست پاسخ میده و بعدش اون کاربر تازه وارد میگه که نه بابا اینجوری که میگی نیست اونوقت کاربر متخصص ما مجبوره کل داستان رو تعریف کنه و بگه که من تخصصم همینه.
    البته یه پیشنهاد دیگه هم دارم اما برای اینکه پستم طولانی نشه بعدا میگم!:)
    ناصرجون کاملاً موافقم با حرفات !!! منتها باید ببینیم نظر مدیر کل جناب شالیکاریان چیه ؟!!
صفحه 27 از 48 نخست ... 17252627282937 ... آخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 480

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع