ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 38 از 48 نخست ... 283637383940 ... آخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 480
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    پیشنهاد:

کاربرانی هستند که تو سال 2011 عضو شدن اما به دلیل تعداد پست های کم عنوانی مثل "کاربر تازه کار" یا "کاربر جدید" رو دارند.

بی زحمت عنوان این کاربران به عنوان مناسبتری تغییر پیدا کنه. :>
    مثال: کاربر کم پیدا
    میلاد جان،

ملاک فعالیت در انجمن هست نه تاریخ عضویت از این رو، نام های کاربری بر اساس فعالیت کاربران ارتقاغ پیدا می کنند.
    امتیازها
    5,002
    سطح
    45
    1,029
    کاربر انجمن
    سلام@};- من در حدی نیستم که بخوام نظر بدم و انتقاد کنم و ...
    اما توی بخش کاربران اخراجی و توقیف شده نباید اخراج شدن کاربر رو توی سرش کوبید. اگر خطایی سر بزنه باید فقط دلیل خطا و مدت جریمه نوشته بشه و نباید با لحن توهین آمیز با کاربر صحبت بشه. کاربر مخاطب برای خودش شخصیتی داره و میشه گفت اگر کسی با همین لحن کلمات خطاب به مدیران انجمن (آقای X یا Y) صحبت کنه، توی فروم 4 ساعت هم دووم نمیاره!
    چون دیدم این مورد رو گفتم که مدیران کمی دقت رو چاشنی کار کنند...
    برداشت آزاد...;)

MAYBE#
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط me.mr نمایش پست ها
    سلام@};- من در حدی نیستم که بخوام نظر بدم و انتقاد کنم و ...
    اما توی بخش کاربران اخراجی و توقیف شده نباید اخراج شدن کاربر رو توی سرش کوبید. اگر خطایی سر بزنه باید فقط دلیل خطا و مدت جریمه نوشته بشه و نباید با لحن توهین آمیز با کاربر صحبت بشه. کاربر مخاطب برای خودش شخصیتی داره و میشه گفت اگر کسی با همین لحن کلمات خطاب به مدیران انجمن (آقای X یا Y) صحبت کنه، توی فروم 4 ساعت هم دووم نمیاره!
    چون دیدم این مورد رو گفتم که مدیران کمی دقت رو چاشنی کار کنند...
    برداشت آزاد...;)
    مهیار جان

من و دیگر مدیران در حال فعالیت هستیم تا هر روز بر تعداد کاربران افزوده شود، احمقانه خواهد بود که کاربر با شخصیت را اخراج کنیم. کاربری که تفریحش ساختن یوزر برای وارد شدن به انجمن و آمدن سر وقت مدیران برای دهن کجی و ابراز اینکه بازم میام، بازم یوزر می سازم، چه جور شخصیتی ممکن است داشته باشد؟

من به این آدم در پیغام خصوصی در انجمن دیگر کمک فنی و مشاوره دادم، اما ایشان از درک حداقل نمک شناسی ناتوان بودند و حرمت من و انجمن تحت مدیریت من رو نگه نداشتند. به قول گفتنی همه جای آدم میسوزه وقتی میبینه انرژی و توان و محبتش صرف چنین آدمی شده که فقط مردم آزاری میکنه.

یا کاربری که برای سر کار گذاشتن بچه ها از اینترنت عکس های دزدی را تحت عنوان سیستم خودش در انجمن آپلود میکند تا لذت ببرد چه جور شخصیتی ممکن است داشته باشد؟

با انرژی که من و دیگر مدیران برای اخراج اینگونه آدم های مریض میگذاریم میتوانیم، چند تا کار مفید تر در انجمن انجام بدهیم.

با این حال، نظر شما هم متین، سعی میکنم در نوشتن متن اخراج وارد بحث های حاشیه ای کمتر بشم.
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    بعضی دوستان نفس اشون از جای گرم بلند میشه. خبر ندارن بعضی از این کاربران اخراجی چه انسان های روانی هستن. نه تنها این لحن بد نیست , بلکه زیادشون هم هست.

امتیازها
    5,002
    سطح
    45
    1,029
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN ABISHI نمایش پست ها
    مهیار جان

من و دیگر مدیران در حال فعالیت هستیم تا هر روز بر تعداد کاربران افزوده شود، احمقانه خواهد بود که کاربر با شخصیت را اخراج کنیم. کاربری که تفریحش ساختن یوزر برای وارد شدن به انجمن و آمدن سر وقت مدیران برای دهن کجی و ابراز اینکه بازم میام، بازم یوزر می سازم، چه جور شخصیتی ممکن است داشته باشد؟

من به این آدم در پیغام خصوصی در انجمن دیگر کمک فنی و مشاوره دادم، اما ایشان از درک حداقل نمک شناسی ناتوان بودند و حرمت من و انجمن تحت مدیریت من رو نگه نداشتند. به قول گفتنی همه جای آدم میسوزه وقتی میبینه انرژی و توان و محبتش صرف چنین آدمی شده که فقط مردم آزاری میکنه.

یا کاربری که برای سر کار گذاشتن بچه ها از اینترنت عکس های دزدی را تحت عنوان سیستم خودش در انجمن آپلود میکند تا لذت ببرد چه جور شخصیتی ممکن است داشته باشد؟

با انرژی که من و دیگر مدیران برای اخراج اینگونه آدم های مریض میگذاریم میتوانیم، چند تا کار مفید تر در انجمن انجام بدهیم.

با این حال، نظر شما هم متین، سعی میکنم در نوشتن متن اخراج وارد بحث های حاشیه ای کمتر بشم.
    حرف شما کاملاً متین است آرمین عزیز و 100 % مورد تایید بنده و دوستان...
    سکوت، در مواقع خاصی بهترین جواب به بدترین مخاطب میتونه باشه. حتی کسی که جرمی رو انجام میده، قانون جلودارش خواهد بود و پلیس از او بازجویی خواهد کرد و دلیل را خواهد پرسید. جدا از هر کلمه و لحن گفتاری که شخص به کار میبرد، نباید وارد بحث و جنجال شد. اگر خلاف قوانین بود، با او برخورد میشود و به سزای اعمال خود میرسد و طبق گفته ی دوست خوبمون zijer، شخصیت اکتسابی است و به صورت پیش فرض به کسی داده نمیشود پس افرادی که خصایی را مرتکب میشوند، از درک اجتماعی پایینی برخوردارند.
    ممنون از جوابتون و امید سربلندی فروم و انجمن سخت افزار در تمامی عرصه ها./

MAYBE#
    امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن
    سلام خدمت همه مدیرا و ناظما و همکارای انجمن و......به همتون خسته نباشید میگمو ازهمتون واسه ایجاد هچین فضای خوبی(تک و توک تو ایران همچین فرومی هست که توش پر از متخصص خوب و مهربون و دوست داشتنی و صد البته متعهد باشه!!) تشکر میکنم!!
    اما برم سر اصل موضوع،موضوعی که باعث شد من بعد از مدت زیادی(یادم نمیاد شاید اصلا سر نزده باشم!!) به این تاپیک سر بزنم!!
    حدود یک و نیم سال پیش که با این انجمن آشنا شدم خیلی خوشحال بودم چون جای رو پیدا کرده بودم که هم پر از افراد متخصص بود و پر از اخبارای تازه هر وقت که به فروم سر میزدم شاید فقط یکی دو موضوع حاشیه ای تو لیست آخرین پست ها بود!! و بقیش خبرای جدید یا تاپیک راهنمایی بود!!خیلی لذت میبردم کلا همه موارد مورد نیاز برای یه فروم خوب تخصصی سخت افزار موجود بود!!پر از افراد متخصص و کاربلد و خوش برخورد و مهربون و پر از اخبارای تازه و رویو های تازه و نظرسنجی های سخت افزاری جالب بحث و گفتگو های جالب ووووو که همشون درمورد سخت افزار بود اینقدر مطالب غیرسخت افزاری کم بود که بعضی وقتا میگفتم برم پیشنهاد بدم که به بقیه ی قسمتا(مثل گیم و اینا!!)بیشتر بها داده بشه و اونجا هم آپیدت باشه و مطالب تازه داشته باشه ولی به غیر از یه دفعه که اولین و آخرین دفعم بود این پیشنهاد رو ندادم چون میگفتم خوب این فروم تخصصی سخت افزار و همون یکی دوتا پست برا بقیه قسمتا کافیه!!گذشت و گذشت بعضیا میومدن بعضیا هم میرفتن ولی یه چیزی ثابت بود!!بهتر شدن روز افزون فروم!! با بچه های گلی هم که فروم داشت هیچ کمبودی دیده نمیشد!! اما یه مدت دیگه فروم همون فروم قبلی نیست!!نمیدونم چرا شاید فقط از دید منه!!شاید چون من کم سر میزنم و کم آن میشم اینجوریه!!ولی یه مدتیه هر وقت سر میزنم به فروم با علاقه میرم سراغ آخرین پستهابیشتر پست ها مطالب حاشیه ای ان!! گیم و عکس و اینجور چیزا!!تو سی پست آخر چهاده پونزده تاش پست مربوط به عکس و گیم بقیشون سول جواب یا خرید و فروشه و فقط سه چهار تاش در مورد سخت افزار و ایناست!!دیگه مثل قدیما نیست که فروم پر از خبر و بررسی های تخصصی باشه!!به همین دلیل این روزا بیشتر ترجیح میدم به سایت سر بزنم تا فروم چون اونجاست که خبرای تازه و بررسی های تازه هست!!یه مدت بود که آقا رضا خبرای سایت رو هم تو فروم میزاشت و اصلا لازم نبود به سایت سر بزنم و فقط برا بعضی مسائل به سایت سر میزدم ولی الان اول ساید رو باز میکنم بعد از اونجا میام فروم!!دیگه مثل قبل نیست که هی علاقه داشته باشم تابیام به فروم سر بزنم!!یه مدت که اصلا معتاد فروم شده بودم روزی سه چهار وعده باید حتما سر میزدم!!ولی دیگه با این همه بحث ای حاشیه ای دیگه زیاد علاقه ندارم سر بزنم فروم!!
    اینجا فروم سخت افزاره کسی اخبار گیمو اینارو بخاد میره سایتا و فروم های تخصصی گیم!!یا دنبال عکاسی باشه میره سایتای تخصصی عکاسی!!خوبه که اینا اینقدر فعالن ولی به شرطی که بخش سخت افزار هم اونقدر فعال باشه!!ولی متاسفانه روز یه روز بخش سخت افزار داره کمرنگ تر میشه!! نمیدونم آخرش چی بگم من انشام خوب نیستو چیزی به ذهنم نمیرسه مطلب و ببندم دیگه شرمنده دیگه ببخشید دی:دی مهم انتقادم بود که رسوندم!!:دی
    شرمنده زیاد شد و متشکرم که وقت گزاشتید و چرند و پرندای من رو خوندید!!
    ممنون!!
    اگر بتوانیم واردذهن فردی بشویم
    مهم نیست فردب عادی یا اوتستیک یا...باشدیاخیر
    به جای اینکه آنهارابه خاطرغیرعادی بودنشان مجازات کنیم
    چراازمنحصربفردبودنشان تجلیل نمیکنیم و هرکس که تخیلات رهاشده داردراتشویق نمیکنیم؟
    -
    These wounds won't seem heal

This pain is just too real
    ...There's just too much that time cannot erase
    -
    مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
    -

کمک به کودکان سرطانی
    (واریزاینترنتی به موسسه معتبر محک)

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Flanker نمایش پست ها
    سلام خدمت همه مدیرا و ناظما و همکارای انجمن و......به همتون خسته نباشید میگمو ازهمتون واسه ایجاد هچین فضای خوبی(تک و توک تو ایران همچین فرومی هست که توش پر از متخصص خوب و مهربون و دوست داشتنی و صد البته متعهد باشه!!) تشکر میکنم!! اما برم سر اصل موضوع،موضوعی که باعث شد من بعد از مدت زیادی(یادم نمیاد شاید اصلا سر نزده باشم!!) به این تاپیک سر بزنم!! حدود یک و نیم سال پیش که با این انجمن آشنا شدم خیلی خوشحال بودم چون جای رو پیدا کرده بودم که هم پر از افراد متخصص بود و پر از اخبارای تازه هر وقت که به فروم سر میزدم شاید فقط یکی دو موضوع حاشیه ای تو لیست آخرین پست ها بود!! و بقیش خبرای جدید یا تاپیک راهنمایی بود!! خیلی لذت میبردم کلا همه موارد مورد نیاز برای یه فروم خوب تخصصی سخت افزار موجود بود!! پر از افراد متخصص و کار بلد و خوش برخورد و مهربون و پر از اخبارای تازه و رویو های تازه و نظرسنجی های سخت افزاری جالب بحث و گفتگو های جالب ووووو که همشون درمورد سخت افزار بود اینقدر مطالب غیرسخت افزاری کم بود که بعضی وقتا میگفتم برم پیشنهاد بدم که به بقیه ی قسمتا(مثل گیم و اینا!!)بیشتر بها داده بشه و اونجا هم آپیدت باشه و مطالب تازه داشته باشه ولی به غیر از یه دفعه که اولین و آخرین دفعم بود این پیشنهاد رو ندادم چون میگفتم خوب این فروم تخصصی سخت افزار و همون یکی دوتا پست برا بقیه قسمتا کافیه!! گذشت و گذشت بعضیا میومدن بعضیا هم میرفتن ولی یه چیزی ثابت بود!!بهتر شدن روز افزون فروم!! با بچه های گلی هم که فروم داشت هیچ کمبودی دیده نمیشد!! اما یه مدت دیگه فروم همون فروم قبلی نیست!!نمیدونم چرا شاید فقط از دید منه!!شاید چون من کم سر میزنم و کم آن میشم اینجوریه!!ولی یه مدتیه هر وقت سر میزنم به فروم با علاقه میرم سراغ آخرین پستها بیشتر پست ها مطالب حاشیه ای ان!! گیم و عکس و اینجور چیزا!!تو سی پست آخر چهاده پونزده تاش پست مربوط به عکس و گیم بقیشون سول جواب یا خرید و فروشه و فقط سه چهار تاش در مورد سخت افزار و ایناست!!دیگه مثل قدیما نیست که فروم پر از خبر و بررسی های تخصصی باشه!! به همین دلیل این روزا بیشتر ترجیح میدم به سایت سر بزنم تا فروم چون اونجاست که خبرای تازه و بررسی های تازه هست!!یه مدت بود که آقا رضا خبرای سایت رو هم تو فروم میزاشت و اصلا لازم نبود به سایت سر بزنم و فقط برا بعضی مسائل به سایت سر میزدم ولی الان اول ساید رو باز میکنم بعد از اونجا میام فروم!! دیگه مثل قبل نیست که هی علاقه داشته باشم تابیام به فروم سر بزنم!! یه مدت که اصلا معتاد فروم شده بودم روزی سه چهار وعده باید حتما سر میزدم!! ولی دیگه با این همه بحث ای حاشیه ای دیگه زیاد علاقه ندارم سر بزنم فروم!!
    سلام مسعود جان

از این که قابل دونستی و نظراتت رو گفتی ممنونم دوست عزیزم.

واقعیتش اینه، انجمن سخت افزار دارای بخش های متنوع و مختلفه، روز اولی که این انجمن پایه گذاری شد، من سعادت حضور نداشتم، بخش های زیادی بوجود آمد که بعد ها مدیرانی که آن بخش ها را اداره میکردند رفتند. ظرف سه ماه گذشته از زمانی که مدیریت بر عهده ی من گذاشته شد، یا من باید آن بخش ها را کما فی السابق رها میکردم، یا اینکه کلا" تعطیل میکردم یا برایشان فکری میکردم. با دوستان و مدیران عزیز که مشورت کردیم، عزیزانی را از خود مجموعه و از میان دوستان برای این بخش ها در نظر گرفتیم که با تلاشی که کردند بخش عکاسی و بخش بازی انجمن دوباره رونق گرفت. در این دو سالی که در انجمن حضور داشتم، هیچ گاه اینقدر این بخش ها را فعال ندیده بودم. هر دوی این قسمت ها بخش های تخصصی به حساب می آیند که البته علاقه مندان و کاربران خودشان را میطلبند.

آرزوی من فعالیت همه ی بخش هاست. نه فقط عکاسی و بازی، بلکه بقیه بخش ها هم باید فعالیت کنند.

در زمینه ی سخت افزاری همچنان مانند سابق بخش راهنمایی سخت افزار و پرسش و پاسخ جزو شلوغ ترین بخش هاست. پیش از مدیریت من دو سه نفر از کاربران حرفه ای این بخش آمدند و رفتند اما در حال حاضر هنوز هم یکی از بخش های تخصصی این انجمن به شمار می رود و هنوز فعال.

در زمینه ی موبایل و تبلت هم وضعیت خیلی بد نیست، اما با ایدآل فاصله داریم و مدیران تلاششون رو میکنند.

اما در زمینه ی خبری و بررسی های تازه، قبول دارم ضعیف تر از گذشته هستیم. علت ضعف در این بخش ها هم پر هزینه بودن آنهاست. در زمینه ی خبری و بررسی سایت در حال فعالیت هست، ببنید، انجمن سخت افزار زیر مجموعه ی سایت سخت افزاره، نه بر عکس. میتونیم اخبار سایت رو در انجمن به صورت خلاصه قرار بدیم، اما پایه ی خبری و بررسی ها سایت سخت افزار محصوب می شود و ما جدا از هم نیستیم.

اینجا فروم سخت افزاره کسی اخبار گیمو اینارو بخاد میره سایتا و فروم های تخصصی گیم!! یا دنبال عکاسی باشه میره سایتای تخصصی عکاسی!! خوبه که اینا اینقدر فعالن ولی به شرطی که بخش سخت افزار هم اونقدر فعال باشه!!ولی متاسفانه روز یه روز بخش سخت افزار داره کمرنگ تر میشه!!
    مسعود جان، یعنی شما پیشنهاد میدین بخش گیم و عکاسی رو تعطیل کنیم؟

هدف اینه، کاربرانی که دنبال اخبار گیم و عکاسی هستند بیان داخل انجمن، نه اینکه چون انجمن های دیگری وجود دارند پس، ما بیخیال این دو بخش بشیم. اگر با این دیدگاه نگاه کنیم، انجمن های سخت افزاری دیگری هم هستند، پس کلا" تعطیلش کنیم!؟ نه دوست خوبم، این مطلب که باید همه ی بخش ها فعال باشند رو من میپذیرم. هدف و سمت و سوی ما هم به همون طرفه، اما اینکه من بخش های دیگر را تعطیل کنم، چون مثلا" دو ماه بخش سخت افزار کم کار بوده، این دیدگاه رو نمیپذیرم، همه بخش ها فعال باید باشند و اگر بخشی کم کاره، باید پیشنهادی بدین اون بخش فعالیت کنه، نه اینکه از بخش های فعال بزنیم.

نمیدونم آخرش چی بگم من انشام خوب نیستو چیزی به ذهنم نمیرسه مطلب و ببندم دیگه شرمنده دیگه ببخشید دی:دی مهم انتقادم بود که رسوندم!!:دی
    شرمنده زیاد شد و متشکرم که وقت گزاشتید و چرند و پرندای من رو خوندید!!
    ممنون!!
    شما لطف دارین که پیشنهادات خودتون رو مطرح میکنید ما هم تلاش میکنیم به سمتی حرکت کنیم که شما هم راضی باشید.
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    دوستان عزیز سلام

ممنونم از انتقاد خوب و رک شما. خیلی خوشحالم که می توانم صادقانه همدیگر را نقد کنیم و این خیلی مهم است. من مطالب همه دوستان را خواندم و برای من خیلی ارزش دارد. دوستان عزیز متاسفانه هیچ یک از شما عزیزان به این مورد توجه نمی کند که در قدیم فروم و وب سایت دارای بازدیدکننده مشترک بود و برای همین تصور می شود که فروم بعد از جدا شدن وب سایت افول کرده است. خیر این موضوع درست نیست براساس اطلاعات رسمی خود من فروم از قبل رشد بیشتری داشته است و به نظرم الان هم خوب دارد پیش می رود این مورد با استفاده از اطلاعات گوگل قابل تایید است. در مورد اینکه تنوع مطالب پایین آمده است بگذارید من یک چیزی را بیان کنم. ببیند هر کسی جذابیت یک سایت یا فروم را در موضوعی می بینید متاسفانه در قدیم همه چیز فروم سخت افزاری بود و حالا که بحث سخت افزار به علت تغییرات قیمتی کمی راکد شده است این مورد بوجود امده است که فروم افت کرده است اما واقعیت سخت افزار فقط وب سایت و فروم قطعات نیست و همه موارد در آن دیده شده است همانطور که در وب سایت دیده شده است برای همین از همه دوستان عزیز می خواهم در داشتن یک فروم خوب به یکدیگر کمک کنند. به نظرم من اولین مورد در فروم پشتیبانی و حمایت از یکدیگر و دوستی صادقانه است و در مراحل بعدی بحث فنی اهمیت پیدا می کند .
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    وقتی اکثر کاربران به علت قیمت های فضایی قطعات مجبورند سیستم های معمولی اداری بخرند و یا با سیستم های سابق مدارا کنند ما در فروم در مورد چه چیزی بحث کنیم؟
    مشکلات کدام سیستم رو حل کنیم؟ برای اسمبل کدام سیستم راهنمایی و تز بدیم؟ خلوتیه قسمت سخت افزار به خاطر رکود شدید بازار قطعه در یک سال اخیره
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    در مورد قسمت مشاوره علاوه بر تغییرات قیمتی دلیل دیگه ای هم هست.
    اگر توجه کنید میفهمید که خرید سیستم ها در بعضی مواقع سال کم و زیاد میشه مثلا اول تابستون زیاده آخر زمستون کمه.
    بخش بررسی مثلا بعد عرضه سری جدید قطعات پر کار میشه مثل صبر کن تا سری ۹۰۰ انویدیا بیاد یا سری جدید CPU اینتل.
صفحه 38 از 48 نخست ... 283637383940 ... آخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 480

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع