ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ThinkPad E531 Laptop

امتیازها
    7,449
    سطح
    57
    8
    کاربر انجمن

ThinkPad E531 Laptop

سلام دوستان
    قصد خرید این لپ تاپ رو داشتم
    http://shop.lenovo.com/us/en/laptops...531/#techspecs
    ولی قبلش چند تا سوال برام پیش اومد
    اینکه تو بخش storage نوشته 24 GB NGFF Memory for Win8 یعتی 24 گیگ اس اس دی داخلی داره؟!
    و یه مورد دیگه در مورد هارد و اس اس دی>>میشه این دو تا رو کنار هم دیگه داشت؟!
    آخه تو بخش مشخصاتش نوشته:
    HDD
    Up to 1 TB 5400rpm (9.5mm)
    SSD
    128 GB
    MICRO
    24 GB NGFF Memory for Win8

اما در مورد کیبرد
    کیبرد این لپ تاپ نور پس زمینه یا همون بک لایت رو دارهیه نه؟!
    اگر نداشته باشه میشه به لنوو سفارش داد تا رو این مدل لپ تاپ بزاره؟آخه شنیده بودم میشه تو سایت های اصلی اینا لپ تاپ مورد نظرت رو کانفیگ کنی!

حتما Express Card 34mm داره یا ممکنه نداشته باشه؟!معمولا بعضی لپ تاپ ها میزنن optional!!!
    تو سایت آل دیجیتال یکی از یوزر ها در بخش نظرات این لینک رو داد و گفت نخرید همه باهاش مشکل دارن!
    داستان این چیه؟!
    http://forums.lenovo.com/t5/ThinkPad...ad/td-p/797577

یوزر من در پرشین تولز
    یوزر من در لیون کامپیوتر
    فروم هات اورکلاک هم که دیگه وجود خارجی نداره :)
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    سلام دوست عزیز، سعی میکنم خلاصه و مفید خدمتتون عرض کنم.
    منظور از جمله ی
    NGFF Memory for Win8 24GB اینه که 24GB از فضای SSD 128GB بابت ویندوز8 اشغال شده چون سازنده خودش اقدام به نصب ویندوز8 اورجینال کرده و 24GB از این فضا گرفته شده.
    در مورد سوال دوم که میشه HDD و SSD رو در کنارهم داشت، باید بگم برای هر لپ تاپی امکان پذیر نیست مگر اینکه روی بورد و فضای لازم جهت اینکار از پیش تعیین شده باشه که لپ تاپی که مدنظر دارید این فضا و این امکان رو فراهم کرده.
    کیبرد این مدل تا جایی که اطلاع دارم نور پس زمینه نداره.
    در مورد اینکه میشه به لنوو سفارش داد یا خیر، فکر نمیکنم چنین امکانی وجود داشته باشه، اگر هم وجود داشته باشه صددرصد برای شما نمیصرفه مگر اینکه یک دوست یا آشنا اونور داشته باشید.
    در مورد Express Card 34mm در مشخصات دیده میشه که موجود هست روی لپ تاپ.
    و در مورد سوال آخر که کاربران یک سایت گفته بودن از خریدش راضی نیستن، این به خود شما و طرز استفاده شما و نوع کاربرد شما برمیگرده، شرکت لنوو تازگیا محصولات باکیفیت و زیبایی رو به بازار داده و تا جایی که از دوستانم میشنوم همه شون راضی هستن و میگن عالیه(همینطور در مورد تبلت های این شرکت)
    ولی به این موضوع دقت کنید که وجود نورپس زمینه ی کیبرد برای یک لپ تاپ یک مزیت بزرگ و خیلی کاربردی هست.
    امتیازها
    7,449
    سطح
    57
    8
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، سعی میکنم خلاصه و مفید خدمتتون عرض کنم.
    منظور از جمله ی
    NGFF Memory for Win8 24GB اینه که 24GB از فضای SSD 128GB بابت ویندوز8 اشغال شده چون سازنده خودش اقدام به نصب ویندوز8 اورجینال کرده و 24GB از این فضا گرفته شده.
    در مورد سوال دوم که میشه HDD و SSD رو در کنارهم داشت، باید بگم برای هر لپ تاپی امکان پذیر نیست مگر اینکه روی بورد و فضای لازم جهت اینکار از پیش تعیین شده باشه که لپ تاپی که مدنظر دارید این فضا و این امکان رو فراهم کرده.
    کیبرد این مدل تا جایی که اطلاع دارم نور پس زمینه نداره.
    در مورد اینکه میشه به لنوو سفارش داد یا خیر، فکر نمیکنم چنین امکانی وجود داشته باشه، اگر هم وجود داشته باشه صددرصد برای شما نمیصرفه مگر اینکه یک دوست یا آشنا اونور داشته باشید.
    در مورد Express Card 34mm در مشخصات دیده میشه که موجود هست روی لپ تاپ.
    و در مورد سوال آخر که کاربران یک سایت گفته بودن از خریدش رازی نیستن، این به خود شما و طرز استفاده شما و نوع کاربرد شما برمیگرده، شرکت لنوو تازگیا محصولات باکیفیت و زیبایی رو به بازار داده و تا جایی که از دوستانم میشنوم همه شون راضی هستن و میگن عالیه(همینطور در مورد تبلت های این شرکت)
    ولی به این موضوع دقت کنید که وجود نورپس زمینه ی کیبرد برای یک لپ تاپ یک مزیت بزرگ و خیلی کاربردی هست.
    سلام دوست عزیز
    از راهنماییتون ممنونم
    پس این رو این لپ تاپ میشه SSD و HDD رو داشت.در واقع میشه دو تا هارد روش نصب کرد.درسته؟
    برای نور پس زمینه کیبرد جدا از هزینه ای که داره،میخوام بدونم لنوو سفارشی این کارو میکنه یا نه؟! چون تو سری w دیدم که میشه لپ تاپ رو گانفیگ کرد.
    یوزر من در پرشین تولز
    یوزر من در لیون کامپیوتر
    امتیازها
    7,449
    سطح
    57
    8
    کاربر انجمن
    راستی الان این مدل تو بازار ایران هست یا هنوز همون سری قبلیش موجوده؟!
    یوزر من در پرشین تولز
    یوزر من در لیون کامپیوتر
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hd.divx نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    از راهنماییتون ممنونم
    پس این رو این لپ تاپ میشه SSD و HDD رو داشت.در واقع میشه دو تا هارد روش نصب کرد.درسته؟
    برای نور پس زمینه کیبرد جدا از هزینه ای که داره،میخوام بدونم لنوو سفارشی این کارو میکنه یا نه؟! چون تو سری w دیدم که میشه لپ تاپ رو گانفیگ کرد.
    خواهش میکنم@};-
    بله خودش هم یک HDD داره و هم یک SSD، نمیتونید یک SSD و یا HDD دیگه اضافه کنید چون ظرفیتش تکمیله:D
    اینکه لنوو سفارش قبول میکنه یا نه، اطلاعی ندارم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hd.divx نمایش پست ها
    راستی الان این مدل تو بازار ایران هست یا هنوز همون سری قبلیش موجوده؟!
    در این مورد اطلاعی ندارم، ولی یه مدته که محصولات لنوو تو ایران طرفدار زیاد پیدا کرده و احتمالا موجودیش و تنوعش نسبت به قبل بهتر شده@};-
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)