ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

مشاوره و راهنمایی در زمینه سؤالات و مشکلات مرتبط با نرم افزارهای مجموعه Office

سلام به همه دوستان و سروران عزیز و گرامی
    رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) رو به همه شما عزیزان و دوستداران اهل بیت تسلیت عرض می کنم !

در این تاپیک جامع می توانید کلیه سؤالات و مشکلات خود را در همه زمینه های نصب ، اجرا و کار کردن با کلیه نرم افزارهای مجموعه آفیس مطرح نمائید .

جهت استفاده از این تاپیک رعایت نکات زیر لازم و ضروری است :

1. کلیه تاپیک های جداگانه مرتبط با این موضوع از زمان ایجاد این تاپیک با درج تذکر در این تاپیک ادغام می شوند .
    2. سؤال خود را دقیق و واضح مطرح کنید و زمانی که اساتید مشاور راه حلی در خصوص مشکل به شما ارائه می دهند پس از اجرای آن راه حل حتماً گزارش و نتیجه کار را به مشاورین جهت تکمیل مشاوره ارائه دهید .
    3. مشاورین می توانند پاسخ سؤال را با ذکر مثال و توضیح و درج عکس برای حل مشکل کاربر ارائه دهند .
    4. همون طور که از عنوان تاپیک مشخص هست اینجا تاپیک جامع هست و قراره از این به بعد سؤالات و مشکلات مربوط به نرم افزارهای مجموعه Office در این تاپیک مطرح شود ! پس اگر سؤالی پرسیدید به هیچ عنوان حق ندارید با ارسال پست هایی مانند «کسی نبود ؟! » ، « کسی نیست کمک کنه ؟! » ، « جوابم چی شد ؟! » و نظایر اینها ، درخواست پاسخ کنید و نظم تاپیک را مختل کنید ! در صورت مشاهده این مورد بلافاصله این قبیل پست ها حذف و به کاربر اخطار داده خواهد شد و از مشاوره این تاپیک محروم می شود !
    اگر سؤالتون بی جواب موند به یکی از اساتید توی پروفایلشون پیام بدید یا بهشون پیام خصوصی بدید و لینک پستتون رو توی اون پیغام قرار بدهید تا به سؤالتون رسیدگی بشه !

5. لطفاً فقط برای تشکر کردن پست ارسال نکنید تا نظم و انسجام تاپیک حفظ شود ! برای تشکر از اساتید مشاور صرفاً از دکمه تشکر پایین و سمت راست پست اساتید مشاور استفاده کنید !
    پست هایی که صرفاً برای تشکر ارسال می شوند ، ضمن درج تذکر به کاربر در اولین فرصت حذف می شوند !

از همکاری همه دوستان ، اساتید همکار و مدیران عزیز و بزرگوار در ارائه مشاوره های صحیح و همچنین حفظ نظم تاپیک بسیار سپاسگزارم ! @};-@};-@};-
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/12/31 در ساعت 12:15

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    توی نرم افزار LibreOfficeWriter از ابزارهای لینوکس متنی رو cut کردم و بعد که این نرم افزار رو بستم و سیوش کردم ، دیگه نوشته‌ام رو نتونستم paste کنم.
    چطوری نوشتم رو حداقل توی همون word ذخیره شده برگردونم؟

راهنماییم کنین.
    ممنونم.
    امتیازها
    13,314
    سطح
    75
    11
    کاربر انجمن
    سلام دوستان . من یه فرم رو اسکن کردم گذاشتم توی اکسل بعد کادرهای فرم رو با ابزار text box جدا جدا کردم مثلا قسمت نام یه باکس و قسمت نام خانوادگی یه باکس دیگه
    حالا یه سوال داشتم جطور میتونم این کادرهای باکس رو قفل کنم که جابجا نشن و فقط بتونم نوشته های داخلش رو عوض کنم . و اینکه چطور کادر دورش رو بی رنگ کنم

ممنون از راهنماییتون
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    سلام بر اساتید گرامی

من لپتاپم رو با ویندوز 10 اورجینال خریده بودم و مجموعه آفیس هم روش نصب بود؛ بعد حدود یک سال شاید هم بیشتر مدتیه که مجموعه آفیس دیگه قابل استفاده نیست و فکر میکنم دوره استفادش تموم شده؛ الان سوالم اینه که میشه همین آفیس رو که روش نصب هست یکجوری با کرک یا به هر نحو دیگری (غیر از خرید لایسنس اورجینال) راه اندازی کرد یا باید کلا پاکش کنم یک آفیس کرک شده دانلود کنم؟؟
    مثلا میشه یک اکانت مایکروسافت دیگه بسازم و با اون وارد بشم؟؟ اینجوری راه میفته؟؟
    ممنون

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled2.png
مشاهده: 4
حجم: 30.7 کیلو بایت
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    سلام بر اساتید گرامی

من لپتاپم رو با ویندوز 10 اورجینال خریده بودم و مجموعه آفیس هم روش نصب بود؛ بعد حدود یک سال شاید هم بیشتر مدتیه که مجموعه آفیس دیگه قابل استفاده نیست و فکر میکنم دوره استفادش تموم شده؛ الان سوالم اینه که میشه همین آفیس رو که روش نصب هست یکجوری با کرک یا به هر نحو دیگری (غیر از خرید لایسنس اورجینال) راه اندازی کرد یا باید کلا پاکش کنم یک آفیس کرک شده دانلود کنم؟؟
    مثلا میشه یک اکانت مایکروسافت دیگه بسازم و با اون وارد بشم؟؟ اینجوری راه میفته؟؟
    ممنون

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled2.png
مشاهده: 4
حجم: 30.7 کیلو بایت
    پاک کن نسخه ی ک ر ک شده بریز مشکلی نداره ........
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    پاک کن نسخه ی ک ر ک شده بریز مشکلی نداره ........
    سلام آقا سامان
    از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید ممنونم

این یک پیشنهاد هست یا اینکه واقعا هیچ راهی برای حفظ همین نسخه نیست؟؟ ترجیح میدم در صورت امکان نگهش دارم!! حتی میخواستم لپتاپ رو بردارم ببرم نمایندگی ولی گفتم اینجا مطرح کنم شاید حل شد!

اگر هیچ راهی نیست لطفا یک نسخه مناسب و مطمئن رو معرفی کنید و در صورت امکان لطف کنید و لینک بدید.

سپاس فراوان
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    درود

شما می توانید از وب سایت های مشخص اقدام به خرید سریال نامبر ای Office اتون کنید ولی با توجه به قیمت بالای دلار شما باید هزینه اضافی کنید.

پیشنهاد می کنم از وب سایت هایی مانند: P30download.com یا soft98.ir می توانید اخرین نسخه از Office دانلود و نصب کنید. بدونه محدودیت و با نصب ک ر ک
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    سلام آقا سامان
    از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید ممنونم

این یک پیشنهاد هست یا اینکه واقعا هیچ راهی برای حفظ همین نسخه نیست؟؟ ترجیح میدم در صورت امکان نگهش دارم!! حتی میخواستم لپتاپ رو بردارم ببرم نمایندگی ولی گفتم اینجا مطرح کنم شاید حل شد!

اگر هیچ راهی نیست لطفا یک نسخه مناسب و مطمئن رو معرفی کنید و در صورت امکان لطف کنید و لینک بدید.

سپاس فراوان

والا منم با همکار م موافق ام ....... من خودم از نسخه های اورجینال حدود 5 سال پیش استفاده میکردم که بعد از منقظی شدن و با توجه به اینکه قیمت اوشلوخ زیاد شده واقعا نمیصرفه ......

من از دانلود ها سالهاست که دانلود میکنم ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)