ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    توضیحات کافی رو دوستان دادن فقط من هم چند نکته متذکر بشم.
    از اونجایی که چند وقته G2 در دسترس من هست و خیلی زیاد ازش استفاده کردم (البته S4 هم تقریبا زیاد استفاده کردم. Z1 چند بار به مدت نسبتا کوتاه ) باید بگم که گوشی تقریبا بی ایرادی هست. تنها مشکل اصلی که مهمه اینه که مدل 32 گیگابایتی اون گارانتی نشده. البته محدودیت حافظه مدل 16 گیگابایتی بسته به نوع استفاده شما داره و همونطور که دوستان گفتند با OTG مشکل تا حد زیادی حل میشه. بین مواردی که گفتید بهترین عمر باتری رو G2 داره و واقعا فراتر از حد انتظار من بود.
    برای شما که سخت افزار اهمیت داره S4 رو پیشنهاد نمیدم. همینطور Z1 رو بخاطر ضعف افزاری (و تا حدی سخت افزاری) مناسب نمیدونم. S800 سی پی یو بسیار قدرتمندیه اما توی Z1 قدرتش هدر میره چون توی رابط کاربری و ویژگی های نرم افزاری گوشی اثری از این قدرت نمیبینید.
    ارزش گوشی در مقابل پول پرداختی رو نیاز شما تعیین میکنه. یک مورد هم Nexus 5 بود که دوستان اشاره کردند. از اونجایی که نسل اول عرضه شده این گوشی مشکلات زیادی داره و هنوز گارانتی نشده و اینکه همه ی گوشی های وارد شده در ایران از نسل اولش هستند اصلا خریدش رو توصیه نمیکنم.
    در آخر هم بگم تنها رقیبی که در بازار لایق رقابت با G2 میدونم Note 3 هستش که اون هم عالی ظاهر شده اما چون توی دسته فبلت هاست مستقیما نمیشه مقایسه کرد.

برای نمونه عکس هم این رو چند روز برای یکی از دوستان در محیط کم نور با G2 گرفتم: (عکس از در کیس گرفته شده)
    http://8pic.ir/images/75193777951069210907.jpg
    امتیازها
    6,174
    سطح
    51
    156
    کاربر انجمن
    سلام دوست عزیز . از اونجایی که من خودم اس 4 دارم بهو میگم . هر کسی عشقه یه برندی رو داره . من جز اون کسایی هستم که گوشی 4 پخش شد فرداش خرید حتی اس 3 ... کلا با گوشیا کله گنده کار کردم اما از گوشی خودم انتقاد میکنم ...
    1-شارژ رو تقریبا 1 روز و نصف نگه میداره که پردارنده داره میخوره .
    2-زوایه دید و کیفیت فوق العاده ... کنترل کاربری که توی تاچ ویز بکار بردن واقعا بجاست و کار آمد .
    3- گوشی توی شارژ باشه باهاش بازی یا کار سنگین کنی پشتش داغ میکنه .
    4 - قدرت پردازنده واقعا بالاست .
    5 - کیفیت و تنظیمات دوربین هم که دیگه نیاز به تعریف نداره زبان زد هست .
    6 - در کل از نظر من فوق العاده ست البته بدون در نظر گرفتن قیمت که الان قیمتش هم خیلی پایین اومده . من 2،500 خریدم .
    7-جنس بنده خب پلاستیکه و مورد اعتراض همه اما بدنه و قاب پشتش زیبایی خاصی داره . برای اس 4 باید خیلی مراقبش باشی . قاب ببندی تمیزش کنی و ...
    من اگر 20 بار هم برگردم باز s4 میخرم . البته الان اس5 داره میاد که منتظرشم ...
    موفق باشی

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    امتیازها
    4,767
    سطح
    44
    42
    کاربر انجمن
    از بین مواردی که فرمودین منم با نظر حسام جان موافقم، Z1 شرایط بهتری داره هر چند به قول شما زاویه دیدش چنگی به دل نمیزنه.
    نظرتون در مورد گوشی های آیفون چیه؟
    آیفون 5s گوشی خیلی خوبیه.ولی به بودجه من نمیخوره.به نظرم به قیمتش نمیارزه.
    امتیازها
    4,767
    سطح
    44
    42
    کاربر انجمن
    بنظرم با توجه به نظرات دوستان باید دور s4 رو خط بکشم.پس میمونه g2 و z1 ....
    راستش من سایتهای زیادی و که این دو تا گوشی رو بررسی کردند و زیر رو کردم.که همگی هر دوتا گوشی رو تایید کردند والبته نقاط ضعف و قدرت گوشیها رو هم گفتن.بعضی از دوستان در مورد دوربین گوشیها نظرات خودشون و عنوان کردند.در صورتی که تمامی سایتهای معتبر اذعان به برتری z1 دارند.مانند dpreview که بشکل تخصصی فقط دوربین رو مورد بررسی قرار میده,بهترین گوشیهای دوربین دار امسال: z1 بعنوان بهترین گوشی اندرویدی و نوکیا 1020 بهترین وینفون و آیفون 5s بهترین ios ....رو معرفی کرد.البته همونطور که گفته شد هیچ گوشی کامل نیست.واین سیاست شرکتهای تولید کننده گوشیه....و من هم بعنوان یه کاربر اماتور میخوام که یه گوشی با حداقل نقص رو بخرم...راستش هنوز نتونستم تصمیم بگیرم...اگه ممکنه بقیه دوستان هم در بحث شرکت کنند شاید بتونم یه تصمیم قاطع بگیرم.ممنون
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نظر من بدون تعصب روی g2 هستش! آپدیتش هم به زودی میاد!
    گوشی برگزیده خیلی از مجلات شده! از لحاظ نرم افزاری هم امکانات هم خیلی عالیه!
    صفحه نمایشش هم از لحاظ دقت رنگ بهترینه از لحاظ زاویه دید هم هیچ گونه مشکلی نداره!
    قیمتش هم مناسبه!
    میتونی نسخه سفید و 32 گیگش رو با گارانتی خریداری کنی!
    امتیازها
    4,767
    سطح
    44
    42
    کاربر انجمن
    میخواستم بدونم نظرتون در مورد نوکیا 1020 چیه؟ البته من تجربه کار با ویندوز فون و نداشتم.و نقاط ضعف و قوتش و نمیدونم....
    امتیازها
    6,174
    سطح
    51
    156
    کاربر انجمن
    من راستش با این سری نوکیا حال نکردم . یکی از فامیل ها اچ تی سی تروفی داره . از اونجایی که سیستم عاملش ویندوز 7 هست میگم . این سیستم عامل توی برقراری ارتباط با کامپیوتر (پل ارتباطی ) واقعا ضعیفه . نصب برنامه های محدود . توی نرم افزار نصب و انتقال انواع داده ها و فایل ها نیاز به برنامه زون داره که کار با اونم یه هفت خان رستم دیگه داره . این از اج تی سی حالا نوکیا هم اگه سیستم عامل عین اون باشه که من نظرم منفی هست . خودمم قبل از s3 گوشیه امنیا 2 رو داشتم واقعا یه شاهکار بود تو موقع خودش با ویندوز 6.5 ولی دیگه به نظر دوره ویندوز گذشته وگر نه نوکیا سهامشو به شرکت ماکروسافت نمیفروخت که .... اندروید واقعا سیستم انعطاف پذیره با کارایی فوق العاده که با لانچر هایی مثل تاچ ویز یا برخی دیگه خودشو کاملا نشون میده . توصبه من به شما اینه نوکیا فراموش کنید ...

امتیازها
    16,285
    سطح
    81
    825
    کاربر انجمن
    سلام به نظر من Nexus 5 از همه اینها بهتره
    به این دلایل: قیمت مناسبتر-تراکم پیکسل بیشتر 445 PPI-داشتن نسل سوم شیشه های محافظ Corning Gorilla Glass 3-اسپیکر با کیفیت-آندروید خالص -پشتیبانی گوگل و ...

به این لینک برید مقایسه G2 با Nexus 5 تو سرعت بازکردن برنامه ها و مولتی تسکینگ هردو را ببینید:

http://www.youtube.com/watch?v=aHKQKI46WoY

اینم مقایسهZ1 با Nexus 5 :
    http://www.youtube.com/watch?v=udaw7So5hzE

اینم مقایسه Iphone 5S با Nexus 5 :
    http://www.youtube.com/watch?v=FJqNrbqIJ9Y
    فرقی نمیکند گودال کوچک آبی باشی

یا دریای بیکران؛ زلال که باشی آسمان در تو پیداست ...
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    من راستش با این سری نوکیا حال نکردم . یکی از فامیل ها اچ تی سی تروفی داره . از اونجایی که سیستم عاملش ویندوز 7 هست میگم . این سیستم عامل توی برقراری ارتباط با کامپیوتر (پل ارتباطی ) واقعا ضعیفه . نصب برنامه های محدود . توی نرم افزار نصب و انتقال انواع داده ها و فایل ها نیاز به برنامه زون داره که کار با اونم یه هفت خان رستم دیگه داره . این از اج تی سی حالا نوکیا هم اگه سیستم عامل عین اون باشه که من نظرم منفی هست . خودمم قبل از s3 گوشیه امنیا 2 رو داشتم واقعا یه شاهکار بود تو موقع خودش با ویندوز 6.5 ولی دیگه به نظر دوره ویندوز گذشته وگر نه نوکیا سهامشو به شرکت ماکروسافت نمیفروخت که .... اندروید واقعا سیستم انعطاف پذیره با کارایی فوق العاده که با لانچر هایی مثل تاچ ویز یا برخی دیگه خودشو کاملا نشون میده . توصبه من به شما اینه نوکیا فراموش کنید ...

اطلاعات غلط ندین...
    شما که با ویندوزفون 8 کار نکردی نمیتونی دربارش نظر بدی...
    بعد شما داری ویندوزفون 8 رو با ویندوزفون 6.5 و 7 مقایسه میکنی؟
    نظرت چیه اندروید 1.6 رو با کیت کت مقایسه کنم؟
    فروش سهام نوکیا هم هیچ ربطی به اینی که شما گفتی نداشت...
    مایکروسافت سهام نوکیا رو خرید تا به پیشرفت ویندوزفون تسریع ببخشه...
    یه سری به استور مایکروسافت بزنین بد نیس...میفهمین هیچ کم و کسری در برنامه نداره...
    الان چه گوشی های ویندوزفون 8 نوکیا و چه اچ تی سی به هیچ برنامه ی جانبی برای برقراری ارتباط با کامپیوتر نیاز ندارند...
    اگه اندروید با لانچر قابل تحمل میشه وینفون با اون کاشی هاش دل همه رو میبره...
    اون اندرویدی که میگین انئطاف پذیره و سامسونگی که از تاچ ویزش تعریف میکنید به خاطر پتنت هایی که از مایکروسافت و
    نوکیا دزدیدن به ازای هر گوشی که میفروشن باید به نوکیا و مایکروسافت پول بدن...
    الان هم که گوگل داره خودشو به در و دیوار میزنه که نوکیا مثل htc محکومش نکنه... ولی نوکیا گفته سراغ همه ی شرکت ها میره
    و حقشو میگیره.

استارتر: لومیا 1020 بهترین کمرا فون دنیا هستش...ویندوزفون 8 یه سیستم عامل معرکس...
    نیازی به هشت هسته و 3 گیگ رم هم نداره برای سریع کار کردن و هنگ کردن...
    هر چند بازم اندروید با اون سخت افزار هنگ میکنه...
    سرعت گوشی 400 تومنی وینفون با آیفون برابری میکنه...
    ضعف هاش هم خیلی کمه و در وینفون 8.1 مهم ترین هاش برطرف میشه...
    مثلا نداشتن v/p/nو فایل منیجر...
    وینفون پشتیبانی غول نرم افزاری دنیا مایکروسافت رو با خودش داره...
    و از اون بهتر پشتیبانی نوکیا هستش که قرنی پشتیبانی میکنه...
    کیفیت گوشی هاش هم که حالا حالا ها شرکت های دیگه باید بدوئن تا به گردش برسن...

در آخر اینو بگم اگه از اون دسته کاربرانی هستید که گوشی رو فقط برای سرگرمی و اهل کار کردن با برنامه هایی از قبیل
    کچل کردن سر دوستتون و سبیل گذاشتن براشون هستید اندروید برای شما ساخته شده و ویندوزفون به دردتون نمیخره.

موفق باشید.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    3,413
    سطح
    36
    98
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط leonard نمایش پست ها
    سلام به نظر من Nexus 5 از همه اینها بهتره
    به این دلایل: قیمت مناسبتر-تراکم پیکسل بیشتر 445 PPI-داشتن نسل سوم شیشه های محافظ Corning Gorilla Glass 3-اسپیکر با کیفیت-آندروید خالص -پشتیبانی گوگل و ...

به این لینک برید مقایسه G2 با Nexus 5 تو سرعت بازکردن برنامه ها و مولتی تسکینگ هردو را ببینید:

http://www.youtube.com/watch?v=aHKQKI46WoY

اینم مقایسهZ1 با Nexus 5 :
    http://www.youtube.com/watch?v=udaw7So5hzE

اینم مقایسه Iphone 5S با Nexus 5 :
    http://www.youtube.com/watch?v=FJqNrbqIJ9Y
    برادر من این nexus 5 بدون گارانتی هست آخه تراکم پیکسلی بالای 380 مزیت حساب نمیشه دیگه چون چشم آدم بیشتر از 380 ppi نمیبینه در چند فروم من دیدم که میگن این نکسوس 5 مشکل داره نمایندگی ها هم بردن گفتن هنوز قطعه ای برای جایگزین کردن نداریم و .....
    به نظر من همون G2 تونسته امتحانشو پس بده و با قیمتی عالی و گارانتی کامل یک انتخاب عالی هست دیگه برترین اسمارت فون 2013 شد تو نمایشگاه CES 2013
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع