ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    امتیازها
    6,863
    سطح
    54
    836
    کاربر انجمن
    همونطور که دوستان میدنند
    یک از مهم ترین عوامل فریم دهی و دما کیفیت قطعات هست که گیگابایت به خاطر کیفتش همیشه الگو بوده !
    این کارت هم که بدون شک قوی ترین کارت بازار هست اما این رو وقتی 780 Ti Lightning بیاد دیگه نمیشه این صفت رو بهش چسبوند ! راستی اصلا میشه امید داشت که Lightning این کارت هم ساخته شه من که دیگه دارم نا امید میشم ):
    در حال حاظر با توجه به کارای این کارت به نظرم من دمای خیلی مناسبی داره ( البته اگر در طولانی مدت مثلا 2 - 3 سال کارت مشکلی پیدا نکنه ) . من قبلا تجربه داشتن این کارت رو داشتم حدودای 4-5 ماه پیش GTX 780 OC WF3X داشتم که خیلی بی صدا و عالی کار میکرد و دماش هیچوق از 68 درجه بالا تر نمیرفت
    در کل نمیدونم چی شده که بحث به 3سومین (؟) صفحه کشیده شد !
    امتیازها
    2,675
    سطح
    31
    760
    کاربر انجمن
    به نظر من اگه بخوایم از سری 700 در نظر بگیریم خب تا الآن قطعاً 780 تی آی قویترینه اما خب بین نسخه های غیر رفرنس به ترتیب
    1.EVGA Kingpin Edition
    2.MSI Lightning Triple Force
    3.Gigabye GHZ Windforce 3X
    البته بگم 780 تی آی از Inno3D یعنی iChill Black Edition هم حرفی واسه گفتن بین این رقبا خواهد داشت مخصوصا با این خصوصیات خنک کنندگیه دو گانه مایع و ایر همزمانش :P
    من این موارد رو در نظر دارم در مورد این مقوله.البته این نظر شخصیه منه و امیدوارم طرفدارا گیگا به دل نگیرن ;)
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsoltanian نمایش پست ها
    خب چیزی درمورد تک چیپ بودن تو اسم تاپیک نمیبینم
    به هر حال اگه قرار بر sli هست اون طرف کراس r9 290x راحت sli 780 رو قورت میده
    خب نبینید! عقل خودتون بهتون چی میگه؟! میگه کارت تک چیپ رو با دو چیپ مقایسه کنید؟!
    هر موقع R9 290X تونست GTX 780 Ti GHz رو در حالت تک کارت، شکست بده، اون موقع می تونه در حالت SLI هم مقابل این غول خودنمایی کنه!

اگر هم منظورتون GTX 780 SLI بود که خب اصلاً آوردنش به این مبحث بی دلیل بود! چون ما در مورد این دو صحبت نمی کنیم و ارتباطی با موضوع اول تاپیک نداره!
    امتیازها
    5,438
    سطح
    47
    119
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، بنده هیچ مقایسه ای بین مدل های کارت گرافیک ها نکردم و نمیکنم. یه بحث دوستانه ی کوچیک بین بنده و آقا حسام بود.
    بهتر بود قبل از اینکه درباره اش صحبت کنید موضوع رو دنبال میکردید و دقت بیشتری میکردید، موضوع صحبت های ما در مورد خنک کننده های Windforce بود نه کارت گرافیک GV-N78TGHZ-3GD و خنک کننده ی Windforce بی ربط به موضوع این تاپیک نبود.

کارت گرافیکی که در موردش صحبت میکنیم بی نقص نیست، هیچ کدوم از کارت گرافیک های Lightning و... هم بی نقص نیستن ولی بحث سر اینه که کدوم یکی نقص کمتری داره و نقص هایی که هر کدوم دارن کدومشون نقص های مهم تری هستن. تمام اینها برمیگره به سلیقه و کاربرد هر فرد، ممکنه یه نفر فقط تمرکزش روی فریم دهی بیشتر باشه، انوقت بهترین کارت دنیا واسش همین Gigabyte 780Ti GHz هست، ممکنه یه نفر دیگه کاربردش اورکلاک باشه و نیازمند کارت فوق العاده پایدار و خنک و... باشه که قطعا جور دیگه ای نگاه میکنه، یه نفر هم دنبال صدای کم هست. صددرصد تمام این افراد یک کارت گرافیک رو انتخاب نمیکنند.

حسام جان، جسارتا اون نمودار مربوط به مقایسه ی خنک کننده ی Windforce با خنک کننده ی های استاندارد هر کارت گرافیک هست و با خنک کننده های اختصاصی شرکت ها مقایسه نشده.
    سلام

کلا دعوا نیست که !

بحث هم بحث خصوصی نیست که !
    یقینا یه گفت و گوی دوستانه جدی هست ؛ واقعا کسی غیر از این فکر می کنه ؟؟

از برند های XFX ، ASUS ، GainWard ، SAPPHIRE خاطره بد (بعضی هاشون هم خاطرات بد)

تنها برندی که همواره خوب باهام راه اومده گیگابایت بوده ، مهم *** ترین ، یا بهترین اونم تو یه مدل خاص برای تبلیغات و بعد هم فروختن محصولات میان قیمت ضعیف به واسطه ی جایگاه اون تک محصول خاص نیست. (اونم سر تر بودن در حد یه اپسیلون) (البته به باز هم به نظرم این محصول گیگا بهترینه)

مهم داشتن مجموعه ای از محصولات بهینه (یقینا همه ی مهندسی خون ها و مدیریت خون ها باهاش آشنایی دارن) و نداشتن محصولات باگ و اذیت کن با قیمت و ساپرت مناسبه . برای همین هموراه گیگابایت بهترین (،حتی اگر آواژنگ گرون بفروشه و بریم از خارج بخریم و بیاریم)

اما اون یکی دوستمون هم یه سری تست مال سایت hexus رو گذاشته بود که متاسفانه من هر کار کردم سایتش باز نشد. با ارایه شاخ 780Ti از همه برند ها حالا باید منتظر سایت ها و مراکز *** برای مقایسه های درست و حسابی باشیم. من که باور نمی کنم اون نتایج رو.
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    دوستان کمی توجه داشته باشند که این تاپیک صرفا قدرتمندترین کارت گرافیک تک هسته ای جهان رو بررسی میکنه، و انصافا قدرتمندترین و باکیفیت ترین هم هست. پس نیازی نیست این کارت گرافیکو با کارت های دوهسته ای مقایسه کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط agh2ir نمایش پست ها

سلام
    کلا دعوا نیست که !
    بحث هم بحث خصوصی نیست که !
    یقینا یه گفت و گوی دوستانه جدی هست ؛ واقعا کسی غیر از این فکر می کنه ؟؟
    از برند های XFX ، ASUS ، GainWard ، SAPPHIRE خاطره بد (بعضی هاشون هم خاطرات بد)
    تنها برندی که همواره خوب باهام راه اومده گیگابایت بوده ، مهم *** ترین ، یا بهترین اونم تو یه مدل خاص برای تبلیغات و بعد هم فروختن محصولات میان قیمت ضعیف به واسطه ی جایگاه اون تک محصول خاص نیست. (اونم سر تر بودن در حد یه اپسیلون) (البته به باز هم به نظرم این محصول گیگا بهترینه)
    مهم داشتن مجموعه ای از محصولات بهینه (یقینا همه ی مهندسی خون ها و مدیریت خون ها باهاش آشنایی دارن) و نداشتن محصولات باگ و اذیت کن با قیمت و ساپرت مناسبه . برای همین هموراه گیگابایت بهترین (،حتی اگر آواژنگ گرون بفروشه و بریم از خارج بخریم و بیاریم)
    اما اون یکی دوستمون هم یه سری تست مال سایت hexus رو گذاشته بود که متاسفانه من هر کار کردم سایتش باز نشد. با ارایه شاخ 780Ti از همه برند ها حالا باید منتظر سایت ها و مراکز *** برای مقایسه های درست و حسابی باشیم. من که باور نمی کنم اون نتایج رو.
    بازم به عرایض بنده دقت نکردید!:)
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    ......
    تمام اینها برمیگره به سلیقه و کاربرد هر فرد، ممکنه یه نفر فقط تمرکزش روی فریم دهی بیشتر باشه، انوقت بهترین کارت دنیا واسش همین Gigabyte 780Ti GHz هست، ممکنه یه نفر دیگه کاربردش اورکلاک باشه و نیازمند کارت فوق العاده پایدار و خنک و... باشه که قطعا جور دیگه ای نگاه میکنه، یه نفر هم دنبال صدای کم هست. صددرصد تمام این افراد یک کارت گرافیک رو انتخاب نمیکنند.
    .....
    بدیه متن ها همینه که نمیشه لحن رو تشخیص داد! بنده تند صحبت نکردم و با شما هم داریم بحث دوستانه میکنیم:)
    بالاخره هر کسی سلیقه ای داره و بقیه ی موارد و برتری برندها سلیقه ای هست، صحبت ما فقط و فقط در مورد خنک کننده های اختصاصی هر شرکت بود و گرنه من خودمم محصولات گیگابایت رو که میبینم یاد بردهای بسیار باکیفیت و قطعات با طول عمر بالای این شرکت میوفتم@};-
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)