ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن

نقد سیستم و اشتباهات در خرید سخت افزار

در این تاپیک:

1- میتونید اشتباهاتی که در خرید سیستم انجام دادید رو به بقیه بگید و سیستم خودتون رو نقد کنید!

2- این تاپیک جای سوالات سخت افزاری نیست.(اگر سوالاتی در مورد سخت افزار دارید به بخش سوالات و مشکلات سخت افزاری مراجعه کنید)

3- اما میتونید در مورد اشتباهاتی که دیگران انجام دادند نظر خودتون رو بگید.(البته فقط دیگرانی که تو این تاپیک اشتباه خوشون رو گفتن یا سیستمشون رو نقد کرده اند)

4- همچنین میتونید نظر و نقد بقیه رو در مورد سیستمتون از دیگران جویا بشید.
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    از خودم شروع کنم (یه سوزن به خودم یه ...)
    CPU : core i3 2120
    Mainboard : asus p8b75-v
    RAM : 1 x 4GB geil Enhance Corsa 1600mhz @ 1333mhz >7-7-7-20
    VGA : palit gt 630
    PSU : green 430-sp
    HDD : WD 1TB Caviar Black
    ODD : pioneer 24x DVD-RW
    Monitor : F700P
    Loud Speaker : Microlab LEXUS 2XR

1- من وقتی core i3 2120 رو خریدم که نسل سوم هم اومده بود حتی مادربردم برای نسل سوم هستش اما یکی فروشندگان خیلی عزیز در بازار رضا به من گفت که هنوز نسل سوم اینتل داخل کشور نیومده! و در حالی که میدونستم نسل سوم اومده اما باز هم خریدم!

2- در حالی که من با 500 هزار تومن میتونستم APU های amd رو بخرم که گرافیک مجتمع قویتری دارند، ترکیب core i3 2120 و nvidia gt 630 رو به قیمت 700 هزار تومن خریدم که هم گرونتره و هم قدرت گرافیک ضعیفتری نسبت به APU ها داره.

3- WD 1TB Caviar Black ارزش خرید خیلی پایینی داره و من فقط جوگیر شده بودم که حتما باید Caviar Black بخرم! و به قیمت 380 تومن خریدم که با این قیمت میتونستم حداقل یه هارد 2 ترابایتی معمولی بخرم! (نمیدونم چه فکری کردم که access time کمتر رو به سرعت بیشتر هارددیسک های باراکودا ترجیح دادم!)
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    از خودم شروع کنم (یه سوزن به خودم یه ...)
    CPU : core i3 2120
    Mainboard : asus p8b75-v
    RAM : 1 x 4GB geil Enhance Corsa 1600mhz @ 1333mhz >7-7-7-20
    VGA : palit gt 630
    PSU : green 430-sp
    HDD : WD 1TB Caviar Black
    ODD : pioneer 24x DVD-RW
    Monitor : F700P
    Loud Speaker : Microlab LEXUS 2XR

1- من وقتی core i3 2120 رو خریدم که نسل سوم هم اومده بود حتی مادربردم برای نسل سوم هستش اما یکی فروشندگان خیلی عزیز در بازار رضا به من گفت که هنوز نسل سوم اینتل داخل کشور نیومده! و در حالی که میدونستم نسل سوم اومده اما باز هم خریدم!

2- در حالی که من با 500 هزار تومن میتونستم APU های amd رو بخرم که گرافیک مجتمع قویتری دارند، ترکیب core i3 2120 و nvidia gt 630 رو به قیمت 700 هزار تومن خریدم که هم گرونتره و هم قدرت گرافیک ضعیفتری نسبت به APU ها داره.

3- WD 1TB Caviar Black ارزش خرید خیلی پایینی داره و من فقط جوگیر شده بودم که حتما باید Caviar Black بخرم! و به قیمت 380 تومن خریدم که با این قیمت میتونستم حداقل یه هارد 2 ترابایتی معمولی بخرم! (نمیدونم چه فکری کردم که access time کمتر رو به سرعت بیشتر هارددیسک های باراکودا ترجیح دادم!)

سلام میلاد جان،

در مورد یک حق داری، هرچند خودم 2120 دارم پردازنده ی پرقدرتیه و روی سیستم دومم داره کار میکنه که اتفاقا" مادربردش B75 هستش و اتفاقا" رمی که روی سیستم هست روی 1333 داره کار میکنه و اتفاقا" در تایمینگ فوق العاده ی 7.7.7.21.

به این سیستم برس، طلاییه، یک رم دیگه مثل همون که روش هست نیاز داری که سیستم رو 8 گیگش کنی و دو کاناله، اینطوری حداقل دو امتیاز قدرت رمهات در WEI افزایش پیدا میکنه.

در مورد دوم به نظرم بهتر که سراغ apu نرفتی. چون همین الان میتونی یه گرافیک غول روی همین سیستم بندازی.

در مورد 3، درسته با اون قیمت میشد یک هارد 2 ترای سیگیت خرید، اما به این فکر کن که اسم خاویار بلک کلی کلاس امضای فرومت رو بالا برده. ;)

4. به فکر SSD باش.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع