ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    امتیازها
    3,808
    سطح
    39
    4
    کاربر انجمن

ایا در حال حاضر خرید سی پی یو های haswell درست است یا نسل های دیگر

ایا در حال حاضر خرید سی پی یو های haswell درست است یا نسل های دیگر؟
    امتیازها
    6,806
    سطح
    54
    1,324
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط red67999 نمایش پست ها
    ایا در حال حاضر خرید سی پی یو های haswell درست است یا نسل های دیگر؟
    خرید از این نسل برای بودجه های متوسط به بالا منطقی و قابل قبوله و برای بوجه های محدود APU های شرکت AMD پیشنهاد میشه.
    ذهن انسان احمق مانند مردمك چشم است...هر چه نور بتابانی تنگتر میشود.

امتیازها
    6,863
    سطح
    54
    836
    کاربر انجمن
    بله کاملا درست و منطقی هست ! این سوال شماست که درست نیست !
    نسل بعدی هم احتمالا زیاد پیرفت محسوس نخواهد داشت. چرا ؟ خب تجربه این رو میگه !!! اگر از Sandy Bridge تا حالا به تاریچه اینتل نگاه کنیم در هر نسل تنها کمی افزایش کارایی رو شاهد هستیم. (فقط یک جوری میخوان وادارت کنند یک مادر بورد جدید بخری)

خرید Haswell کاملا درست هست.
    سال بعد که BW اومد هم شک میکنید که اسکلایت ( am I right }: ) قراره بیاد و در خرید اون هم شک خواهید کرد.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام آقا مهدی عزیز !
    فقط سؤالتون همین بود که در مورد نسل ها بپرسید ؟!! یا قصد مشاوره خرید هم دارید ؟!!
    برای این تیپ سؤالات کلی نیاز به زدن تاپیک نیست و بهترین محل برای پرسیدن این تیپ سؤالات تاپیک کلی پرسش و پاسخ عمومی / سخت افزار هست !
    هرچند طبق قوانین بخش مشاوره و راهنمایی بخش خرید قطعات تاپیک مشاوره و راهنمایی جهت انتخاب مادربرد ، پردازنده و رم برای مشاوره خرید این سه قطعه در نظر گرفته شده است و این سؤال رو توی این تاپیک جامع هم می تونستید مطرح کنید!
    بعد از پاسخ شما و بسته به پاسختون ، تاپیکتون در یکی از این دو تاپیک جامع ادغام میشه !

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    در مورد منطقی بودن باید به شرایط بازار توجه کنید که هم اکنون موجودی و قیمت پردازنده های سندی بریج و آیوی بریج مناسب نیست و خرید پردازنده و مادربورد بر پایه معماری Haswell منطقی به نظر می رسد. هر چند در بخش کارایی، پیشرفت چندانی دیده نمی شود.
    امتیازها
    3,808
    سطح
    39
    4
    کاربر انجمن
    جناب Lycas چرا سوال من درست نیست؟ منظور من منطقی بودن از نظر قیمت و کاراییه مسعله اینکه ایا تفاوت زیادی بین این نسل و نسل قبلی وجود داره؟ ایا خرید نسل های قبلی به دلیل اینکه افت قیمت خودشون رو کردن بهتره نیست؟ نسل های پیشین یعنی سوکت 1155 تنوع مادربورد بیشتری داره تا این نسل ایا این نسل که تازه وارد است تمامی مشکلاتش حل شده و میتوان با خیال راحت ازشون استفاده کرد؟ جناب Reza Eshraghi سلام از ماست بله من قست خرید این قطعات داخل کیس رو دارم البته گرافیک رو انتخاب کردم GTX 650 البته با توجه به بوجه ای که دارم و حداکثر بوجه من زیر 2.5 است.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    جناب Lycas چرا سوال من درست نیست؟ منظور من منطقی بودن از نظر قیمت و کاراییه مسعله اینکه ایا تفاوت زیادی بین این نسل و نسل قبلی وجود داره؟ ایا خرید نسل های قبلی به دلیل اینکه افت قیمت خودشون رو کردن بهتره نیست؟ نسل های پیشین یعنی سوکت 1155 تنوع مادربورد بیشتری داره تا این نسل ایا این نسل که تازه وارد است تمامی مشکلاتش حل شده و میتوان با خیال راحت ازشون استفاده کرد؟ جناب Reza Eshraghi سلام از ماست بله من قست خرید این قطعات داخل کیس رو دارم البته گرافیک رو انتخاب کردم GTX 650 البته با توجه به بوجه ای که دارم و حداکثر بوجه من زیر 2.5 است.
    گرچه پردازنده های آیوی بریج افت قیمت خودشون رو کردن اما کم کم تولیدشون متوقف میشه و همون طور که جناب مدیر کل عزیز فرمودند همین الآن هم موجودی آیوی بریج ها بسیار کمه !
    موجودی هسول ها در تمام رنج های قیمتی و کاربردی تقریباً تکمیل شده و دیگه جای خودشو توی بازار پیدا کرده و ارزش خرید آیوی بریج ها به سرعت در حال نزول هست ! چون سوکتش منسوخ شده ! هرچند باز هم همون طور که جناب مدیر کل عزیز فرمودند تفاوت کارایی زیاد نیست !
    در مورد تاپیکتون من فکر کردم سؤالتون در مورد پردازنده یا نسل های پردازنده هست فقط !
    گرافیک رو خریدید یا در نظر دارید که بخرید ؟!
    کاربردتون چیه ؟!
    همه قطعات داخل کیس رو نیاز دارید ؟!
    بودجتون چقدر زیر 2.5 هست ؟! امکانش نیست به خود 2.5 برسونید ؟!
    بهتر بود عنوانتون رو برای تاپیک کلی تر انتخاب می کردید و مثلاً می گفتید : « مشاوره خرید قطعات کیس تا .... تومن »
    و همچنین بهتر بود در بخش سیستم کامل تاپیک می زدید !

امتیازها
    3,808
    سطح
    39
    4
    کاربر انجمن
    بله حق با شماست . نه گرافیک رو نخریدم. به غیر از dvd rw بله. کاربرد خاصی مد نظرم نیست من تقریبا همه کار با سیستم میکنم از بازی گرفته تا طراحی 3 بعدی و غیره... در حد متوسط.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    بله حق با شماست . نه گرافیک رو نخریدم. به غیر از dvd rw بله. کاربرد خاصی مد نظرم نیست من تقریبا همه کار با سیستم میکنم از بازی گرفته تا طراحی 3 بعدی و غیره... در حد متوسط.
    نگفتید بودجتون چقدر زیر 2.5 هست ؟!! به 2.5 اصلاً نمیتونید برسونید ؟!
    تاپیکتون به بخش سیستم کامل منتقل شد ! لطفاً در انتخاب محل صحیح جهت ایجاد تاپیک بیشتر دقت کنید !
    بعد از اعلام بودجه دقیقتون ، عنوان تاپیک رو هم ویرایش می کنم !

امتیازها
    3,808
    سطح
    39
    4
    کاربر انجمن
    بله خوب من میخواستم مشاوره قطعه رو بعدن در تاپیک سیستم کامل مطرح کنم که خوب بحث ادامه پیدا کرد شما زحمت انتقال تاپیک رو بکشید ممنون والا بوجه من خیلی محدوده اول میخواستم سیستمی پایینتر از این بگیرم مثلا cpu g2020 یا یک corei3 با گرافیک پایینتر کار من رو راه میندازه ولی خوب گفتم یه خورده اینده نگر باشم هر چند اگر بوجه کافی داشتم خودم دلم میخواست یه سیستم حرفه ای جمع کنم ولی نمیشه شما یه سیستم تا سقف 2.5 معرفی کنید یه سیستم هم پاینتر از این ببخشید دیگه بازم ممنون
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)