ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    منم به یه مشکل برخوردم درست بلد نیستم با منوی بوت کار کنم یکی هس راهنماییم کنه
    امتیازها
    16
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام دوستان عزیز
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم یعنی اول ویندوزوهارد بالا میومد ولی موقع نصب ویندوز هیچ درایوی نمایش داده نمیشد بعداز کلی تلاش که بتونم ویندوز رو با فاش یا سی دی عوض کنم حالا علاوه بر اینکه هارد بالا نمیاد ویندوز هم دیگه بالا نمیاد.خطای repair cd/dvdمیده این در صورتیه که در قسمت runتمام درایورها بالا میاد یعنی هارد سالمه ولی درایو c رو خالی نشون میده؟؟؟لطفا راهنمایی کنید(ببخشید نمیدونم اینجا مطرح کردن سوالم کار درستیه یا نه)
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط fmotamedi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم یعنی اول ویندوزوهارد بالا میومد ولی موقع نصب ویندوز هیچ درایوی نمایش داده نمیشد بعداز کلی تلاش که بتونم ویندوز رو با فاش یا سی دی عوض کنم حالا علاوه بر اینکه هارد بالا نمیاد ویندوز هم دیگه بالا نمیاد.خطای repair cd/dvdمیده این در صورتیه که در قسمت runتمام درایورها بالا میاد یعنی هارد سالمه ولی درایو c رو خالی نشون میده؟؟؟لطفا راهنمایی کنید(ببخشید نمیدونم اینجا مطرح کردن سوالم کار درستیه یا نه)
    منم این مشکلو داشتم ولی سی دی رو گذاشتم داخل سی رام لب تاپ درست شد چون قبلش توو سی دی اکسترنال بود و از طریق یو اس بی وصل بود
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع