ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال

Exclamation نکاتی در خصوص نسخه جدید وب سایت سخت افزار (حتما بخوانید)

سلام دوستان عزیز

حدود 24 ساعت دیگر، نسخه جدید وب سایت سخت افزار پس از ماه ها تلاش دوستان عزیز فنی و مدیریت رونمایی می گردد و می توانید سایتی کاملا متحول شده را با امکاناتی متنوع مشاهده کنید. اما در این خصوص لازم است تا نکاتی را خدمت همه شما عزیزان بیان کنم:

1- سایت جدید فقط از نظر ظاهری دچار تغییر نشده و به طور کلی نسخه جوملا تغییر یافته و از سیستم مدیریت محتوای ترکیبی برای اضافه سازی افزونه ها و کامپوننت ها استفاده شده است و به طور کلی با چیزی فراتر از تصور خود روبرو خواهید شد.

2- همه کاربران باید آواتار یا تصویر کاربری خود را مجدد در سایت آپلود کنند. وقتی وارد سایت می شوید مشاهده می کنید که تصویر کاربری برای شما وجود ندارد و باید مجدد آواتار را آپلود کنید.

3- مشخصات کاربری خود را نیز می توانید ویرایش کنید، البته کلیت مشخصات شما همچنان حفظ شده است.

4- نظرات کاربران از سایت قبلی به نسخه جدید منتقل گردیده، اما به دلیل عدم انتشار کامپوننت JFusion برای این نسخه از جوملا، امکان اضافه سازی پاسخ ها وجود نداشت و در بخشی مانند لیست قیمت قطعات کامپیوتری، شما فقط شاهد حضور سوالات و نظرات خواهید بود. البته سوالات و نظرات جدید شما قابل پاسخ گویی هستند و همانند روال گذشته، پاسخ خود را در سریعترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.

5- به دلیل عدم انتشار JFusion برای نسخه جدید جوملا که در سایت مورد استفاده قرار گرفته است، کاربران باید در سایت و فروم به طور همزمان با یک نام کاربری ثبت نام کنند تا در اواخر ماه ژانویه که کامپوننت JFusion منتشر می شود، مشکلی برای یکپارچه سازی کاربران در سایت و فروم وجود نداشته باشد.

6- قابلیت اضافه سازی ویدئو با کیفیت های متعدد از 240P تا 1080P وجود دارد و سعی خواهیم کرد تا بخش ویدئو ها همانند گذشته پر محتوا باقی بماند.

موفق باشید.
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی مدیر عزیز .

خسته نباشید میگم به همه ی عزیزانی که زحمت کشیدند و ازشون بسیار ممنونم :x

موفق و مؤید باشید @};-
    امتیازها
    7,146
    سطح
    55
    901
    کاربر انجمن
    موفق باشید در این کار :)

اگر میشه 3 تا خواهش بکنم که در سایت جدید اعمال بشه .

1- قیمت رم هم در اقلام PC قرار بگیره .

2- از نظر اخبار فناوری و اخبار دیجیتال اگر میشه خیلی به روز باشید و تمامی اخبار رو پوشش بدید .

3- بخش قیمت لپتاپ رو کامل تر کنید , مدل های زیادتر قرار بدید , مثل تاپیک قطعات کامپیوتر کامل باشه .

ممنون از همتون و مدیر زحمتکش سایت :)
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سلام و خسته نباشید مخصوص دارم خدمت حضرتعالی و تمامیه زحمت کشان سایت عظیم سخت افزار .
    جناب شالیکاران خوش خبر باشین و امیدوارم همیشه و در همه جا موفق و موید و پیروز باشین و ماها از
    دیدن موفقیت حضرتعالی و همکارانتون به وجد اومده و خوشحال بشیم که هستیم و خواهیم بود .
    به امید پیشرفت روز افزون سایت بزرگ سخت افزار
    خداوند نگهدارتون باد
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی مدیر عزیز .

خسته نباشید میگم به همه ی عزیزانی که زحمت کشیدند و ازشون بسیار ممنونم :x

موفق و مؤید باشید @};-
    خواهش می کنم یاسر جان
    زحمات این کار با مدیر فنی سایت و آقای پناهی عزیز بوده که به هر دو عزیز خسته نباشید می گویم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Viper95 نمایش پست ها
    موفق باشید در این کار :)

اگر میشه 3 تا خواهش بکنم که در سایت جدید اعمال بشه .

1- قیمت رم هم در اقلام PC قرار بگیره .

2- از نظر اخبار فناوری و اخبار دیجیتال اگر میشه خیلی به روز باشید و تمامی اخبار رو پوشش بدید .

3- بخش قیمت لپتاپ رو کامل تر کنید , مدل های زیادتر قرار بدید , مثل تاپیک قطعات کامپیوتر کامل باشه .

ممنون از همتون و مدیر زحمتکش سایت :)
    به روی چشم عزیز، سعی خواهم کرد تا هر سه مورد را اجرایی کنم، البته روی بخش قیمت لپ تاپ قرار بود مدلهای جدید اضافه شود که خب به خاطر به روز رسانی سایت، در این مورد تاخیر به وجود آمد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_se7en نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید مخصوص دارم خدمت حضرتعالی و تمامیه زحمت کشان سایت عظیم سخت افزار .
    جناب شالیکاران خوش خبر باشین و امیدوارم همیشه و در همه جا موفق و موید و پیروز باشین و ماها از
    دیدن موفقیت حضرتعالی و همکارانتون به وجد اومده و خوشحال بشیم که هستیم و خواهیم بود .
    به امید پیشرفت روز افزون سایت بزرگ سخت افزار
    خداوند نگهدارتون باد
    سلام عطا جان، ممنونم از لطفت عزیز، امیدوارم شما هم موفق باشید.
    امتیازها
    5,525
    سطح
    47
    397
    کاربر انجمن
    واقعا خسته نباشید میگم.آرزوی موفقیت برای پرسنل زحمت کش سخت افزار که بدون هیچ چشم داشتی به فعالیت می پردازند.
    موفق باشید
    امتیازها
    6,863
    سطح
    54
    836
    کاربر انجمن
    درود
    من هم به نوبه خودم از زحمات شما عزیزان تقدیر و تشکر میکنم. امیدوارم شاهد پیشرفت روزافزون این مجموعه باشیم !
    چند تا سوال و پیشنهاد دارم :
    1 - من توی سایت عضوی نیستم اما تو انجمن عضوم. مشکلی که پیش نمیاد ؟
    2 - آیا ساختار انجمن هم تغییر میکنه ؟ راستش قالب انجمن خیلی تکراری شده و بعضی وقتها هم هنگام ارسال پست گیر میکنه.
    3 - اگر امکانش هست لیست قیمت ها رو توسعه بدید. همونطور که دوست عزیز Viper 95 عرض کردند، قیمت رم ها رو هم به لیست قیمت اضافه کنید. همچنین تو بخش قیمت کیس و پاور ضعف شدیدی احساس میشه ؛ چرا که فقط قیمت محصولات Green موجوده. در ضمن اگر شرکت گارانتی کننده محصولات رو هم کنار قیمتشون بنویسید خیلی خوب میشه !

TNKU
    ---{@
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lycas نمایش پست ها
    درود
    من هم به نوبه خودم از زحمات شما عزیزان تقدیر و تشکر میکنم. امیدوارم شاهد پیشرفت روزافزون این مجموعه باشیم !
    چند تا سوال و پیشنهاد دارم :
    1 - من توی سایت عضوی نیستم اما تو انجمن عضوم. مشکلی که پیش نمیاد ؟
    2 - آیا ساختار انجمن هم تغییر میکنه ؟ راستش قالب انجمن خیلی تکراری شده و بعضی وقتها هم هنگام ارسال پست گیر میکنه.
    3 - اگر امکانش هست لیست قیمت ها رو توسعه بدید. همونطور که دوست عزیز Viper 95 عرض کردند، قیمت رم ها رو هم به لیست قیمت اضافه کنید. همچنین تو بخش قیمت کیس و پاور ضعف شدیدی احساس میشه ؛ چرا که فقط قیمت محصولات Green موجوده. در ضمن اگر شرکت گارانتی کننده محصولات رو هم کنار قیمتشون بنویسید خیلی خوب میشه !

TNKU
    ---{@
    سلام دوست عزیز

ثبت نام شما در هر دو بخش سایت و فروم انجام می شود و می توانید با همین نام کاربری در سایت هم لاگ این شوید.
    در مورد انجمن فعلا برنامه ای نداریم.
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سلام اقای مدیر
    داداش من یه مشکلی دارم می خواستم بگم که تو سایت جدید به فنامون نده
    1- وقتی به انجمن لاگین می کنم به جای اینکه بنویسه AmirMahmood حوش امدید میزنه UserName خوش امدید
    2- تو سایت اصلی هم با همین نام و ایمیل ثبت نام کردم ولی اجازه نمی ده وارد شدم :((
    CPU : 4770k
    GPU : GTX770
    Mobo:Maximus VI Extream
    Drive : SSD 500GB + 128GB & HDD 2TB
    RAM : 16G @ 2400Mhz
    POWER : GREEN Overclocking EVO OC+1350
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMahmood نمایش پست ها
    سلام اقای مدیر
    داداش من یه مشکلی دارم می خواستم بگم که تو سایت جدید به فنامون نده
    1- وقتی به انجمن لاگین می کنم به جای اینکه بنویسه AmirMahmood حوش امدید میزنه UserName خوش امدید
    2- تو سایت اصلی هم با همین نام و ایمیل ثبت نام کردم ولی اجازه نمی ده وارد شدم :((
    سلام امیر محمودجان ! @};-
    داداش ! مشکل اول رو منم دارم ! یعنی همه دارن ! و بعد از آپدیت نسخه VB فروم به وجود اومده ! چون قبلش درست بود !

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع