ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    ممنون آقای پناهی. بسیار عالی. مواردی که به عنوان عیب از سوی بیننده شناخته می شد رو متذکر شدید:

- نبود رنگ مشکی در پس زمینه
    - فونت ویندوز 8

- اگر کنار مطالب، اگر لینک شبکه های اجتماعی هم بود، خیلی عالی می شد که اگر مثلاً موضوع خوب و جذابی بود، کاربر بتونه شیر کنه در پروفایلش مثلاً در ف*ی*س ب*و*ک. هم بیننده بهره می بره از مطالب و هم اینکه تبلیغات میشه برای سایت شما.

- ضمناً برای سایت و انجمن تبلیغات مد نظر ندارید در سایر سایت ها که تعرفه خریداری کنید و برای سایت و انجمن تبلیغ کنن؟ (منظور سایت هایی هست که رنگ زیر 100 دارن در ایران!)

- همچنین اسکرول سایت، اگر بُلد تر باشه، خیلی بهتره به نظرم. خیلی نازک و ظریف هست و در قبال پیکان موس، گُم هست!!

- پایین پیج فکر نمی کنید منظره ی شیک و جالبی نداشته باشه؟!

الان آدرس اون سایتی که دادید، پایین پیجش خیلی زیبا و شیک بود: (طرح قبلی سایت که عوضش کردید، هم اینطور زیبا و جذاب بود! اما طرح فعلی نه!)

و اما پایین پیج سخت افزار:

- در مورد ویدئو ویندرفورس، ممنون که قرار دادید در سایت.
    - اما قیمت بعضی از قطعات، همچنان در انتظار تغییرات هست.

سلام و ممنونم از اینکه نظر خودت را بیان کردی

من تک تک به مواردی که گفتی پاسخ می دهم.

- در مورد رنگ مشکی من قبلا یک توضیح کوچیک دادم. ببینید من این مورد را قبل از راه اندازی وب سایت با طراح بررسی کردم ایشان دلیل منطقی برای این کار آوردند. دلیل اصلی عدم تغییر رنگ پس زمینه به مشکی این بود که در سایت امکان تغییر رنگ بخش ها براساس نظر کاربر وجود دارد و تغییر رنگ بین تیره و روشن مانند بعضی وب سایت ها باعث بهم ریختگی سایت می شود. از طرفی هم این موضوع را به یاد داشته باشید که خیلی از سایت های معروف دنیا پس زمینه سفید دارند و مشکلی هم وجود ندارد.
    - حسام جان استفاده از فونت استاندارد ویندوز هشت به نظر من مشکلی نیست. واقعا این موضوع هیچ مشکلی برای کاربر ایجاد نمی کند و به نظر بنده یک تغییر است که مشکل ساز هم نخواهد بود. از طرفی به یاد داشته باشید که این وب سایت با استانداردهای جدید طراحی شده است و به نظرم استفاده از یک فونت جدید که مشکلی از نظر نمایش حروف فارسی و انگلیسی ندارد کار غیرمنطقی نیست. از طرفی دیگر اگر شما وب سایت را در دستگاه هایی که فاقد این فونت است ببینید با فونت Tahoma نمایش داده می شود.
    - حسام جان امکان دسترسی به این امکانات به علت وجود تولبار در تمام بخش ها وجود دارد. اما از انجایی که بیشتر این امکانات محدود است ترجیح ما این بود که به همین تولبار محدود باشد.
    - برنامه تبلیغات برای سایت و فروم در مرحله ای است که مشکلات کندی سرور را برطرف کنیم چون تبلیغات با وجود کندی موجود در بعضی مراحل منطقی نیست.
    - در مورد اسکرول. حسام جان هر مرورگری براساس استاندارد و قابلیت های خود یک وب سایت را نشان می دهد این موضوع که شما بیان کردید در کروم وجود دارد اما در FireFox اسکرول ضخیم است. این موضوع ربطی به سایت ندارد بلکه قابلیت مرورگر است. همچنین حتی ذخیره U&P هم که من ییگیری کردم به مرورگر مربوط می شود و وب سایت در این مرحله دخیل نیست.
    - در مورد پایین سایت گفتید. این بخش مربوط به یک سری Site link است که اگر دقت کنید در سایت ما وجود ندارد شما تصویری که گذاشتید مربوط به مطالب پربازدید اخیر است و این بخش درآن وجود ندارد پس مقایسه آن نادرست است. اما در مورد بخش گفته شده. حسام جان ما این بخش را در نظر گرفتیم و طراحی هم شده است اما فعلا غیرفعال است و دلیل آن هم یک چیزه ساده است چون ما کلا گروه بندی مطالب سایت را عوض کردیم و باید در زمانی این بخش را اضافه کنیم که بخش ها قوام خود را دوباره پیدا کنند. برای این بخش هم ما برنامه داریم و نکته جالب اینکه رنگ آن هم این گونه است. اما در مورد باکس ها. شما رنگی تند را برای باکس در نظر گرفتید در صورتی که در خود سایت رنگ های ارام دیگری هم وجود دارد که می توانید تنظیم کنید که با پس زمینه هماهنگی داشته باشد.

در کل ممنونم از شما به خاطر نظرات و خوشحالم که نظرتان را گفتید.
    موارد هم پیگیری می شود.

موفق باشید
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    این تصویر را ببنید به خاطر Responsive بودن سایت، اندازه صفحه نمایش باعث تغییر کیفیت آن می شود. دوستان در وب سایت جدید به مواردی دقت شده است که باعث بهینه شدن بیشتر آن گردد.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Sample.jpg
مشاهده: 34
حجم: 347.3 کیلو بایت
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    887
    سطح
    15
    0
    کاربر جدید
    سلام
    یه سوال در مورد سایت تون داشتم ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنند.

من یه گوشی رو به لیست خرید اضافه کردم حالا توی این صفحه باید چیکار کنم تا بتونم خرید رو انجام بدم ؟

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع