ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23
    امتیازها
    3,413
    سطح
    36
    98
    کاربر انجمن
    ساعت چند سایت بروز میشه ما سر بزنیم وحشتناک منتظر هستیم باورتون نمیشه هر 5 دقیقه یبار اینجا رو چک میکنم معتاد این سایت شدیم رفت
    امتیازها
    2,808
    سطح
    32
    20
    کاربر جدید
    سلام و خیلی ممنون از سایت خوبتون
    من هم منتظرم از دیروز
    هنوز که بروزرسانی نشده
    تازه من فکر کنم از مدیران سایت هم بیشتر آنلاین باشم.آخه خیلی سایت خوبی است و در صورتی که سایتهای خارجی خوب و بروز هم هستند و بنده هم تسلط به زبان خارجه دارم ولی از این سایت خیای خوشم اومده و راضی هستم.;)
    امتیازها
    4,170
    سطح
    41
    61
    کاربر انجمن
    واقعا زیباست.نسخه جدید سایت خیلی خوب شده.
    من واقعا تشکر می کنم از سایت خوبتون.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    من موندم اینایی که رای دادن سایت خیلی بد شده فازشون چی بوده؟؟؟؟؟ نه ناموسا داداش فازت چی بوده؟؟؟ جان مادرت بیا یه خط از فازت واسه من توضیح بده شاید جنسش مال باشه ماهم بریم بزنیم.
    نا جان امین بیا بگو به خدا کاریت ندارم..

عجب سایت کره ای شده. من شخمش زدم. ینی تو خوابم نمیدیدم اینجوری بشه. هلو هلو
    پناهی جون جات اینجاست . نمونه نداری. دست کسایی که برای این سایت جدید زحمت کشیدند رو میبوسم.
    امتیازها
    8,256
    سطح
    61
    31
    کاربر جدید
    به نظر منم به عنوان یه عضو کوچیک تو این فروم طراحی وبسایت فوق العاده جالبه خلاقیتش واقعن حد high هستش
    اگر سرعت load فروم هم خوب بشه عالی میشه
    ممنون
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    من موندم اینایی که رای دادن سایت خیلی بد شده فازشون چی بوده؟؟؟؟؟ نه ناموسا داداش فازت چی بوده؟؟؟ جان مادرت بیا یه خط از فازت واسه من توضیح بده شاید جنسش مال باشه ماهم بریم بزنیم.
    نا جان امین بیا بگو به خدا کاریت ندارم..

عجب سایت کره ای شده. من شخمش زدم. ینی تو خوابم نمیدیدم اینجوری بشه. هلو هلو
    پناهی جون جات اینجاست . نمونه نداری. دست کسایی که برای این سایت جدید زحمت کشیدند رو میبوسم.
    من رای دادم که سایت خوب شده اما به نظر من بیشتر به خاطر رنگ فونت بوده که نظرات منفی هم داشتیم مخصوصا رنگ فونت نظرات که فقط تو مانیتور های LCD با کنتراست بالا خوب نشون داده میشه. (خودم تست کردم)

نظرات این رنگی هستند
    متون این رنگی
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    دوستان عزیز سلام

نظرات خوبه همه شما را خواندم. خوشحالم که دوستان خوبی مانند شما را در کنار خود داریم. این موضوع را برای اولین بار است بیان می کنم. اما جالب است همه دوستان خوب من بدانند.
    تغییر وب سایت سخت افزار یک کار واقعا سخت و بزرگ بود. دلیل آن هم این بود که ما با یک وب سایت با بیش از 6000 عنوان مطلب رو به رو بودیم و بیش از 25000 کامنت در آن بود. انتقال این اطلاعات کار آسانی نبود. حال آن که تمام کامپوننت های سایت قدیمی اصلا قابل استفاده نبود. این موضوع وقتی سخت میشد که بخواهی با فشاری که هر روز روی سرور بود مطالب را تبدیل و به وب سایت جدید منتقل کنی. شاید باور نکنید اما این کار حاصل زحمت شبانه روزی است و جالب تر از همه این که باید بگویم این شاید برای اولین بار باشد که یک وب سایت با این همه حجم کار را بنده و آقای ماجد (طراح عزیز سایت) تنها از طریق ایمیل انجام دادیم و بنده حتی یک بار هم ایشان را ندیدم. ما برای طراحی سایت 750 ایمیل به یکدیگر زدیم.
    ما برای تک تک موارد با یکدیگر و دوستان هم فکری کردیم. متاسفانه بعضی افراد از روی بداخلاقی و یا دید سطحی نظراتی می دهند و خدای نکرده توهینی می کنند که دوست ندارم در اینجا به ان بپردازم چون همه آزاد هستند نظر بدهند اما من از همه دوستان مخالف خواستم نظر فنی خود را بدهند و فقط نگویند بدرد نمی خورد.
    دوستان عزیز روی بهینه بودن سایت خیلی کار شده است و می توانم بگویم یکی از کم نقص ترین وب سایت های این حوزه است و برایش هم دلیل دارم. دوستانی در مورد فونت ایراد گرفتن بنده گفتم این فونت، فونت استاندارد ویندوز هشت است و مشکلی در ساختار نوشتاری ندارد. حال اگر وب سایت را در ویندوزهایی که این فونت را ندارد لود کنید به صورت خودکار با Tahoma لود می شود. در مورد بزرگ بودن و یا سفید بودن پس زمینه سایت و یا باکس نداشتن بعضی بخش ها باید بگویم سایت جدید دارای قالب طراحی مدرن flat UI design است و شما کافی است که آن را در صفحه نمایش مناسب نگاه کنید. در مورد پس زمینه هم چون قابلیت تغییر رنگ منوها وجود دارد نمی توانستیم رنگ را مشکی کنیم چون مشکلاتی وجود داشت. اما در مورد اندازه بزرگ عکس ها دوستان گلم لطفا نگاهی به www.engadget.com بیاندازند. سایت دوم گجت و اخبار ای تی دنیا را ببیند و بعد بگوید برای ما بزرگ است. من قبول دارم همیشه کمبود است اما همیشه گفتم من نقد صادقانه را دوست دارم نه اینکه بگویم همه سایت ها پس زمینه تیره دارد پس چون شما ندارید خوب نیست.
    اما یک موردی که کمتر کسی به ان توجه کرد قابلیت Responsive سایت است که این امکان را به کاربر می دهد تا در هر صفحه نمایشی به تمام امکانات دسترسی داشته باشد. این قابلیت به طور کامل بهینه شده است و روی گوشی ها و تبلت های مختلف تست شده است. دوست داریم صادقانه ما را نقد کنید ما هیچ وقت از نقد منطقی ناراحت نمی شویم اما لطفا با هم صادق باشیم و نگویم چون من دوست ندارم پس کلا به درد نمی خورد.

خوش باشید
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    من رای دادم که سایت خوب شده اما به نظر من بیشتر به خاطر رنگ فونت بوده که نظرات منفی هم داشتیم مخصوصا رنگ فونت نظرات که فقط تو مانیتور های LCD با کنتراست بالا خوب نشون داده میشه. (خودم تست کردم)

نظرات این رنگی هستند
    متون این رنگی

دوست عزیز بنده

این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

مرسی حق با شماست

www.sakhtafzarmag.com //

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    دوستان عزیزم همین جا یک خبر به همه شما بدهم که به امید خدا تا مدتی دیگر این مشکل سرعت فروم حل می شود. چون تصمیم داریم تا آخر این هفته سرور را منتقل کنیم و تغییرات اساسی ایجاد کنیم چون در سرور قبل یک سری مشکلات وجود داشت. امیدواریم این مشکل حل شود.

www.sakhtafzarmag.com //

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    ممنون آقای پناهی. بسیار عالی. مواردی که به عنوان عیب از سوی بیننده شناخته می شد رو متذکر شدید:

- نبود رنگ مشکی در پس زمینه
    - فونت ویندوز 8

- اگر کنار مطالب، اگر لینک شبکه های اجتماعی هم بود، خیلی عالی می شد که اگر مثلاً موضوع خوب و جذابی بود، کاربر بتونه شیر کنه در پروفایلش مثلاً در ف*ی*س ب*و*ک. هم بیننده بهره می بره از مطالب و هم اینکه تبلیغات میشه برای سایت شما.

- ضمناً برای سایت و انجمن تبلیغات مد نظر ندارید در سایر سایت ها که تعرفه خریداری کنید و برای سایت و انجمن تبلیغ کنن؟ (منظور سایت هایی هست که رنگ زیر 100 دارن در ایران!)

- همچنین اسکرول سایت، اگر بُلد تر باشه، خیلی بهتره به نظرم. خیلی نازک و ظریف هست و در قبال پیکان موس، گُم هست!!

- پایین پیج فکر نمی کنید منظره ی شیک و جالبی نداشته باشه؟!

الان آدرس اون سایتی که دادید، پایین پیجش خیلی زیبا و شیک بود: (طرح قبلی سایت که عوضش کردید، هم اینطور زیبا و جذاب بود! اما طرح فعلی نه!)

و اما پایین پیج سخت افزار:

- در مورد ویدئو ویندرفورس، ممنون که قرار دادید در سایت.
    - اما قیمت بعضی از قطعات، همچنان در انتظار تغییرات هست.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع