ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط devil.swath نمایش پست ها
    میشه لطفا توضیح بدین این چند عدد در مشخصات رم چی هستش . بطور مثال 11-13-13-31؟
    معنای هر کدوم چیه ؟
    چندجا دیدم . خواستم اطلاع کسب کنم
    سوال دوم اینکه میشه بجای مانیتور . از تی وی استفاده کرد ؟ مثل مدل
    SONY KDL-32W670A ؟
    مخصوصا اینکه من دیدم نوشته بود توانایی 24FPS رو داره . 24 کم نیست ؟
    شاید سوالم رو نباید اینجا مطرح میکردم . با اینحال شرمنده از مدیریت محترم اینجا
    اون اعداد تاخیر رم رو مشخص میکنند. پرفورمنس رم 2 فاکتر مهم داره، یکی فرکانس و دیگری تایمینگ. هرچه فرکانس بالاتر باشه بهتره. هرچی تایمینگ کمتر باشه بهتره.

فرکانس بالا با تایمینگ بالا باعث خروجی پایین میشه. مثلا" رم فرکانس 1600 تایمینگ 9 پرفورمنسش با رم فرکانس 2133 با تایمینگ 11 تقریبا" برابره. پس فرقی بین اونها نیست.

TV بدرد بازی نمیخوره.
    امتیازها
    2,543
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    ممنونم . واسه خرید یه مانیتور به چه مولفه هایی باید دقت کنم ؟
    پیشنهاد شما چیه ؟
    امتیازها
    763
    سطح
    14
    0
    کاربر جدید
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    ببخشید اضهار نظر می کنم، ولی اگر منظور جنابعالی نرخ انتقال داده باشده، عدد کمتر یعنی وقفه ی کمتر (وقفه ی کمتر در تبادل اطلاعات و ...)
    این مورد در مانیتور ها محسوس تر هست، مثال مانیتور های 2 میلی ثانیه (که الان خیلی کمه اگر هم باشه گرون هست) یا 5 و 11 ...
    امتیازها
    763
    سطح
    14
    0
    کاربر جدید
    با عرض سلام خدمت کاربران محترم
    البته نظر اساتید ارجحیت داره ولی بنده نظر شخصی که تجربه کردم رو میگم
    عزیز جان، اینکه شما می خواهی 5-6 ماه دیگه بگردی دنبال قطعات اصلی و مهم که اونم یک معظل شده، بیا 5-6 ما دیگه رو بزار واسه خرید قطعاتی که همشه و همه جا گیر میاد و بدون اونها میشه در نهایت به نتیجه برسی،
    در حال حاظر شما برای خرید کامپیوتر با کمبود بودجه مواجه شدی که 5 ماه دیگه افزایش پیدا میکنه،
    الان چند موضوع رو مد نظر داشته باشید: 1 اینکه به هر حال CF یا SLI دردسرهای خودشو داره به نظر بنده 1 کارت خوب بتونی بخری خیلی بهتره
    2- شما ساختار شکنی کن،، اگر فضایی که سیستم رو قرار میدی زیاد هست قطعات رو خیلی مرتب روی میز قرار بده و پول کیس رو اختصاص بده به بقیه ی قطعات، ظمناً تجربه ی شخصی بنده اینه که گرین کیس های خوبیه ولی نسبت به قیمت جالب نیست
    اگر بتونی کولر مستر بخری بهتره (از نظر بنده)

3- اینکه اگـــــــر می خوایی هارد SSD بخری اونم دست نگهدار تا 5 ماه دیگه، چون از اوجب واجبات نیست با 1 هارد معمولی کارتو راه بنداز
    4- واتــــــر کــــولــــر؟؟؟!!! ، به جان خودم با 1دونه هیت سینک حرفه ای به همراه 2 فن،، هم قیمت کمتری پرداخت میکنی هم ...
    من خودم 8350 دارم که با 1 هیت سینک Z800 (کولر مستر)همراه با 1 فن به طرز عجیبی حرارت رو آورده پایین،
    در نهایت اگه بتونی بهینه عمل کنی خیلی بهتره تا اینکه 5-6 ماه دیگه بخوای بدوی اینطرف و اونطرف واسه کارت گرافیکی که دیگه تولید نمیشه(توی بازار ما چیزی روش ننوشته ) و دست دوم اون هم نمیشه روش حساب کرد
    (البته با توجه به اینکه کارت های جدیدی داره وارد بازار میشه به طبع در آینده ی نزدیک امکان کاهش قیمت هست )
    در کل اگر بتونی به صورت موقت پول باقیمانده از کیس، SSD ، خنک کننده رو به بقیه ی قطعات اختصاص بدی و 5-6 ماه دیگه این قطعاتی رو که همیشه و همه جرو گیر میاد رو بخری خیلی بهتره حتی میتونی روی رم مانور بدی مثلاً به جای 16 گیگ، فعلاً 8 گیگ بخر یا از این رم هایی که قیمتشون خیلی کمتره و غیر حرفه ایه کارت رو راه بنداز بعد می تونی همون رم رو بفروشی، و ...

میدونم خیلی سرتون رو درد آوردم ببخشیید این پیشنهاد من شاید عجیب یا حتی خیلی اشتباه به نظر بیاد،، ولی باور کن من این مورد رو تجربه کردم ام نه یک بار، حتی سیستم با این نحوه ی خرید واسه چند تا از آشناهای نزدیک یا واسه برادرم انجام دادم و خیلی خیلی راضی هستند، برادر من می خواست 7770 بخره ولی با این کار الان یه R9-280 داره
    یا یه بنده خدایی با نی کار تونست پردازنده ی 4770 بخره
    در مورد کارت های ای ام دی هم باید عرض کنم خدمتتون که،، دیگه این مشکلات کاملاً رفع شده
    و اگه خواستی amd بخری حتماً سافایر رو انتخاب کن
    ببخشید این نظر شخصیم بود حالا هر جور که خودتتون می دونید
    درود بر شما
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehs_x نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت کاربران محترم
    البته نظر اساتید ارجحیت داره ولکیسرو اختصاص بده به بقیه ی قطعات، ظمناًی روی رم مانور بدی مثلاً به جای 16 گیگ، فعلاً...
    ؟............................................
    میدونم خیلی سرتون رو درد آوردم ببخشیید این پیشنهاد من شایض کنم خدمتتون که،، دیگه این مشکلات کاملاً رفع شده
    و اگه خواستی amd بخری حتماً
    ببخشید این نظر شخصیم بود حالا هر جور که خودتتون می دونید
    درود بر شما
    من با خرید تک کارت کاملا موافق ولی فعلاً خرید گرافیک amd را توصیه نمی کنم. شما با خرید یک کارت از سری 900 انویدیا می توانید پاور با توان پایین تر بردارید که هم مصرف برق پایینی داشته باشید و هم کم تر پول پاور بدید. در حال حاظر سری r200 amd جدید ترین است که از نظر من اصلاً ارزش خرید ندارد و amd خیلی وقته معماریش را ارتقا ندیده.
    من با عدم خرید کیس اصلاً موافق نیستم. کیس لازم است. هم به جهت کولینگ مناسب و هم به جهت گرد و خاک و.... اما بر عکس دوستان اصلا موافق خرید کیس های غول و گران قیمت نیستم. و به عقیده من یک کیس معمولی هم کار راه بنداز است. در حال حاظر کیس های انرمکس موجودی سایت خیلی عالیه.
    مورد بعدی اگر قصد اور ندارید اصلا نیازی به واتر کولر نیست. واتر کولر ها دردسر خودشان را دارند. یک ایر کول به نسبت خوش قیمت و یک خمیر خوب کاملاً کافیه.
    و در آخر باید بگم سیستم های پیشنهادی در سایت که دوستان عزیز زحمت کشیدند کاملاً پرفکت و عالی هست. حتی ذره ای به خودتان اجازه شک در این باره را ندید. من هر وقت چیزی را بدون مشاوره این عزیزان تهیه کردم بی شک پشیمان شدم! فروشنده اصلا دلش به حال شما نسوخته!

پیروز و موفق باشید.
    مبارک باشد.

امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    تاریخ تاپیک رو نگاه کنید بد نیست.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)