ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    امتیازها
    354
    سطح
    7
    50
    کاربر جدید

بهترین تبلت قلم دار کدومه؟

سلام ،

بهترین تبلت اندرویدی یا ویندوزی قلم دار الان تو بازار چی موجوده؟

اگه جوابتون Note-10.1-2014 هست ، میشه مدل LTE گیر آورد؟ میشه بعدا به اندروید 4.4 kit-kat ارتقا داد؟

آیا تا اواخر دی ماه امسال تبلت اندرویدی یا ویندوزی (قلم دار) جدیدی بهتر از بالایی وارد بازار میشه؟ ارزش داره صبر کنم یا مدل LTE رو اگه پیدا کردم بخرم؟

لطفا اگه ممکنه یه سایت معرفی کنین که تمام تبلت های اندرویدی و ویندوزی که قلم دار هستند رو لیست کرده باشه ممنون.

( بودجه هم تا 4 میلیون ولی اگه چیز بهتر و با امکانات بالاتر و گرانتر میشناسید معرفی کنید خوشم بیاد میتونم افزایش بودجه بدم. مرسی. )

( انتظارات من: مناسب برای خواندن PDF و کتابهای الکترونیک، وبگردی، بازی های سنگین، طراحی و نت برداری خوب با قلم، سیم کارت خوردن مهم نیست)

1
    2

: All Consultation, Guidlines ,Assemble, All Configuration Of Hardware & Software, Test & Send

FREE

: Thanks to dear friend
    *** HESSAM ***
    امتیازها
    7,146
    سطح
    55
    901
    کاربر انجمن

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط dDarkKnight_12 نمایش پست ها
    سلام ،

اگه جوابتون Note-10.1-2014 هست ، میشه مدل LTE گیر آورد؟ میشه بعدا به اندروید 4.4 kit-kat ارتقا داد؟

آیا تا اواخر دی ماه امسال تبلت اندرویدی یا ویندوزی (قلم دار) جدیدی بهتر از بالایی وارد بازار میشه؟ ارزش داره صبر کنم یا مدل LTE رو اگه پیدا کردم بخرم؟

لطفا اگه ممکنه یه سایت معرفی کنین که تمام تبلت های اندرویدی و ویندوزی که قلم دار هستند رو لیست کرده باشه ممنون.

دوست عزیز اگر یک تبلتی قلم نداشته باشه یک قلم cap***tive silicon براش بگیرید همون میشه .

چیزی به اسم lte در ایران وجود ندارد !

LTE یعنی long time Evelution که یک سیستم 4G میباشد و توسط اپراتور های مانند AT&T , varizon , O2 و .... ارائه میشود .

خریدن مدل lte در ایران یعنی ریختن پول در سطل آشغال ! چون همچین چیزی نداریم !

من note 8 galaxy رو پیشنهاد میکنم چون نسبت به پولی که میدید ارزش خرید بسیار بالا داره .

موفق باشید .
    امتیازها
    354
    سطح
    7
    50
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper95 نمایش پست ها

دوست عزیز اگر یک تبلتی قلم نداشته باشه یک قلم cap***tive silicon براش بگیرید همون میشه .
    ممنون بابت راهنمایی. ولی آیا فکر نمیکنید قلم اختصاصی همین نوت-8 که معرفی کردید خیلی دقیق تر و پیشرفته تر و مناسبتر برای کارهای ظریف مثل طراحی یا دیزاین یا حتی نوت برداری هستن.

آیا میشه همه ی این کارهای ظریف رو با قلمهای حجیم و بزرگ capsitive silicon انجام داد؟؟؟؟

اگه به سایتهای ایرانی فروش آنلاین موبایل و تبلت برید میبینید مدلهای LTE گوشی نوت-3 رو بدون گارانتی میفروشن و خریدار هم زیاد دارن چون پردازنده و چیپست و گرافیک قوی تری نسبت به مدل 3G دارن.

البته شرمنده، ایراد از من بود باید برای گرفتن مشاوره بهتر ، بودجه ی خودم و سطح انتظاراتمو قبلا میگفتم:

( بودجه هم تا 4 میلیون ولی اگه تبلت بهتر و با امکانات بالاتر میشناسید معرفی کنید خوشم بیاد میتونم افزایش بودجه بدم. مرسی. )

( انتظارات من: مناسب برای خواندن PDF و کتابهای الکترونیک، وبگردی، بازی های سنگین، طراحی و نت برداری خوب با قلم، سیم کارت خوردن مهم نیست)

لطفا اگه ممکنه یه سایت یا لینکی معرفی کنین که تمام تبلت های اندرویدی و ویندوزی که قلم دار هستند رو لیست کرده باشه ممنون.
    1
    2

: All Consultation, Guidlines ,Assemble, All Configuration Of Hardware & Software, Test & Send

FREE

*** HESSAM ***
    امتیازها
    7,146
    سطح
    55
    901
    کاربر انجمن
    ممنون بابت راهنمایی. ولی آیا فکر نمیکنید قلم اختصاصی همین نوت-8 که معرفی کردید خیلی دقیق تر و پیشرفته تر و مناسبتر برای کارهای ظریف مثل طراحی یا دیزاین یا حتی نوت برداری هستن.

آیا میشه همه ی این کارهای ظریف رو با قلمهای حجیم و بزرگ capsitive silicon انجام داد؟؟؟؟

اگه به سایتهای ایرانی فروش آنلاین موبایل و تبلت برید میبینید مدلهای LTE گوشی نوت-3 رو بدون گارانتی میفروشن و خریدار هم زیاد دارن چون پردازنده و چیپست و گرافیک قوی تری نسبت به مدل 3G دارن.

البته شرمنده، ایراد از من بود باید برای گرفتن مشاوره بهتر ، بودجه ی خودم و سطح انتظاراتمو قبلا میگفتم:

( بودجه هم تا 4 میلیون ولی اگه تبلت بهتر و با امکانات بالاتر میشناسید معرفی کنید خوشم بیاد میتونم افزایش بودجه بدم. مرسی. )

لطفا اگه ممکنه یه سایت یا لینکی معرفی کنین که تمام تبلت های اندرویدی و ویندوزی که قلم دار هستند رو لیست کرده باشه ممنون.
    بهتره دونه دونه جواب بدم ,

اون قلمی که میگم یک خانواده از قلم هاست و صد ها مدل داره . بله 100 قلم نوت 8 بهترینه .

این تصور که مدل های lte قوی تر از مدل اصلی هستند 100 % اشتباه هست و اون کسی که این حرف رو زده خودش اطلاعات کافی نداشته . lte یک سخت افزار کانکشن میباشد نه پردازشی , دقیقا عین این میمونه که بگی گوشی 2 سیمکارته از 1 سیمکارته قوی تره !

یا ابوالفضل ! 4 میلیون پول تبلت ! فکر نکنم هیچ تبلتی همچین قیمتی داشته باشه !

شما همون نوت 8 رو بگیر چون بسیار خوش دست هست و از همه نظر عالی هست , بقیه پولتم اگر مایل هستی بگو تا یک آلترا بوک بهت پیشنهاد بدم که سبک و لمسی و قوی باشه مناسب برای کاربری شما .:):)

موفق باشید .
    امتیازها
    7,146
    سطح
    55
    901
    کاربر انجمن
    خب من باید برم !

Asus VivoBook S400CA + galaxy note 8

بهترین برای شما .

نوت 10 2014 رو نمیگم چون نوت 8 بسیار خوش دست تره و راحت تر .

موفق باشید :)
    امتیازها
    6,334
    سطح
    51
    229
    کاربر انجمن
    دوست عزیز مطمئنا که سخت افزار نسخه LTE تبلت NOTE 10.1 2014 قدرتمندتر از نسخه OCTA هست ولی فعلا وارد بازار ایران نشده و تو بیشتر سایت ها راجع به لگ هاش نوشتن و این که نسخه LTE نسبتا روون تر هست ولی نظر شخصی من اینه که بهترین سایز برای یه تبلت که به درد نوت برداری بخوره و حملش هم آسون باشه، یعنی بهتر بگم شایسته کلمه تبلت باشه سایز 8 اینچ هست و در حال حاضر Galaxy Note 8 قدرتمندترین تبلت در این سایز هست البته حدود 3 ماه دیگه نسخه جدیدش معرفی میشه ولی اگه سایز 8 اینچ رو دوست نداری و نمیتونی 5-6 ماه صبر کنی حتما نسخه LTE رو تهیه کن.
    شب خوش
    امتیازها
    354
    سطح
    7
    50
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper95 نمایش پست ها
    خب من باید برم !

Asus VivoBook S400CA + galaxy note 8

بهترین برای شما .

نوت 10 2014 رو نمیگم چون نوت 8 بسیار خوش دست تره و راحت تر .

موفق باشید :)

ممنون، مثل اینکه من نتونستم منظورم رو برسونم، اگه بخوام سامسونگ نوت بخرم قطعا نوت-10.1-2014 میخرم چون صفحه ی بزرگتری داره و تو انتظاراتم گفته بودم برای خوندن PDF و وبگردی میخوام.

حالا مشکل اینه که مدل LTE این تبلت دارای پردازنده چهار هسته ای 2.3 گیگاهرتزی و چیپست 800 snapdragon و پردازنده گرافیکی 330 Adreno هست که اکثر مدلهای جدید گوشی های سامسونگ مثل Galaxy-J که تازه معرفی شده همگی از این تراشه های جدید بهره میبرند.

تبلت-نوت-10.1-2014 مدل 3G که الان تو بازار کشور زیاده از پردازنده ی ضعیفتر و چیپست ضعیفتر (با مشکل گرم شدن) و گرافیک ضعیف تر بهره میبره به همین دلیل تو بنچمارک ها و مقایسه ها جلوی مدل LTE کم میاره.

اگه تراشه های هر دو نوع تبلت یکسان بود من که مرض ندارم فقط برای 4G پول اضافه بدم و نتونم ازش استفاده کنم. (بماند که حالا گویا یک شرکت معروف ایرانی میخواد مجوز 4G بگیره)

تبلتهای گران قیمتی مثل Asus Eee Slate یا VivoTab TF810 هستن که قلم دارن قیمتشون به 3.5 الی 4 میرسه. من فقط میخواستم قبل از خرید در مورد اینجور تبلتهای آینده نگر که آدمو از خیلی چیزها دیگه مثل دفترچه یادداشت، لپ-تاب، دوربین عکاسی و حتی گوشی موبایل بی نیاز میکنه اطلاعاتم رو افزایش بدم تا انتخاب بهتری بکنم.

ممنون. شب همگی خوش.
    1
    2

FREE

*** HESSAM ***
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    سلام بر استارتر خوش سلیقه. دوست من اگر با سایز بزرگ مدل سامسونگ ۱۰ اینچی مشکل نداری و میتونی حملش کنی باید بگم تقریبا بی رقیب هستش. وجایی برای انتخاب دیگه نمیذاره به ۳ دلیل : اول قلم بسیار کاربردی دوم سیستم عامل اندروید که برای وبگردی به دلیل نصب آسان چیچی شکن بسیار عالیه و سوم قیمت بسیار رقابتی سامسونگ در این کلاس.
    در مورد اندروید باید بگم دستگاه شما اگر اندروید ۴.۳ رو هم داشته باشه عالیه و از نظر سرعت من با تبلت پدفون ایسوس و اندروید ۴.۳ و دوستم که نکسوس داره و ۴.۴ تبلت هامونو مقایسه کردیم سرعتش فرقی نداشت. فقط نسخه ۴.۲ به پایین هست که مشکل کند شدن داره.
    من از نسخه ۴.۳ اندروید هم بسیار راضیم.
    بعداز گزینه انتخابی خودت من برای مورد دوم ایسوس اینفینیتی ۲ رو توصیه میکنم که اونهم دنیاییه برای خودش. قلم نداره ولی خب انتخاب دیگه ای هم نیست تو این بازار آشفته. بجز سیستم عامل اندروید و این دو مورد توصیه نمیکنم دستگاه دیگه ای رو خریداری کنید. کلا ایسوس ها بهتر از بقیه اندرویدی ها آپدیت میگیرن. سامسونگ هم تو آپدیت گرفتن ته جدوله و باید به همون نسخه اولیه قانع باشی

Sent from my K00E using Tapatalk
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    سلام ،

( بودجه هم تا 4 میلیون ولی اگه چیز بهتر و با امکانات بالاتر و گرانتر میشناسید معرفی کنید خوشم بیاد میتونم افزایش بودجه بدم. مرسی. )

بله بهترین تبلت قلم دار موجود فعلا Note 10.1 2014 هستش. مدل های LTE و Snapdragon سامسونگ در هیچ مدل گوشی و تبلتی تا به حال گارانتی نشده. بدون گارانتی هم تا جایی که من خبر دارم هنوز وارد نشده. زمان احتمالی انتشار آپدیت اندروید 4.4 برای این تبلت ماه ژانویه هستش.

مدل های دیگه ای که قرار وارد بازار جهانی بشه و 100 درصد نمیشه گفت بهتره ، یکی Nvidia Tegra Note با صفحه 7 اینچی هستش و تبلت احتمالی بعدی Note 8 2014 Edition هستش که احتمالا در CES 2014 معرفی خواهد شد که اون هم 8 اینچیه. اگر 10 اینچ مد نظرتون باشه فکر نمیکنم فعلا مدل بهتری در راه باشه.

به نظرم توی شرایط فعلی Note 10.1 2014 بهترین انتخابه. مدل LTE با اختلاف قیمتی که داره خیلی توجیه پذیر نیست چون اون هم لگ داره اما خب پردازنده گرافیکی قویتری داره که برای بازی های سنگین بهتره.
    امتیازها
    7,146
    سطح
    55
    901
    کاربر انجمن
    دوستان این نکته رو توجه کنند .

دلیل اصلی قیمت بالای مدل LTE داشتن مودم 4g است که در محدوده فرکانس خاصی تا اینترنت 10 مگ ارائه میدهد .

آیا معقوله به خاطر چیزی که نمیتوانیم ازش استفاده کنیم پول بدیم ؟؟؟

حالا اینکه نوت 10 بخواهید یا نوت 8 یا نوت 3 بستگی به این دارد که از چه سایزی راضی هستید .:):)
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع