ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 25 از 36 نخست ... 15232425262735 ... آخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 358
    امتیازها
    34
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    چرا اتفاقا اسکن هم کردم اما ارور میده:H:\ - error opening
    یعنی اصلا اسکن هم نمیشه
    امتیازها
    34
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    البته با ایزی ریکاوری تونستم یه سری اطلاعاتمو بازیابی کنم. ولی چه فایده که دیگه اطلاعاتم توی پوشه هاشون سرجای خودشون نیستن. یه پوشه هایی به اسم cluster باز کرده و توی اونا ریخته، هر فایلی رو هرجا دلش خواسته ریخته،... یه وضعیه اصلا.
    حالا من4تا سوال دارم:
    1- فلش رو که از دوستم گرفتم بازش کردم و چندتا از پوشه های توی فلش رو کات کردم تو درایو Eام. که بعدش اون پیغام فرمت دیسک اومد و باقی ماجرا... حالا با ایزی ریکاوری که بازیابی میکنم، یه سری از اون پوشه های کات شده رو( که در واقع من با عمل کات کردن، نجاتشون داده بودم) نمیاره. ( در صورتیکه قاعدتا باید تمام فایلها و فلدرهایی که از ابتدای کار با فلش توش ایجاد و یا حتی پاک و کات کردم بیاره) . چطور یه همچین چیزی ممکنه؟
    2- اینکه دوستم میگه من سیستممو اسکن کردم و ویروس نداشته( میگه نود32 داره و هرروز هم اپدیتش میکنه!) به نظرتون حقیقت داره؟ آخه من فلشمو اولین بار بود که به سیستم دیگه ای میزدم. حتی یه روز قبل داشتم با فلشم تو سیستم خودم راحت کار میکردم. مشکلی نداشت تا اون موقع.
    3- حالا این یکی که ظاهرا از دستم پرید. ولی میخوام بدونم اگه این فلش ویروسی شده بود این ESET SMART security 5 که رو لپتاپم نصبه نباید به محض وارد کردن فلش، یه اخطاری چیزی میداد؟؟؟ یعنی من باید جداگانه دستور اسکن فلش رو میدادم؟
    4- اگه این فلش سوخته باشه، چرا با اتصالش به لپتاپ، چراغ روش روشن میشه؟با این وجود یعنی دیگه واقعا فلشم تموم شد رفت؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنونم
    امتیازها
    34
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    دوستان کسی هست پاسخ بده؟ممنونم
    امتیازها
    1,643
    سطح
    23
    3
    کاربر جدید
    سلام

امروز که سیستم رو روشن کردم، دیدم یکی از هاردهام صدا میده.

برنامه ی HD Tune Pro رو اجرا کردم که با وضعیت زیر مواجه شدم.

لطفا راهنمایی بفرمایید که چه کاری باید انجام بدهم؟

لطفا فوری پاسخ بدهید، چون اطلاعات مهمی روش دارم.

ممنون

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 32108311562425876030.png
مشاهده: 24
حجم: 78.4 کیلو بایت
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Locker نمایش پست ها
    سلام

امروز که سیستم رو روشن کردم، دیدم یکی از هاردهام صدا میده.

برنامه ی HD Tune Pro رو اجرا کردم که با وضعیت زیر مواجه شدم.

لطفا راهنمایی بفرمایید که چه کاری باید انجام بدهم؟

لطفا فوری پاسخ بدهید، چون اطلاعات مهمی روش دارم.

ممنون

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 32108311562425876030.png
مشاهده: 24
حجم: 78.4 کیلو بایت

سلام دوست عزیز،

اگر براتون مقدور هست یک شات هم از برنامه HD Sentinel قرار بدید تا بشه با اطمینان بیشتری نظر داد.

البته طبق این شات هم مشخص هست که متاسفانه هارد شما 8 بدسکتور پیدا کرده که البته همه شناسایی شدن و آدرسشون به سکتور های دیگه منتقل شده چون هر درایوی مقداری سکتور به اصطلاح ذخیره و Reserve برای همین شرایط داره. البته ظاهرا دیتای اونها منتقل نشده و سکتورها Pending موندن.

در اولین فرصت (یعنی بدون اغراق یعنی همین الان که پست رو می خونید!) از اطلاعات غیرقابل جایگزینی خودتون نسخه پشتیبان (Backup) تهیه کنید (اگر تا الان این کار رو انجام ندادید) و دیگه اطلاعات مهمی روی این هارد درایو کپی نکنید. اگر مقدور هست در اولین فرصت یک درایو جایگزین برای این هارد درایو تهیه کنید و دیتا رو روی اون انتقال بدید.

می تونید مدتی هارد رو زیر نظر بگیرید شاید تعداد بد سکتور ها بیشتر نشه و بتونید در حد درایو برای ذخیره اطلاعات غیر مهم یا قابل جایگزینی ازش استفاده کنید.

البته وقتی این روند ایجاد بدسکتور ها شروع میشه معمولا بعد از مدتی (ممکنه خیلی کوتاه یا ممکنه کمی طولانی تر) تشدید میشه و بعد از مدتی کلا هارد بلا استفاده میشه. مخصوصا اگر این طور که فرمودین صدای غیرعادی و غیر طبیعی ازش شنیده میشه که واقعا اصلا در انتقال اطلاعات تعلل نکنید.
    امتیازها
    1,643
    سطح
    23
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

اگر براتون مقدور هست یک شات هم از برنامه HD Sentinel قرار بدید تا بشه با اطمینان بیشتری نظر داد.

البته طبق این شات هم مشخص هست که متاسفانه هارد شما 8 بدسکتور پیدا کرده که البته همه شناسایی شدن و آدرسشون به سکتور های دیگه منتقل شده چون هر درایوی مقداری سکتور به اصطلاح ذخیره و Reserve برای همین شرایط داره. البته ظاهرا دیتای اونها منتقل نشده و سکتورها Pending موندن.

در اولین فرصت (یعنی بدون اغراق یعنی همین الان که پست رو می خونید!) از اطلاعات غیرقابل جایگزینی خودتون نسخه پشتیبان (Backup) تهیه کنید (اگر تا الان این کار رو انجام ندادید) و دیگه اطلاعات مهمی روی این هارد درایو کپی نکنید. اگر مقدور هست در اولین فرصت یک درایو جایگزین برای این هارد درایو تهیه کنید و دیتا رو روی اون انتقال بدید.

می تونید مدتی هارد رو زیر نظر بگیرید شاید تعداد بد سکتور ها بیشتر نشه و بتونید در حد درایو برای ذخیره اطلاعات غیر مهم یا قابل جایگزینی ازش استفاده کنید.

البته وقتی این روند ایجاد بدسکتور ها شروع میشه معمولا بعد از مدتی (ممکنه خیلی کوتاه یا ممکنه کمی طولانی تر) تشدید میشه و بعد از مدتی کلا هارد بلا استفاده میشه. مخصوصا اگر این طور که فرمودین صدای غیرعادی و غیر طبیعی ازش شنیده میشه که واقعا اصلا در انتقال اطلاعات تعلل نکنید.
    متاسفانه در حال بکاپ گرفتن از اطلاعات بودم که هارد از حالت شناسایی خارج شد.
    هارد رو خارج کردم و روی یک سیستم دیگه نصب کردم و باز هم شناسایی نشد.
    معلوم نیست چه بلایی سر هارد اومد که در عرض چند ساعت از کار افتاد.

الان باید چه کاری انجام بدهم؟

من هارد رو در نرم افزار Hard Disk Sentinel مشاهده کردم، اما یادم نبود شات بگیرم، اما فقط یادم هست که سلامت رو ابتدا 81 درصد و بعد کمی بالا رفت شد 83 درصد. همچنین توصیه کرده بود که دائما وضعیت هارد رو مانیتور کنم.
    ممنون
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    متاسفانه در حال بکاپ گرفتن از اطلاعات بودم که هارد از حالت شناسایی خارج شد.
    هارد رو خارج کردم و روی یک سیستم دیگه نصب کردم و باز هم شناسایی نشد.
    معلوم نیست چه بلایی سر هارد اومد که در عرض چند ساعت از کار افتاد.

الان باید چه کاری انجام بدهم؟

من هارد رو در نرم افزار Hard Disk Sentinel مشاهده کردم، اما یادم نبود شات بگیرم، اما فقط یادم هست که سلامت رو ابتدا 81 درصد و بعد کمی بالا رفت شد 83 درصد. همچنین توصیه کرده بود که دائما وضعیت هارد رو مانیتور کنم.
    ممنون

متاسفانه باید عرض کنم که احتمالا مشکل هارد درایو شما به حدی رسیده که دیگه ممکنه اطلاعات هم قابل بازگشت نباشه. البته اظهارنظر قطعی که نمیشه کرد و بهترین کار این هست که پرس و جو کنید و به مراکز معتبر تعمیر و بازیابی و افراد با تجربه بسپارید شاید بتونن مقداری یا تقریبا تمام دیتا رو براتون بازیابی کنند.

در ضمن این شناسایی که می فرمایید منظورتون در محیط سیستم عامل هست یا در BIOS هم شناسایی نمیشه؟ کابل های برق و دیتای هارد رو عوض کردید و امتحان کنید؟
    امتیازها
    1,643
    سطح
    23
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    متاسفانه باید عرض کنم که احتمالا مشکل هارد درایو شما به حدی رسیده که دیگه ممکنه اطلاعات هم قابل بازگشت نباشه. البته اظهارنظر قطعی که نمیشه کرد و بهترین کار این هست که پرس و جو کنید و به مراکز معتبر تعمیر و بازیابی و افراد با تجربه بسپارید شاید بتونن مقداری یا تقریبا تمام دیتا رو براتون بازیابی کنند.

در ضمن این شناسایی که می فرمایید منظورتون در محیط سیستم عامل هست یا در BIOS هم شناسایی نمیشه؟ کابل های برق و دیتای هارد رو عوض کردید و امتحان کنید؟
    به دلیل مشکلی که پیدا کرده، اصلا سیستم کامل بالا نمیاد. وارد Bios هم نمی تونم بشم. فقط چاره ی کار این بود که هارد رو از سیستم جدا کنم.

روی یک سیستم دیگه با کابل برق و ساتای جدا، امتحان کردم، اما شناسایی نمیشه.

هزینه ی ریکاوری زیاد میشه؟ ممکنه اطلاعات هنوز موجود باشن و فقط با تعمیر هارد، بازگردند؟
    ویرایش توسط Locker : 2015/06/17 در ساعت 18:33 دلیل: اضافه کردن
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    به دلیل مشکلی که پیدا کرده، اصلا سیستم کامل بالا نمیاد. وارد Bios هم نمی تونم بشم. فقط چاره ی کار این بود که هارد رو از سیستم جدا کنم.

روی یک سیستم دیگه با کابل برق و ساتای جدا، امتحان کردم، اما شناسایی نمیشه.

هزینه ی ریکاوری زیاد میشه؟ ممکنه اطلاعات هنوز موجود باشن و فقط با تعمیر هارد، بازگردند؟

ببینید دوست عزیز،

برای وارد شدن به محیط BIOS نیازی به بالا اومدن سیستم عامل نیست. قاعدتا نباید در اون زمینه مشکلی داشته باشید.

این که عرض کردم روی سیستم دیگه با کابل دیگه امتحان کردید برای حصول اطمینان از سلامت مادربورد و کنترلر ذخیره ساز ها بود و اینطور که می فرمایید روی سیستم دیگه هم با کابل دیگه امتحان کردید احتمالا این موارد مشکلی ندارند.

راستش از دور نمیشه گفت دوست عزیز. در مورد هزینه هم قاعدتا باید اول به شما بگن که چقدر هزینه داره که بررسی کنند و ببینند اصلا قابل بازیابی هست یا خیر. در صورت وجود امکان بازیابی هم بهتون خواهند گفت که چقدر برای بازیابی اطلاعات باید هزینه کنید و اون موقع تصمیم با شماس.

تعمیر هارد هم بستگی به مشکلی که پیش اومده داره و در خیلی موارد اصلا ممکن نیست.. مواردی بوده که controller board داریو عوض شده و مشکل برطرف و اطلاعات بازیابی شده. البته در صورتی که مشکل مربوط به این قسمت باشه و یا در همین فاصله مثلا تعداد بدسکتور ها به میران غیر قابل بازگشتی افزایش پیدا نکرده باشه.

باید به متخصصش بسپارید و ببینید نتیجه چی میشه. امیدوارم بتونید دیتا رو بازیابی کنید.

دوستانه عرض می کنم در آینده هم همیشه تهیه نسخه پشتیبان از دیتا و فایل های مهم رو مد نظر داشته باشید.
    امتیازها
    10,918
    سطح
    69
    2,130
    اوركلاكر
    دوستان همینطور که میدونید به تازگی SSD گرفتم به مدل : Crucial M550 256GB SATA3

فقط با خود ویندوز فرمت کردم تا بنچمارک بگیرم که دیدم این ارور هست الان اینو باید ببرم گارانتی؟

صفحه 25 از 36 نخست ... 15232425262735 ... آخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 358

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع