ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    650
    سطح
    12
    3
    کاربر اخراجی

Smile خرید سیستم برای بازی و دانشگاه

سلام یه سوال طولانی دارم امیدوارم کمکم کنید
    من کیس خودم رو میخواهم بفروشم به اقوامم و بقیه لوازم دیگه رو مثل مانیتورو...براش نو بخرم و خودم برم یه دونه کیس بهتر که چند خط پایین تر براتون ذکر میکنم رو بخرم ،چقدر بابت کاری که میخواهم بکنم ازش بگیرم که یه کامپیوتر کامل بدم دستش، سیستم خودم:
    CPU E7500"RAM 2"MOTHERBOARD GIGA P43"POWER390"HARD 500"VGA ATI 4670 HD 1 DDRT"CASE COOLER MASTER
    سیستمی که خودم دوست دارم چی باشه گرافیک1DDR5باشهCPU COR I3 OR CORI5باشهRAM 4به بالا باشه فقط یه چیز که برام مهمه قطعاتی مثل پاور و مادربرد در حد توان قطعاتی که گفتم دوست دارم هزینه کنم نمیخوام پول اضافی براشون هزینه کنم تا سیستم قوی و ارزان تر داشته باشم حالا لطفا یه سیستم خوب هم برام بزارین یه چیز دیگه برای دانشگاه LAPTOPنیاز دارم یانه رشته ام کامپیوتره و 1ماه دیگه میرم دانشگاه با تشکر
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    فقط برای کیس، 3 تومن بودجه نیاز خواهید داشت. با مانیتور و سایر لوازم جانبی هم شاید به سختی بشه تا 3/5 میلیون جمعش کرد. بازی های روز دنیا رو در حد متعادل و متوسط می تونید انجام بدید به مدت 2 سال. پس از این زمان بازی های روز رو در جزئیات گرافیکی پایین تر از متوسط، پاسخگو خواهد بود براتون. ضمناً تو دنیا چیزی نداریم که هم ارزون باشه و هم قوی! شما هر چقدر پول بدی، همونقدر آش به شما میدن!
    سیستم فعلیتون هم به نظرم حداکثر 300,000 (فقط کیس) ارزش خرید داره.
    امتیازها
    7,146
    سطح
    55
    901
    کاربر انجمن
    سلام دوست عزیز .

به این دلیل که من با دانشجو های زیادی دوست هستم و باهاشون سر و کار دارم و سال آینده هم خودم میشم ! فکر کنم یک لپتاپ برای شما خیلی خوب باشه .

فقط برای یک دانشجو این نکات مهم است , طبق گفته ی خود دانشجویان :

وزنش زیاد نباشه

باتریش قوی باشه

صفحش از 15.6 بزرگتر نباشه

قیمت مناسب و پر کار

. مطمعن باش برای دانشگاه لپتاپ نیاز داری .

پیشنهاد ویژه من به شما :

HP Pavilion 15-n015se

که یک سیستم بیسار قوی است اما پردازنده سری U با معماری Haswell دارد که کم مصرف است .

شاید از کیس برای گیم ضعیف تر باشد اما برتری های دیگر زیادی دارد و 2.5 میلیون قیمت دارد .

موفق باشید .
    امتیازها
    650
    سطح
    12
    3
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    فقط برای کیس، 3 بودجه نیاز خواهید داشت. با مانیتور و سایر لوازم جانبی هم شاید به سختی بشه تا 3/5 میلیون جمعش کرد. بازی های روز دنیا رو در حد متعادل و متوسط می تونید انجام بدید به مدت 2 سال. پس از این زمان بازی های روز رو در جزئیات گرافیکی پایین تر از متوسط، پاسخگو خواهد بود براتون. ضمناً تو دنیا چیزی نداریم که هم ارزون باشه و هم قوی! شما هر چقدر پول بدی، همونقدر آش به شما میدن!
    سیستم فعلیتون هم به نظرم حداکثر 300,000 (فقط کیس) ارزش خرید داره.
    دوست عزیزم منظور حرف من این بود که هزینه واقعی رو برای cpu ram graphicمیخوام بذارم یعنی این کهhard power motherboadr برام اهمیت نداره همین که جوابگو قطعاتم باشه برام کافیه مثلا یه هارد500برام جوابگویه چرا برم 1ترابایت بخرم لطفا یه سیستم فقط کیس کامل برام به نمایش بگذارید خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید من الان تا 2 میخوام هزینه کنم فقط برای کیس اگه امکانش براتون هست چند لپ تاپ هم برام بزارین شاید لپ تاپ خریدم چون میخوام برم دانشگاه
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA228 نمایش پست ها
    دوست عزیزم منظور حرف من این بود که هزینه واقعی رو برای cpu ram graphicمیخوام بذارم یعنی این کهhard power motherboadr برام اهمیت نداره همین که جوابگو قطعاتم باشه برام کافیه مثلا یه هارد500برام جوابگویه چرا برم 1ترابایت بخرم لطفا یه سیستم فقط کیس کامل برام به نمایش بگذارید خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید من الان تا 2 میخوام هزینه کنم فقط برای کیس اگه امکانش براتون هست چند لپ تاپ هم برام بزارین شاید لپ تاپ خریدم چون میخوام برم دانشگاه
    سلام علیرضا جان ! ورودتون رو به فروم سخت افزار خوش آمد میگم ! @};-
    با بودجه شما بهتر از قطعات زیر نمیشه بست ! خیالتون راحت باشه !

امتیازها
    650
    سطح
    12
    3
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام علیرضا جان ! ورودتون رو به فروم سخت افزار خوش آمد میگم ! @};-
    با بودجه شما بهتر از قطعات زیر نمیشه بست ! خیالتون راحت باشه !
    خیلی ممنون سیستم خیلی خوبیه ولی به یه سوالم جواب ندادید اینکه واسه من که دانشجوی کامپیوترم و میخوام برم دانشگاه لپ تاپ بهتر هست یا نه اگه بهتره یه مدل خوب بهم معرفی کنید
    امتیازها
    650
    سطح
    12
    3
    کاربر اخراجی
    اما بهم نگفتی من که دانشجوی کامپیوترم و1ماه دیگه میرم دانشگاه لپ تاپ بخرم بهتره یا کامپیوتر اگه لپ تاپ واجبه یه لپتاپ خوب بهم معرفی کن این سوالو میکنم چون اعضای خانواده ام از کامپیوتر هر ازگاهی استفاده میکنند
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع