صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    کاربر جدید
    امتیازها
    3,662
    سطح
    38
    تشکر کردن
    9
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran

Wink مشاوره برای خرید سیستم گیم حرفه ای .

تا حدود 1 ماه دیگه اگر اتفاق خاصی نیوفته (!!؟؟!!) قرار یک سیستم گیم حرفه ای جمع کنم .

یک پیش زمینه کوچکی در ذهنم هست اما اگر ممکن هست برای بقیه قسمت ها راهنمایی کنید .

قابلیت مورد نظر : فقط گیم !

یک تلوزیون 32 اینچ فول اچ دی هم سفارش دادم میخوام بتونه از حداکثر کیفیت اون تلویزیون استفاده کنه .

اون چیزی که در ذهن من هست اینه :

یک پردازنده هزول i7 4770 .

یک چیپ گرافیکی gigabyte gtx 770 4gb .

بقیه چیز ها رو به راهنمایی شما نیازمند هستم .

2 عدد رم 8 که در مجموع 16 بشه با فرکانس بالای 2000mhz . مثلا اگر 2400 باشه یا 2133 خوبه .

یک مادر بورد ترجیحا Msi که کاملا باسایر قطعات مچ باشه . مادر بورد نسبتا قدرتمندی میخوام و مثل اسب کار کنه و کم نیاره .

خب طبیعتا به یک خنک کننده و پاور قدرتمند نیاز دارم .

دی وی دی رایتر هم که 60 تومن هست هیچی ولش کن .

ظاهر کیس اصلا برام مهم نیست . فقط یک کیس که قطعات توش جا بشه و خوب خنک شه و قیمتش پایین باشه .

و دیگر هیج !

خب گرافیک و پردازنده رو میدونم .

سایر قطعات حداکثر 2.2 میلیون یا فوقش 2200-2400 .

لطفا دقیقا مطابق با اون چیزی باشه که درخواست کرده بودم .

پس اگر براتون مقدوره راهنمایی کنید .

مشخصات دقیق رو بگید لطفا .

کاربر جدید
    امتیازها
    3,662
    سطح
    38
    تشکر کردن
    9
    دستاوردها:
    راستی بگم که SSD نمیخوام و هارد 2 ترا ترجیحا Sea gate .

کاربر جدید
    امتیازها
    3,662
    سطح
    38
    تشکر کردن
    9
    دستاوردها:
    اگر وقت کردید و بلد بودید یک نگاهی هم اینور بندازید !!

کاربر انجمن
    امتیازها
    2,675
    سطح
    31
    تشکر کردن
    511
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First Class1000 Experience PointsCreated Album pictures3 months registered
    استارتر عزیز شما برای یک سیستم گیم حرفه ای ( بقول خودتون) و حداکثر خروجی رو با تلویزیون 32 اینچ فول اچ دی داشته باشی حداقل به یه سیستم با بودجه 7 تومان نیاز داری. تازه سیستم 7 تومانی هم جواب اون مانیتورت رو نمیده. با 2200 حدود 5 سال پیش میشد یه سیستم خوب بست الآن فقط باید گرافیک مورد نیازت بالای 2300 باشه ( تازه بخاطر نمایشگرت چون افت فریم پیدا میکنی بهتره حداقل ۲ تا کارت 780 SLI کنی تا افت فریم پیدا نکنی).با این تفاسیری و هدف هایی هم که از سیستم مورد نظرت داری بدونه در نظر گرفتن SSD و ODD یه سیستم حداکثر ۹ تا ۱۰ میلیون بدردت میخوره.بقیه قطعاتت رو که دیگه اساتید میدونن. شما 2،3 روز مونده به خریدت بودجه نهاییت رو مشخص کن و مشاوره بگیر تا یک ماه دیگه معلوم نیست چه اتفاقی تو بازار کامپیوتر و سخت افزار بیفته. قوانین مشاوره رو هم فراموش نکن.

5. The Following 4 Users Say Thank You to MehrshaD For This Useful Post:

کاربر جدید
    امتیازها
    3,662
    سطح
    38
    تشکر کردن
    9
    دستاوردها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط MehrshaD نمایش پست ها
    استارتر عزیز شما برای یک سیستم گیم حرفه ای ( بقول خودتون) و حداکثر خروجی رو با تلویزیون 32 اینچ فول اچ دی داشته باشی حداقل به یه سیستم با بودجه 7 تومان نیاز داری. تازه سیستم 7 تومانی هم جواب اون مانیتورت رو نمیده. با 2200 حدود 5 سال پیش میشد یه سیستم خوب بست الآن فقط باید گرافیک مورد نیازت بالای 2300 باشه ( تازه بخاطر نمایشگرت چون افت فریم پیدا میکنی بهتره حداقل ۲ تا کارت 780 SLI کنی تا افت فریم پیدا نکنی).با این تفاسیری و هدف هایی هم که از سیستم مورد نظرت داری بدونه در نظر گرفتن SSD و ODD یه سیستم حداکثر ۹ تا ۱۰ میلیون بدردت میخوره.بقیه قطعاتت رو که دیگه اساتید میدونن. شما 2،3 روز مونده به خریدت بودجه نهاییت رو مشخص کن و مشاوره بگیر تا یک ماه دیگه معلوم نیست چه اتفاقی تو بازار کامپیوتر و سخت افزار بیفته. قوانین مشاوره رو هم فراموش نکن.
    ببینید من گفتم به جز گرافیک و پردازنده 2.4 میلیون .

یعنی در کل 2.4 میلیون + 1.8 میلیون کارت گرافیک + 850 هزار تومن پردازنده . یعنی در کل حدود 5 میلیون شده . چون اون 2 قطعه رو انتخاب کرده بودم .

2.4 یا همون 2 و نیم میلیون برای سایر قطعات گفتم اگر دقت کرده باشید .

اگر مشخص بشه زود تر میگیرم شاید تا 10 -14 روز دیگه . الان موضوع اصلی لنگ بودن سر مدل قطعات هست .

770 مدل 4 گیگ غولیه واسه خودش فکر نکنم کم بیاره . 4770 هم تقریبا بهترین در بازار هست .

حالا سایر قطعات رو میگیریم 2.5 میلیون .

حالا با این وضع سایر قطعات چی خوبه ؟؟؟.

کاربر انجمن
    امتیازها
    2,675
    سطح
    31
    تشکر کردن
    511
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First Class1000 Experience PointsCreated Album pictures3 months registered
    نقل قول نوشته اصلی توسط msi021 نمایش پست ها
    ببینید من گفتم به جز گرافیک و پردازنده 2.4 میلیون .

یعنی در کل 2.4 میلیون + 1.8 میلیون کارت گرافیک + 850 هزار تومن پردازنده . یعنی در کل حدود 5 میلیون شده . چون اون 2 قطعه رو انتخاب کرده بودم .

2.4 یا همون 2 و نیم میلیون برای سایر قطعات گفتم اگر دقت کرده باشید .

اگر مشخص بشه زود تر میگیرم شاید تا 10 -14 روز دیگه . الان موضوع اصلی لنگ بودن سر مدل قطعات هست .

770 مدل 4 گیگ غولیه واسه خودش فکر نکنم کم بیاره . 4770 هم تقریبا بهترین در بازار هست .

حالا سایر قطعات رو میگیریم 2.5 میلیون .

حالا با این وضع چی خوبه ؟؟؟.
    برادر پردازندت به کنار. من اون پست رو گذاشتم و توضیح دادم درسته که ۷۷۰ ۴ گیگ غولیه اما شما باید ۲ عدد SLI کنی چون مانیتورت یه تلوزیون 32 اینچی فول اچ دی هست و قطعا بخاطر سایز و رزولوشن توی بازی افت فریم خواهی داشت.ما که دوست نداریم شما ضرر کنی
    یعنی شما علاوه بر ۱۸۰۰ کارت گرافیک انتخاب شده توسط خودت باید یه کارت دیگه از هون هم انخاب کنی که ۳۶۰۰ حدودا میشه کارتت و از ۲۵۰۰ باقیمونده فقط ۷۰۰ تومانت میمونه . شما هم برای سیستمت یه مادربورد توپ و دو ماژول رم 8 گیگ در جمع 16 گیگ نیاز داری.یه راهنمایی کن و بگو چجوری با ۷۰۰ تومان بتونیم برات این ۲ قطعه رو در بیاریم؟حالا پاور و خنک کننده و هارد و کیس بماند.البته مگر اینکه برات افت فریم مهم نباشه و اذیتت نکنه که باز هم نزدیک به ۸۰۰ تومان کم میاری حدوداً.
    اگه بیشتر از این نمیتونی هزینه کنی اعلام کن تا بهت بهترین سیستم پیشنهاد بشه

8. The Following 2 Users Say Thank You to MehrshaD For This Useful Post:

کاربر جدید
    امتیازها
    3,662
    سطح
    38
    تشکر کردن
    9
    دستاوردها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط MehrshaD نمایش پست ها
    برادر پردازندت به کنار. من اون پست رو گذاشتم و توضیح دادم درسته که ۷۷۰ ۴ گیگ غولیه اما شما باید ۲ عدد SLI کنی چون مانیتورت یه تلوزیون 32 اینچی فول اچ دی هست و قطعا بخاطر سایز و رزولوشن توی بازی افت فریم خواهی داشت.ما که دوست نداریم شما ضرر کنی
    یعنی شما علاوه بر ۱۸۰۰ کارت گرافیک انتخاب شده توسط خودت باید یه کارت دیگه از هون هم انخاب کنی که ۳۶۰۰ حدودا میشه کارتت و از ۲۵۰۰ باقیمونده فقط ۷۰۰ تومانت میمونه . شما هم برای سیستمت یه مادربورد توپ و دو ماژول رم 8 گیگ در جمع 16 گیگ نیاز داری.یه راهنمایی کن و بگو چجوری با ۷۰۰ تومان بتونیم برات این ۲ قطعه رو در بیاریم؟حالا پاور و خنک کننده و هارد و کیس بماند.البته مگر اینکه برات افت فریم مهم نباشه و اذیتت نکنه که باز هم نزدیک به ۸۰۰ تومان کم میاری حدوداً.
    اگه بیشتر از این نمیتونی هزینه کنی اعلام کن تا بهت بهترین سیستم پیشنهاد بشه
    اوکی متشکرم بابت راهنمایی کامل شما .

خب بیشتر از این که پول ندارم مجبورم اسکرینم رو عوض کنم .

یک مانتیور نسبتا قدیمی هم دارم 1600*900 هستش فکر کنم 19 اینچ باشه .

پس بازی کردن روی 32 اینچ FHD منتفی شد چون قابلیت افزایش بودجه ندارم .

حالا با این همه میشه با همون بودجه2.5 میلیونی سایر قطعات رو بهم معرفی کنی ؟؟؟

خیلی ها با سیستم 2 میلیونی بازی میکنند .

یعنی حالا که از یک مانیتور خیلی ضعیف تر استفاده میکنم , باز هم نمیشه در کل 5 میلیون و قطعات جانبی 2.5 یک سیستم گیمینگ مناسب جمع کرد ؟؟؟؟

مشاور انجمن
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    تشکر کردن
    17,257
    دستاوردها:
    Three FriendsOverdriveTagger First ClassCreated Album picturesVeteran
    افتخارات:
    Discussion Ender
    افزایش بودجه بدید و این سیستم رو بگیرید !

11. The Following 7 Users Say Thank You to Reza Eshraghi For This Useful Post:

کاربر فعال
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    تشکر کردن
    5,411
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First ClassYour first GroupCreated Album picturesOverdrive
    دوست عزیز الان خیلی زوده شرایط شما رو بررسی کنیم. حداکثر حداکثر 2 روز قبل از خرید تشریف بیارید. در خدمتتون هستیم...
    مشاوره ای که بنده الان به شما بدم با مشاوره ی یک ماه دیگه بدم؛ قطعاً خیـــــــــــــــــــــــ لی متفاوت خواهد بود. هم از نظر قیمت و هم نوع قطعات.
    شما یک ساعت قبل از خرید هم بیاید، بهترین مشاوره رو تو تنها چند دقیقه به شما ارائه خواهیم داد که چشم بسته خرید کنید.
    ممکنه تا اون موقع بودجه اتون هم افزایش پیدا کنه.
    بنده هیچوقت تو عمرم 2-3 ماه یا کمتر قبل از خرید به کسی مشاوره ندادم؛ مگر اینکه طرف نگفته باشه و آخر سر بگه من 3 ماه دیگه میخوام بخرم که کفر ما در میاد حسابی!!!
    چون سیستمی که الان به شما پیشنهاد بدم، یقیناً یک ماهه دیگه خودم اون سیستم رو قبول ندارم!!!

موفق باشید./

13. The Following 6 Users Say Thank You to Hessam For This Useful Post:

کاربر جدید
    امتیازها
    3,662
    سطح
    38
    تشکر کردن
    9
    دستاوردها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    دوست عزیز الان خیلی زوده شرایط شما رو بررسی کنیم. حداکثر حداکثر 2 روز قبل از خرید تشریف بیارید. در خدمتتون هستیم...
    مشاوره ای که بنده الان به شما بدم با مشاوره ی یک ماه دیگه بدم؛ قطعاً خیـــــــــــــــــــــــ لی متفاوت خواهد بود. هم از نظر قیمت و هم نوع قطعات.
    شما یک ساعت قبل از خرید هم بیاید، بهترین مشاوره رو تو تنها چند دقیقه به شما ارائه خواهیم داد که چشم بسته خرید کنید.
    ممکنه تا اون موقع بودجه اتون هم افزایش پیدا کنه.
    بنده هیچوقت تو عمرم 2-3 ماه یا کمتر قبل از خرید به کسی مشاوره ندادم؛ مگر اینکه طرف نگفته باشه و آخر سر بگه من 3 ماه دیگه میخوام بخرم که کفر ما در میاد حسابی!!!
    چون سیستمی که الان به شما پیشنهاد بدم، یقیناً یک ماهه دیگه خودم اون سیستم رو قبول ندارم!!!

موفق باشید./
    متشکرم .

3 ماه که نه 1 ماه .

دلیل صبر کردنم نبود بودجه نبود ! بلکه نمیدونستم چی بگیرم !

اگر الان مشخصات دستم بیاد شاید تا یک هفته هم بگیرم .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع