ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    8,433
    سطح
    61
    89
    کاربر انجمن

نحوه تست پاور بعد از بازگشت از گارانتی

سلام

بنده یک پاور Cooler Master UCP900 داشتم که دادم گارانتی . از اونجایی که یکی از دوستانم بعد از تعمیر پاور و اتصال به سیستم باعث شد مادربورد هم بسوزه ، می خواستم بدونم چه جور می تونم از درستی تعمیر پاور اطمینان حاصل کنم . مثلا همانظور که در عکس می بینید پاور بنده روی ریلهای 12+ آمپر های مختلفی میده ، می خواستم بدونم چه جور میشه آمپرهای خروجی این ریل ها را چک کرد . و همچنین خروجی پاور که 900 هست را چک کنم . ممنون میشم دوستان اهل فن جواب بدین . چون دوست ندارم گرافیک و مادربوردم هم از دست بدم
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ucp 900.jpg
مشاهده: 27
حجم: 81.7 کیلو بایت

این هم لینک پاور

http://www.coolermas...pport/ucp-900w/
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوست عزیز مشکلش چی بوده که رفته یود گارانتی؟

ضمنا" چرا در قسمت اخبار تاپیک زده بودین؟ تاپیکتون زو منتقل کردم به محل مناسب.
    امتیازها
    8,433
    سطح
    61
    89
    کاربر انجمن
    عذرخواهی جهت محل اشتباه تاپیک.
    پاور را 4 سال پیش خریده بودم . سیستم در حال کار بود که پاور صدای ترکیدگی داد و فیوز هم بپرید. بعد من پاور را با ورودی های 15 16 روشن کردم ، که فن روشن شد ولی بعد از 30 ثانیه باز صدای ترکیدگی داد . خودم احتمال میدم نشتی خازن باشه . از اونجایی که پاور گارانتی داره نمی تونستم باز کنم
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط ApocalypseNow نمایش پست ها
    عذرخواهی جهت محل اشتباه تاپیک.
    پاور را 4 سال پیش خریده بودم . سیستم در حال کار بود که پاور صدای ترکیدگی داد و فیوز هم بپرید. بعد من پاور را با ورودی های 15 16 روشن کردم ، که فن روشن شد ولی بعد از 30 ثانیه باز صدای ترکیدگی داد . خودم احتمال میدم نشتی خازن باشه . از اونجایی که پاور گارانتی داره نمی تونستم باز کنم
    پاورهاى UCP900‌ از قديمى ترين پاورهاى كولر مستر هست. به هر صورت شما هر 2 تا 3 سال يكبار بايد پاورتون رو عوض كنيد كه از اين لحاظ در امان باشيد.

براى تست پاور 2 راه وجود داره،ْ يكسرى كيت هاى مخصوص تست تحت فشار هستند كه فقط خود نمايندگى ها و تعمييراتى ها دارند و با اون تست ميكنند. و اما شما تنها راه تست پاورتون به اين صورته كه به سيستم بزنيد و بعد سيستم رو روي لود 100% ببريد، يعنى گرافيك، پردازنده و رم روى لود 100% برن براى حدود 20 دقيقه و بعد شما ولتا‍ژ ورودى هر شاخه 12 ولت و 3.3 ولت و ولتاژ پردازنده رو بررسى كنيد در صورتى كه افت ولتاژ فاحشى نداشته باشيد ميتونيد به پاور اطمينان كنيد.

در تاپيك Stability Test‌ كه در امضاى من هست، با كمك تست شماره ى 8 ميتونيد براى مدت مشخصى سيستم را تحت فشار ببريد و بعد نتايج هر شاخه به صورت فايل هاى عكس در فولدرى ذخيره ميشن و ميتونيد اونها رو بررسي كنيد. و يا براى ما بفرستيد كه نگاه كنيم.
    امتیازها
    8,433
    سطح
    61
    89
    کاربر انجمن
    هفته آینده پاور از گارانتی بر میگرده و من با OCCTPT چک می کنم و حتما در اینجا نتیجه را اعلام می کنم . تنها نگرانی من خراب شدن دیگر قطعات سیستم در حین تست با نرم افزار هستش.
    ویرایش توسط ApocalypseNow : 2013/12/09 در ساعت 16:07 دلیل: اصلاح نگارشی
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط ApocalypseNow نمایش پست ها
    هفته آینده پاور از گارانتی بر میگرده و من با OCCTPT چک می کنم و حتما در اینجا نتیجه را اعلام می کنم . تنها نگرانی من خراب شدن دیگر قطعات سیستم در حین تست با نرم افزار هستش.
    خوبی OCCT اینه که اگر افت ولتاژ خطر ناک بشه و یا دمای قطعات از یک سطحی بالا بزنه، خودش تست رو متوقف میکنه.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع