صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36
    کاربر جدید
    امتیازها
    167
    سطح
    3
    تشکر کردن
    38
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points7 days registered
    نقل قول نوشته اصلی توسط MehrshaD نمایش پست ها
    منظورتون کدوم گرافیکه؟؟؟ گرافیک انتخابیه خودتون یا گرافیک سیستم پیشنهادیه آقا حسام؟
    گرافیک خودم!
    همونAsus HD 7750!

کاربر انجمن
    امتیازها
    2,675
    سطح
    31
    تشکر کردن
    511
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First Class1000 Experience PointsCreated Album pictures3 months registered
    ببین عزیز اول که بهت بگم هیچوقت اون مشخصاتیو که برای گرافیک یا هر قطعه مورد نظر دیگه شرکتا ارائه میدم تا خودت عملاً تست نکردی باور نکن. چون فقط یه سری اعداد و تعریف برای تبلیغاته.

اگه بخوای خروجی خوبی توی پردازش های گرافیکی با اون مانیتور اتخابی فول HD که انتخاب کردی داشته باشی دیگه حداقل باید یه گرافیک 800-900 تومان به بالا داشته باشی تازه اونم خیلی جوابتو نمیده روی مانیتور های فول HD . تازه روی مانیتور ۲۲ اینچی به قول آقا آرمین حداقل یه گرافیک 1 میلیونی لازم داری تا بتونی خروجی واقعی رو داشته باشی
    نظر ما رو میخوای یه مانیتور با سایز نهایت 20 بردار و رزولوشن 1366*768 HD (نه Full HD , برای کارتی که خودت انتخاب کردی بازم تمام خروجی رو نداری)
    سیستم آقا حسام برات خیلی مناسبتره . البته فکر کنم مانیتورش سایز ۱۹ اینچ باشه چون همین الان تو سایت ال جی سرچ کردم دیدم و کاملا با کارت گرافیکی که بهت پیشنهاد شده مناسبه و حتی کارت انتخابیه خودت.(فقط سایز ۱۹ اینچش)
    اما بازم میگم تصمیم با خودتونه

3. The Following 2 Users Say Thank You to MehrshaD For This Useful Post:

کاربر انجمن
    امتیازها
    5,307
    سطح
    46
    تشکر کردن
    58
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    ببخشید جسارتا میپرم وسط بحثتون.یه سوالی برام پیش اومده.تقریبا تمام مشاوره ها و مطالب این سایت رو دنبال میکنم تا مطلبی یاد بگیرم،اقا حسام و اساتید دیگه کمتر از 770 رو برای کیفیت فول اچ دی پیشنهاد نمیدن درحالی که 7790 خیلی پایین تر از 770 هست.ولی اینجا با توجه به مانیتوری که برای ایشون مشاوره شده این کارت گرافیک ضعیف نیست؟خدایه نکرده نمیخوام دانش اساتید بزرگ این فروم رو زیر سوال ببرم فقط برام سوال پیش اومده که اگر اساتید لطف کنن جواب بدن ممنون میشم.

کاربر انجمن
    امتیازها
    2,675
    سطح
    31
    تشکر کردن
    511
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First Class1000 Experience PointsCreated Album pictures3 months registered
    نقل قول نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
    ببخشید جسارتا میپرم وسط بحثتون.یه سوالی برام پیش اومده.تقریبا تمام مشاوره ها و مطالب این سایت رو دنبال میکنم تا مطلبی یاد بگیرم،اقا حسام و اساتید دیگه کمتر از 770 رو برای کیفیت فول اچ دی پیشنهاد نمیدن درحالی که 7790 خیلی پایین تر از 770 هست.ولی اینجا با توجه به مانیتوری که برای ایشون مشاوره شده این کارت گرافیک ضعیف نیست؟خدایه نکرده نمیخوام دانش اساتید بزرگ این فروم رو زیر سوال ببرم فقط برام سوال پیش اومده که اگر اساتید لطف کنن جواب بدن ممنون میشم.
    در وحله اول بگم که ایجاد سوال توی تاپیک مشاوره دیگران خلاف قوانین است که باعث انحراف تاپیک و ذهن خریدار از مشاوره میشه پس مدیر محترم لطفا پست من و دوستمون رو به بخش مناسب (انتقاد) انتقال بدن در صورت لزوم.
    ما که شاگردی بیش در محضر اساتید بزرگوار نیسیم.
    100٪ ضعیف هست اما آقا حسام فکر بودجه ی استارتر رو میکنن و هیچوقت توی مشاوره نباید یه قطعه رو فدای قطعات دیگه کرد واسه همین این کارت رو پیشنهاد دادن تا بتونن نسبت به بودجه CPU ٬ MainBoard و دیگر قطعات رو به بهترین شکل انتخاب کنند.
    وگرنه شما خودتون حساب کنید اگه یه ۷۷۰ انتخاب کنن. ۱.۴۰۰ دیگه از بودجه ایشون میمونه بعد اونوقت بنظرتون چه قطعات دیگه ای رو به ایشون معرفی کنیم که با ۱.۴۰۰ عالیترین باشن؟؟؟اصلا اونطوری اسمشو میشه یه سیستم گذاشت یا فقط وقت تلف کردنه؟
    همی مشاوره ها حساب شده هستن و اگه یه قطعه خاص پیشنهاد بشه با اینکه ضعیف باشه حتماً حکمتی توشه و استارتر میتونه در موردش از مشاوره دهنده بپرسه که جریان انتخاب فلان قطعه چیه!

6. The Following 2 Users Say Thank You to MehrshaD For This Useful Post:

کاربر انجمن
    امتیازها
    7,146
    سطح
    55
    تشکر کردن
    555
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First ClassCreated Album picturesOverdriveVeteran
    smsoft عزیز .

من خودم گیمر هستم و اکثرا با سیستم اصلیم یا گیم بازی میکنم یا کار مدیا .

شما که 3 میلیون بودجه داری بهتره یک core i5 3570 بخری با msi gtx 760 .

مانیتور هم Samsung S20R315B Plus فکر کنم خوب باشه .

در ضمن نیازی به SSD Drive هم نداری . به نظر من خرج الکی هست .

Apacer Black Panther 8GB DDR3 1600MHz

هم یک رم خوب است .

به نظر من نظر دوستان رو راجع به این سیستمی که گفتم بپرس . به نظر من این سیستم برای گیم عالی است .

8. The Following 2 Users Say Thank You to Viper95 For This Useful Post:

مشاور انجمن
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    تشکر کردن
    17,257
    دستاوردها:
    Three FriendsOverdriveTagger First ClassCreated Album picturesVeteran
    افتخارات:
    Discussion Ender
    به نظر من همون طور که آرمین جان گفتند برای این بودجه SSD نمیشه بست و بستن SSD توی بودجه های کمتر از 4 تومن به قیمت فدا کردن بقیه قطعات و کاهش رم از 8 گیگ به 4 گیگ ارزشی نداره ! SSD رو همیشه میشه بست !
    اما اگه رم 4 گیگ باشه و بخوایم جفتشو پیدا کنیم و بندازیم کنارش که بشه 8 گیگ شاید موقعی که بهش نیاز داریم توی بازار موجود نباشه !!!
    بنده سیستم زیر رو بهتون پیشنهاد میدم ! اگر می توانید گزینه ای بهتر از این بیاورید !!! :D:D;)

قابل توجه دوستانی که ممکنه به کم بودن پاور این سیستم ایراد بگیرند :

10. The Following 2 Users Say Thank You to Reza Eshraghi For This Useful Post:

کاربر انجمن
    امتیازها
    7,146
    سطح
    55
    تشکر کردن
    555
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First ClassCreated Album picturesOverdriveVeteran
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    به نظر من همون طور که آرمین جان گفتند برای این بودجه SSD نمیشه بست و بستن SSD توی بودجه های کمتر از 4 تومن به قیمت فدا کردن بقیه قطعات و کاهش رم از 8 گیگ به 4 گیگ ارزشی نداره ! SSD رو همیشه میشه بست !
    اما اگه رم 4 گیگ باشه و بخوایم جفتشو پیدا کنیم و بندازیم کنارش که بشه 8 گیگ شاید موقعی که بهش نیاز داریم توی بازار موجود نباشه !!!
    بنده سیستم زیر رو بهتون پیشنهاد میدم ! اگر می توانید گزینه ای بهتر از این بیاورید !!! :D:D;)

قابل توجه دوستانی که ممکنه به کم بودن پاور این سیستم ایراد بگیرند :

سیستم بسیار خوبی پیشنهاد کردید اما اگر ممکنه من 2 تا نکته کوچک را بگویم .

به نظر من پردازنده Haswell i5 4570 برای دوست عزیزمون کافی باشه و اونی که شما گفتی من فکر میکنم یکم زیادیه !

4570 قدرتمند هست و تازه ارزون تر و به صرفه تر .

در ضمن چون قصد دارند به قول خودشون هفته ای 7-8 ساعت بازی کنند کارت گرافیک Msi gtx 760 بهتر از اون گرافیکی است که شما پیشنهاد کردید .

من فکر میکنم این سیستم براشون بهتر باشه .

12. The Following 2 Users Say Thank You to Viper95 For This Useful Post:

کاربر انجمن
    امتیازها
    2,675
    سطح
    31
    تشکر کردن
    511
    دستاوردها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها

سیستم بسیار عالی هست.استارتر اگه بتونی سقف بودجتو به ۳۵۰۰ افزایش بدی بهترین سیستمی که میتونه گیرت بیاد همینه که یه سری نکات مثبت هم به سیستم پیشنهادی آقا حسام داره...فعلاً فکر سالید دیسک رو نکن بعد میتونی با ۳۰۰ تومان هزینه یکیشو بخری اما اینو از دست نده

14. The Following User Says Thank You to MehrshaD For This Useful Post:

مشاور انجمن
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    تشکر کردن
    17,257
    دستاوردها:
    Three FriendsOverdriveTagger First ClassCreated Album picturesVeteran
    افتخارات:
    Discussion Ender
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper95 نمایش پست ها

سیستم بسیار خوبی پیشنهاد کردید اما اگر ممکنه من 2 تا نکته کوچک را بگویم .

به نظر من پردازنده Haswell i5 4570 برای دوست عزیزمون کافی باشه و اونی که شما گفتی من فکر میکنم یکم زیادیه !

4570 قدرتمند هست و تازه ارزون تر و به صرفه تر .

در ضمن چون قصد دارند به قول خودشون هفته ای 7-8 ساعت بازی کنند کارت گرافیک Msi gtx 760 بهتر از اون گرافیکی است که شما پیشنهاد کردید .

من فکر میکنم این سیستم براشون بهتر باشه .
    برادر در جواب شما فقط به ذکر این جمله بسنده می کنم که :
    به عمل کار برآید به سخنرانی نیست !
    شما بفرما یک سیستم با در نظر گرفتن همین دو نکته پیشنهاد بده تا ما هم یاد بگیریم !!!
    فقط یادتون باشه که ما همین الآن حدود 500 تومن از سقف بودجه استارتر فراتر رفتیم !!!!
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/12/10 در ساعت 12:15

16. The Following 3 Users Say Thank You to Reza Eshraghi For This Useful Post:

کاربر انجمن
    امتیازها
    3,436
    سطح
    36
    تشکر کردن
    284
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registeredThree Friends
    دوستان عزیز خواهشا در کار مشاورین دخالت نکنید چون باعث گیج شدن خریدار میشه
    و هم اینکه این سایت مشاورین عالی داره

بنده به شخصه چندین بار مشاوره از دوستان گرفتم
    و تا الان هرچیزی که گفتن رو بهش عمل کردم و خیلی هم راضیم
    پس استارتر عزیز شما هم به مشاورت اعتماد کن و مطمئن باش ضرر نمی کنی

18. The Following 2 Users Say Thank You to m.J For This Useful Post:

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع