ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن

بحث در مورد مجموعه های نرم افزاری

سلام خدمت اعضای انجمن سخت افزار

در این تاپیک میخواهیم به مقوله مجموعه های نرم افزاری بپردازیم.
    همونطور که میدونید در کشور چند شرکت برای تولید مجموعه های نرم افزاری در حال رقابت هستند.

شرکت های از قبیل :
    پــــــــــــــــــــرند با نام تجـــــــــــــــاری King
    پروشات پارس مهر با نام تجـــــــــاری Lord
    دریـــــــــــــــا سافت با نام تجاری Assistant
    گردو که اطلاعات زیادی در موردش وجود نداره!
    و...
    حالا مضوعاتی که باید مورد بحث قرار بگیرند:

به نظر شما
    1- کدام یک از این مجموعه ها جامع تر هستند؟ و کدام یک کاربردی تر؟
    1-1شما کدام را می پسندید؟ مجموعه جامعتر یا کاربردی تر؟
    2- کدام مجموعه کیفیت ساخت بهتری دارد ؟
    3- کدام یک در راه اکتیو کردن ، نرم افزارها را ناقص میکنند ؟!
    4- پشتیبانی کدام شرکت کاملتر و بهتر است؟

و سوال آخر:
    با توجه به استفاده غیر قانونی از تمامی نرم افزارهای تشکیل دهنده این مجموعه ها.

5- آیا از دید شما :
    خرید این محصولات با علم به این که سازنده ( شخص یا کمپانی) این نرم افزارها راضی به استفاده از محصول تولیدی به این شکل ( کرک و استفاده غیر قانونی) نیست ، درست است یا خیر؟

6- اگر بخواهید به یکی از این شرکت ها امتیاز دهید کدام را انتخاب میکنید؟ به چه دلیل؟
    حرف بدونه منبع ؛ باد هواست...
    چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۰

امتیازها
    3,436
    سطح
    36
    427
    m.J
    کاربر انجمن
    بنده به شخصا از مجموعه ای King و Assistant قبلا استفاده میکردم
    ولی بعد یک مدت حساب کردم اینای که تو این نرم افزارها هست خودش به دزدی محسوب میشه و چیزی که اونور 100 هزار تومن پولشه، ما داریم تو این مجموعه استفاده می کنیم
    خلاصه از اون به بعد هرچیزی رو که بخوام دانلود میکنم و هیچ وقت سراغ اینا نرفتم و درسته این کاری که منم انجام میدم خیلی قانونی نیست ولی حداقل جیب بعضی هارو پر نمی کنم

قسمت باحالش اینه که کینگ خودش رفته اینا رو کپی کرده و حالا همچنان قفلی رو dvdهاش میزاره که بیاو ببین

البته این یک نظر شخصی بود ;)
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط h.davoudi نمایش پست ها

5- آیا از دید شما :
    خرید این محصولات با علم به این که سازنده ( شخص یا کمپانی) این نرم افزارها راضی به استفاده از محصول تولیدی به این شکل ( کرک و استفاده غیر قانونی) نیست ، درست است یا خیر؟
    شرکت های نرم افزاری، چند دسته هستند،

بعضی هاشون آمریکایی هستند، که بدلیل اینکه آمریکا دهها سال است مردم ایران رو تحریم کرده و دسترسی مارو به تمامی خدمات و سرویس هاشون محدود کرده، حقشونه، نوش جونتون، تا میتونین مفت از محصولاتشون استفاده کنید تا جونشون بالا بیاد. ضمن اینکه میلیون ها دلار به ما بدهکارن، هر چی استفاده کنین حلاله.

بعضی از نرم افزارها ساخت اروپا هستند، که بازهم بدلیل ظلم و زور تاریخی که اروپایی ها علیه ملت مظلوم ما انجام دادند و سرزمین آبا و اجدادیمون رو تیکه تیکه کردن، از صدام حمایت کردند، بازم حقشونه، نوش جونتون که از نرم افزارهاشون مفتی استفاده میکنید، هیچ احساس ناراحتی به خودتون راه ندین. حلاله.

بعضی از نرم افزارها روسی و چینی هستند، که این دو کشور نازنین هم در طول سالهای متمادی سر ما کلاه گذاشتند، اجناس بنجلشون رو به ما انداختند، هزار جور کلاه برداری از ما کردند، حالا دو قورت و نیمشون هم باقیه، اونها هم مارو تحریم کردند، به تلافی این نامردی که در حق ما کردند، هر چی دوست دارین از نرم افزارهاشون مفتی استفاده کنید، از شیر مادر حلال تره، هیچ غم و غصه ای به دلتون راه ندین.

بقیه ام که نرم افزار ساختن، با کمک مستقیم و غیر مستقیم همین کشور های فوق بوده، که اونها هم به دلایل فوق حلاله، آسوده باشید.
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN 2012 نمایش پست ها
    شرکت هاي نرم افزاري، چند دسته هستند،

بعضي هاشون آمريکايي هستند، که بدليل اينکه آمريکا دهها سال است مردم ايران رو تحريم کرده و دسترسي مارو به تمامي خدمات و سرويس هاشون محدود کرده، حقشونه، نوش جونتون، تا ميتونين مفت از محصولاتشون استفاده کنيد تا جونشون بالا بياد. ضمن اينکه ميليون ها دلار به ما بدهکارن، هر چي استفاده کنين حلاله.

بعضي از نرم افزارها ساخت اروپا هستند، که بازهم بدليل ظلم و زور تاريخي که اروپايي ها عليه ملت مظلوم ما انجام دادند و سرزمين آبا و اجداديمون رو تيکه تيکه کردن، از صدام حمايت کردند، بازم حقشونه، نوش جونتون که از نرم افزارهاشون مفتي استفاده ميکنيد، هيچ احساس ناراحتي به خودتون راه ندين. حلاله.

بعضي از نرم افزارها روسي و چيني هستند، که اين دو کشور نازنين هم در طول سالهاي متمادي سر ما کلاه گذاشتند، اجناس بنجلشون رو به ما انداختند، هزار جور کلاه برداري از ما کردند، حالا دو قورت و نيمشون هم باقيه، اونها هم مارو تحريم کردند، به تلافي اين نامردي که در حق ما کردند، هر چي دوست دارين از نرم افزارهاشون مفتي استفاده کنيد، از شير مادر حلال تره، هيچ غم و غصه اي به دلتون راه ندين.

بقيه ام که نرم افزار ساختن، با کمک مستقيم و غير مستقيم همين کشور هاي فوق بوده، که اونها هم به دلايل فوق حلاله، آسوده باشيد.
    يعني توجيه ت تو حلقم!
    واقعا فقط اسمش توجيه و اسم ديگه اي نداره
    تمام اين موارد دليل بر کرک کردن ما نميشه ( بنده خودم در حال حاظر از نرم افزار هاي کرک استفاده ميکنم ) اما خوب اين توجيحات هم دليل نميشه!
    چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۰

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    يعني توجيه ت تو حلقم!
    واقعا فقط اسمش توجيه و اسم ديگه اي نداره
    تمام اين موارد دليل بر کرک کردن ما نميشه ( بنده خودم در حال حاظر از نرم افزار هاي کرک استفاده ميکنم ) اما خوب اين توجيحات هم دليل نميشه!
    ولی من حرفهایی که زدم رو به شوخی نگفتم. واقعا" تک تکشون رو باور دارم. شما میتونی بگی توجیهه اما اینها اعتقاد منه.
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN 2012 نمایش پست ها
    ولی من حرفهایی که زدم رو به شوخی نگفتم. واقعا" تک تکشون رو باور دارم. شما میتونی بگی توجیهه اما اینها اعتقاد منه.
    آخه اونی که سر من و شما رو کلاه گذاشته یا هر کار دیگه ، که همون برنامه نویسه یا اون تیم برنامه نویس یا اون کمپانی تولید برنامه نبوده!
    گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری؟
    چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۰

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    آخه اونی که سر من و شما رو کلاه گذاشته یا هر کار دیگه ، که همون برنامه نویسه یا اون تیم برنامه نویس یا اون کمپانی تولید برنامه نبوده!
    آخه من فردی نگاه نمیکنم. به صورت کلی و جمعی نگاه میکنم. کشور به کشور نگاه می کنم. شرکتی مثل مایکروسافت یه فرد، یا یه تیم نیست. متشکل از شبکه ی عظیمی از شرکت های چند ملیتیه.

خود مایکروسافت، قیمت ویندوزی که در چین میده ارزونتره، چون میدونه درآمد سرانه ی مردم پایینتره و باهاشون راه میاد. اما این اتفاقات اینجا نمیفته. من قصد شما رو میدونم، به نظرم، خیلی خوبه که فرهنگ سازی بشه، ما محصولات رو بخریم، و استفاده کنیم. خود من طرفدار این قضیه هستم مثلا" وقتی یک آلبوم یک خواننده میاد باید بخریم از اون بنده خدا و زحماتش حمایت کنیم. یا مثلا" فیلم سینمایی رو من میخرم. کپی نمیکنم.

اما بحث سر محصولات خارجی برام تفاوت داره، اونم به خاطر نوع رویکرد خود اونهاست. فرض کن مایکروسافت بگه آقا نماینده ی من فلان شرکته، به ایرانی ها ویندوز رو به قیمت 100 هزار تومن میفروشم. من خودم نفر اول میرم میخرم پولش هم میدم دعاش هم میکنم. بحث اینه اون یارو اصن مارو حساب نمیکنه.

الان مثلا" شما Internet Download.... Manager رو نگاه کن، اومده نماینده رسمی داده، قیمت هم تقریبا" بد نیست ولی بازم جا داره 20 تومن دیگه پایین بیاره، من مطمئنم خیلی ها خریدن و استقبال کردند. بقیه ی شرکت های خارجی هم بیان همین کار رو بکنن، این امکان رو برای خرید مستقیم - با قیمت مناسبتر با توجه به درآمد سرانه ی ایرانی ها - در اختیار ایران قرار بدن، مطمئنم کم کم اقبال عمومی بهشون میشه.
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

استفاده از نرم افزارهای کرک شده کاملاً درسته. هم عرفی و هم شرعی.
    یه کوچولو تحقیق کنی میاد دستت. فقط حرف نباشه. دوست داشتی بحث هم می کنم. هم عرفی و هم شرعی.

خودم هم از Lord استفاده می کنم. از تمامی مجموعه های نرم افزاری بهتره. نرم افزارهای بیشتری داره.
    سو/سو/ل بازیش کمتره ، راحت کپی میشه و بسیار هم دوستش دارم! بله!
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    6,411
    سطح
    52
    706
    کاربر انجمن
    یادش بخیر چند سال پیش که این سی دی Assistant درآمده بود احساس میکردیم کلی نرم افزار داریم...

[اگر خداوند بخواهد تغییری ایجاد کند، کسی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد]

امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط th e nd نمایش پست ها
    استفاده از نرم افزارهای کرک شده کاملاً درسته. هم عرفی و هم شرعی.
    یه کوچولو تحقیق کنی میاد دستت. فقط حرف نباشه. دوست داشتی بحث هم می کنم. هم عرفی و هم شرعی.
    علاقه مندم نتیجه تحقیقاتتون رو بدونم هم من و هم دوستانی که در آینده به این تاپیک میرسند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط th e nd نمایش پست ها
    خودم هم از Lord استفاده می کنم. از تمامی مجموعه های نرم افزاری بهتره. نرم افزارهای بیشتری داره.
    سو/سو/ل بازیش کمتره ، راحت کپی میشه و بسیار هم دوستش دارم! بله!
    لرد هم داشتم اما غیر حرفه ای تر به نظر میرسه.
    گفتم به نظر میرسه چون ورژن 2007 رو داشتم و ورژن جدیدش رو ندارم که با کینگ 2014 مقایسه کنم.
    ولی در همون برهه از زمان ( لرد 2007) کینگ کیفیت سخت افزاری بهتری داشت
    دیسک های با کیفیت تر با چاپ قویتر
    نرم افزار های کم یاب تر و کرک های قویتر ( عجیب دنبال vista Boot Pro بودم توی لردم نبود اما توی کینگ همون سالها پیدا کرده بودم)
    کیفیت ساخت بالای بسته بندی ( به صورت 2 پارته ارزه می شد تا شکیل تر باشه بسته بندی )
    آتوران حرفه ای تری داشت نسبت به لرد

در ضمن اینجوری که دستگیر من شده اینه که خیلی از دوستان در جریان این امر نیستند که جدیدا امکان کپی کامل مجموعه های کینگ هم فراهم شده. ( چیزی که انتقاد زیادی رو به پرند وارد می کرد)
    چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۰

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع