ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط h.davoudi نمایش پست ها
    علاقه مندم نتیجه تحقیقاتتون رو بدونم هم من و هم دوستانی که در آینده به این تاپیک میرسند.

لرد هم داشتم اما غیر حرفه ای تر به نظر میرسه.
    گفتم به نظر میرسه چون ورژن 2007 رو داشتم و ورژن جدیدش رو ندارم که با کینگ 2014 مقایسه کنم.
    ولی در همون برهه از زمان ( لرد 2007) کینگ کیفیت سخت افزاری بهتری داشت
    دیسک های با کیفیت تر با چاپ قویتر
    نرم افزار های کم یاب تر و کرک های قویتر ( عجیب دنبال vista Boot Pro بودم توی لردم نبود اما توی کینگ همون سالها پیدا کرده بودم)
    کیفیت ساخت بالای بسته بندی ( به صورت 2 پارته ارزه می شد تا شکیل تر باشه بسته بندی )
    آتوران حرفه ای تری داشت نسبت به لرد

در ضمن اینجوری که دستگیر من شده اینه که خیلی از دوستان در جریان این امر نیستند که جدیدا امکان کپی کامل مجموعه های کینگ هم فراهم شده. ( چیزی که انتقاد زیادی رو به پرند وارد می کرد)

1- چه دوستانی که اومدند به این تاپیک، چه دارن میبینن و چه در این تاپیک خواهند آمد و همینطور شما بدانید که:
    معقوله ای وجود داره به نام علم. این علم دارای شاخه های زیادی هست که وارد اون مباحث نمیشیم.
    شما کافی هست که یکم به خودتون زحمت بدید جستجویی به عمل بیارید تا جواب پرسشتون رو هم شما
    هم دوستانی که از این تاپیک بازدید کردند، دارند مشاهده می کنند و مشاهده خواهند کرد؛ بدست بیاورید.

2- من از Lord استفاده می کنم به این دلایل که اگر هم کرکش کار نکنه: و خداوند گوگل را آفرید. اگر نبود، خودم آستین بالا می زنم!
    دوم اینکه : کلاً دوستش دارم! از نسخه 6 به این ور هم دارم ازش استفاده می کنم.

3- بله، میدونیم کینگ بالاخره اومد و کپی را ایجاد کرد! بزن کف قشنگرو.......

4- در هر موردی بحث می کنم اما! و اما! (!) تاپیک به بیراهه نره. ;)
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دوستان عزیز لطف کنید بحث تاپیک را به بیراهه نبرید و در چارچوب قوانین به ارائه نظر بپردازید، تاپیک مجدد باز شد.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع