ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: انتخاب ISP

امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن

Question انتخاب ISP

سلام دوستان
    من الان مشترک سرویس 2 مگ پارس آنلاینم مدل محدود ( ماهی 3 گیگ که البته حجم اضافه می خرم و می رسونمش به ماهی 30 گیگ ) ولی یه چند وقتیه که حس می کنم اینترنتم سرعتی که باید رو نداره و فرقی با سرویس 1 مگ که تا چند ماهه پیش داشتم نداره . مثلا سرعت دانلودم بین 70 تا 100 هست در روز و تو شب هم به حدود 50 میرسه . منطقه مخابراتی شهید چمران هم هستیم ( خیابان ستارخان ) . می خواستم بدونم ISP بهتری هست که توی منطقه ما سرعت بیشتر و باکیفت بهتری بده ؟ می تونم تا ماهی 150 تومن براش بدم ولی سرعتش برام خیلی مهم هست و البته اگه نامحدود هم باشه بهتره چون الانم باید خیلی مواظب ترافیکم باشم . راستش توی نارنجی شنیدم که صبانت داره ماهی 30 گیگ رو با سرعت 6 مگ میده و قیمت ماهی 115 تومن و همین سرویس 4 مگش رو با 110 تومن ولی کیفیتش رو نمی دونم که چه جوری هست . بعد در مورد این سرویس های تا 8 مگ که شاتل میده اطلاعی دارید که چنده و شرایط گرفتنش چیه ؟ نظر شما در مورد 1 مگ نامحدود چیه ؟ ( بین پارس و شاتل و داتک و صبانت )
    البته داتک هم قیمت های خیلی خوبی داره ولی بدیش اینه که هم تا 1 مگ بیشتر نداره و هم این که سرویس نا محدود ارائه نمیده .
    اگه ISP بهتری هم هست لطفا بگید

البته هیچی گوگل فیبر نمیشه .
    امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن
    کسی نیست جواب بده ؟
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Overclocker نمایش پست ها
    کسی نیست جواب بده ؟
    دلیل مستقیمش اینه که ما اصلا به خودمون زحمت جست و جو نمیدیم !
    امثال این مباحث بارها و بارها در این انجمن و انجمن های دیگه مطرح شده و باز هم ما بدونه جست و جو فقط سوال می پرسیم!
    مثلا در همین انجمن آخرین تاپیکی که در این باره بود : این تاپیکه
    در ضمن این تاپیک هم میتونه بسیار بهتون کمک کنه
    و بی شماره تاپیک های دیگه که فقط با جست و جو بهشون دست پیدا میکنیم!
    وقتی من برای اطلاعاتی که نیاز دارم خودم رو خسته نکنم ، واقعا چرا باید یکی دیگه به خودش زحمت بده؟
    در ضمن در مورد شرایط هر سرویس دهنده هم میتونید از سایت های رسیمشون اطلاعات کسب کنید.
    http://www.shatel.ir
    http://www.parsonline.com/fa
    http://www.sabanet.ir
    http://www.datak.ir
    حرف بدونه منبع ؛ باد هواست...
    چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۰

امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن
    آقای داوودی عزیز
    سایت سرویس دهنده ها رو که همه می دونن . به جز صبانت بقیه حرفی در مورد بیشتر از 2 مگ و داتک هم در مورد بیشتر از 1 مگ نزدن . حتی شاتلی که همه تبلیغ اینترنت 8 مگیش رو تو بزرگراه ها دیدیم .
    دلیل مستقیمش اینه که ما اصلا به خودمون زحمت جست و جو نمیدیم !
    امثال این مباحث بارها و بارها در این انجمن و انجمن های دیگه مطرح شده و باز هم ما بدونه جست و جو فقط سوال می پرسیم!
    وقتی من برای اطلاعاتی که نیاز دارم خودم رو خسته نکنم ، واقعا چرا باید یکی دیگه به خودش زحمت بده؟
    شما هم قبل از این که یهو موضع گیری کنین و گردن آدمو ببرین زیر گیوتین یه نگاه به تاپیک ها می انداختین بد نبود : تاپیک اولتون : دو تا ایراد داره یکی این که صبانت و داتک توش نیست و دومی این که سرویس این شرکت ها کیفیتش حتی توی یه شهر در مناطق مخابراتی مختلف متفاوته . مثلا دوست من خونشون خیابان ایران زمینه و شاتل دارن و راضین در حالی که دوست دیگم خونشون تو منطقه 15 خرداده و شاتل داره و اصلا راضی نیستن ( هر دو 512 نامحدود دارن )
    اما تاپیک دوم : دوباره تعداد ADSL در تهران کمه و کمک چندانی به تصمیم گیری نمی کنه و قیمت سرویس ها هم اصلا در بازه قیمتی مورد نظر من نیستن . در ضمن اگر دقت می کردید پست شماره 19 مال من هست و زمان اون پست قبل از ایجاد تاپیک توسط منه .
    پس بی دلیل دیگران رو متهم نکنید .
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    آقای داوودی عزیز
    سایت سرویس دهنده ها رو که همه می دونن . به جز صبانت بقیه حرفی در مورد بیشتر از 2 مگ و داتک هم در مورد بیشتر از 1 مگ نزدن . حتی شاتلی که همه تبلیغ اینترنت 8 مگیش رو تو بزرگراه ها دیدیم .

شما هم قبل از این که یهو موضع گیری کنین و گردن آدمو ببرین زیر گیوتین یه نگاه به تاپیک ها می انداختین بد نبود : تاپیک اولتون : دو تا ایراد داره یکی این که صبانت و داتک توش نیست و دومی این که سرویس این شرکت ها کیفیتش حتی توی یه شهر در مناطق مخابراتی مختلف متفاوته . مثلا دوست من خونشون خیابان ایران زمینه و شاتل دارن و راضین در حالی که دوست دیگم خونشون تو منطقه 15 خرداده و شاتل داره و اصلا راضی نیستن ( هر دو 512 نامحدود دارن )
    اما تاپیک دوم : دوباره تعداد ADSL در تهران کمه و کمک چندانی به تصمیم گیری نمی کنه و قیمت سرویس ها هم اصلا در بازه قیمتی مورد نظر من نیستن . در ضمن اگر دقت می کردید پست شماره 19 مال من هست و زمان اون پست قبل از ایجاد تاپیک توسط منه .
    پس بی دلیل دیگران رو متهم نکنید .
    شما اسم های بدی انتخاب میکنی!
    بنده شما رو نه متهم کردم نه سرتون رفت زیر گیوتین!
    همه ما از قیمت ها و چند چون اینترنت اطلاع داریم
    در ضمن شما برای رسیدن به قیمت مد نظرتون میتونید قیمت ها رو توی سایت های اصلی چک کنید( به همین سادگی)
    گذشته از اون شما هم اگر در همون تاپیک اول به پست 22 دقت کنید میبینید که در مورد اون مشکل( کیفیت) هم حرف زده شده.
    اگر شرکتی در لیست تاپیک های اشاره شده نیست دلیلش چیزی جز ضعف و نارضایتی عمومی نیست ! دیگه چه دلیلی میتونه داشته باشه! بعد اونوقت بیایم در مورد همیچین سرویس دهنده ای که کسی ازش راضی نیست یا کسی اصلا نمیشناستش نظر خواهی کنیم!!!
    در مورد 8 مگ شاتل هم اگر به سایتش مراجعه کنید میبینید که چرا هر جای نمیتونه ارائه بده ( خودم 4 مگ دارم) و چند نفر رو میشناسم که 8 مگ دارند ؛ پس ارائه میده اما نه برای هر مرکز مخابراتی...
    بنده هم اصلا چیز بدی نگفتم ، دلیل جواب نگرفتن تاپیکتون رو عرض کردم حالا خواه پند گیر خواه ملال.
    چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۰

امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن
    میشه لینک سایت شاتل رو برای اینترنت 8 مگ ارائه بدید ؟
    به قول خودتون حرف بدون منبع باد هواست ... ( توجه کنید که بدون درسته نه بدونه )
    امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن
    در ضمن میشه بفرمایید که توی تاپیک اول صبانت و داتک کجا هستن ؟
    و بعد این که معلمم 128 ایرانسل گرفته و راضیه در حالی که من 512 داشتم و مزخرف بود . پس یه شرکتی که 512 خوبی میده الزامی نداره که بتونه 4 تا 8 مگ خوبی هم بده .
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دوست عزیز ! استارتر گرامی !
    برای صحبت با دیگران از ادبیات مناسب استفاده کنید !
    جناب داوودی چی گفتند که اینجوری با ایشون صحبت می کنید ؟!
    اینجا کلاس دیکته و زبان فارسی هم نیست !
    صاحب تاپیک شما هستید و با کسانی که به تاپیکتون مراجعه می کنند و پاسخ میدن باید با احترام کامل برخورد کنید !
    در صورت تکرار اخطار دریافت می کنید !

جناب داوودی ! لطفاً شما هم مراعات کنید در غیر این صورت شما هم اخطار دریافت می کنید !

امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    میشه لینک سایت شاتل رو برای اینترنت 8 مگ ارائه بدید ؟
    به قول خودتون حرف بدون منبع باد هواست ... ( توجه کنید که بدون درسته نه بدونه )
    بنر به این بزرگی!!!!!

روی تب جشنواره های فروش تاپ اسلایدر سایت کلیک بفرمایید لطفا تا بنر رو مشاهده کنید دوست عزیز ( سایت ISP های دیگه رو هم همینطوری برسی کردید؟)

لینک اطلاعات و قیمت سرویس ها که اگر اسکرول بفرمایید تا پایین سرویس 8 مگ رو هم مشاهده می کنید.
    چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۰

امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    پر واضحه که شما کم دقتی تون زیاده دوست عزیز.

در ضمن میشه بفرمایید که توی تاپیک اول صبانت و داتک کجا هستن ؟
    جواب این سوالتون رو در پست قبلی ( شماره 5 ) بدین شکل دادم :
    نقل قول نوشته اصلی توسط h.davoudi نمایش پست ها
    اگر شرکتی در لیست تاپیک های اشاره شده نیست دلیلش چیزی جز ضعف و نارضایتی عمومی نیست ! دیگه چه دلیلی میتونه داشته باشه! بعد اونوقت بیایم در مورد همیچین سرویس دهنده ای که کسی ازش راضی نیست یا کسی اصلا نمیشناستش نظر خواهی کنیم!!!
    و بعد این که معلمم 128 ایرانسل گرفته و راضیه در حالی که من 512 داشتم و مزخرف بود . پس یه شرکتی که 512 خوبی میده الزامی نداره که بتونه 4 تا 8 مگ خوبی هم بده .
    در مورد این قسمت از گفته هاتون هم من که اصلا حرفی در موردش نزدم! ( اگر نیاز دارید درخواست کنید تا در موردش حرف بزنیم)
    شما در مورد انتخاب ISP تون مختارید.
    چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۰

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع