ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: انتخاب ISP

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط h.davoudi نمایش پست ها
    پر واضحه که شما کم دقتی تون زیاده دوست عزیز.

جواب این سوالتون رو در پست قبلی ( شماره 5 ) بدین شکل دادم :

در مورد این قسمت از گفته هاتون هم من که اصلا حرفی در موردش نزدم! ( اگر نیاز دارید درخواست کنید تا در موردش حرف بزنیم)
    شما در مورد انتخاب ISP تون مختارید.
    توی نقل قول شماره 2 باید بگم که این حرف کاملا غلطه و متأسفانه بر توجیه و نظر شخصی خودتون اصرار دارید !
    به دلیل تعداد کم یوزرهای انجمن ما نسبت به بعضی انجمن ها مسلمه که تنوع ISP سرویس دهنده کاربران ما کمتر هست !
    و همچنین باید عرض کنم که شما که اینقدر سرچینگ قوی ای دارید و بر سرچ کردن اصرار دارید توی همین بخش این تاپیک هم وجود داشت که اگر دیده بودینش ، ملاحظه می کردید که ISP های دیگه ای هم توی نظر سنجی تاپیک مذکور مطرح شده بودند که همین داتک هم که اینقدر سرش بحث شد جزئشون بود !
    در مورد سرعت و کیفیت اینترنت همون طور که در پیام خصوصی به استارتر عرض کردم تأثیر شهر و مرکز مخابراتی و تعداد یوزرهای هرمرکز اگه از تأثیر خود ISP بیشتر یا مساوی با اون نباشه کمتر نیست !
    ممکنه من و شما در یک شهر از یک ISP سرویس بگیریم اما از دو مرکز مخابراتی متفاوت که تفاوت سرعت ما بسیار قابل توجه باشه ! همون طور که عملاً خود من دوبار این رو تجربه کردم !
    با توجه به اینکه بعد از تذکر بنده همچنان به ادبیات نامناسب خودتون ادامه دادید در خطاب به استارتر اخطار دریافت می کنید !
    تاپیک بسته میشه !

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    توی نقل قول شماره 2 باید بگم که این حرف کاملا غلطه و متأسفانه بر توجیه و نظر شخصی خودتون اصرار دارید !
    به دلیل تعداد کم یوزرهای انجمن ما نسبت به بعضی انجمن ها مسلمه که تنوع ISP سرویس دهنده کاربران ما کمتر هست !
    و همچنین باید عرض کنم که شما که اینقدر سرچینگ قوی ای دارید و بر سرچ کردن اصرار دارید توی همین بخش این تاپیک هم وجود داشت که اگر دیده بودینش ، ملاحظه می کردید که ISP های دیگه ای هم توی نظر سنجی تاپیک مذکور مطرح شده بودند که همین داتک هم که اینقدر سرش بحث شد جزئشون بود !
    در مورد سرعت و کیفیت اینترنت همون طور که در پیام خصوصی به استارتر عرض کردم تأثیر شهر و مرکز مخابراتی و تعداد یوزرهای هرمرکز اگه از تأثیر خود ISP بیشتر یا مساوی با اون نباشه کمتر نیست !
    ممکنه من و شما در یک شهر از یک ISP سرویس بگیریم اما از دو مرکز مخابراتی متفاوت که تفاوت سرعت ما بسیار قابل توجه باشه ! همون طور که عملاً خود من دوبار این رو تجربه کردم !
    با توجه به اینکه بعد از تذکر بنده همچنان به ادبیات نامناسب خودتون ادامه دادید در خطاب به استارتر اخطار دریافت می کنید !
    تاپیک بسته میشه !

رضا جان، از صبر و حوصله، همچنین مدیریت شما تشکر ویژه دارم. @};-@};-
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع