ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 28
    امتیازها
    1,286
    سطح
    19
    58
    کاربر جدید
    خیلی ممنون واقعاً خیلی خوب و کامل راهنمایی‌ می‌کنید

ولی‌ توضیحات مادر برد رو متوجه نشدم در کول مادر بردی که از همه لحاظ به خصوص با شرایط من بهتر باشه و آخرین تکنولژی رو داشته‌اش کدومه
    راستی‌ مادر بردی که هم سی‌پی‌یو ۶ هستی هم ۸ هستی ساپورت کنه هست

هر بار که ویندوز عوض می‌کنم مگه نباید ۲ تا کارت گرافیک رو بهش مرفی کنم در ضمن مگه کنفیگ بده عوض کردن ویندوز از بین نمیره یا اور کلاک ها؟؟؟؟ یا اینا روی قطعه اعمال میشن ؟ که بعیده .....
    هی‌ می‌خوام اینو بپرسم یادم میره تازگی ها مانیتورهای اومده که بدون نیاز به عینک ۳د
    ۳د رو ساپورت می‌کنن تو این مانیتور ها کدمو پیشنهاد می‌کنید ( البته گمینگ و فول هادّ ) بالا فرمودید ۳د ها خوروجیشون بده؟اینا هم بدن ؟؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fable نمایش پست ها
    خیلی ممنون واقعاً خیلی خوب و کامل راهنمایی‌ می‌کنید
    ولی‌ توضیحات مادر برد رو متوجه نشدم در کول مادر بردی که از همه لحاظ به خصوص با شرایط من بهتر باشه و آخرین تکنولژی رو داشته‌اش کدومه
    راستی‌ مادر بردی که هم سی‌پی‌یو ۶ هستی هم ۸ هستی ساپورت کنه هست
    هی‌ می‌خوام اینو بپرسم یادم میره تازگی ها مانیتورهای اومده که بدون نیاز به عینک ۳د
    ۳د رو ساپورت می‌کنن تو این مانیتور ها کدمو پیشنهاد می‌کنید ( البته گمینگ و فول هادّ ) بالا فرمودید ۳د ها خوروجیشون بده؟اینا هم بدن ؟؟
    خواهش می کنم.
    بله. در اینصورت باید سوکت 1150 خریداری کنید. مادربرد اسنایپر 5 و 4770K که پردازنده ی 8 هسته ای هست.

http://persian.gigabyte.com/products...px?pid=4487#ov

http://persian.gigabyte.com/fileuplo...35/gaming.html

اگر کارتون فقط و فقط به گیم بازی کردن خلاصه میشه و کاربری هایی ندارید که پردازش خیلی سنگینی بر روی سیستم حاکم باشه مثل رندرینگ، 4770 مناسبه برای شما و می تونید دست کم 2 میلیون صرفه جوی کنید در هزینه ی کل.
    اما در مجموع پیشنهاد من خرید سوکت 2011 هست! اگرچه کمی قدیمیه؛ اما در عین حال، آینده ی روشن تری در انتظارشه! مادربردهای جدید این سوکت به زودی وارد بازار میشه و تا قبل از عید می تونید مادربرد جدید G1.Assassin 3 رو بخرید که اون موقع قطعاً از اسنایپر 5 و G1.Assassin 2 بهتر و جدید تر خواهد بود!
    به نظرم فعلاً اساسین یا بیگ بنگ بخرید. تا پایان سال، مدل جدید تری خریداری و جایگزین می کنید و مدل قبلی رو می فروشید.

خیر. چنین مادربردی وجود نداره!

تفاوت پردازنده ی 12 و 8 هسته ای رو ببینید.

در مورد از بین رفتن کانفیگ ها پس از نصب ویندوز؛ بعید می دونم اینطور باشه! چراکه این تنظیمات در محیط بایوس سیستم انجام میشه و با تعویض ویندوز از بین نمی ره.
    سعی کنید فقط یک ویندوز نصب کنید بر روی اس اس دی. چه لزومی داره که چند ویندوز نصب کنید؟! علتش چیه؟
    در مورد اورکلاک بهتره با فردی که آشنایی کامل نسبت به اورکلاک داره، گفتگو کنید. بنده تخصصی در اورکلاک ندارم! اما این سیستم شما نیازی به اورکلاک نداره!

اون ها برای TV هست. بعید می دونم برای مانیتور هم صدق کنه. اگر برای مانیتور هم باشه، چنین مانیتوری موجود نیست در کشور.

نمی دونم. من اون 3D رو از چندین نفر شنیدم که ابراز نارضایتی می کردن و علاوه بر این می بایست از عینک استفاده کنن.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    در کل بهتره مانیتور کامپیوتر 3D نباشه. به خاطر فشاری که به سلامتی شما میاره.
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/11/27 در ساعت 16:43
    امتیازها
    1,286
    سطح
    19
    58
    کاربر جدید
    خیلی‌ خیلی ممنون . راستی‌ تو 4770k نوشته
    of cores 4
    of threads 8
    یعنی‌ چی‌؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fable نمایش پست ها
    خیلی‌ خیلی ممنون . راستی‌ تو 4770k نوشته
    of cores 4
    of threads 8
    یعنی‌ چی‌؟
    4 تا هسته داره و 4 تا دیگه می سازه به صورت مجازی، میشه 8 هسته ای.
    4960 هم 6 تا فیزیکی داره و 6 تا مجازی = 12 هسته ای.

threads یا نخ: مجموع هسته های فیزیکی و مجازی رو نشون میده.
    امتیازها
    4,037
    سطح
    40
    2,332
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    درو دوستان عزیز

ببخشید اقا حسام دخالت میکنم

ولی برای ایشون که هیچ کاریی به غیر از گیم نمیخام بکنن بنظر من باید در هزینشون یکم صرفه جویی بکن و همون سوکت 1150 رو انتخاب کنن اما باز هم میل خودشونه .

موفق باشین .
    امتیازها
    1,286
    سطح
    19
    58
    کاربر جدید
    جناب مهندس حسام لطفا قیمت تقیربی کل قطعات کی‌ با سوکت ۲۰۱۱ معرفی کردید رو با حذف هارد hhd چون خودم دارم و حذف بلو رعی و مرفی دی‌وی‌دی ریتر خوب چون نیازی به بلو رعی ندارم و اضافه کردن هارد ssd ADATA XPG SX900 ASX900S3-512GB و یا هارد پیشنهادی خود در کول ۵۱۲ گیگ هارد ssd کافیه واسه من .و به جای مانیتور
    Asus VS248H
    یا مانیتور gaming full hd 23 24 inch که خودتون صلاح میدونید ( مانیتور واسه من خیلی اهمیت داره لطفا چند نمونه از بهترین ها معرفی کنید قیمت مهم نیست
    و علاوه بر ۲ کارت پیشنهادی خودتون ۱ عدد کارت گرفیک عالی‌ تکی‌ که به نیاز‌های من جواب بده از نویدیا ( از کانفیق ۲ کارت گرافیک به شدت میترسم ولی‌ عاشق این ۲ کارتی که معرفی کردین شدم قیمت ۲ عدد کارتی که قبلا گفتی‌ و کارتی که الان معرفی می‌کنید رو به صورت جدا بگید لطفا
    قیمت بالا پایین یا گذاشتن از سقف بودجه مهم نیست
    فقط اکثر اوقات رایانه من بده ظهرا تا شب ساعت ۱ اینا روشن هستش و کارهای زیادی ازش میکشم مثل گیم .پخش موزیک . دانلود به طور هم زمان و ..
    پس کارتی که می‌خوام در اولویت اول خنک موندنشون و بد قدرتش که بین کارت‌های موجود در ایران بهترین باشه و تکی‌ بتونه تا ۵ -۶ سال نیاز گوی جواب‌های من باشه . خیلی ممنون
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    اس اس دی، هارد نیست! باید بگید حافظه ی اس اس دی!
    موجودی اس اس دی های 512 فوق العاده افتضاح هست و خیییییییلی بعیده پیدا بشه تو بازار! با این وجود من نوشتم براتون. 256 ها موجودی خوبی دارن! از طرفی پیشنهاد نمی کنم دو عدد اس اس دی بخرید! چون اصلاً نیازی بهش نخواهید داشت!
    انتظاراتی که شما دارین، تک کارت براتون کمه! باید دو کارت SLI کنید. چرا دو کارت نه؟! اینکه میگن افت فریم داره و این حرفا، اینطور نیستاااا...!!! این واسه قدیما بود! الان ها دیگه افت فریم نداره دو تا کارت! کارت زمانی افت فریم داره که اولاً دو هسته ای باشه و ثانیاً بهره وری صفر باشه و کارت دوم بیکار بمونه عملاً!
    با کاربریی که شما دارین، بهره وری بیش از 80% خواهد بود و با بروزرسانی های درایور انویدیا و بازی های مورد نظر، مشکلی بابت افت فریم نخواهید داشت!
    قیمت همون کارتی که نوشتم رو تقسیم بر 2 کنید. قیمت هر تک کارتش به دست میاد.
    با این وجود شما می تونید یک عدد از همون کارت خریداری کنید. اگر احساس کردید کمه، یک عدد دیگه هم خریداری می کنید. خوبه؟ اینجوری نه سیخ می سوزه و نه کباب. ;)
    مانیتورهای ایسوس هم ته کشید موجودیش هر چی که بود! شرکت اعلام کرده همه رو بردن! همکاران بیشتر بردن تا مشتری!!
    بنابراین توفیق اجباری شده که ال جی 23 اینچ بخرید! یک مدل هم بیشتر موجود نیست که همون رو براتون نوشتم!
    از نظر خنک کنندگی هم سیستم در شرایط ایده آل هست و هیچگونه مشکلی نخواهید داشت!
    در کل وضعیت موجودی ها خیلی خرابه و معلوم هم نیست بشه بعضی از قطعات ناموجود رو پیدا کرد یا خیر...
    من نمی دونم شما 100% خریدار هستین یا خیر... وگرنه از روز گذشته اقدام به پیدا کردن ناموجودی ها می کردم و پیگیرشون بودم که البته دیگه دیر شده و می افته برای شنبه!!

لیست جدید، جایگزین شد در پست دوم.
    امتیازها
    1,286
    سطح
    19
    58
    کاربر جدید
    با سلام خدمت مهندس حسام
    اولاً از راهنمایی ها خوب و کاملتون تشکر و قدر دانی می‌کنم
    خوشبختانه با یکی‌ از دوستام که به کامپیوتر وارد هستند تونستم ارتباط برقرار کنم پس بدون ترس می‌تونم از چنفد کارت گرافیک استفاده کنم و مشکل و ترس کنفیق اینا ندارم . بد از کلی‌ تحقیق و استفاده از تجربیات دیگران و به خصوص استادی مثل شما نتیجه این شد

ASUS Rampage IV Extreme
    ram Patriot Viper3 Red Venom 2400mhz ya gskill tridentx 4x8 ddr3 2666mhz

Corsair Force GS 480GB

intel 4960x

Power Green GP1600B-OC

CASE GREEN X9 PREDATOR

ENERMAX ELC240 AiO Liquid Corsair H100i Liquid CPU silver arrow koler yeki az inha !!

ASUS GTX 780 OC DCII 3GB GDDR5 ASUS GTX 780 ti ASUS GTX 780 titan
    kart ham yeki az in ha albate felan malom nist kodom yeki !!!

monitor to iran nist vali betunam ino migiram
    XL2420TE xl benq

استاد حسام لطفا یه نزاری بدین در آخر کارت گرافیک می‌خوام ۳ تا بگیرم آیا جاوب میده یا مثل رم باید زوج باشند . جا داره از سایت زیبا و به خصوص شما تشکر کنم . به امید خدا تا آخر هفته اینرو بگیرم ( در آخر فتو هم میزارم تا کسی‌ ... .
    با آرزوی موفقیت برای شما
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    بنده نظر خودم رو در پست دوم اعلام کردم و معتقدم بهتر از سیستم مد نظر شماست! نظر دیگه ای ندارم!

شما نیازی به سه عدد کارت گرافیک نخواهید داشت! چرا که 2 عدد، زیاد هم هست!

مانیتور همنطور که فرمودید موجود نیست! از کجا می خرید؟ خارج از کشور؟

راستی آقا حامد کی هستن؟!!

ظاهراً از انجمن لیون و جناب حامد مشاوره گرفتید و با اینجا اشتباه گرفتید! درسته؟
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/11/30 در ساعت 21:43
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 28

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)