ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    امتیازها
    1,518
    سطح
    22
    3
    کاربر جدید

اگر ممکن است دوستان حرفه ای سخت افزار یک راهنمایی کنید

من یک سیستم ای ام دی داشتم که اخیرن مادربردش سوخت و میدونم که رمها (دو تا یک گیگ دی دی آر 2 پاتریوت) و سی پی یو (6000 دو هسته ای ام دی) هم قدیمی شدند و هم اینکه با توجه به اینکه قراره سیستم جدیدم بر اساس مادربرد اینتل باشه دیگر برای من کارایی ندارند.
    پاور من گرین 480 هست یک کارت گرافیک جی تی 240 دارم دیوی رایترم هم خوبه اما کیسم هم قدیمی شده هم فنهاش خوب کار نمی کنند و نیاز به یک کیس زیبا با فنهای خوب که طول عمرشان زیاد باشد دارم
    کیبرد و موسم هم خوب هستند ولی اگر دوستان صلاح بدانند می خواهم موس بیسیم استفاده کنم. پس یک موس بیسم خوب هم بهم معرفی کنید.
    اسپیکر و مانیتور
    یک هارد وسترن دیجیتال 500 هم دارم . واگر امکانش هست از همین پاور برای پایین آوردن هزینه ها استفاده کنم.

لطفن راهنمایی بفرمایید با توجه به مبلغ 2500000 یک مادر بردخوب که طول عمر بالا(خیلی برام مهمه) و کارایی خوبی داشته باشه (خودم مادربرد ایسوس H87 Z87-PRO در اینترنت دیدم آیا مناسب است؟) وهمچنین رم و سی پی یو مناسب با توجه به بودجه چیست؟(اگر هزینه قطعات پیشنهادی اندکی از مبلغ گفته شده بیشتر بود هم مهم نیست)

من میخوام تمرکزم روی مادربرد( مخصوصنروی یک مادر برد کارا و عمری تاکید دارم)، سی پی یو و رم ها باشد. حاظر هستم بودجه را تا 2800 هم بالا ببرم. بقیه قطعات اگه روی مادربرد جدید نصب میشوند رافعلن نمیخواهم عوض کنم تا بعد که پول دستم بیاد.

کار من با کامپیوتر 24 ساعته وبگردی و دانلود است و کمتر پیش می آید که خاموش کنم همچنین فیلم زیاد نگاه میکنم . و اهل گیم هم هستم اما با توجه به بودجه میخوام فعلن از همین کارت گرافیک جی تی240 استفاده کنم ولی میخوام مادربردی بگیرم که اگر بعدن خواستم کار گرافیکی یا گیم بازی کنم بتونم به راحتی یک کارت گرافیک خوب روی مادربردم بگذارم.
    اهل اورکلاک نیستم
    .
    اگر ممکن است دوستان حرفه ای سخت افزار یک راهنمایی کنید تا هر چه سریع تر یک سیستم بخرم چرا که نیاز فوری به یک سیستم خوب دارم .واقعن خسته کننده شده
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    اشکان جان راهنمایی صحیح رو جناب علیرضا در اون انجمن ارائه دادن به شما. علت اینکه پاسخ شما رو ندادم، چون بهترین راهنمایی ممکن رو ارائه کردن بهتون.

لیست ایشون رو براتون اصلاح می کنم که بهتر و کمی آینده دارتر هست (تغییرات در مادربرد و کارت گرافیک):
    حالا بودجه رو به 3 میلیون برسونید، می تونید پردازنده ی 4670 و رم های 2133 یا 2400 مگاهرتز خریداری کنید.
    در مورد قطعاتی هم که دارید عرض کردم، به قیمت دست دوم بفروشیدشون... اونها کارایی واقعیشون رو از دست دادن و کاملاً قدیمی و فرسوده شدن.

CPU : Intel Core i5 4570 3.2GHz
    M.B : MSI Z87-G41 PC Mate
    RAM : Corsair 2×4=8 1600 XMS3 CL9
    VGA : MSI 7850 Twin Frozr OC 2GB GDDR5
    HDD : Seagate Barracuda 1TB
    ODD : Asus 24X DRW-24D3ST/BLK/G/AS
    Power : Green 600A-EU
    Case: Green Orbit
    امتیازها
    1,518
    سطح
    22
    3
    کاربر جدید
    با تشکر از لطف و نظر شما
    بی زحمت با همان بودجه 2.8میلیون و بدون در نظر گرفتن کیس و هارد وکارت گرافیک و پاور بقیه قطعات را معرفی کنید
    ظمن اینکه من از برند ام اس ای خوشم نمیاید یا ایسوس یا گیگا لطفن

راستی تا 800000 وزیر این قیمت اگه مانیتور خوبی که کیفیت مناسبی داشته باشد و به چشم آسیب نزند اگر سراغ دارید معرفی کنید در ظمن بودجه مانیتور جداست

منتظر هستم که باز هم لطفتان را شامل حال من کنید
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    در مورد برند MSI هم خب مادربرد Asus H87 و کارت گرافیک GIGABYTE GTX 660 Ti رو می تونید جایگزین کنید.

بنده دو بار تکرار کردم که قطعاتی که موجود دارید، قدیمی شدن و قابل استفاده نیستن و کارایی واقیعشون رو از دست دادن! اما شما مجدد حرف خود را تکرار می کنید! انتظار دارید پاور 480 وات ببندید برای چنین سیستمی!!!!
    بنده هرگز تو عمرم به کسی مشاوره ی نسیه ندادم و نخواهم داد! همچنین تمامی قطعات را به صورت واحد و یکپارچه و مچ پیشنهاد خواهیم داد! نه اینکه مثل شما قطعات رو به هم وصله پینه کنیم!!

همچنین بنده صلاحیت راهنمایی اینگونه به شما رو ندارم!
    سایر کاربران به شیوه ی دلخواه و مورد علاقه تون، شما رو راهنمایی خواهند کرد.

موفق باشید./
    امتیازها
    1,518
    سطح
    22
    3
    کاربر جدید
    آخه این فکر رو هم بکن که من شاید توی این فاصله و با توجه به راهنمایی صورت گرفته یک فکری برای پاور کرده باشم من خودم متوجه شدم که اون پاور کافی نیست و با برادرم مشورت کردم گفت پاور 600 داره
    شما مطالب منو نخوندید و مرتب میگید هارد فلان بابا جان من هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اارد دارم ***********
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/11/15 در ساعت 13:16
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan419 نمایش پست ها
    بی زحمت با همان بودجه 2.8میلیون و بدون در نظر گرفتن کیس و هارد وکارت گرافیک و پاور بقیه قطعات را معرفی کنید
    کیس و هارد و کارت گرافیک و پاور نمیخواین، یعنی 2.8 میلیون فقط برای پردازنده، مادربرد و رم!

قيمت 2.829.000 تومان
    1079 Intel® Core i7-4770K CPU
    350 Gskill Ares 8GB 4GBx2 2133 RAM
    1400 ASUS Maximus VI Extreme MOB

فقط برای یک همچین سیستمی حداقل یه پاور مثل GREEN 650.OC لازم داری. حدود 400 تومنه.

و البته یه خنک کننده ی خوب هم میخوای. حداقل 200 تومن.

کیس هم باید یک کیس مناسب باشه. حداقل 300 تومن همو اون لازم داره.
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/11/15 در ساعت 13:18
    امتیازها
    1,518
    سطح
    22
    3
    کاربر جدید
    عجب شما صحبتهای دوستتان که بیشتر شبیه توهین بود را حذف نکردید و ان وقت حرفهای منو که جواب ایشان بود را سانسور کردید این کار درستی نیست. اگر آزادی بیان هست برای همه و اگر سانسور برای دوری از حاشیه هم هست برای همه
    معلومه افرادی که اینجا رو اداره می کنند افکار .... من علاقه ای به نصیحت ندارم اما این کار درست نیست
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan419 نمایش پست ها
    عجب شما صحبتهای دوستتان که بیشتر شبیه توهین بود را حذف نکردید و ان وقت حرفهای منو که جواب ایشان بود را سانسور کردید این کار درستی نیست. اگر آزادی بیان هست برای همه و اگر سانسور برای دوری از حاشیه هم هست برای همه
    معلومه افرادی که اینجا رو اداره می کنند افکار .... من علاقه ای به نصیحت ندارم اما این کار درست نیست
    اشکان جان،

من هیچ توهینی از صحبتهای آقا حسام برداشت نکردم. ایشون هم مثل من و شما کاربر انجمنه و البته یک درجه بالاتر کارشناس پیشنهاد سیستم انجمن هم هست. اگر جایی به نظرتون از طرف ایشون توهین شده بفرمایید من بررسی میکنم.

من حرفهای شما رو وییرایش کردم چون لحن شما مناسب صحبت کردن با کارشناس انجمن نبود. قاعدتا" باید به شما اخطار هم میدادم ولی پیش خودم گفتم وییرایش کنم کافیه تا شما رو متوجه کرده باشم.

در هیچ انجمنی آزادی بیان برای گستاخی به دیگر کاربران نداریم. چه از طرف من، چه از طرف شما، و چه از طرف حسام و یا بقیه. همه باید به صورت برابر و دو طرفه احترام یکدیگر رو نگه داریم.

تشخیص و داوری در این مورد هم بر عهده ی من گذاشته شده. در صورتی که شکایتی از نحوه ی مدیریت من دارید میتوانید به مدیریت محترم کل گزارش کنید تا بررسی کنند.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    دوست عزیز؛ اگر انتظار دارید بنده برای قطعات امثال کیس غیراستاندارد، هاردهای ساتا 2، رایتر های قدیمی، گرافیک دی دی آر 3 جی تی 240 و پاور ضعیف 480 وات و سایر قطعات شما، 3-4 قطعه ی اصلی و گرانقیمت پیشنهاد بدم، کاملاً در اشتباه هستید!

این نوع انتخاب ها برای ما مسئولیت داره و از جناب آرمین هم بعید بود که پیشنهادات خودشون رو به شما ارائه بدن! چون سایر قطعات شما هیچگونه ارتباط و سنخیتی با چنین قطعات High-End پیشنهادی نداره!
    بنده دو بار به شما گفتم که چنین چیزی میسر نیست! شما مجدد حرف خود را تکرار می کنید!

وقتی مایل به همکاری با مشاور نیستید، چه لزومی داره بنده خودم رو به آب و آتیش بزنم برای شما؟!

لذا چاره ای جز قطع مشاوره با شما نمی بینم و لزومی هم نداره که بیام مدام یک جمله رو صد بار بنویسم! نهایتاً دو بار تکرار می کنم. ببینم کاربری توجه ای نمی کند، خیلی راحت میذارم به عهده ی سایر کاربران. چون وظیفه ای از بابت پاسخگویی ما اینجا نداریم!

خیلی راحت از مشاوره به بعضی از اشخاص دست می کشیم! چرا که کسی ما را مجبور به مشاوره به شخص خاصی نخواهد کرد!

بنده توهین و اهانتی به شما نکردم...! جز اینکه هدفم این بود که شما رو از اشتباه ندانسته ای که قراره مرتکب بشید، باز دارم. ظاهراً هم زیر بار نخواهید رفت!

با این وجود اگر فکر می کنید جاهای دیگه خیلی مشاوره ی بهتری به شما میدن و به ما شک دارید، تشریف ببرید تا همون جاهای دیگه تا بلکه بهترین راهنمایی ممکن رو به شما انجام بدن!

بهم پیام خصوصی بدید تا 5-6 انجمن به شما معرفی کنم و دست به سینه خواهم نشست و ببینم چگونه راهنمایی می کنن به شما...؟
    مایلم به این شیوه به اشتباهی که از نظر شما مرتکب شدم، پی ببرم تا از این به بعد شیوه ی دیگری رو در ارائه مشاوره به دیگران اتخاذ کنم که منطقی تر و اصولی تر باشد.

موفق باشید./
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    این نوع انتخاب ها برای ما مسئولیت داره و از جناب آرمین هم بعید بود که پیشنهادات خودشون رو به شما ارائه بدن! چون سایر قطعات شما هیچگونه ارتباط و سنخیتی با چنین قطعات High-End پیشنهادی نداره! موفق باشید./
    بیشتر میخواستم متوجه بشه اگر 2.8 پای این سه قطعه بده هزینه های سرسام آور بعدی هم به همراه داره، مثل یک پاور 400 تومنی، و کیس 300 تومنی و خنک کننده 200 تومنی که میشه 1 تومن، بعدش هم هزینه های گرافیک هست که اونم یه تومن، بعد هزینه های متفرقه خلاصه یه سیستم با این مشخصات تهش بین 4 تا 5 تومن آب میخوره.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)