ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin9500 نمایش پست ها
    دوستان نرمافزار lumionیکی از نرم افزارهای هست که بیشتر از cpu از vga استفاده میکنه برای اینکه بتونید تو بهترین هالت با این نرم افزار کار کنید احتیاج به vga های در حد 680 یا 7970 هست و در اصل داشتن بیش از 2GB v-ram برای گرافیک و داشتن رم 6 به بالا
    من با این نرم افزار کار کردم دیدم چه قدر رم و گرافیک توش تاثیر داره.
    با نرمافزار vray کار نکردم نظری نمیتونم بدم.
    با بودجه ای که ایشون دارن، چیز بهتر از GTX 650 امکان پذیر نیست!
    امتیازها
    1,690
    سطح
    23
    23
    کاربر جدید
    بله درست هست تو این نرم افزار با GTS 450هم میشه کار راه انداخت.
    و تو این بودجه بهترین انتخاب همونی هست که شما انتخاب کردید.
    امتیازها
    9,250
    سطح
    64
    503
    کاربر انجمن
    سلام بچه ها
    همیشه تاپیک های که سیستم برای رندر میخوان بحث برانگیزه :)

مورد اول
    دارای 100 "پس" می باشد....
    100 پس ؟
    بهترین رندر های دنیا رو دیدم بیشتر از 20 پس نبودن
    میشه یکی از انیمه ها یا تک فریم ها رو نام ببرید که از 100 پس استفاده کرده؟

4-از پرداخت هزینه گزاف برای خرید کارت گرافیک اجتناب کنید، حتی یک کارت گرافیک 200 هزار تومانی هم برای رندر اضافه خواهد بود و به معنای پول دور ریختن است...
    اصلا حرفت منطقی نیست هر کاربری از موتور رندری که نیازشه کار میکنه شاید کاربر از موتورهای فیزیکال بیس استفاده کرد اونموقه چی؟گرافیک میتونه سرعت رندر رو چند برابر کنه.
    گرافیک تو ویو پرت خیلی مهمه استارتر عزیز کمتر از 660ti برندارد چون با lumion هم کار میکنی بدردت می خوره

مورد دوم
    حسام تو سیستم اولت که 6 میلیونی هست 8 گیگ رو معرفی کردی ولی تو سیستم 4.5 میلیونی رم 16 گیگ گذاشتی، چرا؟
    به نظر من همون سیستم 4.5 میلیونی رو اگه رمشو بکنی 8 گیگ و گرافشو ti660 کنی بهتر میشه

همین چند وقت پیش خودم یه سیستم 4 میلیونی به یکی از دوستان مشاوره دادم همه قطعه هاشو گرفت خیلی راضیه با مکسول، وی ری ، اریون، zb همه چی کار کرده راضی بوده
    وقتی گفت 4 تومن سیس میخوام نه بش گفتم کمه نه چیزی چون واقعا کافی بود.
    به نظر من خیلی دارید غول میکنید بحث رندر رو و خواهش دارم از کسایی که سیستم پیشنهاد میدن یکم خواسته ها رو بیارید پایین
    دوست من، من پیشنهادمو بالا دادم حالا تصمیمو خودت میگیری اگه کارت خیلی سنگینه و پول داری که تا 20 میل هم جاداره اگه کارت متوسط رو به سنگین هست و بودجت تا 4.5 ثابته که همون سیستم دومی حسام خیلی خوبه ولی با تغییراتی که من گفتم.
    ------------------------------------------------------
    پر حرفی کردم ببخشید
    یا علی
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran coyote نمایش پست ها
    حسام تو سیستم اولت که 6 میلیونی هست 8 گیگ رو معرفی کردی ولی تو سیستم 4.5 میلیونی رم 16 گیگ گذاشتی، چرا؟
    به نظر من همون سیستم 4.5 میلیونی رو اگه رمشو بکنی 8 گیگ و گرافشو ti660 کنی بهتر میشه
    چون گفتم حیفه مادربرد UP5 نباشه. رم رو میشه بعداً هم دو تا 4 اضافه کردن و 16 گیگ و چهارکاناله کرد.
    اما مادربرد دردسرهای بیشتری داره برای ارتقا در آینده.
    لذا مادربرد رو بهترین نوشتم با دو عدد رم 8 گیگ که بعداً دو تا دیگه اضافه کنه. اگر 16 می نوشتم، می شد نزدیک به 6400. خواستم تا 6 جمعش کنم.
    یا اینکه مادربرد UP4 و 16 گیگ رم. (اول همین بود.)

حالا اینکه میگی، درست و منطقی تره... ایشون احتمالاً 6 تومن بودجه ندارن، وگرنه حتماً 16 لحاظ می کردم.
    اون صرفاً یک نمونه اس... در این تاپیک، قطعیت خرید نداره!
    اما واقعاً با 6/5 میلیون میشه، بهترین سیستم Mid-Range رندرینگ رو لیست کرد به طوری که بهترین خروجی ممکن رو در قبال داشتن بهترین نسبت قیمت به کارایی ارائه بده!
    امتیازها
    7,895
    سطح
    59
    486
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    برخلاف نظر بعضي دوستان كه ميگن تاثير گرافيك خيلي زياد هست اصلا به اينصورت نيست
    براي گرافيك هزينه زياد نكن چون فايده اي نداره خودم چند سال هست با سيستم هاي مختلف با گرافيك هاي مختلف كار كردم اختلاف زيادي وجود نداره پولتو بيخودي براي خريد گرافيك هدر نده
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دوستان عزیز کلاً من گیج شدم تموم شد رفت پی کارش !!!! :D

راستی فکر می کنم این پست جناب استارتر آقا مجتبی عزیز گم شد میون بحث های داغ و نفس گیر اساتید !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mj2855 نمایش پست ها
    پیشنهاد بدین لطفا چاره ای نیست.....
    هارد 1ترا بسه چون یه 1 ترا دارم.
    با این پست فقط باید صبر کرد تا استارتر تشریف بیارن ! چون ظاهراً به سیستم 6 میلیونی راضی شدند از نظر بودجه ! :-o
    باید دید که بودجشون بازم بیشتر هست یا نه ؟!!! :-?? :-?

امتیازها
    7,841
    سطح
    59
    284
    کاربر انجمن
    با سلام.
    من با هر دو موتور رندر کار کردم .
    برای این که با هر دو خوب بتونید کار کنید (محیط مکس و لومیون) و رندر لومیون ، میتونید کارتgtx 580 دست دوم یا gtx 660ti تهیه کنید .
    سیستم حسام عزیز ، بهترین پیشنهاد برای بودجه شماست و فقط گرافیک کمی ضعیف است (البته اونطوری که میگم ضعیف نیست از بهترین گرافیک های لپتاپ های موجود ، باز هم بهتره ! ) پس اگه خیلی سنگین نشه کارت تو لومیون ، میکشه و خوب هم جواب میده .)

در ضمن VRAY-RT در وی ری فقط از گرافیک استفاده میکنه که به کار شما نمیاد و رندرتون بر پایه سی پی یو گرفته میشه !

موفق باشی
    امتیازها
    1,063
    سطح
    17
    0
    کاربر جدید
    رندر واسه VRAY-RT را مکس یا اسکتچاپ هیچ ربطی به رم یا گرافیک ندارههههههههههه
    اگه کار کرده باشید میفهمید که اگه بخواهید 3دی ساپورت کنه یه گرافیک آشغال کخ ساپورت 3دی هم داشته باشه کافیه واسه رندر برد و سی پی یو خیلی قوی لازم هست حتی رم بالا هم نمیخواد اگه سی پی یو قوی داشته باشید 99% مشکل حل میشه کافیه برید تو سایت شرکت ASUS که برد های تخصصی گرافیکی تولید میکنه و اونجا راهنمایی راجع به یرد واسه رندر بخواید میبینید که جوابشون برد و سی پی یو هست.
    ویرایش توسط ARMIN : 2014/06/29 در ساعت 17:42 دلیل: لحن نامناسب!
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    مرد مومن حداقل یه نگاهی به تاریخ تاپیک بکنی بد نیست.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع