ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 7 از 15 نخست ... 56789 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 142
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    رضا جان و بچه ها، درایور این دستگاه رو میخوام.

دستگاه سه کاره
    Samsung SCX-4623F

تو سایت خودش یه لینکی رو داده واسه دانلود ولی وقتی روش کلیک میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده.
    @};-
    امتیازها
    14,814
    سطح
    78
    176
    کاربر انجمن
    سلام
    برای دانلود انواع درایور و بروزترین اونها و برای هر سیستمی فقط کافیه برنامه ی Driver Identifier رو نصب کنید. خیلی کوچک و ساده.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    رضا جان و بچه های توی خونه:D درایور یکی از آشغال ترین محصولات یکی از آشغال ترین شرکت های دنیا رو میخوام.

دستگاه سه کاره
    Samsung SCX-4623F

تو سایت خودش یه لینکی رو داده واسه دانلود ولی وقتی روش کلیک میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده.
    سایتشم آشغاله!
    سامسونگ باید همون بسته بندی سبزیجاتش رو ادامه میداد.....
    @};-

ناصر جان اتفاقا من خیلی از درایورهای سامسونگ رو دارم دانلود میکنم و در این لینک هم به راحتی با کلیک میتونید اینکار رو انجام بدید.در ضمن اون قسمت سامسونگ هم در سال 1938 با بدو ورود به کار تولید و تجارت مواد غذایی به چین بود و هیچ وقت سامسونگ چیزی رو بسته بندی نمیکرد.اگر هم آشغال بود الان در رتبه هفتم در بورس جهانی بین میلیون ها شرکت قرار نداشت.ساده ترین کار ممکن برای این شرکت،آپلود درایوهای محصولات است.تصاویر زیر هم بابت عکس العمل میتونید مشاهده کنید.متاسفانه ایرانی جماعت به جز توهین و...کار بهتری از دستش بر نمیاد.در کمتر از 2 دقیقه انجام شد!

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 152
حجم: 188.7 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2.jpg
مشاهده: 147
حجم: 75.1 کیلو بایت
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    ناصر جان اتفاقا من خیلی از درایورهای سامسونگ رو دارم دانلود میکنم و در این لینک هم به راحتی با کلیک میتونید اینکار رو انجام بدید.در ضمن اون قسمت سامسونگ هم در سال 1938 با بدو ورود به کار تولید و تجارت مواد غذایی به چین بود و هیچ وقت سامسونگ چیزی رو بسته بندی نمیکرد.اگر هم آشغال بود الان در رتبه هفتم در بورس جهانی بین میلیون ها شرکت قرار نداشت.ساده ترین کار ممکن برای این شرکت،آپلود درایوهای محصولات است.تصاویر زیر هم بابت عکس العمل میتونید مشاهده کنید.متاسفانه ایرانی جماعت به جز توهین و...کار بهتری از دستش بر نمیاد.در کمتر از 2 دقیقه انجام شد!
    ناصر جان من هم دانلود کردم ازلینکی که امیر حسین جان دادند که ازسایت رسمی سامسونگ هست و مشکل نبود در دانلودش
    این درایور درایور مشترک هست که کلیه نسخه های ویندوز رو به همراه نسخه 32 و 64 بیتی در همون تک فایلی که دانلود می کنید جواب میده
    البته درایور اسکنر دستگاه مجزاست که باید توضیح می دادید چه درایورهایی رو از این دستگاه لازم دارید ضمن اینکه طبق قانون تاپیک برای درخواست درایور باید علاوه بر مدل دستگاه ، نسخه ویندوز و 32 یا 64 بیتی بودنش مشخص بشه
    اگرچه در معدود مواردی بعضی برندهابرای محصولاتشون درایور مشترک ارائه میدن ولی دلیل بر رعایت نکردن اصل قانون تاپیک نخواهد بود !
    درضمن بهتر بود اول از صحت درایوری که پیدا کردید مطمئن میشدید بعد کل برند سامسونگ رو به همراه کلیه محصولات وابسته آشعال تلقی می کردید و سامسونگ رو به بسته بندی سبزیجات توصیه می کردید !!
    گرچه در حوزه ماشین های اداری سامسونگ رو مثل HP و Canon در بعد فنی آنچنان نمی پسندم منتها حداقل از ساپورت نرم افزاریش میشه رضایت کامل داشت و ضعیف بودن یک برند در یک حوزه خاص نسبت به حوزه های دیگری که در اون بسیار قدرتمند ظاهرشده شایسته نیست که کل برند به خاطر اون ضعف زیرسؤال بره !
    از شما به عنوان کاربر حرفه ای این فروم چنین صحبتی در مورد برندها انتظار نمیره حداقل اون هم در تاپیک های فنی ! @};-
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/08/10 در ساعت 21:33
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    امیرحسین جان و رضای عزیزم.
    ممنونم بابت لینک ها و راهنمایی@};-

در مورد سامسونگ حرفی نمیزنم تا تاپیک از مسیرش خارج نشه. اما فقط نمیدونم چرا اینقدر به شما برخورد و با وجود اینکه من به شما هیچ توهینی نکردم اینجوری دارین صحبت میکنید انگار که به شما حرفی زدم که دارید با من بد صحبت میکنید.
    خودتون میدونید من روی چه برندهایی تعصب دارم، همیشه وقتی که بچه ها اون برندها رو مزخرف و به درد نخور نام بردن هیچ وقت من هیچ عکس العملی نشون ندادم چون هر کسی نظر و عقیده ی خودشو داره. من هر تعصب و علاقه ای که داشته باشم واسه خودمه، نمیام به خاطر فلان برند به دوستام توهین کنم و جوری حرف بزنم که از دستم ناراحت بشن، درست کاری که شما کردین.

نمیدونید من اون روزی که اون پست رو دادم چقدر تو فشار بودم (چون مسئول محل کارم یه کاری رو به من سپرده بود و همون لحظه دستگاه هم خراب شد، ضمن اینکه قبلا هم همه اش خراب میشد هربار به یه دلیل) هر کاری کردم این دستگاه راه نیوفتاد و از اون جایی که عصبانی بودم و از این برند سابقا به شدت بدم میومد گفتم سامسونگ آشغاله. منظور بدی نداشتم.
    به هر حال اگه حرفی زدم که باعث ناراحتی شما دو دوستم شد من عذرمیخوام.

پست قبلی ویرایش شد....
    @};-
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    سلام:
    این درایورها رو برای xp-sp3 x86 نیاز دارم:
    ۱- Realtek PCIe GBE Family Controller به عنوان Network Adapter که ویندوز ایکس پی اینطوری نوشته( و البته برای شرکت
    Realtek هم هست)

۲- درایور Intel HD که البته در صفحه اول تاپیک دیدم و لینک دانلودش رو به دانلود منیجر دادم -( ولی نمی دونم ۳۲ بیتی ایکس پی رو هم ساپورت خواهد کرد یا نه ؟ برای همین می پرسم!!!)

و یه سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینکه از مطالب دوستان خوندم که زیاد توصیه نمیکنن Driver Pack Solution رو چرا ؟ دلیلش چیه؟[-X
    امتیازها
    13
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    سلام ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    ویندوز 10 نصب کردم ولی کارت گرافیکم رو داخل دیوایس منیجر نمیاره و نمیتونم درایور رو نصب کنم مشخصات سیستم :
    Mb:asrock fitality
    Cpu:4460
    Vga : zotac 950amp
    مچکر
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط emsh نمایش پست ها
    ویندوز 10 نصب کردم ولی کارت گرافیکم رو داخل دیوایس منیجر نمیاره و نمیتونم درایور رو نصب کنم مشخصات سیستم :
    مچکر
    کارت گرافیک را در اسلات های دیگر pci اکسپرس مادربورد امتحان کردید؟ در داخل بایوس هم کارت مشخص نیست؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    کارت گرافیک را در اسلات های دیگر pci اکسپرس مادربورد امتحان کردید؟ در داخل بایوس هم کارت مشخص نیست؟
    محمد علی جان تاپیک مشکلات نیست اینجا . فقط درایور هرکاربری درخواست کرد ارائه بدید و از هرنوع مشاوره دیگه جداً خودداری کنید .

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط emsh نمایش پست ها
    مچکر
    سلام .
    به انجمن سخت افزار خوش آمدید
    اینجا و در این تاپیک صرفاً درایور ارائه میشه .
    برای حل مشکلتون در بخش سؤالات و مشکلات سخت افزاری تاپیک ایجاد کنید
    http://forums.sakhtafzarmag.com/foru...A7%D8%B1%DB%8C

صفحه 7 از 15 نخست ... 56789 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 142

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع