ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 51 از 86 نخست ... 41495051525361 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 858
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط eh3an.94 نمایش پست ها
    سلام خرید پاور کارکرده معقول هست یا نه؟
    سلام دوست عزیز،

این موردی که گفتین بستگی به خیلی موارد داره:

-از چه برندی و چه مدلی هست
    -چقدر کار کرده
    -دوره ضمانتش تمام شده یا هنوز برقراره
    -نیازهای سیستمی که قراره براش خریداری بشه تامین می کنه یا خیر

در کل بنده شخصا این کار رو توصیه نمی کنم چون ممکنه عیب و ایرادی داشته باشه که صاحبش تصمیم به فروش گرفته یا حتی ممکنه نعمیری باشه. مگر اینکه فروشنده رو بشناسید و در مورد درستی گفته هاشون مطمئن باشید و اینکه تهیه پاور نو مقدور نباشه.
    امتیازها
    838
    سطح
    15
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

این موردی که گفتین بستگی به خیلی موارد داره:

-از چه برندی و چه مدلی هست
    -چقدر کار کرده
    -دوره ضمانتش تمام شده یا هنوز برقراره
    -نیازهای سیستمی که قراره براش خریداری بشه تامین می کنه یا خیر

در کل بنده شخصا این کار رو توصیه نمی کنم چون ممکنه عیب و ایرادی داشته باشه که صاحبش تصمیم به فروش گرفته یا حتی ممکنه نعمیری باشه. مگر اینکه فروشنده رو بشناسید و در مورد درستی گفته هاشون مطمئن باشید و اینکه تهیه پاور نو مقدور نباشه.
    ممنون از پاسختون
    من در یکی از فروم های معروف فروشنده ای رو دیدم که به تعداد زیاد و از برند مختلف پاور کارکرده میفروختن که احتمالا تعمیر شده هستن
    مثلا یک نمونه
    (1 ماه کارکرد و در حد نو!) 560,000 :*PSU: Enermax Revolution 87+ 1000W *Gold گارانتی نداره فک کنم
    فروشنده به نظر معتبر هستن چون مشتریاشون زیاد بود و فیدبک ها راضی کننده بود و حتی امکان خرید حضوری هم هست
    یک نمونه دیگر
    گرین 1200B-OC == تمیز - کابل کامل - (370 هزار تومان)
    ولی فروشنده زیاد معتبر نیست اما بازم امکان خرید حضوری هست و اطمینان دادن پاور پلمپه کارکردش نا معلوم
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    ممنون از پاسختون
    من در یکی از فروم های معروف فروشنده ای رو دیدم که به تعداد زیاد و از برند مختلف پاور کارکرده میفروختن که احتمالا تعمیر شده هستن
    مثلا یک نمونه
    (1 ماه کارکرد و در حد نو!) 560,000 :*PSU: Enermax Revolution 87+ 1000W *Gold گارانتی نداره فک کنم
    فروشنده به نظر معتبر هستن چون مشتریاشون زیاد بود و فیدبک ها راضی کننده بود و حتی امکان خرید حضوری هم هست
    یک نمونه دیگر
    ولی فروشنده زیاد معتبر نیست اما بازم امکان خرید حضوری هست و اطمینان دادن پاور پلمپه کارکردش نا معلوم

خواهش می کنم دوست عزیز،

ببینید راستش اینکه به موارد این چنینی اعتماد کنید یا نه و ازشون خرید کنید یا نه تصمیمی هست که شما باید بگیرید و کسی نمی تونه بهتون تضمینی بده.

مثلا پاوری که گارانتی نداره (مدت ضمانتش تمام شده) بعید به نظر می رسه که فقط یک ماه کار کرده باشه. البته نمی خوام بنا رو بر عدم صداقت فروشندگان بگذارم ولی باید همه احتمالات رو در نظر گرفت.

بنده شخصا فکر می کنم بعضی قطعات رو دست دوم هم میشه استفاده کرد. مثلا پردازنده اگر سالم باشه سالمه و چیزی نیست که بگیم شاید در مقطعی صاحب قبلی تعمیرش کرده باشه. همین طور رم، اگر تست هایی مثل memtest86 رو پاس کنه مشکلی نداشته باشه قابل استفاده هست.

ولی قبلا هم عرض کردم، قطعاتی مثل هارد درایو که استهلاک مکانیکی هم دارند یا قطعه ای مثل منبع تغذیه که (قسمت های قایل تعمیر و تعویض زیادی داره) در واقع کارکرد درست و عمر مفید تمام قطعات به نوعی به این بخش بستگی داره خریدن دست دومش همیشه با میزانی ریسک همراه هست و بنده توصبه نمی کنم.

به این مساله هم فکر کنید که به قیمت خریدن یک پاور با قیمت کمی ارزان تر از قیمت یک پاور نو تمام سیستم رو در معرض میزانی ریسک قرار میدین. مضافا بر اینکه اگر خود پاور هم مشکلی پیدا کنه اولا گارانتی نداره و اگر تعمیر پذیر نباشه رسما پولتون رو دور ریختین و اینکه قطعا عمر مفید یک پاور نو رو هم نخواهد داشت.

با این حال خریدار شما هستید و تصمیم با شماست.
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ممنون از پاسختون
    مثلا یک نمونه
    یک نمونه دیگر
    وقتی شما درخواست مشاوره برای خرید پاور میکنی , ایا نباید مشخصات سیستم ات رو بدی؟؟؟؟
    ایا نباید بودجه رو بگی؟؟؟

امتیازها
    838
    سطح
    15
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    خواهش می کنم دوست عزیز،

ببینید راستش اینکه به موارد این چنینی اعتماد کنید یا نه و ازشون خرید کنید یا نه تصمیمی هست که شما باید بگیرید و کسی نمی تونه بهتون تضمینی بده.

مثلا پاوری که گارانتی نداره (مدت ضمانتش تمام شده) بعید به نظر می رسه که فقط یک ماه کار کرده باشه. البته نمی خوام بنا رو بر عدم صداقت فروشندگان بگذارم ولی باید همه احتمالات رو در نظر گرفت.

بنده شخصا فکر می کنم بعضی قطعات رو دست دوم هم میشه استفاده کرد. مثلا پردازنده اگر سالم باشه سالمه و چیزی نیست که بگیم شاید در مقطعی صاحب قبلی تعمیرش کرده باشه. همین طور رم، اگر تست هایی مثل memtest86 رو پاس کنه مشکلی نداشته باشه قابل استفاده هست.

ولی قبلا هم عرض کردم، قطعاتی مثل هارد درایو که استهلاک مکانیکی هم دارند یا قطعه ای مثل منبع تغذیه که (قسمت های قایل تعمیر و تعویض زیادی داره) در واقع کارکرد درست و عمر مفید تمام قطعات به نوعی به این بخش بستگی داره خریدن دست دومش همیشه با میزانی ریسک همراه هست و بنده توصبه نمی کنم.

به این مساله هم فکر کنید که به قیمت خریدن یک پاور با قیمت کمی ارزان تر از قیمت یک پاور نو تمام سیستم رو در معرض میزانی ریسک قرار میدین. مضافا بر اینکه اگر خود پاور هم مشکلی پیدا کنه اولا گارانتی نداره و اگر تعمیر پذیر نباشه رسما پولتون رو دور ریختین و اینکه قطعا عمر مفید یک پاور نو رو هم نخواهد داشت.

با این حال خریدار شما هستید و تصمیم با شماست.
    واقعا ممنون که وقت گذاشتید شرمنده کردید @};-
    بنده میخواستم پاور رو دسته دوم بگیرم که قیمت تمام شده سیستم کمتر بشه
    پس با این شرایط سعی میکنم پاور نو بخرم پون قطعه ی مهمی هست
    شاید cpu رو کارکرده بگیرم چون ریسکش کم تره
    با تشکر
    امتیازها
    838
    سطح
    15
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    وقتی شما درخواست مشاوره برای خرید پاور میکنی , ایا نباید مشخصات سیستم ات رو بدی؟؟؟؟
    ایا نباید بودجه رو بگی؟؟؟
    مدیر جان سیستم ندارم ولی میخوام بخرم
    شرمنده که من هی سوال میپرسم در بخش های مختلف راستش من شرایطم یه خورده خاصه چون میخوام برای خرید سیستم وام بگیرم از بانک و مبلغ وامی هم که بهم میدن بر اساس قیمت سیستمم هست یعنی من فاکتور رو از مغازه ای که میخوام ازش خرید کنم میگیرم به بانک تحویل میدم اندازه قیمت همون فاکتور بهم وام میدن البته تا وقتی پول رو به حسابم واریز کنن یک ماه طول میکشه
    دیگه ببخشید
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    خب مرد مومن , تا یک ماه ممکن هست موجودی اون قطعه تمام بشه و هم قیمتش افزایش/کاهش پیدا کنه
    شما باید تمام قطعات رو مشخص کنی و در انتها پاور خرید بشه
    نه اینکه اول پاور رو بگیری

امتیازها
    838
    سطح
    15
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    خب مرد مومن , تا یک ماه ممکن هست موجودی اون قطعه تمام بشه و هم قیمتش افزایش/کاهش پیدا کنه
    شما باید تمام قطعات رو مشخص کنی و در انتها پاور خرید بشه
    نه اینکه اول پاور رو بگیری
    بله حق با شماست
    قطعاتی رو که در ذهن داشتم در نرم افزار محاسبه گر پاور سایت enermax وارد کردم و توان مصرفی 500 رو نشون داد منم گفتم پاور 1000وات کارکرده بگیرم مناسبه و واسه اینده هم خوبه
    دیگه چون میخوام وام بگیرم مجبورم ریسک نوسانات قیمت رو قبول کنم =((
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    بله حق با شماست
    قطعاتی رو که در ذهن داشتم در نرم افزار محاسبه گر پاور سایت enermax وارد کردم و توان مصرفی 500 رو نشون داد منم گفتم پاور 1000وات کارکرده بگیرم مناسبه و واسه اینده هم خوبه
    دیگه چون میخوام وام بگیرم مجبورم ریسک نوسانات قیمت رو قبول کنم =((
    برادر من یجور میگی باس ریسک کرد هرکی ندونه فکر میکنه رو هر قطعه ای 50% میکشن !!!!!!!!
    عزیزه من این 10 / 20 تومن ها به جا میرسه اخه ؟! نکن نساز
    خرید پاوره دست دوم هم به هیچ وجع منطقی نخواهد بود ( به قول خودم شیره و پیرش کشیدن میخوای از شاخ گاوه کره بگیری ؟ ) ...
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    838
    سطح
    15
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط invoker نمایش پست ها
    برادر من یجور میگی باس ریسک کرد هرکی ندونه فکر میکنه رو هر قطعه ای 50% میکشن !!!!!!!!
    عزیزه من این 10 / 20 تومن ها به جا میرسه اخه ؟! نکن نساز
    خرید پاوره دست دوم هم به هیچ وجع منطقی نخواهد بود ( به قول خودم شیره و پیرش کشیدن میخوای از شاخ گاوه کره بگیری ؟ ) ...
    نه واسه من مهم نیست نوسان البته فک نکنم نوسان خاصی هم باشه چون توجه کردم به کامنت مدیر احساس کردم <مرد مومن> رو با فریاد گفته
    واسه همین گفتم ریسک دیگه :D
    بله در مورد پاور هم شما و اقای aliyar درست میفرمایید تصمیم گرفتم اکبند تهیه کنم
    شاید cpu رو دسته دوم گرفتم شاید اگه گیرم بیاد البته
صفحه 51 از 86 نخست ... 41495051525361 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 858

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)