ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    365
    سطح
    7
    18
    کاربر جدید

راهنمای برای خرید اسپیکر تا 150

سلام به همگی:|

خب من واسه سیستم اینجا یه مشاوره گرفتم که هرچند آنچنان که بایدو شاید دوستان راهنمایی نکردند ولی خب راضی بودم و به نتیجه رسیدم.;)

حالا میخوام واسه یکی از آشناها یه اسپیکر در حد 150 حالا یه کم بالا پایینش مشکلی نیست مثلا 170 اینام بود مشکلی نیست ولی سعی بشه تا همون 150 ردیفش کنین:D
    کیفیتش صداش خوب باشه کلا شیکو مشکی پسند!

خودم چند نمونه دیدم ولی خب گفتم بیام حالا یه راهنمایی هم بگیرم ببینم چی میشه.
    مرسی
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    مدل زیر پیشنهاد می شود. قیمت داخل بازار کمتر از قیمت سایت چاره است و به بودجه شما می خورد.

http://www.chare.ir/index.php?dispat...oduct_id=74824
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط HamidTM نمایش پست ها
    سلام به همگی:|

خب من واسه سیستم اینجا یه مشاوره گرفتم که هرچند آنچنان که بایدو شاید دوستان راهنمایی نکردند ولی خب راضی بودم و به نتیجه رسیدم.;)

حالا میخوام واسه یکی از آشناها یه اسپیکر در حد 150 حالا یه کم بالا پایینش مشکلی نیست مثلا 170 اینام بود مشکلی نیست ولی سعی بشه تا همون 150 ردیفش کنین:D
    کیفیتش صداش خوب باشه کلا شیکو مشکی پسند!

خودم چند نمونه دیدم ولی خب گفتم بیام حالا یه راهنمایی هم بگیرم ببینم چی میشه.
    مرسی
    سلام حمید جان ! آخه کسی موقع سلام کردن اینجوری خودشو ناراحت می گیره ؟!! من بد راهنمایی کردم ؟!! هرسؤالی بود تا جایی که میدونستم جواب ندادم ؟!! بهت کیس استقلالی پیشنهاد ندادم و با هم نخندیدیم ؟!! دیشب از بس سرعت فروم کند بود زجرکش شده بودم و می خواستم با سر برم تو مانیتور !!! ~X(:((
    الآن هم که شخصاً مدیریت کل عزیز به شما مناسب ترین گزینه رو پیشنهاد دادند !!

امتیازها
    365
    سطح
    7
    18
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    مدل زیر پیشنهاد می شود. قیمت داخل بازار کمتر از قیمت سایت چاره است و به بودجه شما می خورد.

http://www.chare.ir/index.php?dispat...oduct_id=74824
    اسپیکر خیلی خوبیه اقا دمت گرم;)
    فقط اگه تو بازار اینجا پیدا بشه خیلی خوبه.:-?
    قصدم این بود اینترنتی بگیرم براش ولی حالا که میبینم بهتره یه گشتی بزنم.
    مرسی
    امتیازها
    365
    سطح
    7
    18
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    سلام حمید جان ! آخه کسی موقع سلام کردن اینجوری خودشو ناراحت می گیره ؟!! من بد راهنمایی کردم ؟!! هرسؤالی بود تا جایی که میدونستم جواب ندادم ؟!! بهت کیس استقلالی پیشنهاد ندادم و با هم نخندیدیم ؟!! دیشب از بس سرعت فروم کند بود زجرکش شده بودم و می خواستم با سر برم تو مانیتور !!! ~X(:((
    الآن هم که شخصاً مدیریت کل عزیز به شما مناسب ترین گزینه رو پیشنهاد دادند !!
    سلام
    نه باو ناراحتی چیه فقط ازین اسمایل:| خوشم میاد تو اکثر پستامو چتامو اینا هستش:D
    شما که خوب راهنمایی کردی دمتم گرم.لابد کلا قطعاتم خوب بوده که کس دیگه ای نظر نداد:-?:D
    دم شومائو مدیر گرم.بریم ببینیم میشه اسپیکرو پیدا کرد یا نه از خود نت سفارش بدم.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط HamidTM نمایش پست ها
    سلام
    نه باو ناراحتی چیه فقط ازین اسمایل:| خوشم میاد تو اکثر پستامو چتامو اینا هستش:D
    شما که خوب راهنمایی کردی دمتم گرم.لابد کلا قطعاتم خوب بوده که کس دیگه ای نظر نداد:-?:D
    دم شومائو مدیر گرم.بریم ببینیم میشه اسپیکرو پیدا کرد یا نه از خود نت سفارش بدم.
    آخه این اسمایل کاربرد خاص خودشو داره ! در جای نامناسب استفاده بشه طرف مقابل منظور بد برداشت می کنه !
    اگه بتونی این مدل رو با گارانتی آواژنگ پیدا کنی بهتره ! هم مدت گارانتیش بیشتره هم شناخته شده تر هست !
    راستی خودمم مدیرما !!! :D;)

امتیازها
    833
    سطح
    15
    36
    کاربر اخراجی
    سلام
    میشه نظرتون رو راجب به این اسپیکر بگید؟ آیا وایرلس بودن مشکلی در کارایی و کیفیت صدا ایجاد نمیکنه؟
    Creative Inspire S2 Wireless

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع