ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    امتیازها
    7,425
    سطح
    57
    59
    کاربر انجمن
    ممنون از لطف شما درمورد راهنمایی هاتون ولی اگر می بینید که در مورد یک چیز این همه مطلب پیش میاد از رویا که نیست بلکه سوالیست در قالب یک جمله بیان می کنیم و اگر شما نیز می گوید این سوالات مثل داستانهای تخیلی می باشد پس بگویید که نباید تو انجمنی که برای چنین کارهایی ساخته شده بیان شود من فقط یک کاربرم که یک سری سوالات برایم پیش امده و بیان می کنم و بعد از جواب هر کامنت به نتیجه که باید طی ضرری که در اینده شاید برایم پیش خواهد امد جلوگیری کنم
    اگرشما فکر می کنید که من با این کامنت ها دارم داستان علمی تخیلی تعریف میکنم عیبی نداره یک تخلف دیگر اضاف کنید و بگوید بخاطر منطقی نبود و رویا پردازی محروم می شوید از این پست
    من نمی دونستم اگر تو یک انجمن درمورد یک چیزی سوالی پیش بیاد اینطوری مشکل به داستان ختم میشه ولی با همه ی اینا یک کاربر حق سوال پرسیدن رو داره نه اینه از گفته های ان به داستان تخیلی یاد بشه
    با تشکر از دوستانی که تو این زمینه از تشکرات فراوانی یاد میشود و در مورد سوالاتی که شاید در ذهن هرکسی دیگر پیش بیاید همکاری نکرد اند
    این موقعیت خوبی شد که بدونم اینجا برای سوالات حتی برای دل گرمی احترامی قائل نباشند
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rs2013 نمایش پست ها
    ممنون از لطف شما درمورد راهنمایی هاتون ولی اگر می بینید که در مورد یک چیز این همه مطلب پیش میاد از رویا که نیست بلکه سوالیست در قالب یک جمله بیان می کنیم و اگر شما نیز می گوید این سوالات مثل داستانهای تخیلی می باشد پس بگویید که نباید تو انجمنی که برای چنین کارهایی ساخته شده بیان شود من فقط یک کاربرم که یک سری سوالات برایم پیش امده و بیان می کنم و بعد از جواب هر کامنت به نتیجه که باید طی ضرری که در اینده شاید برایم پیش خواهد امد جلوگیری کنم
    اگرشما فکر می کنید که من با این کامنت ها دارم داستان علمی تخیلی تعریف میکنم عیبی نداره یک تخلف دیگر اضاف کنید و بگوید بخاطر منطقی نبود و رویا پردازی محروم می شوید از این پست
    من نمی دونستم اگر تو یک انجمن درمورد یک چیزی سوالی پیش بیاد اینطوری مشکل به داستان ختم میشه ولی با همه ی اینا یک کاربر حق سوال پرسیدن رو داره نه اینه از گفته های ان به داستان تخیلی یاد بشه
    با تشکر از دوستانی که تو این زمینه از تشکرات فراوانی یاد میشود و در مورد سوالاتی که شاید در ذهن هرکسی دیگر پیش بیاید همکاری نکرد اند
    این موقعیت خوبی شد که بدونم اینجا برای سوالات حتی برای دل گرمی احترامی قائل نباشند
    همنام گرامی ! آقا آرمین به طور کامل همه چیز رو از جمله شرایط قطعات دست دوم ، کم بودن بودجه با توجه به نیاز شما توضیح دادند و نیازی به تکرار مکررات نیست !
    این مشکل شماست که متوجه دلسوزی اساتید اینجا نیستید و فقط می بینید که به یک سؤال شما جواب مورد دلخواه شما داده نمیشه و این قضیه رو حمل بر بی توجهی یا عدم پاسخگویی یا عدم همکاری اساتید می دانید ! در حالی که اساتید اینجا به این علت به بعضی از سؤالات پاسخ نمیدهند که به شما راهنمایی غلط صورت نگیره ! اگر فکر می کنید جای دیگری می توانید به پاسخ سؤالتون به طور صحیح و کامل برسید پس بسم الله ! این گوی و این میدان !
    یا اگر شما قصد کاری رو که در پست 9 بهش اشاره کردید به طور حتمی دارید ، پس چرا مشاوره می گیرید ؟!!
    من فقط میتوانم برایتان آرزوی موفقیت کنم و همچنین آرزو کنم که طعم و نتیجه تجربه عملی حاصل از مشاوره صحیح را از اساتید اینجا را بچشید !

امتیازها
    109,644
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    عزيز دلم، من بيش از 50 بار اين پست شماره ى 9 شمارو خوندم. متاسفانه توانايى مغز حقير محدوده، و من نتوانستم هيچ مفهمومى ازش دريابم. از دوستان ديگه كه متوجه شده اند خواهش ميكنم من رو متوجه كنند.

بعدش هم حرف بدى نزدم، من نگفتم سوال كردن روياست. متوجه عرايض من نشديد. ببنيد، چه شما به عنوان كاربرى كه سوال براتون پيش آمده و چه من به عنوان كسى كه انتظار داريد راهنمايى كنه، همينكه بياييم با هم (جفتمون) فكر كنيم فلان قطعه رو با قيمت فرضى خودمون دست دوم بگيريم و به جاش با اختلاف قيمت فرضى بدست ْآمده فلان قطعه رو بيشتر بگيريم و بعدش تو اون قطعه اى كه جايگزين ميكنيم جاى ارتقا رو هم در نظر بگيريم.

اسمش خواب و خيال و رويا است، چه شما اينطورى فكر كنيد روياست و چه من اينطورى پيشنهاد بدم روياست.

واقعيت اينه، براى ارتقاى سيستم AMD‌ كه داشتم، ميخواستم يك مادربرد معمولى 1155 و پردازنده ى i5 3570K بگيرم. من ساعت 6 بعد از ظهر تصميم به فروش 3 قطعه گرفتم، گرافيك، مادربرد، پردازنده! با حساب خودم،‌ در صورت فروش اين 3 قطعه حتى با نازلترين قيمت ممكن، تازه پول هم اضافه مى آوردم. ساعت 7 شب تاپيك فروش زدم، تا ساعت 12 شب براى هر سه جنس مشترى داشتم. فردا صبحش ساعت 11 با فروشگاه كامپيوتر تماس گرفتم و قيمت قطعاتى رو كه ميخواستم پرسيدم، دقيقا" با انتظارم يكى بود و من در ضورت فروش اون سه قطعه و خريد قطعات مورد نظرم، 50 هزار تومان هم اضافه مى آوردم. ظرف 4 ساعت از خريداران سه قطعه خواستم پول را به حسابم واريز كنند، كه كردند. ساعت 3 به فروشگاه كامپيوتر مراجعه كردم و در كمال وحشت، نه تنها 50 هزار تومن زياد نيومد، بلكه كم هم آوردم! طورى كه ناچار شدم آشغالترين مادربرد موجود 1155 رو بخرم و بازهم بدهكار بمونم. اينقدرى فروشنده وضعيت من رو ديد ناراحت شد كه قطعات رو به من داد و ازمن خواست ظرف 2 روز اقدام به تسويه كنم.

يعنى از تصميم به فروش و خريد،‌كمتر از 24 ساعت نگذشته بود، هيچ كدام از برنامه هاى من درست درنيومد چون علمى تخيلى فكر كرده بودم. ما اين تجربه ها رو كرديم، داغ قطعه ديديم، از روى دلخوشى و بيخيالى نيست كه يك حرفى ميزنيم.

ضمنا" در هيچ جايى من بى احترامى نكردم. علمى تخيلى حرف نامربوطى هم نبود. مبحث ما علمى است و رويا هم از تخيل مياد. من هم پست هاى علمى تخيلى زياد ميدم. حرف بدى نيست كه به دل گرفتيد عزيز.
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/10/19 در ساعت 12:26
    امتیازها
    7,425
    سطح
    57
    59
    کاربر انجمن
    من عذر خواهی می کنم قصد جسارت به کسی نبود فقط درمورد یک سیستم تحلیل صورت میگیره و جوابی داده میشه
    ولی گاهی مواقع جوابها طوری گفته می شه که کاربر فکر میکنه در سوالش به کسی یا چیزی به دور از منطق اشاره کرده که نمی تونه جواب های درستی دریافت کنه الونم من کخ برای خرید یک سیستم اینجا اومدم بی هدف نیست هدفمه که دارم برای وقت میزارم
    من فهمیدم واقعیت من نسبت به بوجه سیستم پیشنهاد میدهید و اگره م ارتقاع میخواهم بدهم در همان حدود جواب گو هست این درست
    اما سوال من اینه ایا مادربورد ASUS نیست به گیگا برتری نداره چون نمایندگی گیگا در مشهد هست و طبق گارانتهای که توی جوابگو یی ها نما ینده نسبت به گارانتی توی تاپتیک های مورد نظر خوندم خوب جواب میدن برای همین اقا حسام گفته اند نسبت به بوجه من ASus فقط جواب گو هست
    با ایت تفاسیر اگر یک درصدم احتمال این میره که مادربورد گیگا بهتر جواب میده میتونم تا به بوجم اضاف کنم و یک مدل در همن رنج بگیرم یا از قطعات دیگه بزنم به اون اضافه کنم الان مادربود 380 میتونم تا 450 هم خرج کنم نمیخوام اصل قطع که مادربورد باشه از نظر کارییه پایین بیاد بازم اق حسام گفتند جواب گو هست تا حدو.دی بازم نظر عموم با این شرتیط به چه صورت قصد بی احترامی به اق حسام نشه فقط دوستان اگز نظری در مورد مادربورد دارن بدن ممنون میشم
    بازم تشکر فراوان به دوستان گرامی سخت افزار این خلع که ایجاد شده باعث سوعه تفاهم نشه
    امتیازها
    109,644
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    من عذر خواهی می کنم قصد جسارت به کسی نبود فقط درمورد یک سیستم تحلیل صورت میگیره و جوابی داده میشه
    ولی گاهی مواقع جوابها طوری گفته می شه که کاربر فکر میکنه در سوالش به کسی یا چیزی به دور از منطق اشاره کرده که نمی تونه جواب های درستی دریافت کنه الونم من کخ برای خرید یک سیستم اینجا اومدم بی هدف نیست هدفمه که دارم برای وقت میزارم
    من فهمیدم واقعیت من نسبت به بوجه سیستم پیشنهاد میدهید و اگره م ارتقاع میخواهم بدهم در همان حدود جواب گو هست این درست
    اما سوال من اینه ایا مادربورد ASUS نیست به گیگا برتری نداره چون نمایندگی گیگا در مشهد هست و طبق گارانتهای که توی جوابگو یی ها نما ینده نسبت به گارانتی توی تاپتیک های مورد نظر خوندم خوب جواب میدن برای همین اقا حسام گفته اند نسبت به بوجه من ASus فقط جواب گو هست
    با ایت تفاسیر اگر یک درصدم احتمال این میره که مادربورد گیگا بهتر جواب میده میتونم تا به بوجم اضاف کنم و یک مدل در همن رنج بگیرم یا از قطعات دیگه بزنم به اون اضافه کنم الان مادربود 380 میتونم تا 450 هم خرج کنم نمیخوام اصل قطع که مادربورد باشه از نظر کارییه پایین بیاد بازم اق حسام گفتند جواب گو هست تا حدو.دی بازم نظر عموم با این شرتیط به چه صورت قصد بی احترامی به اق حسام نشه فقط دوستان اگز نظری در مورد مادربورد دارن بدن ممنون میشم
    بازم تشکر فراوان به دوستان گرامی سخت افزار این خلع که ایجاد شده باعث سوعه تفاهم نشه
    خوب در مورد گارانتى،‌ بستگى به تجربه و شانس داره، در همين حد بگم، مادربردهاى ايسوز نسبت به پولى كه ميديد به صرفه تر هستند. اما مادربردهاى گيگا گرونتر هستند.

در چنين وضعيتى كه كاربران بودجه ى محدودى دارند من پيشنهاد ميكنم ايسوز بخرن. چون در رنج قيمت پايين، مادربرد ايسوز امكانات بيشترى در اختيارشون ميگذاره و مادربرد بهترى ميتوانند تهيه كنند. من خودم هم مادربرد گيگا دارم و هم ايسوز، از هر دو هم راضى هستم. گيگا رو وقتى خريدم كه وضعم توپ بود،‌ ايسوز رو وقتى خريدم كه وضعم ناجور بود. هر دو هم عالى دارن به كارشون ادامه ميدن.

من خيلى روى گارانتى تاكيد ندارم و بيشتز براى من Performance‌ و نسبت كارايى به هزينه مهمتره. و از اين لحاظ مادربرد ايسوز بهتره.
    امتیازها
    7,425
    سطح
    57
    59
    کاربر انجمن
    اگر به جاي گرافيك Asus يك گرافيك زودك باشه با همون ويژ گيها چطوره خوبه يا نه
    Asus پيدا نميشه اون مارك؟
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع