ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    رئیس و سردسته ی واردات به داخل کشور خودتی آرمین جان! :))
    سریعاً دستور بده گمرک ممنوع الورودش کنن! :D :))
    بگو تا 10 میلیون به حساب گمرک واریز نکنید، نمی تونم اجازه بدم وارد کشورش کنید! :))
    از دست تو حسام جان :))
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran coyote نمایش پست ها
    تازه به قوی ارمین چه طوری میخوای بیاریش
    وزن اون كيس سرور خيليه،‌ تازه اصن گيرم وزنش رو قبول كنند، چطورى‌ ميخوان از بازرسى فرودگاه برن داخل؟ وقتى تا لباس زير آدم هم ميگردن، ميان دل و روده ى سيستم رو روى ميز ميريزن تا چك بشه. خيلى محبت كنند درش رو باز كنند و با مانيتور روشنش كنن ببينن كار ميكنه يا نه.

بحث تحريم ها هم هست. ممكنه از اون لحاظ هم گير بدن كه حالا برو از شركت دل مجوز براى بلامانع بودن ورود اين تجهيزات به ايران بيار!!

تازه اصن همه ى موانع رو پشت سر گذاشتى سرور رو آنبرد هواپيما آورديش تا فرودگاه، موقع تحويل بار، گمرك فرودگاه مياد بالاسر جنس فاكتورش رو ازت ميخواد،‌ بهش ميدى، اونم 50% عوارض برات ميكشه، تا نصف هزينه ى سرور رو هم سود و عوارض پرداخت كنى. فاكتور ندى تا 100% ارزش رو خودش برات عوارض رد ميكنه.

خلاصه، من فقط احتمالات رو مطرح كردم، اميدوارم عاقلانه تصميم بگيرى.
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/10/14 در ساعت 12:40
    امتیازها
    93
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید
    مرسی از همه دوستان ! من هم مثل شمام در مورد خود سیستم با فرنارد بارات و الکس آلوادز دو تا از غول های cg مشورت کردم(دورادور در تماسم باهاشون) ، هر جفتشون کارت گرافیکهای quadro 5000k و 6000k 6گیگی رو بسیار بسیار برتر نسبت به نسل gtx میدونستن!، البته برای رندرینگ و پلی گان سیمولیتور چون تو بحث شیدینگ و تکسچرینگ مثل اینکه خیلی متفاوت ظاهر میشن، 3.200 دلار قیمت هیمن کارته! در مورد cpu هم واقعا موندم ! قصد جسارت نیست اما دوست دارم یاد بگیرم و با علت یکی بگه چرا 4960x بهتره، بنچ مارکی که دوستمون دادن نشون میده 4960 بهتره اما واقعا این درسته؟ 20 مگ کش در مقابل 15 مگ ، 8 هسته در مقابل 6 هسته، 16 تریدس در مقابل 12 تریدس !!دوستانی که رندر کار میکنن میدونن تریدس یکی از اساسی ترین نکات بالارفتن سرعت رندرینگه! اینارو میگم فک نکنید میدونستم میخوام بگم حالیمه نه ! خودم تو این چند روزه با هزار تا بد بختی کنفرانس چت و... با چند تا از Cgartist ها متوجه شدم، در مورد رم هم مهران جان میدونم به سرعت ربطی نداره ، اما موقع ****** کردن خودشو نشون میده نمیدونم شما رندرینگ انجام میدید یا نه ، موقع کار با آبجکتهای "های پولی" رم تماما اشغال میشه فضاش،(16گیگ فعلیم کفاف انیمیت نمیده) در مورد Gtx ها هم حسام جان گفتن ( مارک دنکو و یکی دیگه اسمش یادم نیست دو تا از ویژوال افکتیستهای یو بی سافت) روی کاغذ برترن نه توی gpu رندرینگ! و گفتن مگه میخوای بازی کنی !
    خودمم از خدامه خودم جمع کنم ! اما نیست بابا هیچی اینجا !!! مانیتور "توندر بولت اپل" میخواستم نبود !! رفتم دل ultrasharp u2713h رو بگیرم نبود ! طرف فکر کرد گلابیم مانیتور مدل 2005 دل رو میدادن 1،800،000 ! قیمتش تو دبی 210 دلاره ! مدل 2005 !!!! شما خودتو بزار جای من، رفتم کیس بگیرم 4 تا آهن پاره (بوی دمپایی میداد) به اسم Green x9 بود قیمتای چرت !!!این شد که یکی از اقوام فهمید گفت بزار از دبی بخرم برات! زیاد لپ تاپ آورده ، اما سیستم نه !! من هم اصلا نمیدونم میشه آورد یا چه سختی هایی داره ! اگه شما دستی تو کار دارید صادقانه بگید !!! من واقعا دیگه به گ. خوردن افتادم !!! از اینور هیچی تو بازار نیست ! از اونورم مشکلات واردات، اگه گمرک بخوره بازم نمی ارزه یعنی؟! god help me !!شغل و حرفه ی من اینه ، واقعا هنگ کردم دیگه... توری شده حاضر شدم ماشینمو عوض کنم براش، عمق فاجعه رو دیگه متوجه بشید...
    امتیازها
    93
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید
    یه سئوال الان من مانیتورو خریدم از اونجا !! یعنی رفت داخل پاچم؟! :| dell ultrasharp 2713h 870$دیروز گرفتنش ! من قلبم ضعیفه ها !
    امتیازها
    7,841
    سطح
    59
    284
    کاربر انجمن
    دوست من قیمت دو سی پی یو رو با هم مقایسه کن :)
    قیمت کارتت فقط میشه 9 میلیون تومان ! بله برای شرکتهای انیمیشن اونها بهتره چون میشه تعداد زیادیشونو باهم استفاده کنید ، اما شما دارید با وی ری کار میکنید و شرکت ندارید یا اینقدر فعلا فکر نمیکنم فشار بیارید . درضمن اون کارتها فقط برای سرور و رندرینگ بهینه شدن ، اما کارت های GTX خیلی کارها رو میکنه و با همه چیز سازگاره .

باز هم اگه خواستید با همون قیمت از سایت http://www.dfmrendering.com/ مشاوره بگیرید . میتونن خیلی بهتون کمک کنن .

موفق باشید
    امتیازها
    93
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید
    مرسی حسام جان، من شرکت دارم با برادرم، استودیوی طراحی امینوگر ، حق با شماس خیلی دست بالا گرفتم ! اما دیگه خسته شدیم از بس پروژه های خوب رو از دست دادیم... dfm هم زنگ زدم،خوب برخورد نکردن و فکر میکردن از دماغ فیل افتادن ! در مورد قیمت هم هیچ حرفی نمیزنن و فقط میگن بیاید اینجا امتحان کنید ! الان مشکل بیشتر واردات شد برام تا خرید :) بازم ممنون دوست خوب که کمک میرسونی.
    این آخرین کارمه که سر انیمشین دیگه سیستم یاری نمیکنه منو :)
    امتیازها
    9,250
    سطح
    64
    503
    کاربر انجمن
    20 مگ کش در مقابل 15 مگ ، 8 هسته در مقابل 6 هسته، 16 تریدس در مقابل 12 تریدس !!دوستانی که رندر کار میکنن میدونن تریدس یکی از اساسی ترین نکات بالارفتن سرعت رندرینگه! اینارو میگم فک نکنید میدونستم میخوام بگم حالیمه نه !
    منم درباره گرافیک همون کوادرو 6000 رو گفتم برتر هست ولی cpu چون هر هسته از 4960x یک گیگاهرتز فرکانس بیشتری داره و این برتری رو میرسونه در رابطه با هر هسته
    اگه یه اور کوچولو با این غول کولینگی که حسام نوشته بکنی فاصلت با اون cpu زیاده میشه
    ولی در حالت عادی نظر من درباره cpu اینه که نسبت به قیمت 4960 بهتر هست ولی اگه قیمت رو در نظر نگیریم شاید تست رندرها با کمی تفاوت E5-2665 بهتر باشه و خیلی تایم نزدیکی رو به هم بدن

در رابطه با رم هم موقع پرو ک سی میدونم رمو میخوره ولی اینطوری که من حدس میزنم کارهای شما بالای 100 میلیون پلی هست که رندر میشه . :D
    ارمین جان مشکلاتو گفت ولی در هر صورت تصمیم با خودته.
    شرکت مازستا نمیدونم چرا اینطوریه درست مشاوره نمیده قیمت نمیده، من باشون ارتباط داشتم یه بار خوشم نیومد

این آخرین کارمه که سر انیمشین دیگه سیستم یاری نمیکنه منو
    کار خوبی شده ولی از نظر سنگینی اینکه چیزی نداره :د تعداد پلی چندتاس ؟؟ و سیستمت چیه؟الان
    امتیازها
    93
    سطح
    1
    5
    کاربر جدید
    والا دقت نکردم باید مکسو باز کنم، چون اکثر کارهامو تو Zbrush مدلینگ میکنم وحشتناک میره بالا یه چیز ... این یکی از شاتهای کلوز آپه خیلی لند اسکیپش بازه .
    طوری شده که کل صفحه ****** و یا دسیپلی از باکسه :))
    سیستم فعلیم روم به دیوار:
    cpu core i5 750 2.6
    vga gts250
    ram 16
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan.nick نمایش پست ها
    سیستم فعلیم روم به دیوار:
    cpu core i5 750 2.6
    vga gts250
    ram 16
    عزیز اون سیستم دسکتاپ حداقل 6-7 برابر قدرتمندتر از این سیستم هست!! سرعت کار و خروجی شما رو هم 6-7 برابر بهبود می بخشه!
    دیگه بیشتر میخواید چه بکنید...؟!

شاتل هوایی که نمیخواین بفرستین هوا یا بزرگترین رندرینگ پروژه ی بین المللی که رو عهده دار نیستین که بخواین روی ابر رایانه ها کار کنید! :))
    همین خوبه دیگه... به نظرم زیادی دارید حساسیت به خرج می دیدید.
    شما زمانی خرید خوبی خواهید داشت که با حداقل بودجه، بیشترین بهره وری رو ببرید!
    نه اینکه با حداکثر بودجه تنها کمی بهتر از سیستم دسکتاپی، سیستم سروری بخرید!!

بر خلاف تصورتون که شاید این شیوه بهتر باشه، اما به نظر من بدتر هست!

در هر صورت میل خودتونه و تصمیم گیرنده شما هستید!
    شما نگاهی به بنچمارک ها هم بندازید و اخیراً دیدم، کفه ی ترازو به سمت 780 سنگینی می کنه!
    حالا شما 2 تا 780 رو فرض کنید! اصلاً قابل قیاص نیست!! خییییییییلی برتر از کورادو 6000 و سری کواردوهای سطح پایین تر، تیتان و 7990 و ... خواهد بود!
    اگر هم این کارت 6000 بهتر از حتی اس ال ای 780 هم باشه که به نظر من نیست؛ باز هزینه اش خییییییییییلی گرونه و نسبت قیمت به کاراییش فوق العاده پایینه در برابر 780! قیمتش بیش از دو برابر اس ال ای 780 هست!
    به نظر شما این کارت به موازات قیمت قابل پرداختش، دو برابر قدرتمند تر از sli 780 به شما خروجی میده...؟!!!!

ضمناً فراموش نکنید که تا سه سال دیگه کلاً انقلابی در صنعت سخت افزار به وجود میاد!!
    اومدن پردازنده های اسکالاک و رم های دی دی آر 4 و پی سی آی اکسپرس 4 و یو اس بی 3.1 کلاً سیستم های 15 میلیونی امروزی رو توقف تولید می کنه به صورت کامل و رسمی منقرض می کنه!!!!

بنابراین شما اگر امروز سیستم گران قیمتی بخرید، زمان زیادی نخواهید داشت تا خرید سیستم جدید تر!
    یعنی گذر زمان شما رو قطعاً مجاب به مهاجرت به جدید ترین نسل حاضر (در آینده) تبدیل خواهد کرد!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    هرچی میخوام به قولم عمل کنم نمیشه !!!:((:)) از مشاوره انصراف داده بودما ولی آدم این تاپیک ها رو که میبینه نمیتونه جلوی خودش رو بگیره !!! :)):))
    صرف نظر از مباحث گمرکی و اینها و در کنار غول پیشنهادی آقا حسام و توافق نظر کامل با صحبتهای ایشون که استاد و عزیز ما هستند منم یه سیستم بهتون پیشنهاد میدم که قیمت ها کلاً از سایت Newegg گرفته شده و به $ هست !
    خلاصه دوستان منو ببخشند و تقاضا می کنم استارتر آقا شایان عزیز منو دار نزنند !!!
    CPU پیشنهادی 10 هسته واقعی و 20 رشته مجازی داره با 25 مگ کش و از نسل Ivy-Bridge-E هست (V2) !!

ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/10/14 در ساعت 21:30

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع