ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    111
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید

راهنمایی برای خرید قطعات یک سرور آموزشگاهی با اشتراک نرم افزارهای سنگین

با سلام و احترام

از خدمت اساتید و متخصصین محترم خواهشمندم که در مورد مشخصات سخت افزاری و قطعاتی که باید برای تهیه یک سرور فیزیکی تهیه نمایم بنده را کمک و راهنمایی نماییند.
    در کارگاه آموزشی یک آموزشگاه رایانه ، 16 دستگاه pc *داریم که همه دارای رم های 512 مگ و هارد زیر 80 گیگ هستند و پردازنده های آنها هم سلرون 470 معمولی است .
    بخاطر اینکه سیستم های توانایی اجرای نرم افزار های حجیم فتو شاپ و کپتیویت و نرم افزار های سنگین طراحی وب سایت مثل مجموعه (آدوب) و سایر نرم افزار ها را ندارند ،
    در نظر دارم با تهیه یک سرور با رم بالا ، در حداقل حالت امکان اجرای همزمان 16 نخسه از یک نرم افزار داخل سرور مثل فتو شاپ امکان پذیر باشد و در واقع ار سیستم های موجود در حد تین کلاینت (tine client) استفاده کنیم.

1- حداقل سخت افزار و با قیمت مناسب چه مشخصاتی را پیشنهاد می فرمایید .
    2 - چه سیستم مدیریت نرم افزاری باید در سرور پیاده سازی شود که امکان اتصال 16 دستگاه به سرور و اجرای نرم افرار ها ممکن باشد.( پردازش در سرور خواهد بود)

در صورتی که قیمت مناسب از تهران ارائه شود مایل به تهیه آن هستم محل ارسال تبریز می باشد

ترجیحا مادر برد گیگا باشد . از هارد های با کش بالا یا SSD باشد قیمت هم نمی توانیم بالای 3.5 برویم

لطفا سریعتر کمکم کنید نصف مهرماه گذشته و مدیر آموزشگاه گیر داده به من !!

09354235586
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hmalzomati نمایش پست ها
    با سلام و احترام

از خدمت اساتید و متخصصین محترم خواهشمندم که در مورد مشخصات سخت افزاری و قطعاتی که باید برای تهیه یک سرور فیزیکی تهیه نمایم بنده را کمک و راهنمایی نماییند.
    در کارگاه آموزشی یک آموزشگاه رایانه ، 16 دستگاه pc *داریم که همه دارای رم های 512 مگ و هارد زیر 80 گیگ هستند و پردازنده های آنها هم سلرون 470 معمولی است .
    بخاطر اینکه سیستم های توانایی اجرای نرم افزار های حجیم فتو شاپ و کپتیویت و نرم افزار های سنگین طراحی وب سایت مثل مجموعه (آدوب) و سایر نرم افزار ها را ندارند ،
    در نظر دارم با تهیه یک سرور با رم بالا ، در حداقل حالت امکان اجرای همزمان 16 نخسه از یک نرم افزار داخل سرور مثل فتو شاپ امکان پذیر باشد و در واقع ار سیستم های موجود در حد تین کلاینت (tine client) استفاده کنیم.

1- حداقل سخت افزار و با قیمت مناسب چه مشخصاتی را پیشنهاد می فرمایید .
    2 - چه سیستم مدیریت نرم افزاری باید در سرور پیاده سازی شود که امکان اتصال 16 دستگاه به سرور و اجرای نرم افرار ها ممکن باشد.( پردازش در سرور خواهد بود)

در صورتی که قیمت مناسب از تهران ارائه شود مایل به تهیه آن هستم محل ارسال تبریز می باشد

ترجیحا مادر برد گیگا باشد . از هارد های با کش بالا یا SSD باشد قیمت هم نمی توانیم بالای 3.5 برویم

لطفا سریعتر کمکم کنید نصف مهرماه گذشته و مدیر آموزشگاه گیر داده به من !!

09354235586
    دوست عزیز ! با بودجه 3.5 میلیون میشه یه سیستم گیمینگ متوسط بست نه سرور !! شما باید سیستمتون رو از پلتفرم ورک استیشنی سوکت 2011 انتخاب کنید ! که فقط حدود سه میلیون مجموع قیمت مادربرد و پردازنده هست ! اگه بخواین سیستم تماماً سروری بخرید که پردازندتون باید از سری Xeon باشه و به حدود 10 میلیون بودجه نیاز دارید !
    پردازش گرافیکی هم انجام میده سرور ؟!! یعنی به کارت گرافیک قوی نیاز دارید ؟!!
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/10/09 در ساعت 07:51

امتیازها
    111
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    دوست عزیز ! با بودجه 3.5 میلیون میشه یه سیستم گیمینگ متوسط بست نه سرور !! شما باید سیستمتون رو از پلتفرم ورک استیشنی سوکت 2011 انتخاب کنید ! که فقط حدود سه میلیون مجموع قیمت مادربرد و پردازنده هست ! اگه بخواین سیستم تماماً سروری بخرید که پردازندتون باید از سری Xeon باشه و به حدود 10 میلیون بودجه نیاز دارید !
    پردازش گرافیکی هم انجام میده سرور ؟!! یعنی به کارت گرافیک قوی نیاز دارید ؟!!

با تشکر فکر نکنم برای فتو شاپ یا آفیس و یا برنامه های اتوران سازی و طراحی وب نیازی به کارت گرافیک قوی باشه .
    امتیازها
    111
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    لطفا نظرتان را در باره مشخصات و قیمت این سیستم را به من بدهید
    و آیا به کار من می آید یا نه ؟

HP Proliant DL380 G6

2x 2.26Ghz/8M cache Intel Xeon
    5520 Quad Core Processors

32Gb DDR3 RAM

3x 1TB
    2.5" SAS hard drives

قیمت این سخت افزار 5200000 میباشد.

با نهایت تشکر
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    شما که فرمودید بیش از 3 میلیون میسر نیست! الان میگید 5 میلیون...؟!!

عجب دور و زمونه ای شده...! اخیراً از این چیزا در فروم زیاد شده! طرف 2 تومن بودجه داره! انتظار سیستم 7 میلیونی رو داره!
    بعد جالب اینه که سیستم 4 میلیونی مد نظرش هست!!! :|
    خدا بخیر بگذرونه...!
    امتیازها
    111
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    شما که فرمودید بیش از 3 میلیون میسر نیست! الان میگید 5 میلیون...؟!!

عجب دور و زمونه ای شده...! اخیراً از این چیزا در فروم زیاد شده! طرف 2 تومن بودجه داره! انتظار سیستم 7 میلیونی رو داره!
    بعد جالب اینه که سیستم 4 میلیونی مد نظرش هست!!! :|
    خدا بخیر بگذرونه...!
    استاد بزرگوار این لیست را در سایت دیگری در مقابل همین درخواست اولم برایم پیشنهاد داده اند .
    خواستم نظرتان را بدانم اگر صلاح دانستید با مدیر آموزشگاه صحبت کنم
    بودجه برای خرید و تصمیمش با من نیست
    و بودجه در دست کسی است که وقتی کیبوردش را عوض کردم داد و بیداد کرد که من نامه های محرمانه ام را با آن کیبور تایپ کردم !!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hmalzomati نمایش پست ها
    استاد بزرگوار این لیست را در سایت دیگری در مقابل همین درخواست اولم برایم پیشنهاد داده اند .
    خواستم نظرتان را بدانم اگر صلاح دانستید با مدیر آموزشگاه صحبت کنم
    بودجه برای خرید و تصمیمش با من نیست
    و بودجه در دست کسی است که وقتی کیبوردش را عوض کردم داد و بیداد کرد که من نامه های محرمانه ام را با آن کیبور تایپ کردم !!
    ببینید حمید جان ! اگه بودجه همون 3.5 میلیون باشه که نشدنیه ! اما اگه بودجتون هم قطعی نباشه و نتونید بودجه نهایی رو مشخص کنید ما چی کار کنیم ؟!! روی هوا سیستم یا سرور آماده پیشنهاد بدیم ؟!!! سیستم 10 میلیونی پیشنهاد بدیم به شما ؟! کلاً سرور آماده ارزون تر در میاد و خرید و پیدا کردنش راحت تره ! اما یه عیبی دارند این سرور های آماده و اون حجم کم رمی هست که به صورت دیفالت روش نصب شده !
    اون مدل هم که شما گفتید بد نیست ! اما یه کم قدیمیه ! یه جا دیدم زده بود 8 میلیون !!! هر مدل آماده ای خواستید بگیرید به کانفیگ دقیقش دقت کنید !

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)