ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام شرکت ها به ایمیل و پیام شما پاسخ دادند؟

رأی دهندگان
16. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عقیق رایانه

5 31.25%
  • مادیران

1 6.25%
  • سام سرویس

4 25.00%
  • مدیا پردازش

0 0%
  • سازگار

1 6.25%
  • تخت جمشید

0 0%
  • فرادانش سامان (تی پی لینک)

0 0%
  • ویستا پخش

0 0%
  • آواژنگ

7 43.75%
  • سیاره سبز (گرین)

1 6.25%
  • داده پرداز رایانه متین

0 0%
  • هماهنگ

0 0%
  • دریا کامپیوتر

1 6.25%
  • ماتریس

2 12.50%
  • آونگ

1 6.25%
  • ایزی (دی لینک)

0 0%
  • شارلوت

0 0%
  • فرآیند

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 46
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    پيرو مشكل پست شماره 9 در اين تاپيك به شركت توليد كننده ى مادربرد گيگابايت هم تماس گرفتم، كه دمشون گرم به سرعت يه روزه پاسخ دادند و با يك حركت حماسى صورت مسئله را پاك كرده و از بيخ اصالت نرم افزار هاى AIDA64‌ و GPUz را زير سوال بردند و اعلان كرده اند اكثر شركتهاى نرم افزارى اصلا" طراحى سخت افزارى مادربردهاى ما رو نميفهمن، چه برسه به اينكه بتونن سرعت درگاه را به شما درست گزارش كنند.

ویرایش توسط ARMIN : 2013/10/08 در ساعت 13:24
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    من برای امور مختلف به چندین شرکت های کامپیوتری تا حالا ایمیل دادم: آونگ، آواژنگ، سازگار ارقام، ماتریکس، ویستاپخش، دریا کامپیوتر و تخت جمشید.

فقط و فقط آواژنگ بوده که به بیش از 90% ایمیل هام پاسخ داده. هر چند اکثراً پاسخ واضح و روشنی دریافت نمی کنیم از این شرکت! اما همینکه پاسخ میدن و کاربر، براشون بی اهمیت نیست، باز هم جای شکرش باقیست.

شرکت آونگ هم ایمیل دادم. به بیشتر ایمیل ها معمولاً پاسخ میدن.

بقیه ی شرکت ها هم که کلاً بخش "تماس با ما" صرفاً نمایشی دارن و هرگز پاسخگو نیستن! باعث تاسفه.
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    من دوبار با شرکت دیجی کالا تماس گرفتم و پیشنهاداتی ارایه دادم و چند بار بعد هم سوالاتی پرسیدم که هیچ کدام را جواب نداند!
    از شرکت تی پی لینک هم در مورد یک مشکل با مودم سوال پرسیدم که آن ها هم جواب ندادند!
    با چندین شرکت هاستینگ نیز تماس گرفتم "البته پیشنهاد بود وگرنه مشکلات رو که موظف هستند رسیدگی کنند" و همگی در کمترین زمان ممکن پاسخ دادند و از پیشنهادم تشکر کردند و چند بار نیز اعمال شد!
    و اما شرکت پرند که رفیق فابریک خودم شده :دی و قبل اینکه هر محصولی رو ارایه کنند من تماس گرفته و نظرات و پیشنهادات خودم رو ارایه میدهم و در کمترین زمان ممکن پاسخ میدهند.
    چندین با نیز با شرکت های سامسونگ و اپل نیز تماس تلفتی گرفتم و در مورد پردازنده گرافیکی گوشی هاشون سوالاتی پرسیدم که شرکت اپل من رو پیچوند و هی میگفت " آیا میخواهید آیفون 5 خریداری کنید؟؟"به انگلیسی البته... اما شرکت سامسونگ خانمی جواب داد و بعد از سوال من گفت صبر میکنید تا سوال کنم؟ من هم گفتم باشه و رفت از بزرگترش پرسید اومد جواب داد... :D
    امتیازها
    5,078
    سطح
    45
    340
    کاربر انجمن
    درود
    من کلا به مراجعه حضوری در شرکتهاو گارانتیها.... بیشتر معتقدم چون بنظرم کاربردیتر هستش.
    از طریق ایمیل تا حالا با شرکتها در ارتباط نبودم.
    M.B=Asus P8Z68V-Pro
    CPU= INTEL I5 2500K 4.0
    RAM=Patriot IEM (Intel Extreme Masters LE) 2X4Gb 2133MHZ 10-11-10-27
    S.S.D=Corsair Force GT 60G
    H.D.D=Seagate 1Tb 64mb7200rpm&WD 1TB Green 64MB
    VGA=NVIDIA GeForce ASUS GTX660TI DCIIOC
    POWER= Topower 850W FATAL1TY
    CASE=HAF 912 Advanced+USB3 RED LED
    امتیازها
    627
    سطح
    12
    5
    کاربر جدید
    یکی از دوستان بحث مشغله برخی شرکت ها رو مطرح کرد که به نظر من اصلا توجیح مناسبی اونم برای شرکت های فناوری و هایتک نیست که ماهیتشون بر اینه که در کسری از ثانیه اطلاعات جابجا و مدیریت بشه و اگر پاسخگو نیستن مبتنی بر این اصل ماهویشون پس کلا از قافیه عقبن ، من بارها به شرکت هایی مثله کسپراسکی مایکروسافت سیستکو وی ام ویر و شرکت های نرم افزاری نه چندان بزرگ غیر ایرانی ایمیل زدم یا سوال یا انتقاد به سرعت پاسخگو بودن در کمترین زمان و قریب به اتفاق کمتر از یک ساعت . در صورتیکه من وقتی عموما به شرکت های نرم افزای ایمیلی می زنم بقول دوستانمون بایس بشینی تا بره و شاید روزی بیاید به هیچ عنوان رو جوابشون نمی شه حساب کرد مثلا نارسیس یه باگ برنامه نویسی داشت ماهها گذشته خبری نشد که نشد....لازم به ذکره من از مجله سخت افزار که پرسیدم بلافاصله تالان جواب گرفتم که بسیار ممنونم
    امتیازها
    1,295
    سطح
    19
    172
    کاربر اخراجی
    من که با آواژنگ , مادیران و عقیق رایانه تجربه خیلی خوبی داشتم
    اما با سازگار و ماتریکس و دریا کامپیوتر (به خصوص) اصلا خاطره خوبی ندارم هنوزم ک هنوزه خبری از جواب نیست بعد از 4 ماه ! اول خواستم msi بگیرم از لج این خدمات مضخرفشون نه اسوس گرفتم نه ام اس آی !

حیف ! نیگا نمایندگی Cooler Master به اون عظمت افتاده دست کی تو مملکت ما کاشکی عقیق رایانه نمایندگی کولر مستر و کراس ایر رو هم به عهده بگیره ک من جیگرم حال بیاد !
    امتیازها
    1,295
    سطح
    19
    172
    کاربر اخراجی
    آرمین جون خدایی ASUS جوری جواد داده ک دهنم صاف شد !
    شیطونه میگه برم اسنایپر رو بفروشم برم راگ فرمولا بگیرم (;
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/10/10 در ساعت 00:11
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA Love نمایش پست ها
    من که با آواژنگ , مادیران و عقیق رایانه تجربه خیلی خوبی داشتم
    اما با سازگار و ماتریکس و دریا کامپیوتر (به خصوص) اصلا خاطره خوبی ندارم هنوزم ک هنوزه خبری از جواب نیست بعد از 4 ماه ! اول خواستم msi بگیرم از لج این خدمات مضخرفشون نه اسوس گرفتم نه ام اس آی !

حیف ! نیگا نمایندگی Cooler Master به اون عظمت افتاده دست کی تو مملکت ما کاشکی عقیق رایانه نمایندگی کولر مستر و کراس ایر رو هم به عهده بگیره ک من جیگرم حال بیاد !
    واقعا" حیف کولر مستر که افتاده تو دست دریا کامپیوتر بی لیاقت.

یه مدت دنبال پنل شیشه ای کیس تروپر بودم، به همه جا ایمیل زدم و هیشکی جوابم رو نداد الا نمایندگی کولر مستر در امارات که اون بنده خدا هم گفت تموم کردیم و اگر تونستیم گیر بیاریم بهت خبر میدیم.

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    تا اینجای کار مشخص است که شرکت های خارجی با توجه به اینکه تعداد یوزر بیشتری دارند، سرعت عمل بهتری دارند و امکان ندارد ایمیل یا پیام شما بدون پاسخ بماند.
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    تا اینجای کار مشخص است که شرکت های خارجی با توجه به اینکه تعداد یوزر بیشتری دارند، سرعت عمل بهتری دارند و امکان ندارد ایمیل یا پیام شما بدون پاسخ بماند.
    بجز تی پی لینک!:D
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 46

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع