ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    2,083
    سطح
    27
    8
    کاربر انجمن

سیستم من روشن نمی شود

سلام
    من یک سیستم دارم که برای چهار پنج سال پیشه.
    از اول مشکلاتی داشت. مثلا انقد سر و صدا میکرد که خاموش میشد. گفتن مشکل از پاوره پاور رو عوض کردم و درست شد. دیگه خاموش نمیشد ولی هنوز سر و صدا میکرد. دیگه با این مشکل ساختیم.
    اما چند وقت پیش وقتی sleep می کردمش sleep نمیشد و روشن میموند. اما مانیتور خاموش بود. باید restart می کردم.
    یه مدتی هم اینطوری بود و خودش خود به خود درست شد.
    جدیدا خواستم روش چند بازی بریزم، بازی ها رو ریختم اما سیستم نمی کشید. دقیقا از همون روز که بازی ها رو نصب کردم یه بار sleep کردم و وقتی روشن کردم مانیتور روشن نشد. restart کردم چند باری تا بالاخره مانیتور روشن شد.
    فکر کردم مشکل گذراست. اما فرداش یک بار دیگه اینطوری شد و دیگه مانیتور روشن نمیشه اصلا. سیستم روشن میشه. صداش هم مثل همیشه زیاده. اما مانیتور روشن نمیشه. شاید بالای صد بار ریستارت کردم. چند باری رسید به starting Windows و در حال لود شدن بود اما تا لودینگ تموم میشد و می خواست بره به ویندوز مانیتور خاموش میشد. یعنی اصلا به محیط ویندوزی نمیرسید و تو dos گیر می کرد.
    خواستم ویندوز رو عوض کنم باز هم میرسید به
    press any key to boot ( یه همچین چیزی) و یک کلید رو فشار می دادم که بره به صفحه نصب ویندوز، مانیتور خاموش میکرد.

به نظرتون مشکل از مانیتوره؟ یا مشکل از قطعات داخل کیس هست؟
    یه بار هم همه سیم ها به جز پاور و مانیتور رو کشیدم اما باز هم چیزی بالا نمیومد.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madridista نمایش پست ها
    سلام
    من یک سیستم دارم که برای چهار پنج سال پیشه.
    از اول مشکلاتی داشت. مثلا انقد سر و صدا میکرد که خاموش میشد. گفتن مشکل از پاوره پاور رو عوض کردم و درست شد. دیگه خاموش نمیشد ولی هنوز سر و صدا میکرد. دیگه با این مشکل ساختیم.
    اما چند وقت پیش وقتی sleep می کردمش sleep نمیشد و روشن میموند. اما مانیتور خاموش بود. باید restart می کردم.
    یه مدتی هم اینطوری بود و خودش خود به خود درست شد.
    جدیدا خواستم روش چند بازی بریزم، بازی ها رو ریختم اما سیستم نمی کشید. دقیقا از همون روز که بازی ها رو نصب کردم یه بار sleep کردم و وقتی روشن کردم مانیتور روشن نشد. restart کردم چند باری تا بالاخره مانیتور روشن شد.
    فکر کردم مشکل گذراست. اما فرداش یک بار دیگه اینطوری شد و دیگه مانیتور روشن نمیشه اصلا. سیستم روشن میشه. صداش هم مثل همیشه زیاده. اما مانیتور روشن نمیشه. شاید بالای صد بار ریستارت کردم. چند باری رسید به starting Windows و در حال لود شدن بود اما تا لودینگ تموم میشد و می خواست بره به ویندوز مانیتور خاموش میشد. یعنی اصلا به محیط ویندوزی نمیرسید و تو dos گیر می کرد.
    خواستم ویندوز رو عوض کنم باز هم میرسید به
    press any key to boot ( یه همچین چیزی) و یک کلید رو فشار می دادم که بره به صفحه نصب ویندوز، مانیتور خاموش میکرد.

به نظرتون مشکل از مانیتوره؟ یا مشکل از قطعات داخل کیس هست؟
    یه بار هم همه سیم ها به جز پاور و مانیتور رو کشیدم اما باز هم چیزی بالا نمیومد.
    مشخصات کامل سیستم رو اعلام کنید دوست عزیز ! با مانیتور دیگه تست کردید ؟!

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع