ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    2,448
    سطح
    29
    14
    کاربر انجمن

مشکل با دمای GTX 760

سلام به همه ی دوستان عزیز
    چند وقت پیش کارت گرافیک GIGABYTE GTX 760 WF 3X رو خریداری کردم اما تا امروز به علت نبود پاور تستش نکرده بودم
    دمای کارت توی بازی و تست 3D MARK 11 به 80 درجه میرسه و دور فن هم نهایت 60% یعنی 2700 دور میشه
    آیا این دما واسه این کارت طبیعی هستش؟
    کارت GIGABYTE GTX 780 WF 3X که از همین خنک کننده استفاده میکنه دماش حدود 65 میشه! و 6 عدد لوله انتقال حرارت داره
    اما این کارت فقط 2 عدد داره
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    عزیز دمای کارت طبیعی نیست تا حدودی، با استفاده از روش های زیر می توانید دمای کارت را کاهش دهید:

سرعت چرخش فن را به صورت دستی تنظیم کنید.
    با بهینه سازی کولینگ کیس، دمای کارت را کاهش دهید.

خنک کننده WindForce 3X کارایی بسیار خوبی دارد و مانند همه خنک کننده ها باید بهینه سازی هایی را صورت دهید.
    امتیازها
    1,227
    سطح
    19
    248
    نماینده شرکت آواژنگ
    دمای ۸۰ درجه عادی هست در دمای گرافیک و مشکلی‌ ایجاد نمی‌کنه ، کارتهای گرافیک خیلی‌ بهتر تحمل دما رو دارند نسبت به CPUها ، دمای ۸۰ درجه دمای مورد نظر توی این گرافیک و فنها کاری میکنند که این دما بالای ۸۰ درجه نره، اگه صدای آنها بالا میره و اذیتتون می‌کنه میتونید از فن‌های کیس استفاده کنید و کمی‌ اونها رو به سمت GPU کنید
    Gaming Changed My Life
    امتیازها
    1,227
    سطح
    19
    248
    نماینده شرکت آواژنگ
    من در خیلی‌ سایت‌ها خوندم که کاربران به این قضیه برخوردند و گفت شده که برای این کارت گرافیک کاملا طبیعی بوده
    Gaming Changed My Life
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    ایلیاد جان بررسی هایی که از این کارت دیدم دمای بین 56 تا 59 درجه ثبت شده بود!
    امتیازها
    2,448
    سطح
    29
    14
    کاربر انجمن
    چرا این کارت فقط دو لوله انتقال حرارت داره در حالی که خنک کنندش با 780 برابره مگه WF 3X چندین مدل داره؟
    قبلا 6870 HAWK داشتم حدود 6-7 تا لوله داشت ضخامت و تراکم هیت سینکاشم حدودا 3 برابر این بود
    یک عدد فن جلوی کیس و سه عدد هم پشت و بالای کیس قرار داره کافی نیست ؟
    پاور huntkey jumper 600b هستش واسه این کارت کافیه؟
    اگه 80 درجه عادیه واسه این کارت پس خنک کننده رفرنس نکنه دماش 90-100 هستش!!!!
    امتیازها
    1,227
    سطح
    19
    248
    نماینده شرکت آواژنگ
    توی این سایت‌ها میتونید جوابِ سوالتون رو پیدا کنید ، البته همونطور هم که حسام عزیز گفتن دمای ۵۹ درجه هم تست شده ، ولی‌ در این ریویو‌ها گفت شده که دمای ‌ست شده برای این کارت ۸۰ درجه است ، این لینک‌ها 1 تاپیک‌ سایتِ Tomshardware است و ۲ تای دیگه ریویو در سایت‌های Techpowerup و Hardocp است

http://www.tomshardware.com/answers/...bbly-fans.html
    http://www.techpowerup.com/reviews/G..._WindForce_OC/
    http://www.hardocp.com/article/2013/...eo_card_review
    این قسمت ها رو بخونید:
    "Seems fine to me, and the temps you are getting are getting are normal, if i am not mistaken, 80 degrees is the target temp for that card, meaning it wont go any higher."
    "the GPU is cool enough (under the 80°C mark), there's greater opportunity for the GPU to run boost frequencies at load"
    "The temperature target has been set at 80c, with a thermal threshold of 95c. Cooler temperatures yield higher real-time frequencies in-games"
    Gaming Changed My Life
    امتیازها
    1,295
    سطح
    19
    172
    کاربر اخراجی
    عجیبه من ک 780 رفرنس دارم دماش در سخت ترین شرایط هم 80 درجه نیست البته ی خورده کوچولو نویز داره !!!
    شاید سیستم تهویه کیستون مناسب نیست کیس شما چیه مدلش ؟
    من دو تا فن 120 اضافه میلی متری روی قسمت شیشه ای کیس نصب کردم خیلی تاثیر داره توی کولینگ کارت از وقتی این فن هارو نصب کردم دمای کارت حدود 10 درجه کمتر شده قبلا نهایتا 75 درجه بود اما الان در شرایط کار سنگین 63 - 66 درجه است ! شاید مشکل شما هم از همین راه حل بشه
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع