ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن

خرید گوشی اندروید خوب تا 1 میلیون تومن

سلام به همه دوستان عزیز من یه گوشی اندروید خوب میخوام با صفحه بزرگ و وای فای قوی و دوربین خوب و سی پی یو 4 هسته ای قوی با جی پی اس قوی تا یه میبلیون تومن چی پیشنهاد میدید؟گوشی بخرم بهتره یا تبلت تبلت با این مشخصات چی پیشنهاد میدید ممنون میشم راهنمایی کنید
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    Samsung Galaxy S II I9100 بهترین گوشی در این رنج قیمت هست.

گوشی حسام شالیکاریان هم خیلی عالیه: LG Optimus 4X HD P880 که البته قیمتش 1 و 120 هست.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط agha_mohammad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز من یه گوشی اندروید خوب میخوام با صفحه بزرگ و وای فای قوی و دوربین خوب و سی پی یو 4 هسته ای قوی با جی پی اس قوی تا یه میبلیون تومن چی پیشنهاد میدید؟گوشی بخرم بهتره یا تبلت تبلت با این مشخصات چی پیشنهاد میدید ممنون میشم راهنمایی کنید
    گوشی 4 هسته ای خوب با 1 میلیون تومن نمیتونید بخرید.
    انتخاب بین گوشی و تبلت به شما بستگی داره. بسته به نوع استفاده شما خودتون باید یکی رو انتخاب کنید.
    اول تصمیم بگیرید که بین تبلت و گوشی کدوم رو انتخاب میکنید. بعد بفرمایید که امکان افزایش بودجه دارید یا تا سقف 1 میلیون بهتون پیشنهاد بشه.
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن
    خودم تبلت دوست دارم که قابلیت مکالمه داشته باشه خب وجود داره بیشتر از یه میلیون من برای وب گردی و وایرلس قوی و اس ام اس و جی پی ار اس وباطری خوب میخوام که از هر نظر خوب باشه به نظر من اندروید باشه بهتره تا ای او اس اپل باشه نمیدونم سامسونگ نوت بگیرم یا چیز دیگه میخوام یه چیزی باشه از هر نظر خوب باشه که بتونم فیس بوک برم و غیره
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    حسام جان در حضور xperia tx و xperia sp چطور گوشی قدیمی Galaxy S II I9100 بهترینه؟؟

به نظر من Galaxy S II I9100 که شما گفتید صفحه نمایش بهتری داره ولی از نظر قدرت سخت افزاری از هر دو این گوشی ها کم میاره

علاوه بر این قدیمی هست (2011) و شاید دیگه به خوبی پشتیبانی نشه (بروز رسانی آندروید)

xperia sp محصول 2013 است و قیمت زیر یک میلیون داره و طبق اطلاعات من از
    Galaxy S II I9100 و xperia tx سخت افزار قدرتمند تری داره (دوهسته با فرکانس 1.7 و معماری کریت). از نظر من تنها ضعف این گوشی حافظه داخلی 8 گیگابایتی اون هست که عملا 5.8 گیگابایتش در دسترس کاربره و میتونه برای نصب بازی و برنامه کاربر رو دچار مشکل کنه (آقا محمد عزیز در حالت عادی بازی و برنامه فقط روی حافظه داخلی نضب میشوند البته فکر میکنم راه هایی برای انتقال بازی و برنامه به حافظه جانبی هست که من بلد نیستم)

xperia tx محصول نیمه دوم 2012 است و حافظه داخلی 16 گیگابایت (که البته مقداری از آن در دسترس کاربر نیست) دارد. طراحی بسیار شکیلی دارد و به شخصه رنگ سفید آن را زیبا ترین گوشی میدانم. قدرت سخت افزاری آن از
    xperia sp ضعیف تر است ولی به نظر من باز هم از Galaxy S II I9100 بهتر است.

دوست عزیز من اطلاعاتی که خودم داشتم + کمک از سایت mobile.ir را در اختیار شما قرار دادم. شاید من کلا در اشتباه باشم و اطلاعاتم غلط باشد؛ پس لطفا خودتان تحقیق کنید. در ضمن اطلاعات من فقط راجع به برند سونی است؛ شاید از سایر برند ها موارد بهتری وجود داشته باشد.
    در ضمن غیر از
    LG Optimus 4X HD P880 که آقا حسام گفتند سایر موارد دو هسته ای هستند.
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    خودم تبلت دوست دارم که قابلیت مکالمه داشته باشه خب وجود داره بیشتر از یه میلیون من برای وب گردی و وایرلس قوی و اس ام اس و جی پی ار اس وباطری خوب میخوام که از هر نظر خوب باشه به نظر من اندروید باشه بهتره تا ای او اس اپل باشه نمیدونم سامسونگ نوت بگیرم یا چیز دیگه میخوام یه چیزی باشه از هر نظر خوب باشه که بتونم فیس بوک برم و غیره
    اگه منظورتون نوت 1 هستش من اصلا توصیه نمیکنم! اگه تبلت خوب با قابلیت مکالمه مد نظرتون باشه باید هزینه زیادی بکنید. یا باید از مکالمه صرفنظر کنید یا هزینه بشتری بکنید. اگر هیچکدوم از این راه ها رو نمیتونید سقف بودجه رو اعلام کنید تا گوشی بهتون پیشنهاد بشه.
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن
    گوشی نوت 1 نه تبلت نوت رو گفتم ده اینجی یا اون هشت اینجی من یه گوشی یا تبلت صفحه بزرگ با سی پی یو قوی و وای فای قوی و جی پی ار اس قوی میخوام که تو وصل شدن نت مشکل نداشته باشه همین
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    گوشی نوت 1 نه تبلت نوت رو گفتم ده اینجی یا اون هشت اینجی من یه گوشی یا تبلت صفحه بزرگ با سی پی یو قوی و وای فای قوی و جی پی ار اس قوی میخوام که تو وصل شدن نت مشکل نداشته باشه همین
    Note 10.1 انتخاب خوبیه. تمام ویژگی هایی که مد نظرتون هستش داره.
    امتیازها
    1,704
    سطح
    24
    1
    کاربر جدید
    شما بهتره کلا بیخیال اندروید بشید. چون تا 1تومن گوشی قوی پیدا نمیشه. من به شما پیشنهاد میدم که یه نظر به گوشی ویندوزفونی داشته باشید چون هم قیمتش خوبه هم سرعتش نسبت به اندروید بیشتره
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    بنده از ال جی اپتیموس استفاده می کنم و خیلی راضی هستم.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع