ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن
    بچه ها نظرتون راجع به تبلت نوت 8 اینچ چیه سی پی یوش از نوت 10 قوی تره فقط دو اینج کوچیکتره به نظر من مهم نیست نظرتون راجع بهش چیه یه میلیونو چهارصدو پنچاه تومنه قابلیت تلفن هم داره نیمدونم وای فایش قویه یا نه و اینترنت سه جیش خوبه یا نه راهنمایی کنید لطفا
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط agha_mohammad نمایش پست ها
    بچه ها نظرتون راجع به تبلت نوت 8 اینچ چیه سی پی یوش از نوت 10 قوی تره فقط دو اینج کوچیکتره به نظر من مهم نیست نظرتون راجع بهش چیه یه میلیونو چهارصدو پنچاه تومنه قابلیت تلفن هم داره نیمدونم وای فایش قویه یا نه و اینترنت سه جیش خوبه یا نه راهنمایی کنید لطفا
    تبلت خیلی خوبیه. اگه اختلاف دو اینچی صفحه براتون مهم نیست مشکلی وجود نداره. نوت 8 یکی از بهترین ها در رده 7-8 اینچی هاست.
    در بخش وای فای هم مشکلی نداره. گیرنده دو بانده داره و با روتر های g و n هم به خوبی کار میکنه. حواستون باشه که رادیو نداره. (اگه اهمیت میدید)
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    تبلت خیلی خوبیه. اگه اختلاف دو اینچی صفحه براتون مهم نیست مشکلی وجود نداره. نوت 8 یکی از بهترین ها در رده 7-8 اینچی هاست.
    در بخش وای فای هم مشکلی نداره. گیرنده دو بانده داره و با روتر های g و n هم به خوبی کار میکنه. حواستون باشه که رادیو نداره. (اگه اهمیت میدید)
    سلام مرسی داداش رادیو نداره ؟ مهم نیست مگه میخوام رادیو گوش کنم این گوشی هم داره اما رادیو میوام چیکار همه چیزش خوب باشه مشکلی نداره 3 جی میخونه؟4 جی چطور صداش و ویبره اش خوبه اینم بگید مرسی
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    سلام مرسی داداش رادیو نداره ؟ مهم نیست مگه میخوام رادیو گوش کنم این گوشی هم داره اما رادیو میوام چیکار همه چیزش خوب باشه مشکلی نداره 3 جی میخونه؟4 جی چطور صداش و ویبره اش خوبه اینم بگید مرسی
    بعضی کاربران از هر چیزی ایراد میگیرند من هم اطلاع دادم که یه موقع مشکلی پیش نیاد!

Note 8 در مدل های مختلفی تولید میشه. WiFi ، 3G و LTE . مدل N5110 سیمکارت نمیخوره. مدل N5120 هم توی ایران موجود نیست. باید دنبال مدل N5100 بگردید.
    موقع خرید با پرسش از فروشنده از پشتیبانی سیمکارت (و نوع سیمکارت) مطمئن بشید تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد. میتونید سیمکارتتون رو موقع خرید با خودتون ببرید و از فروشنده بخواهید که با سیمکارت خودتون براتون تست کنه.
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    بعضی کاربران از هر چیزی ایراد میگیرند من هم اطلاع دادم که یه موقع مشکلی پیش نیاد!

Note 8 در مدل های مختلفی تولید میشه. WiFi ، 3G و LTE . مدل N5110 سیمکارت نمیخوره. مدل N5120 هم توی ایران موجود نیست. باید دنبال مدل N5100 بگردید.
    موقع خرید با پرسش از فروشنده از پشتیبانی سیمکارت (و نوع سیمکارت) مطمئن بشید تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد. میتونید سیمکارتتون رو موقع خرید با خودتون ببرید و از فروشنده بخواهید که با سیمکارت خودتون براتون تست کنه.
    مارک هواوی هم گوشی های خوبی داره، گارانتیش هم بسیار معتبره.

امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن
    مرسی تشکر از همه دوستان توکل بخدا ببینم چی میشه
    امتیازها
    5,525
    سطح
    47
    397
    کاربر انجمن
    سلام به همه دوستان عزیز من یه گوشی اندروید خوب میخوام با صفحه بزرگ و وای فای قوی و دوربین خوب و سی پی یو 4 هسته ای قوی با جی پی اس قوی تا یه میبلیون تومن چی پیشنهاد میدید؟گوشی بخرم بهتره یا تبلت تبلت با این مشخصات چی پیشنهاد میدید ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوست عزیز شما با یک میلیون تومن توقعات بسیار بالایی دارید.گوشی HTC One x رو به شما پیشنهاد می دم.گوشی بسیار خوبی هست با توجه به قیمت(باگارانتی آرین 1/080/000 )
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن
    سلام با تشکر من کلا از اچ تی سی خوشم نمیاد برادر تصمیمو گرفتم اگه بشه انشالله همون گلکسی نوت 8 اینج رو میخرم باتوکل بخدا برام خوش یمن و ازش راضی باشم از همه شما تشکر میکنم
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن
    ببخشید دوستان نظرتون درمورد تبلت هاووی مدیا پت چیه؟پسر عمه ام میگه نوت 8 کیفیت بدنه نداره و همینطور سی پی یوش خوب نیست و اینکه بعضی از برنامه ها روش نصب نمیشه آیا درسته؟درمورد گوشی شش ویک اینجی هاووی نظرتون چیه میشه بازم راهنمایی کنید ممنون میشم
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    ببخشید دوستان نظرتون درمورد تبلت هاووی مدیا پت چیه؟پسر عمه ام میگه نوت 8 کیفیت بدنه نداره و همینطور سی پی یوش خوب نیست و اینکه بعضی از برنامه ها روش نصب نمیشه آیا درسته؟درمورد گوشی شش ویک اینجی هاووی نظرتون چیه میشه بازم راهنمایی کنید ممنون میشم
    نوت 8 در بسیاری از مجلات و سایت ها به عنوان یکی از بهترین تبلت ها در رده 7-8 اینچ معرفی شده. مشکل نصب نرم افزار هم من از کسی نشنیدم و جایی هم توی بررسی ها ذکر نشده که مشکلی داره. فکر نمیکنم اینطور باشه.
    جنس بدنه خیلی خوب نیست ولی بقیه رقبا هم آنچنان تعریفی ندارند و همه تقریبا در یک سطح هستند.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع