ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    35
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید

Lightbulb قطعات متناسب برای مدلسازی با 3d max و rhino

سلام دوستان
    من برای انجام کار با نرم افزار 3d max و rhino به جمع کردن یک کیس جدید احتیاج دارم.برای رندر حرفه ای و مدلسازی.بودجه من 2 میلیون تومان هستش.محبت بفرمایید و راهنماییم کنید چه قطعاتی رو بخرم بهتر هستند.
    سپاسگزارم
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط golnazjahanbani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای انجام کار با نرم افزار 3d max و rhino به جمع کردن یک کیس جدید احتیاج دارم.برای رندر حرفه ای و مدلسازی.بودجه من 2 میلیون تومان هستش.محبت بفرمایید و راهنماییم کنید چه قطعاتی رو بخرم بهتر هستند.
    سپاسگزارم
    سلام دوست خوبم

ببنید شما برای سیستم رندر حرفه ای حداقل بین 5 تا 10 میلیون تومن نیاز دارید.

با 2 میلیون تومن فقط میشه یک کامپیوتر صرفا" اداری بست. اگر هزینه ی مانیتور رو هم داخل این 2 میلیون باشه که سیستم ضعیف تر هم میشه.

حالا شما بفرمایید ما چه کار کنیم.
    امتیازها
    35
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید

a

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم

ببنید شما برای سیستم رندر حرفه ای حداقل بین 5 تا 10 میلیون تومن نیاز دارید.

با 2 میلیون تومن فقط میشه یک کامپیوتر صرفا" اداری بست. اگر هزینه ی مانیتور رو هم داخل این 2 میلیون باشه که سیستم ضعیف تر هم میشه.

حالا شما بفرمایید ما چه کار کنیم.
    من هیچ اطلاعی از هزینه ها نداشتم و به دلیل نا آگاهی در این سایت عضو و سوال خودم را مطرح کردم.از راهنماییتان سپاسگزارم.هزینه ی مانیتور احتساب نمی شود.با هزینه 5 میلیون چه سیستمی با چه قطعاتی خرید کنم ؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط golnazjahanbani نمایش پست ها
    من هیچ اطلاعی از هزینه ها نداشتم و به دلیل نا آگاهی در این سایت عضو و سوال خودم را مطرح کردم......

دوستان متاسفانه اتفاقی که اینجا افتاد من رو بسیار ناراحت کرد.

نه اینکه قانونی توسط کسی نقض شده باشه اما، نحوه ی برخورد با کاربر متقاضی راهنمایی مناسب نبوده و انتظار بیشتری از عزیزان میرفت که با صعه ی صدر برخورد کنند.

من به جای شما 2 نفر از کاربر مذکور عذر خواهی کردم ولی متاسفانه ایشون چنان با ناراحتی فروم رو ترک کردند که امیدی دیگر به بازگشتشون نیست.

1. یک وقتی شما دانش و اطلاعاتتون اینقدر بالاست که سوالات ومسائل پیش پا افتاده براتون کاملا" جذابیت خودش رو از دست میده، و چون پیش پا افناده است شما حوصله ی پاسخ محبّت آمیز و درست رو ندارید. خوب اصلا" نیازی نیست شما خودتون رو درگیر این مسائل کنید. به نفع همه است وقت گرانبها رو سر مسائل مهمتر بگذارید.

کاربران هر انجمنی از سطوح مختلفی از دانش برخوردار هستند، یک وقتی یه سوال یا مسئله ی پیش پا افتاده ای مطرح میشه، لزومی نداره آقای X و Y و Z که استاده همه است بیاد در موردش با بی حصوله گی اظهار نظر کنه، وقتی حوصله جواب نیست باید موضوع به کاربران دیگر واگذار بشه که اونها پاسخ مناسب رو بدهند. اینطوری نه وقت استاد گرفته میشه و نه پاسخی که عنوان میشه این چنین خواهد بود.

زمانی یک کاربر 14 ساله میاد فروم رو ساعت ها سر کار میگذاره به عنوان سیستم با بودجه 20 میلیونی و ما حوصله داریم یک ساعت وقت هدر بدیم اما حتی 1 دقیق وقت نداریم یک خط به یک بنده خدایی که هیچ اطلاعی از سخت افزار نداره بگذاریم و فقط بگیم "بودجه ی شما برای این سیستم خیلی کمه و باید به 5 میلیون افزایش بدید!"

2. اگر کسی توهین به کاربر دیگری کرد - نباید به هیچ عنوان جوابش رو داد - و بلافاصله انتظار میره کاربران فقط مورد را گزارش کنند تا پست مربوطه توسط مدیران در اولین فرصت پاک/وییرایش بشه و مراحل برخورد با کاربر خاطی در پشت صحنه انجام بشه. نتیجه ی برخورد در تاپیک کاربران اخراجی و توقیف شده به اطلاع عموم خواهد رسید.

3. اصولا" نحوه ی برخورد و حرف زدن با خانم ها متفاوته با آقایون. شما ممکنه یک حرفی از روی دانش و منطق به یک آقا بزنید و نتیجه اش این بشه که یک عمر با دوستی و رفاقت دوستان صمیمی یکدیگر بشید و از مصاحبت هم لذت ببرید. اما عین همون حرف رو در همون شرایط برابر به یک خانم بزنید و نتیجه اش این بشه که از طرف یک کشیده ی جانانه بخورید! نحوه ی صحبت کردن، دلیل و منطق آوردن و رفتار با یک خانم متفاوته با یک آقا و از دوستان گلم انتظار دارم با تقویت مهارت های اجتماعیشون بیش از پیش ما را یاری کنند تا بستر مناسبتری برای حضور هر دو گروه خانم ها و آقایان در انجمن بوجود بیاد و مانند یک اجتماع واقعی در کنار هم با اخلاق و رفتار محبت آمیز زندگی کنیم و از دانش یکدیگر بهره مند بشیم.

امیدوارم در آینده - اگر کسی صادقانه از موضوعی اطلاعی نداره، با آرامش و سعه ی صدر بیشتری با وی برخورد کنیم و اگر حوصله نداریم اصلا" به وی پاسخ ندیم و فرصت رو به دوستان دیگر بدیم که شاید در اون لحظه حوصله ی بیشتری داشته باشند. اگر صاحب این تاپیک برگرده مطمئنم میتونیم به مانند بقیه ی کاربران ایشون رو هم در انجمن سخت افزار راهنمایی کنیم. و یا اگر در انجمن دیگری ایشون رو دیدیم، ازشون دعوت کنیم که برگردند.

با تشکر از همکاری شما دوستان خوبم و دیگر کاربران عزیز.
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/09/20 در ساعت 17:03
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع