ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 9 از 9 نخست ... 789
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 90
    امتیازها
    592
    سطح
    11
    42
    کاربر اخراجی
    چرا ديدم خوبم ديدم ، اين پاور ١٥٠٠ نميشه ١٢٠٠ باشه ؟ من زياد وارد نيستم كه چقد برق مصرف خواهد كرد اين دوتا ٧٧٠ ، من زياد اهل تزيين كيس نيستم و روش ال اي دي نصب نميكنم ، حتما اينارو در نظر گرفتين كه گفتين ١٥٠٠ ، با ١٢٠٠ كارم راه ميفته بعدا ها يا نه ، اگه راه نميفته اونم يه كاريش ميكنم ، خلاصه من روو حرفه شما حرفي نميزنم و شما استاديد و يكي يدونه ي سايت :)
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostaAr نمایش پست ها
    چرا ديدم خوبم ديدم ، اين پاور ١٥٠٠ نميشه ١٢٠٠ باشه ؟ من زياد وارد نيستم كه چقد برق مصرف خواهد كرد اين دوتا ٧٧٠ ، من زياد اهل تزيين كيس نيستم و روش ال اي دي نصب نميكنم ، حتما اينارو در نظر گرفتين كه گفتين ١٥٠٠ ، با ١٢٠٠ كارم راه ميفته بعدا ها يا نه ، اگه راه نميفته اونم يه كاريش ميكنم ، خلاصه من روو حرفه شما حرفي نميزنم و شما استاديد و يكي يدونه ي سايت :)
    خواهش می کنم. شما لطف دارید. شاگردیم نزد اساتید اینجا.
    چرا 1200 وات هم میشه. 200 ارزون تره. اما شما با 200 نمی تونید کاری کنید و قطعه ای رو بهتر بخرین!
    امتیازها
    592
    سطح
    11
    42
    کاربر اخراجی
    اين حرف شما خيلي هم درسته ، ممنون ، ببينيم پدر گرامي چي ميگن ، اخر سر اگه ميتونستم اين پدرمو قانع كنم نور الا نور ميشد ؛)
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostaAr نمایش پست ها
    اين حرف شما خيلي هم درسته ، ممنون ، ببينيم پدر گرامي چي ميگن ، اخر سر اگه ميتونستم اين پدرمو قانع كنم نور الا نور ميشد ؛)
    ok. در هر صورت در صفحه ی قبل هم گفتم چون سیستم شما بسیار قدرتمند هست، هسته ی کودا چندان اهمیت نداره! بنابراین احتمال ضعف و یا مشکلی از این حیث، تقریباً به صفر درصد می رسه! چه بسا اینکه با دو عدد 770 ، هسته ی کودای سیستم شما به 3072 خواهد رسید که این واقعاً ایده آل هست و به نظر نمی رسه مشکلی پیش بیاد!
    امتیازها
    1,913
    سطح
    26
    14
    کاربر جدید
    mostaAr جان من چند ساله ویدئوگرافی و همچین ویژوال افکت و color Grading کار میکن ( در ضمینه موزیک ویدئو ) . خودمم هم تا مدتی دیگه باید سیستم تقریبا با همین مشخصات سیستم انتخابی شما بگیرم که تو ادیت و ویژوال هم تو رندر و هم تو preview کم نیاره .
    اساتید انجمن سیستم های خوبی پیشنهاد دادن . فقط من یه چند تا نکته که خودم خیلی وقت گذاشتم تو سایتها و فروم های خارجی و benchmark های معبر ... دنبالش بودم رو میگم که هم با اطمینان خاطر بهتری سیستم ادیتت رو جمع کنی و هم شاید به کار بقیه بیاد .

افتر افکت در رندر کردن کامپوزیشن ها به ترتیب از CPU و Ram و سرعت هارد درایو خیلی استفاده میکنه .
    شاید بگی کارت گرافیک پس تو این لبست کو .! خیلی جالبه که تاثیر کارت گرافیک تو سرعت رندر افتر افکت در حد 2-3 درصد هم نمیشه .
    تاثیر هسته کودا فقط وفقط تو سرعت پیش نمایش یا Preview هست .( نه رندرینگ ) . البته این هم خیلی مهمه که پیش نمایش سریعی داشته باشی .
    خدا رو شکر الان اکثر پلاگینها از موتور GPU مخصوصا Cuda برای پیش نمایش کامپوزیشن پشتیبانی میکنن .
    یه مشکل کوچیک که ممکنه پیش بیاد شاید تعداد crash شدن نرم افزار افتر افکت مقداری بالاتر بره اون هم به حدی نیست که اذیتت کنه . دلیلش هم تعداد باگ بالاتر Gpu نسبت به CPU هست .
    دوست من یه سیستم داره اینطوری :
    2600K cpu
    GTX550 ti gpu
    SSD 64 gig
    hdd 2tb
    monitor LG 226V IPS
    ,....

چیزی که از نزدیک با این سیستم کار کردم این بود که کار با کدک h264 که از فشرده ترین و سنگین ترین کدک ها هست با رزولوشن 1920*1080 خیلی راحت و روون کار میکرد و سنگین ترین افکتها از جمله Element 3d , colorista ,,...... رو خیلی خیلی راحت کار میکرد و راحت پیش نمایش و رندر میگرفت . فکرشو بکن 4 تا لایه adjustment layer از افکت سنگین colorista رو خیلی خیلی روون playback میداد . این سیستم که دیگه جای خودشو داره .

در مورد کارت های Quadro هم یه چیزی بگم که خیالت رو راحت کنم . ; کارت Titan که قیمتش حدود 4 ت هست از quadro 6000 که بیتشر از دو برابر تایتان قیمتشه خیلی خیلی بهتر از quadro هست . مطمئن باش .
    کارت quadro یه سری امکانات خیلی خیلی خاص دارن که شاید هیچ وقت به کار ما نیاد .

برای انتخاب مانیتور هم حتما IPS انتخاب کن و حتما حتما هم کنتراست مانیتورت 1:1000 یا 1:2000 باشه .
    مانیتور خوب برای تصحیح رنگ حرف اول و آخر رو میزنه .
    مانیتور LG IPS 226v رو دیدم از نزدیک و رنگ هاش تقریبا با رنگ broadcast یکیه . ( خیلی نزدیکه )
    تو پخش شبکه ای مشکلی نداری . فقط بعد از خرید مانیتور حتما حتما باید مانیتورت رو کالیبره کنی . لازم میشه .
    خارج از بحث اینو بگم که حرفه ای ترین مانیتور های موجود که برای تصحیح رنگ استفاده میشه Broadcast Monitor HD_SDI هستن که قیمت های نجومی ای دارن که من و شما نمیتونیم حتی بهشون فکر بکنیم - البته شرکت BlackMagic یه مدل ارزون حدود 800 دلاری ساخته که 8 اینچی هست و مناسبه ( تو ایران فکر نکنم باشه ) .
    تلویزون های پلاسما هم برای تصحیح رنگ بسیار مناسب هستن .

به جای گرفتن به هارد 2 ترابایت بهتره 2-4 تا هارد 500 گیگی بگیری که تو سرعت رندر و Playback خیلی تاثیر داره . ( یکی جداگانه برای ساخت فایل های کش در رندر - یکی برای انتقال فایلهای کش رندر به مسیر تعریف شده . اینطوری 10 درصد حدودا بهینه سازی کردی به خاطر اینکه دور چرخش 1 هارد اونقدری بالا نیست که همه این مراحل رو بتونه همزمان با سرعت خیلی خوب انجام بده . ولی وقتی چندتا هارد داشته باشی و هر وظیفه رو به 1 هارد محول کنی اینطوری خیلی خوبه ( منظورم چیزی به جز Raid کردن هست )
    هارد SSD هم حتما داشته باش . اگه پولت کمه فعلا 1 دونه بگیر بعدا حتما 1 دونه دیگه میگیری

موفق باشی .
    فقط یه خواهشی میکنم ازت که سیستم رو خریدی چندتا تست عملی از سرعت رندر و پلی بک تو افتر افکت و پریمیر بذاری واسه ما .
    من هم اگه بتونم وام بگیرم باید همین سیستم تو رو بگیرم ( البته با یه مقدار تغییر )
    موفق باشی .
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein0251 نمایش پست ها
    mostaAr
    برای انتخاب مانیتور هم حتما IPS انتخاب کن و حتما حتما هم کنتراست مانیتورت 1:1000 یا 1:2000 باشه .
    مانیتور خوب برای تصحیح رنگ حرف اول و آخر رو میزنه .
    ممنون دوست عزیز بابت نظر خوبتون...
    فقط این کنتراست هایی که نوشتید خیلی پایین هستند...
    کنتراست بالا یعنی حداقل 1:5000000 یا 1:10000000
    مثلا مانیتور
    LG 2391VR دارای کنتراست 1:10000000 هستش:)

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز بابت نظر خوبتون...
    فقط این کنتراست هایی که نوشتید خیلی پایین هستند...
    کنتراست بالا یعنی حداقل 1:5000000 یا 1:10000000
    مثلا مانیتور
    LG 2391VR دارای کنتراست 1:10000000 هستش:)
    شاهین منظور ایشون کنتراست استاتیک بود. کسایی که دقت رنگ ها در کارشون خیلی مهم و حساسه (مثل تصحیح رنگ که اشاره کردند) مقدار و مقایسه کنتراست داینامیک اهمیت چندانی براشون نداره.
    امتیازها
    9,250
    سطح
    64
    503
    کاربر انجمن
    اقا حسام و بقی دوستان صبر عیوب دارنها :)
    تمام پستها رو خوندم 8-|
    من اول سیستم ارمین رو دیدم خیلی خوب بود و بعد که کاملش کرد عالی شد ولی اخرین سیستم پیشنهادی حسام جان خیلی عالیه و با بهترین سرعت میتونید بهترین نتیجه رو بگیرید و فک کنم بعضی از منابع رو هم زیادی بیارید :د
    اقای استارتر اخرین سیستم پیشنهادی حسام جان بهترین هست هیچ کدوم از قطعات رو تغییر نده
    و ضمنا طرف کارت کوادرو 2000 نرو اگه خواستی کوادرو بخری 4000 به بالا که بودجه کم میاری

اگه خریدی مبارک باشه پیشاپیش
    امتیازها
    592
    سطح
    11
    42
    کاربر اخراجی
    از همتون ممنونم و راهنمايي هاتون رو انجام ميدم ، ممنونم از اقا حسام اقا شاهين اقا حسين اقا ارمين و بقيه ي دوستان گل ، همتون تكيد
    امتیازها
    7,841
    سطح
    59
    284
    کاربر انجمن
    دوست من بهترین کارت با نیاز شما ، کارت GTX 580 هستش :)
    اگه بتونی 2 تا 580 رو اس ال آی کنی ،بهترین حالت هستش برای شما ، اگرم نه که همون 770 بگیر .
    در ضمن تایتان و 780 هم میتونن به کار شما بیان که به بودجه شما نمیخوره .

موفق باشی .

این هم توضیح انگلیسی :
    (Unfortunately Tesla cards are very expensive, and best option at this moment is to stick with GF 580 3GB cards. Arion tests show that at this point Tesla K20C is 50 percent faster than GF 580 and GF 580 is 10 percent faster than 680 in GPU rendering speed
صفحه 9 از 9 نخست ... 789
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 90

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)