ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ilia نمایش پست ها
    اندازه این دو مادربرد که فرقی نداره و واترکولر enermax هم سوکت 1150 رو ساپورت میکنه!فقط مشکل مادربرد نیست طول این واتر کولر هم اندازه این کیس نیست و با فن عقب کیس هم برخورد داره!
    می دونم سوکت 1150 رو ساپورت می کنه. بخاطر کیس گفتم که براتون مقدور هست اون کولر رو با مدل ENERMAX ELC120 AiO Liquid تعویض کنید؟
    شما اصرار به خرید ایکس 7 کوگار داشتید! بنده از اول پیشنهادم به شما HAF 932 بود!
    قطعات رو از لیون کامپیوتر خریدین؟
    امتیازها
    264
    سطح
    5
    9
    کاربر جدید
    خیر ولی قطعات رو با یک واسطه گرفتم به جز مادربرد که از یکی از دوستانم گرفتم.من این واتر کولر رو با توجه به حرف شما که گفتید:
    "
    در مورد واتر کولینگ هم کار از محکم کاری عیب نمی کنه. اون مورد بهتر رو بخرید که فیکس X7 گرین هم خواهد بود و جایگاه اش در این کیس موجوده! بهتره صرف بهره وری بهینه هم که شده، از این خنک کننده ی استفاده کنید. " خریدم.جوری با اطمینان گفتید من فکر کردم شما از نزدیک دیدینش به هر حال تقصیر خودمه که تحقیق بیشتری نکردم!بعید میدونم که عوضش کنند ولی من برای تعویضش اقدام میکنم راستی نمیشه رادیاتور و فن هاش رو بیرون کیس قرار داد؟
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    پشت کیس نصب نمیشه؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    خیر ولی قطعات رو با یک واسطه گرفتم به جز مادربرد که از یکی از دوستانم گرفتم.من این واتر کولر رو با توجه به حرف شما که گفتید:
    "
    در مورد واتر کولینگ هم کار از محکم کاری عیب نمی کنه. اون مورد بهتر رو بخرید که فیکس X7 گرین هم خواهد بود و جایگاه اش در این کیس موجوده! بهتره صرف بهره وری بهینه هم که شده، از این خنک کننده ی استفاده کنید. " خریدم.جوری با اطمینان گفتید من فکر کردم شما از نزدیک دیدینش به هر حال تقصیر خودمه که تحقیق بیشتری نکردم!بعید میدونم که عوضش کنند ولی من برای تعویضش اقدام میکنم راستی نمیشه رادیاتور و فن هاش رو بیرون کیس قرار داد؟
    اصلاً بنده بی سواد!
    اما شما خودتون عکس رو ببینید. کولری که خریدید دو عدد فن 12 سانتی متری داره! سقف کیس هم جای دو عدد فن 12 سانتی متری فیکس هست!
    بنابراین ساپورت می کنه! یعنی با توجه به این شواهد، باید ساپورت کنه!
    حالا مشکل کجاست که مانع از نصب کولر بر سقف کیس میشه؟ مادربرد مشکل ایجاد کرده؟

شما فعلاً فن استوک خود پردازنده ی اینتل رو روی پردازنده نصب کنید تا در مورد کولر تصمیم گیری کنیم و به نتیجه برسیم.
    نگران نباشید. نهااااااااااایتش اینه که شما در همین فروم می تونید آگهی فروش این کولر رو با همون قیمیتی که خریدید، درج کنید و بفروشید.
    مشکلی از این بابت نیست.

در هر صورت بخاطر این اشتباهه پیش اومده رسماً از شما عذرخواهی می کنم! اما خیلی عجیب هست! تا حالا در فروم کلی سیستم پیشنهاد دادیم و دوستان خریدن! هیچ مشکلی از بابت ساپورت و مچ بودن قطعات با هم نداشتن! اولین باره این اتفاق افتاده!
    البته باز هم میگم من از علاقه ی شما استفاده کردم و سلیقه ی شخصی بنده نبوده! من قطعات پیشنهادیم رو به شما معرفی کردم که بنا به علاقه ی خودتون، تغییر دادم!
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    اصلاً بنده بی سواد!
    اما شما خودتون عکس رو ببینید. کولری که خریدید دو عدد فن 12 سانتی متری داره! سقف کیس هم جای دو عدد فن 12 سانتی متری فیکس هست!
    بنابراین ساپورت می کنه! یعنی با توجه به این شواهد، باید ساپورت کنه!
    حالا مشکل کجاست که مانع از نصب کولر بر سقف کیس میشه؟ مادربرد مشکل ایجاد کرده؟

شما فعلاً فن استوک خود پردازنده ی اینتل رو روی پردازنده نصب کنید تا در مورد کولر تصمیم گیری کنیم و به نتیجه برسیم.
    نگران نباشید. نهااااااااااایتش اینه که شما در همین فروم می تونید آگهی فروش این کولر رو با همون قیمیتی که خریدید، درج کنید و بفروشید.
    مشکلی از این بابت نیست.

در هر صورت بخاطر این اشتباهه پیش اومده رسماً از شما عذرخواهی می کنم! اما خیلی عجیب هست! تا حالا در فروم کلی سیستم پیشنهاد دادیم و دوستان خریدن! هیچ مشکلی از بابت ساپورت و مچ بودن قطعات با هم نداشتن! اولین باره این اتفاق افتاده!
    نه چرا کولر به این خوبی رو بفروشن یا تعویض کنند؟! مگه نمیشه یکی از فنهاش رو باز کنید؟ فن پشتش رو باز کنید و اگه به اون فنی که باز کردید نیازی ندارید بفروشیدش. (فن تنهای انرمکس رو قیمت ندارم اما فکر میکنم دست دومش بین 30 تا 40 تومن قیمت بخوره)
    امتیازها
    264
    سطح
    5
    9
    کاربر جدید
    اختیار دارید من نگفتم شما بی سوادی از پاور و رم هایی که شما پیشنهاد دادید و من خریدم کاملا راضیم!در ضمن اون SSD ADATA رو که گفتید پیدا نکردم اگر جای خاصی رو سراغ دارید که می فروشه پیام خصوصی بدید.در ضمن در جواب دوست عزیزم بعید میدونم پشت کیس جا بشه!حالا ببینم چی میشه!
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    در جواب دوست عزیزم بعید میدونم پشت کیس جا بشه!حالا ببینم چی میشه!
    نه دوست من، فکر کنم من منظورمو بد رسوندم! منظور بنده این بود که یکی از فن های روی رادیات واتر کولر رو باز کنید. واتر کولری که خریدین دوتا فن داره درسته؟ اون فنی که پشت رادیاتور هست رو باز کنید در این صورت صددرصد باید جا بشه. اگه به اون فنی که باز کردین احتیاجی نداشتید میتونید حدود 35تومن بفروشیدش@};-
    اما در مورد این پست بنده، از اونجایی که شما فرمودین "بعید میدونم جا بشه" حدس میزنم که امتحان نکردین:) این راه رو هم امتحان کنید و رادیاتورش رو پشت کیس ببندین.
    انشاالله یکی از این راهها مشکل شما رو برطرف میکنه، حیف هست کولر به این خوبی رو بفروشید یا تعویضش کنید، حتی اگه شما و آقاحسام میدونستید که این کولر روی کیس X7 سوار نمیشه اما بازم خریدش ضرری نداشت و شاید توصیه میشد! حداقلش صاحب یک واترکولر عالی شدید:)
    بعد از نصب واتر کولر اگه افتخار بدین و دمای cpu رو در تاپیک زیر قرار بدین و اسکرین شات بذارید ممنون میشم:
    http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/9982
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع